3 Mayıs 2007 Perşembe Günü Haberleri

3 Mayıs 2007 Perşembe Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Diyarbakır'da Genelkurmay Başkanlığı'na Suç Duyurusu Diyarbakır Barosu ile İnsan Hakları Derneği ve Mazlum-der Şubeleri, Genelkurmay Başkanlığı Hakkında Cumhuriyet Savcılığı'na Suç Duyurusund..
Çinli iki tiyatrocu camdan yapılmış bir evde ‘evli çift’ rolü oynayacak Çinli iki tiyatrocu, 'sanat gösterisi' adını verdikleri bir etkinlik için bir ay boyunca camdan yapılmış evde aile haya..
Amerika'da New Jersey'nin eşcinsel valisi Episkopalyan rahibi olacak Amerika'da 2004 yılında eşcinsel olduğunu açıklayarak görevinden istifa eden New Jersey eyaleti eski Valisi James E. McGre..
New York Belediye Başkanı'nın dil azmi… Meksika'nın başkenti Mexico City'de yoksullukla mücadele konulu bir toplantıya katılan New York Belediye Başkanı Michael Bloomberg, İspanyolcasıyla her..
6. Sosyal Bilimler Olimpiyatı (SOBİO), hafta sonu başlayacak Sosyal Bilimler Olimpiyatı'nın (SOBİO) 6.'ncısı, hafta sonu başlayacak. Olimpiyata, Türk toplumunun neden dünyanın en çok ekmek tü..
Özel Aziziye Lisesi, 'Matematik ve 100 Temel Eser' yarışması düzenliyor Özel Aziziye Lisesi, Erzurum geneli 'Matematik ve 100 Temel Eser' yarışması düzenliyor. 8. sınıfların katılacağı yarışm..
Çalıntı kamyonetle ölüm virajından uçuruma yuvarlandı Isparta'nın Yalvaç ilçesinden çaldığı kamyonetle kaçan hırsız, Senirkent ilçesinde "ölüm virajı"nı alamayarak uçuruma yuvarlandı.
DYP, Ümmet Kandoğan'ı Genel Başkan Yardımcılığı görevinden aldı DYP, Genel Başkan Mehmet Ağar'ın karşı çıkmasına rağmen Cumhurbaşkanlığı seçiminin ilk turuna katılan DYP Denizli Milletvekili ..
'Talasemi tahlili, evliliği engellemek için değildir' Denizli İl Sağlık Müdürü Dr. Erdoğan Taş, nikah işlemleri öncesi yapılan talasemi tahlilinin evliliği engelleme amaçlı olmadığını bildird..
Enflasyon Dört Ayda Yıllık Hedefin Yüzde 90'ına Ulaştı(3) Üretici Fiyatlarında Tekrar Tek Haneye Dönüldü
DSP "Birleşme Değil, Güçbirliği" Dedi DSP Genel Başkanı Zeki Sezer, CHP'nin Birleşme Çağrısına, "DSP'nin Kapatılması Dışında CHP Çatısı Altında Seçime Girme Dahil Her Türlü Formülü Görüşmeye ..
'Türkiye'de İfade Özgürlüğü Ağır İhlal Altında' Gazeteci Örgütleri Platformu, 1 Mayıs'ta Gazetecilerin Görevlerini Yapmasının Engellenmesi ve Dövülmesinin Türkiye'de İfade Özgürlüğünün Çok Ağ..
Cuma Günü (4 Mayıs 2007) için Geçerli MB Döviz Kurları Ankara - Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası 4 Mayıs 2007 Tarihi için Gösterge Niteliğindeki Döviz Kurlarını Açıkladı. Buna Göre, Dolar A..
Mayıs Ayında 62 Fuar Düzenlenecek İstanbul- Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Tarafından, Mayıs Ayında 62 Fuara İzin Verildi ve Fuar Takvimi Açıklandı. tobb'dan Yapılan Yazılı Açıkla..
Isuzu'nun Türkiye'de de Üretilecek D-Max'i Tanıtıldı İstanbul- Anadolu Isuzu Otomotiv, Türkiye'de de Üretilmesi Planlanan Yeni Modeli D-Max Pick-Up'ı Tanıtıldı. anadolu Isuzu Otomotiv Grubu..
Kayseri'de Kurumlar Vergisi Rekortmeni Orta Anadolu Sanayi Ticaret A.ş. Kayseri - Kayseri Vergi Dairesi Başkanı İlhan Yıldız, 2006 Yılı Kurumlar Vergisinde Dereceye Giren İlk 10 Firmayı Açıkl..
Çolakoğlu: Ar-Ge ile Ortaya Çıkan Yeni Ürünlerin Ticaretinde Risk Sermayesine İhtiyaç Var İstanbul- Küçük ve Orta Ölçekli Sanayiyi Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (Kosgeb) Başkan ..
Cumhurbaşkanı Sezer'den Devam Açıklaması Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer, 11. Cumhurbaşkanının Seçilememesi Halinde 16 Mayıs'tan Sonra da Görevine Devam Edeceğini Söyledi.
Nisan Ayının Zam Şampiyonu Kuru Soğan Nisan Ayının Zam Şampiyonu, Yüzde 43,67 Artışla Kuru Soğan Ücreti Oldu.
