29 Mayıs 2007 Salı Günü Haberleri

29 Mayıs 2007 Salı Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Bakan Koç, Kumburgaz'da Bir Otelin Açılışını Gerçekleştirdi Kültür ve Turizm Bakanı Atilla Koç, Makedonya Kültür Bakanı Arif Hikmet Cemali ile Birlikte Kumburgaz'da Bir Otelin Açılışını Gerçe..
Borsa 47 Bin Puanın Üzerinde Kapandı İstanbul Menkul Kıymetler Borsası (İMKB) Ulusal 100 Endeksi, İkinci Seansta 209,74 Puan Artarak 47.003,04 Puandan Kapandı.
Gs-fb Maçındaki Olaylarla İlgili 2 Gözaltı Daha Galatasaray-fenerbahçe Maçında Yaşanan Olaylarla İlgili 2 Kişi Daha Gözaltına Alındı.
Nargile, Sigara Kadar Tehlikeli Olabilir Dünya Sağlık Örgütü (Dsö), Nargilenin Sigara Kadar Sağlığı Tehdit Ediyor Olabileceğini, Ancak Nargile İçimi ile Ölümler Arasında Bağlantı Olduğu Konus..
Başbakanlık Tezkeresi TBMM'de Görüşülmeye Başlandı TBMM Genel Kurulunda, Lübnan'da BM Geçici Görev Gücü (Unıfıl) Bünyesindeki Türk Askerlerinin Görev Süresinin 1 Yıl Uzatılmasını Öngören Başb..
Isparta'da gül ve kozmetik konresi yapılacak Dünya gülyağı üretiminin önemli merkezi Isparta'da gül ve kozmetik kongresi yapılacak. 9-10 Haziran tarihlerinde gerçekleştirilecek kongreye sektö..
Avusturya Yeşiller Partisi: "Yurtdışı ziyaretleri eşsiz yapılsın" Avusturya'nın Yeşiller Partisi, politikacıların yurtdışı ziyaretlerine çıktıklarında eşlerini beraberinde götürmemelerini ist..
Putin: Füze kalkanı projesi Avrupa'yı barut fıçısına çevirir Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, ABD'nin planladığı füze kalkanı projesinin Avrupa'yı barut fıçısına çevireceği uyarısı yapark..
Adana'da gıda zehirlenmesi Adana'da bir ilköğretim okulunun değişik sınıflarında okuyan toplam 7 öğrenci aç karınla içtikleri şalgamdan dolayı zehirlendikleri iddiasıyla hastaneye kaldırıldı.
İzmir'de elektrik kesintisi Gediz Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi İzmir İl Müdürlüğü, 1 Haziran Cuma günü bazı ilçelerde tesis, bakım ve onarım çalışması sebebiyle elektrik kesintisi yapılaca..
DTP bağımsız milletvekili aday aday sıralaması belli oldu 22 Temmuz'da yapılacak olan erken genel seçimlerde Demokratik Toplum Partisi(DTP) adına bağımsız olarak seçime girecek olan milletvek..
Mardin Müzesi'nde bulunan 24 bin 599 tarihi eserden sadece 900'u sergileniyor Mardin Müze Müdürü Yusuf Aydın, müzede bulunan 24 bin 599 dolayında eserin ancak 900 tanesinin sergilenebildiğin..
TBMM Başkanı Arınç, Deniz Bölökbaşı'nın iddialarına basın danışmanı aracılığıyla cevap verdi TBMM Başkanı Bülent Arınç, eski Büyükelçi Deniz Bölükbaşı'nın "Tezkereyi Meclis'te anlatmamızı Bül..
Bulduğu Çivileri Yutmuş! Psikolojik Sorunları Olan ve Son Zamanlarda Aşırı Zayıflayan Muhittin Gültekin'in, Midesinde Onlarca Çivi, Taş, Kum Var Yeni
Kardeşten 'Namus' Baskını 16 Yaşındaki Genç, 17 Yaşındaki Ablası ile 19 Yaşındaki Sevgilisinin Buluştuğu Evi Bastı; Ablasını Yaraladı, Sevgilisini Öldürdü Yeni
Yumruğu Yiyen Vekil Konuştu! AK Parti Kilis Milletvekili Veli Kaya, Dün TBMM Genel Kurulunda Yaşanan Kavgayla İlgili Olarak Gazetecilerin Sorularını Yanıtlarken, Denizli Bağımsız Milletvekili..
Rize'de Serinlemek İçin Denize Giren Genç Boğularak Öldü Rize'de Okuldan Kaçarak Arkadaşlarıyla Birlikte Serinlemek İçin Denize Giden Genç Boğularak Hayatını Kaybetti.
Giresun'da Turizmin Geliştirilmesi Giresun Valisi Mustafa Taşkesen, Dereli İlçesi'ne Bağlı Kümbet Yaylası'nda Çevre ve Orman Bakanlığı Tarafından İhalesi Gerçekleştirilen Koçkayası Ormaniçi D..
Emel Bomba Gibi Geliyor! Emel'in Yeni Şarkısı Eğlenecek Kızlar, Evlenecek Kızlar'a Okan Baygülgen 10 Bin Kareden Oluşan Bir Klip Çekti!
Mumcu'dan Mali Disiplin Yorumu: "Yüzkızartıcı Bir Tablo" Anavatan Partisi Genel Başkanı Erkan Mumcu, Hükümet'in Son 5 Yılda En Övündüğü İcraatlardan Birinin Mali Disiplin Olduğunu Hatırlatara..
Anadolubank Konut Kredisi Faiz Oranlarını İndirdi Anadolubank, Konut Kredisinde Sabit Faiz Oranını Yüzde 1.49'dan 1.38'e İndirdi.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10