3 Mayıs 2007 Perşembe Günü Haberleri

3 Mayıs 2007 Perşembe Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Van'da Hain Pusuya Kıl Payı Van'ın Başkale İlçesinde, Jandarma Karakoluna 500 Metre Mesafede Yola Piknik Tüpünde Patlayıcı Yerleştirmeye Çalışan 3 İran Uyruklu Terörist Yakalandı.
Selçuk Kalesindeki Yangın Söndürüldü İzmir'in Selçuk İlçesindeki Tarihi Kalede Çıkan Yangın, Söndürüldü.
Unceli'de Terör Operasyonu Tunceli'de Güvenlik Güçlerinin Terör Örgütüne Yönelik Yaptığı Operasyonlar Sürdürülürken, 2 Sığınak İçinde Bulunan Malzemeler İmha Edildi.
Fransa'da Cumhurbaşkanlığı Seçimleri Fransa'da Cumhurbaşkanlığı Seçiminin İkinci Turuna Katılmayı Kazanan Nicolas Sarkozy ile Segolene Royal, Pazar Günü Yapılacak 2. Tur Oylama Öncesi Son Koz..
ABD'nin Avrupa'da Füze Savunma Sistemi Kurma Planı Rusya Genelkurmay Başkanı Yury Baluyevski, ABD'nin Avrupa'da Kurmak İstediği Füze Savunma Sisteminin Kontrol Edilemez Yeni Bir Silahlanma Ya..
Emre Altuğ'dan Faklı Yorum Emre Altuğ, Marıe Claıre Dergisine Erkeğin ve Kadının Hangi Koşullarda Aldattığını Anlattı:
Fenerbahçe, Futbol Tahkim Kurulu'na savunmasını verdi Futbol Federasyonu Tahkim Kurulu'nun Fenerbahçe kulübüne verdiği cezalar nedeniyle, Sarı - Lacivertli kulübün Asbaşkanı Şefik Mosturoğlu,..
ABD Ofisi, Kosova'da Osmanlı kütüphanesini onardı Kosova’nın güneyinde bulunan ve Türklerin çoğunlukta yaşadığı Prizren bölgesinde Osmanlı döneminden kalma ve içerisinde binlerce el yazma Kur..
Bingöl’de mayın patladı: 1 asker yaralı Bingöl’ün Genç ilçesinde PKK’lı teröristler tarafından patlatılan uzaktan kumandalı mayın bir askerin yaralanmasına neden oldu.
2006 Kurumlar Vergisi Rekortmenleri Açıklandı Kayseri Vergi Dairesi Başkanlığı, 2006 Yılı Kurumlar Vergisi Rekortmenlerini Açıkladı.
Kırıkkale'de CHP'li Üç Meclis Üyesi İstifa Etti CHP'li 3 Belediye Meclis ve Bir İlçe Teşkilatı Tyesi, CHP Genel Başkanı Deniz Baykal'ın Ülkeyi Krize Soktuğu Gerekçesiyle İstifa Etti.
Trabzonspor Başkanı Nuri Albayrak, Divan Kurulu Üyeleri ile Bir Araya Geldi Trabzonspor Kulübü Başkanı Nuri Albayrak, Trabzonspor Divan Kurulu Üyeleri ile Bir Araya Geldi.
Zayıflama İlacı Lida'nın Satışı Durduruldu İçeriğinde 'Sibutramin' Adlı İnsan Sağlığına Zararlı Kimyasal Maddenin Bulunduğu Yönünde Çıkan Tartışmalar Üzerine'lida' İsimli İthal Zayıflama İlac..
Zayıflama İlacı Lida'nın Satışı Durduruldu İçeriğinde "Sibutramin" Adlı İnsan Sağlığına Zararlı Kimyasal Maddenin Bulunduğu Yönünde Çıkan Tartışmalar Üzerine Lida İsimli İthal Zayıflama İlacı..
Erken Seçim Moral Verdi, 'Tarih' Piyasalarda Belirsizlik Yarattı Erken Seçimin Netleşmesi ile Piyasalar Toparlanırken, Yatırımcı İse Seçim Tarihleri Konusunda Belirsizlik Olduğunu Düşünüyor. ..
Yabancı Güvenini Kaybetmedi Patronlar 'Yolumuz Açıldı' Dedi İş Dünyası Erken Seçim Kararı için "Yerinde Karar" Değerlendirmesinde Bulunurken, Doğrudan Yabancı Yatırımcıları Temsil Eden Yased"..
Ladik Çimento Akçansa'ya Devredildi Rekabet Kurumu"nun Akçansa"nın Ladik Çimento Fabrikasını Satın Almasını Onaylamasının Ardından, Varlık Devrinin Tamamlandığı ve Entegrasyon Sürecinin İvedi..
