30 Mayıs 2007 Çarşamba Günü Haberleri

30 Mayıs 2007 Çarşamba Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Samsun'da Hırsızlık Olayları Samsun'da Ev ve İşyerlerine Giren Kimliği Belirsiz Hırsız veya Hırsızlar, Ziynet Eşyası, Banyo Kazanı, Musluk Bataryası, Boya, Park Halindeki Otomobil ile Bir Doz..
Antalya, en fazla fuar düzenlenen 4. kent Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) tarafından Türkiye'de düzenlenen fuarların dağılımına yönelik yayınlanan istatiklerde İstanbul, İzmir ve An..
Engin İpekoğlu, Bursaspor'a Veda Etti Bursaspor Teknik Direktörü Engin İpekoğlu, Yeni Yönetimin Bülent Korkmaz ile Anlaşmasının Ardından Bursa'ya Veda Etti. Bursaspor'un Gönlünde Her Zaman Ay..
İran güçleri Türkiye sınırındaki PJAK militanlarına yönelik operasyon düzenledi: 10 ölü İran güvenlik güçlerinin Türkiye sınırına 30 kilometre uzaklıktaki Selmas kasabası yakınlarında düzenle..
Yargıtayca bozulan "Metin Kaplan Davası"na devam edildi Yasadışı İslami Cemiyet ve Cemaatleri Birliği (ICCB) yöneticisi Metin Kaplan'ın ağırlaştırılmış müebbet ağır hapis cezasının Yargıtay'c..
Nusaybin'de trafik kazası: 1 ağır yaralı Mardin'in Nusaybin ilçesinde meydana gelen trafik kazasında 1 kişi ağır yaralandı.
TEMA Vakfı Başkanı Hayrettin Karaca Kozan'da Tema Vakfı Başkanı Hayrettin Karaca, Adana'nın Kozan ilçesine bağlı Akçalıuşağı köyünde incelemelerde bulundu.
Meclis'te Alevi-sünni Tartışması CHP Malatya Milletvekili Ferut Mevlüt Aslanoğlu'nun AKP'yi Köylere Hizmet Götürürken "Alevi Köylerine" Karşı Ayrımcılık Yapmakla Suçlaması, Genel Kurul'da Ger..
Setbir: "Kdv İndirimi Sektörün ve Ekonominin Yararına" Türkiye Süt, Et, Gıda Sanayicileri ve Üreticileri Birliği (Setbir) Başkanı Erdal Bahçıvan, Et Ürünleri ve Sütlü Ürünlerinde Kdv Oranları..
TMSF, 23 Milyon YTL Değerinde 22 Taşınmaz Sattı Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu, Muhammen Bedelleri 73 Milyon YTL'yi Aşan 46 Taşınmazı Açık Artırmaya Çıkardı. Tamamı İmar Bankası'na Ait Olan G..
TOBB Başkanı Hisarkcıklıoğlu: Türkiye, Nükleer Enerji için Geç Kaldı İstanbul - Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarkcıklıoğlu, Enerji Sektöründe Serbestleşme Yolunda..
Mercedes-Benz Türkiye, Kamyon ve Otobüste Pazar Payını Yükseltiyor İstanbul - Mercedes-Benz Türkiye, Kamyonda Pazar Payını Yüzde 30'a, Otobüste de Yüzde 70'e Çıkardı. mercedes-Benz Otobüs, Ka..
Koç Holding "Ülkem İçin" Projelerine Start Verdi İstanbul - Koç Holding, 2007 Yılının "Ülkem İçin" Projelerini Başlattı. koç Holding'den Yapılan Açıklamada, Bu Sene De, "Ülkem İçin" Projesi..
Çalık Enerji Gm Dinç: Ceyhan Projesiyle, Arz Açığını Karşılamayı Hedefliyoruz İstanbul - Çalık Enerji Genel Müdürü Osman Saim Dinç, Hedeflerinin Sadece Türkiye ile Sınırla Kalmayarak Bölgesel..
Coreper Türkiye'ye Yeşil Işık Yaktı AB Daimi Temsilciler Komitesi (Coreper), Türkiye'nin Gözlemci Üye Olduğu Avrupa Uyuşturucu ve Uyuşturucu Bağımlılığını İzleme Merkezi'ne Aktif Katılımına Y..
Samsun'dan Kısa Kısa Samsun'un Çarşamba İlçesinde Kimliği Belirsiz Kişi veya Kişiler, Park Halindeki 4 Ayrı Otobüsün Ön Camını Kırdı. Edinilen Bilgiye Göre Olay, Batıyaka Otobüs Garajı'nda Me..
Ordu'dan Kısa Kısa Ordu'nun Ünye İlçesindeki Bir Tarlada Ekili Vaziyette 10 Bin 500 Kök Kenevir Bitkisi Ele Geçirildi. Olayla İlgili Olarak 5 Kişi Tutuklandı.
Vali Okutan'dan Sınav Öncesi Öğrencilere Moral Mektubu Trabzon Valisi Nuri Okutan, İlde ÖSS ve Oks Sınavlarına Girecek 20 Bin Öğrenciye Sınavlar Öncesinde Birer Moral Mektubu Gönderdi.
Başbakan Hedef Gösterdi anayasa Mahkemesi Başkanı Tuğcu, Başbakan'ın Mahkemenin Aldığı 367 Kararı ile İlgili Sözleri Hakkında Suç Duyurusunda Bulunacaklarını Açıkladı.
Keşan'da Afet Tatbikatı Gerçeğini Aratmadı Edirne'nin Keşan İlçesinde Gerçekleştirilen Afet Tatbikatı Gerçeğini Aratmadı.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10