30 Mayıs 2007 Çarşamba Günü Haberleri

30 Mayıs 2007 Çarşamba Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Bizi Paketlediler Galatasaray, Erik Gerets ile Birlikte Yardımcı Antrenörleri Erdal Keser ve Reindhard Stumpf'un da Görevlerine Son Verdi. İki Yıl Boyunca Gerets'in Tercümanlığını da Yapan Ke..
Olympiakos'un Gözü Kulağı Tuncay'da Olympiakos'un Açık Çek Verdiği Tuncay Şanlı, Yunan Spor Gazetelerinin Manşetinden İnmiyor. Milli Oyuncu, Potatlitis Gazetesine Verdiği Demeçte "Olimpiakos'..
Bayern Münih, Luca Toni ile Anlaştı Almanya Bundesliga Takımlarından Bayern Münih, Fiorentina ve İtalya Milli Takımı'nın Golcüsü Luca Tonni'yi Renklerine Bağladı.
Ülker Tüm Milli Takımların Sponsoru Oldu Ülker Şirketler Topluluğu, Futbol Federasyonu (Tff) ile Yaptığı Anlaşmayla, 5 Yıl Süreyle Tüm Milli Takımların Sponsorluğunu Üstlendi.
Dtcf'de Eğitim ve Öğretime Ara Verildi Ankara Üniversitesi (Aü) Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi'nde (Dtcf), Karşıt Görüşlü Öğrenci Grupları Arasında Sabah Saatlerinde Çıkan Olayların Devamınd..
Beşiktaş Bilet Satış Anlaşmasını Yeniledi Beşiktaş Kulübü, Biletix ile Resmi Bilet Satış Anlaşmasını Yeniledi. Biletix'ten Yapılan Açıklamada, Anlaşmanın İmzalanması ile Birlikte Biletix'in Ö..
Afyonkarahisar Haberleri Afyonkarahisar'da, İki Kişi Arasında Çıkan Kavgada Bir Kişi Yaralandı.
Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi'nde Gerginlik Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi'nde Bugün İki Karşıt Grup Arasında Çıkan Kavgada 4'ü Öğrenci, 3'ü Çevik Kuvvet Polisi Olmak Ü..
TMSF Kasalarda Unutulan Altını Satacak Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF), Banka Kasalarında Unutulan ve Zaman Aşımına Uğrayan Altın Paralar ile Mücevher ve Hisse Senetlerini Satışa Çıkara..
İstanbul'da "Birderberg" Öncesi 10 Gözaltı Uluslararası Terör Örgütü El-kaide'ye Yönelik Düzenlene Operasyonda 10 Kişi Gözaltına Alındı. Yakalanan Kişilerin İstanbul'da Düzenlenecek Bilderber..
Çıplak Fotoğraf Yarışması Hong Kong'da, Çıplaklığa Bakış Açısının Değişip Değişmediğini Test Etmek için Yarışma Düzenleniyor Yeni Foto Galeri
Dünyanın Gözü K. Irak'ta Ankara'da Kuzey Irak'a Sınır Ötesi Operasyon Tartışmaları Sürerken, Sınır Bölgesine Tank ve Top Sevkıyatı Devam Ediyor. Yeni
Kıbrıs Rum Hükümet Sözcüsü Palmas, İKÖ Toplantısını Değerlendirdi Rum Hükümet Sözcüsü Vasilis Palmas, İslam Konferansı Örgütü (İKÖ) Üyesi Ülkelerin Ticaret Bakanlarının KKTC'de Yapacağı Topla..
Sağlık Müdürlüğü Personeline İlk Yardım Eğitimi Sağlık Bakanlığı Tarafından Hazırlanan Proje Kapsamında, Diyarbakır Sağlık Müdürlüğü 112 Acil Sağlık Hizmetleri Şube Müdürlüğü Tarafından, Ambu..
Dünya Bankası Raporunda "Petrol Ofisi ve Akbank" Örneği Dünya Bankası'nın Küresel Gelişme-finans 2007 Raporu Açıklandı. Raporda, Dünyada 2006 Yılında Meydana Gelen 10 Büyük Özelleştirme, Şirk..
THY Teknik Birinci Yaşını Kutladı Türk Hava Yolları (THY) Teknik A.ş., Kuruluşunun Birinci Yılını Düzenlenen Kokteylle Kutladı.
"Kene ile Mücadelede Önemli Olan Sayının Azaltılması" Ankara Üniversitesi Veteriner Fakültesi Öğretim Üyelerinden Doç. Dr. Zati Vatansever, Kenelerle Mücadelenin İmkansız Olduğunu İddia Edere..
Etimesgut Şekerspor Teknik Direktör Özköylü: "Futbolculuk kariyerimi teknik direktörlüğüme yansıtacağım" Türkiye 2. Futbol Ligi B Kategorisi takımlarından Etimesgut Şekerspor'da göreve getiri..
Bülent Korkmaz Bursaspor'da... Kayseri Erciyesspor'dan ayrılan Bülent Korkmaz Bursaspor ile anlaştı. Bursaspor ile 3 yıllık bir anlaşma yapan Bülent Korkmaz'ın yeni yönetimle yapacağı toplant..
Kulüpler Birliği'nin toplantısına TFF'yi temsilen Affan Keçeci ve Kemal Ünsal, katıldı Türkiye Futbol Federasyonu(TFF) Başkan Vekili Affan Keçeci, Kulüpler Birliği'nin gündemi doğrultusunda f..
'Almanya'nın En Başarılı Girişimcisi' ödülüne bu yıl Berlin'den bir Türk aday Mutmacher der Nation (Halkı Yüreklendirme) adı altında düzenlenen "Almanya'nın en başarılı girişimcisi" ödülüne b..
Zorlu Enerji Yönetim Kurulu’nun yeni üyeleri belirlendi Zorlu Enerji yönetim kurulu üyeliklerine, Zorlu Enerji Grubu Başkanı Murat Sungur Bursa'nın yanı sıra Melih E. Araz, Prof. Dr. A. Can T..
Türk işadamı Taner Almanya'nın en başarılı girişimcisi yarışmasına aday gösterildi Mutmacher der Nation ( Halkı Yüreklendirme) adı altında düzenlenen "Almanya'nın en başarılı girişimcisi" ödü..
SAÜ Rektörü Durman Fransa'ya gitti Sakarya Üniversitesi (SAÜ) Rektörü Prof. Dr. Mehmet Durman, 'Üniversiteler Kurumları ve Diğer Yükseköğretim Kurumlarının 2. Küresel Toplantısı'na katılmak ü..
Büyü bozmak bahanesiyle evine çağırdığı kız arkadaşına tecavüz etmek istedi Denizli'de, bir şahıs büyü bozmak bahanesi ile evine çağırdığı bir bayana tecavüz etmek istedi. Evde yapılan aramad..
İstanbul'da El Kaide operasyonu: 10 kişi gözaltına alındı İstanbul'da El Kaide üyesi oldukları öne sürülen 10 kişi gözaltına alındı. Uzun zamandır polis tarafından takip edildikleri öğrenilen..
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10