Teoman'a Sigara Davası Açıldı! Konser Süresince Sigara İçen ve Hayranlarına da İkram Eden Şarkıcı Hakkında Suç Duyurusunda Bulunuldu Yeni Foto Galeri
Gittigidiyor?a Yeni Ortak Ebay Türkiye?nin Elektronik Ticaret Platformlarından Gittigidiyor.com?a Ortak Olduğunu Bildirdi. Yeni
Mardin'de 1 Terörist Öldürüldü Mardin'de Düzenlenen Operasyonda Terör Örgütü Üyesi H.a'nın Ölü Ele Geçirildiği Bildirildi.
DSP: Kapatın Gelin Dışındaki Bütün Önerilere Açığız DSP, CHP'nin Birleşme Teklifini Değerlendirdi ve Kapatın Gelin Sözü Dışındaki Bütün Önerilere Açık Olduklarını Bildirdi.
Van'da Çöp Sorunu Van'ın Muradiye İlçesinde Yatılı İlköğretim Bölge Okulu (Yibo) Önüne Dökülen Çöplerde Bulunan Tıbbi Atıklar Tehlike Saçıyor.
19 Yaş Altı Bayan Milli Takımı, Bulgaristan ile Özel Maç Oynayacak 19 Yaş Altı Milli Takımı, 5 Mayıs Cumartesi Günü Edirne'de Bulgaristan ile Özel Bir Maç Oynayacak.
Bankalarda Toplam Mevduat 1.8 Milyar YTL Azaldı Bankalarda Toplam Mevduat, Bir Haftada 1 Milyar 811,3 Milyon YTL Azalarak 20 Nisan İtibariyle 293 Milyar 21,6 Milyar YTL Oldu.
Adıyaman'da Çalıntı Araç Operasyonu Adıyaman Emniyet Müdürlüğü'ne Bağlı Asayiş Şube Müdürlüğü Ekipleri Tarafından Çalıntı Otolar Üzerine Yapılan Operasyonlarda Çalıntı Oldukları Anlaşılan 10 ..
İskenderun'daki Uyuşturucu Operasyonu Hatay'ın İskenderun İlçesinde Dün Gerçekleştirilen Uyuşturucu Operasyonunda, 5 Milyon Adet Captagon Hap Ele Geçirildiği Açıklandı.
Başkent'te Gaz Patlaması: 5 Yaralı Başkent'te Bir Ayakkabı-çanta İmalathanesinde Meydana Gelen Patlamada 5 Kişi Yaralandı.
İranlı Üst Düzey Diplomat Sorguda Casusluk İddiası ile Tutuklanan İranlı Üst Düzey Diplomat Hüseyin Museviyan'ın Yabancılarla Bilgi Alışverişi Kurduğu İddiasıyla Sorgulanmakta Olduğu Bildiril..
Japonya Dışişleri Bakanı Moskova'da Japonya Dışişleri Bakanı Taro Aso, Resmi Temaslarda Bulunmak Üzere Bugün Moskova'ya Gitti.
Şarm El Şeyh'de Irak Güvenlik Konferansı ABD Dışişleri Bakanı Condoleezza Rice'ın, Suriye Dışişleri Bakanı Velid Muallim ile Şarm El Şeyh'te Görüştüğü İleri Sürüldü.
Bağdat'ta Havan Topu Saldırısı : 1 Ölü, 6 Yaralı Irak'ın Başkenti Bağdat'ta Düzenlenen Havan Topu Saldırısında İlk Belirlemelere Göre 1 Kişi Öldü, 6 Kişi Yaralandı.
Mhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer, 16 Mayıs'tan Sonra Yeni Cumhurbaşkanı Seçilene Kadar Görevde Kalacağını Açıkladı. Başkanı Ahmet Necdet Sezer, 16 Mayıs'tan Sonra Yeni Cumhurbaşkanı Seçilene Ka..
DSP'den, CHP ile Güç Birliği Açıklaması DSP, CHP Genel Başkanı Deniz Baykal'ın Önerilerinin, Yüz Yüze Yapılacak Görüşmelerle Gerçekçi ve Sonuç Alınır Bir Platformda, Acil Olarak Değerlendiril..
TBMM'de Anayasa Değişikliği TBMM Genel Kurulu'nda, Milletvekili Seçilme Yaşının 25 Olmasını ve Bağımsız Adayların Birleşik Oy Pusulasında İsimlerinin Yer Almasıyla İlgili Anayasa Değişiklik T..
Cizre'nin Afet Kapsamına Alınmaması Tepkiyle Karşılandı Şırnak'ın Cizre İlçesinde Sel Afeti Sonrası İncelemelerde Bulunan Afet İşleri Bölge Müdürü'nün İlçenin Afet Kapsamına Alınmayacağını Aç..
Romatizmal Ateş, Çocuklarda Kronik Kalp Hastalıklarına Neden Oluyor Ondokuz Mayıs Üniversitesi (Omü) Tıp Fakültesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Ana Bilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Nazlıha..
Malatya İnönü Üniversitesi Rektörü Hakkında Suç Duyurusu Malatya Barosu'na Bağlı Bir Grup Avukat, İnönü Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fatih Hilmioğlu Hakkında Suç Duyurusunda Bulundu.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10