30 Mayıs 2007 Çarşamba Günü Haberleri

30 Mayıs 2007 Çarşamba Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Diyarbakır Kilisesi Ruhani Önderine Suikast Hazırlığı İddiası Diyarbakır Kilisesi Ruhani Önderi Ahmet Güvener'e Yönelik Eylem Hazırlığında Oldukları İddiasıyla 6 Kişi Gözaltına Alındı.
7. Kattan Düşen Çocuğun Burnu Bile Kanamadı Siirt'te 2 Yaşındaki Bir Çocuk, 7. Kattaki Evlerinin Balkonundan, Yoldan Geçmekte Olan Bir Bayanın Üzerine Düştü. Küçük Çocuğun Şans Eseri Burnu Bi..
Metin Kaplan'ın Yargılanması Metin Kaplan'ın Yargılanmasına Devam Edildi.
BBP Bingöl Genç İlçe Teşkilatı'ndan Toplu İstifa Büyük Birlik Partisi (BBP) Bingöl Genç İlçe Teşkilatı Toplu Halde İstifa Etti.
Avukatlardan Mankenlere Cübbe Tepkisi Bolu Barosu Başkanı Gazanfer Günler, "Magazin Mahkemesi" Gibi Programlarda Mankenlerin Avukat Cübbesi Giyerek Derin Göğüs Dekoltesiyle Televizyon Ekranın..
Halkla İlişkiler Tarihine Farklı Bir Bakış Halkla İlişkiler Tarihini Farklı Bir Bakış Açısıyla İşleyen "Eski Türklerde ve Osmanlı'da Halkla İlişkiler" İsimli Kitap, Raflardaki Yerini Aldı.
Beşiktaş, Tello ile resmi sözleşmeyi imzaladı Beşiktaş, dün gece yarısı İstanbul'a getirttiği Şilili sol kanat oyuncusu Rodrigo Tello ile 4 yıllık sözleşme imzaladı.
Fenerbahçe Kulübü, Antalyasporlu Ali Bilgini bonservisiyle birlikte renklerine katmak istiyor Fenerbahçe Kulübü, Antalyasporlu Ali Bilgin için bir ay önce ikinci başkan Nihat Özdemir aracılığ..
SETBİR Başkanı Bahçıvan; "Gıda ürünlerindeki KDV indirimi kayıt dışını azaltır" Salam, sucuk sosis pastırma gibi et ürünleri ve dondurma ile sütlü tatlılardaki KDV oranlarının yüzde 18'den yü..
Tülay Tuğcu: "Erdoğan Hakkında Suç Duyurusunda Bulunacağız" Anayasa Mahkemesi Başkanı Tülay Tuğcu, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Anayasa Mahkemesi'nin 367 Kararına İlişkin "Yargı İçin Yüz ..
Ülker Türkiye Futbol Federasyonu'nun Ana Sponsoru Oldu Ülker Şirketler Topluluğu, Türkiye Futbol Federasyonu ile Yaptığı Anlaşmayla, A Milli Takım'dan Bayan Milli Takımı'na Dek Tüm Futbol Mil..
İstediği fotoğrafı bir türlü çekemeyen gazeteci arkadaşının omuzuna çıktı Batman'da istediği fotoğrafı bir türlü çekemeyen basın mensubu sonunda arkadaşının omuzuna çıktı.
Çalık Enerji'den 4.9 Milyar Dolarlık Yatırım Çalık Enerji'nin Ceyhan'da Yıllık 15 Milyon Ton Kapasiteli Entegre Rafineri ve Petrokimya Kompleksi İçin Lisans Başvurusu Epdk Tarafından Kabul Ed..
Maliye'ye Uyarı: Enflasyon Kira Stopajıyla Artar Kira Gelirinin Vergilendirilmesinde Stopaj Uygulanması Hazırlığına Vergi Uzmanları da Tepki Gösterdi. Prof. Kızılot: "beyan Yerine St..
Çetinkaya: "Eğitim çalışanlarının sesi olmaya devam edeceğiz" Türk Eğitim-Sen Giresun Şubesi, hükümetle sendikalar arasında yapılacak toplu iş sözleşmelerinde üye sayısına göre pazarlık masas..
İETT Arazisi için Dubaililer 50 Gün Süre İstedi İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Sama Dubai Gayrimenkul Yatırım A.ş."nin, Ödeme için 50 Günlük Ek Süre İstediğini ve Bu Mürac..
Şehit Komando Çavuş Servet Aktaş'ın cenazesinde teröre lanet yağdı (1) Hakkari'nin Çukurca ilçesinde bir operasyon sırasında mayına basarak şehit düşen Komando Çavuş Servet Aktaş(28) Malatya'..