TOKİ Kredisinde Sorun Toplu Konut İdaresinin (TOKİ) Yurtdışından Sağlayacağı 300 Milyon Dolarlık Kredide, Son Dakikada ""temlik Sorunu"" Çıktı. Kredinin Alınacağı Dresdner Bank, Dün Akşam Ala..
Eğlence Sektörünün "Kralları" ""indiana Jones"", ""jaws"", ""et"", ""jurassic Park"", ""schindler"in Listesi"" Gibi Dev Yapımlara İmza Atan ""sinemanın Harika Çocuğu"" Steven Spielberg, 332 M..
Borsa Yükselişte Anayasa Mahkemesi"nin Cumhurbaşkanlığı için Geçen Cuma Yapılan İlk Tur Oylamayı İptal Etmesi ve Hükümetin Erken Seçim Kararını Olumlu Karşılayan Piyasada Dün Hafta Başındaki ..
Erken Rezervasyona Devam Türkiye Seyehat Acentaları Birliği (Türsab) Bölgesel Yürütme Kurulu Başkanı Alper Maçkan, Erken Rezervasyon Süresinin Mayıs Ayı Sonuna Kadar Uzatıldığını Bildirdi. Ma..
Kol Saatinden Kredi Kartı Temassız Kart Teknolojisine Sahip Kredi Kartı Ürünü Olan Mastercard Paypass, Garanti Bonus Trink"le Avrupa"da Bir ""ilk""e İmza Atarak Mastercard Paypass Kol Saati K..
İzmir Limanı Global-Hutchison'un İzmir Limanının Özelleştirilmesi İhalesinin Nihai Pazarlık Görüşmelerinde En Yüksek Teklifi, 1 Milyar 275 Milyon Dolar ile Global-Hutchison-Eib (Ege İhracatçı..
Gmis'in Gıda Harcaması Araştırması Genel Maden İşçileri Sendikası Araştırma Biriminin Yaptığı Gıda Harcaması Araştırmasına Göre Bu Yıl Nisan Ayı Mutfak Harcaması Yüzde 0.6 Oranında Geriledi.
Bingöl Milli Eğitim Müdürlüğü'ne Personel Alımı Bingöl Milli Eğitim Müdürlüğü Tarafından, Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumu'nda Yetişmiş Çocukları İşe Yerleştirmek Amacıyla 11 Hizmetl..
Vali Okutan, İl Özel İdaresi'nde Brifing Aldı Trabzon Valisi Nuri Okutan, Kaynakların Yerinde Kullanılmasının Çok Önemli Olduğunu Vurgulayarak, İlgili Birim Amirlerinden de Bu Konuya Duyarlıl..
Selçuk Kalesinde Yangın İzmir'in Selçuk İlçesindeki Tarihi Kalede Yangın Çıktı.
Pbs'den 2 Saatlik Ahmet Ertegün Belgeseli Amerikan Pbs Televizyonu, "Amerikan Maestroları" Adlı Programda Dün Ünlü Müzik Yapımcısı Ahmet Ertegün'ün Hayatına Yer Verdi.
Havana Havaalanı'nda Silahlı Çatışma Havana Havaalanı'nda Polis ile Ülkeden Ayrılmak İçin Bir Uçağa El Koymak İsteyen 3 Asker Arasında Çatışma Çıktığı Bildirildi.
KKTC Başbakanı Soyer'den Fransa'nın Sosyalist Cumhurbaşkanı Adayı Royal'e Mektup KKTC'de İktidarda Olan Cumhuriyetçi Türk Partisi-birleşik Güçler (CTP-bg) Genel Başkanı ve Başbakan Ferdi Sabi..
Anavatan, AK Parti ile Cumhurbaşkanı'nı Halkın Seçmesi Konusunda Anlaştıklarını Açıkladı Anavatan Partisi, Cumhurbaşkanı'nı Halkın Seçmesi Konusunda AK Parti ile Mutabakata Vardıklarını Ancak..
Başbakan Erdoğan, Suriye Cumhurbaşkanı Yardımcısı El-attar'la Biraraya Geldi Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Suriye Kültürel İşlerden Sorumlu Cumhurbaşkanı Yardımcısı Najah El-attar ile Birara..
Anavatan: Paketin Tümü Üzerinde Anlaşmadık Anavatan Partisi, Anayasa Paketi Üzerinde AKP ile Müzakerelerin Sürdüğünü ve Şu Ana Kadar Sadece Cumhurbaşkanı'nın Halk Tarafından Seçilmesi Konusun..
Arzu'yu Hala Seviyorum Bir Film Galasına Kız Kardeşi Özgecan Karadağlı ile Katılan Oyuncu İlginç Açıklamalar Yaptı
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10