Carlton Arsasına Yine Alıcı Çıkmadı Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu"nun (TMSF) Dördüncü Kez Satışa Çıkardığı Toprak Grubu"na Ait Eski Carlton Oteli Arsasına Yine Alıcı Çıkmadı.
Abn Amro için Yok mu Artıran? En Son Teklif 71.1 Milyar Avro Hollanda"nın En Büyük Bankaları Arasında Yer Alan Abn Amro Bank"ın Satın Alınması Konusundaki Mücadele Yeni Bir Aşamaya Giriyor. K..
Doğan Holding Stratejik Ortak Arayışında Doğan Yayın Holding, Bağlı Ortaklığı Doğan Gazetecilik A.ş."de Sahip Oldukları Hisselerin Bir Bölümünün Yönetim Kontrolü Muhafaza Edilecek Şekilde Sat..
İstanbul'da elektrik kesintisi Beyoğlu, Gaziosmanpaşa, Güngören ve Sarıyer İşletme Müdürlükleri bölgelerinde yapılacak bakım-onarım ve deplase çalışmaları nedeniyle Beyoğlu, Beşiktaş, Gaziosm..
Intesa'dan Oyakbank'a Bağlayıcı Teklif İtalyan Bankacılık Devi Intesa Sanpaolo, Oyakbank"a Bağlayıcı Teklif Vereceğini Açıkladı. Bankadan Milano Borsası"na Yapılan Açıklamada, Intesa Sanpaolo..
Paris'ten İyi Haber Üç Yeni Başlığa Veto Yok Fransa Cumhurbaşkanı Sarkozy"nin Hazirandaki Zirvede Sadece AB Anayasası"na Yoğunlaşmak için Türkiye Karşıtı Adım Atmayacağı Öne Sürüldü. Sarkozy..
Tuğcu, Erdoğan Hakkında Suç Duyurusunda Bulunacak Anayasa Mahkemesi Başkanı Tülay Tuğcu, 'Başbakanın Hukukun Üstünlüğü ve Yargı Kararlarının Tartışmasız Bağlayıcılığı İlkelerini Dışlayan, Üst..
Green: "Türkiye'nin Kuzey Irak'a Girmesi Zekice Değil" ABD'nin Adana Başkonsolosu Eric Green, Türkiye'nin Tek Taraflı Olarak Irak'ın Kuzeyine Girmesini "Zekice Bulmadığını" Bildirdi.
Fenerbahçe, Ali Bilgin'i İstiyor Fenerbahçe Kulübü, Antalyasporlu Futbolcu Ali Bilgin'i Transfer Etmek İstediğini, Kulübüne Bildirdi.
Kulüpler Birliği, Tff'den Yabancı Oyuncu Konusunda Tam Serbestlik İstedi Türkiye Futbol Federasyonu Başkan Vekili Affan Keçeci, Kulüpler Birliği'nin Yabancı Oyuncu Sayısı Konusunda Tam Serbes..
Kulüpler Birliği Toplantısı Sona Erdi Kulüpler Birliği Vakfı Toplantısı Sona Erdi.
Bir Tır Dolusu Kablo Ortadan Kayboldu Denizli'de Bir Tır Sürücüsü, 26 Bin 570 Kilo Kablo ile Ortadan Kayboldu.
İstanbul'da El Kaide Operasyonu İstanbul'da Gözaltına Alınan El Kaide Terör Örgütü Üyelerinin Türkiye Üzerinden Kuzey Irak'a Gitmek İsteyen Örgüt Militanlarına Sahte Evrak Tanzim Ederek Lojis..
Vob, Günü 223 Milyon YTL İşlem Hacmiyle Tamamladı İzmir - Vadeli İşlem ve Opsiyon Borsası'nda (Vob) Toplam İşlem Hacmi 223 Milyon 267 Bin YTL Olarak Gerçekleşti. Bugün Vob'da Toplam 3 Bin 725..
Sırtındaki Torunuyla Kaza Geçiren Kadın Hayatını Kaybetti Samsun'da, Sırtında 3 Yaşındaki Torunuyla Birlikte Hastane Dönüşü Yaya Geçidinden Yolun Karşısına Geçerken Otomobilin Çarptığı Kadın,..
İl Genel, Büyükşehir ve Belediye Meclislerine Yeni Yetki İl Genel, Büyükşehir ve Belediye Meclislerinin Olağanüstü Toplanabilmelerine İmkan Tanıyan Kanun Teklifi TBMM Genel Kurulu'nda Yasalaş..
Anayasa Mahkemesi Başkanı Tuğcu'nun Açıklamaları Anayasa Mahkemesi Başkanı Tülay Tuğcu, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın 'Tehdit, Hakaret ve Husumet' İçeren Söylemlerinin Anayasa Mahkemesi'ni..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10