29 Mayıs 2007 Salı Günü Haberleri

29 Mayıs 2007 Salı Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Savunma Bakanı Gönül Suudi Arabistan'da Milli Savunma Bakanı Vecdi Gönül resmî bir ziyaret için Suudi Arabistan'ın başkenti Riyad'a geldi.
Seyhan ve Yüreğir'de elektrik kesintisi Adana'nın Seyhan ve Yüreğir ilçelerinde trafo merkezlerinde ve dağıtım hatlarında yapılacak bakım onarım çalışması sebebiyle bazı mahalleler elektriksi..
Akköy'deki depremde hasar yok Denizli'nin Akköy ilçesinde deprem oldu. Bugün saat 15.47'de meydana gelen 3.5 büyüklüğündeki deprem sonrasında ilçe merkezi ve köylerinde herhangi bir hasara ra..
ABD-Türk Dostluk Grubu üyeleri İstanbul'daki tarihi mekanları gezdi Amerika Birleşik Devletleri - Türkiye Parlementolararası Dostluk Grubu üyeleri, İstanbul'un tarihi mekanlarını gezdi.
Başbakan Erdoğan:istanbul Medeniyetler İttifakının Sembol Şehri Başbakan Erdoğan, İstanbul'un Fethinin 544'üncü Yıldönümü Nedeniyle Yayınladığı Mesajda, Medeniyetler İttifakının Sembol Şehri ..
Dörtyol polisi uyuşturucu tacirlerine göz açtırmıyor Hatay'ın Dörtyol ilçesinde düzenlenen bir operasyonda 100 gram esrar ile 10 adet uyuşturucu hap ele geçirildi.
Tgs'den "Akreditasyon" Açıklaması Türkiye Gazeteciler Sendikası (Tgs), Sayıştay'ın 145'inci Kuruluş Yıldönümü Dolayısıyla Yapılan Törende, Kanal Türk, Kanal B ve Art Çalışanlarının Başbakanlı..
Siirt'te polisin huzur operasyonları devam ediyor Siirt Emniyet Müdürlüğü, şehirdeki huzur ortamının devam etmesi için operasyonlarına devam ediyor.
Hakkari'de bulunan PKK sığınağı imha edildi Hakkari ve çevresinde eylem hazırlığında olduğu tespit edilen PKK/KONGRA-GEL terör örgütünün eylemde kullanacağı mühimmatlar ele geçirildi. Yetkili..
Lübnan'daki Türk birliğinin görev süresini uzatan tezkere TBMM Genel Kurulu'nda kabul edildi Lübnan'da BM Geçici Görev Gücü (UNIFIL) bünyesindeki Türk askerlerinin görev süresinin 1 yıl uzatı..
Dtm: ABD'ye 1 Milyar Dolar Tutarında Tazminat Ödenmesi Söz Konusu Değil Ankara - Dış Ticaret Müsteşarlığı, Dünya Ticaret Örgütü (Dtö) Anlaşmazlıkların Halli Mekanizması (Ahm), Kural ve Prosed..
Kdv'de İndirim Öngören Kararname Taslağı, Başbakanlık'ta Ankara - Kdv'de İndirim Öngören Kararname Taslağı, Başbakanlığa Gönderildi. bir Maliye Bakanlığı Yetkilisinden Edinilen Bilgiye Göre,..
Boluspor'un Yeni Teknik Direktörü Serhat Güller İddialı Konuştu Türk Telekom Lig A'nın Yeni Takımı Boluspor'da Teknik Direktörlük Görevine Getirilen Serhat Güller, Boluspor'u Aynı Düşünceleri..
Türk Askeri 1 Yıl Daha Lübnan'da TBMM Genel Kurulunda, Lübnan'da BM Geçici Görev Gücü (Unıfıl) Kapsamındaki Türk Askerlerinin Görev Süresinin 1 Yıl Daha Uzatılmasını Öngören Başbakanlık Tezke..
Fb: "Trabzonspor ve Gökdeniz ile Görüşmemiz Yok" Fenerbahçe Kulübü, Trabzonspor Kulübü ile Futbolcu Gökdeniz Karadeniz'in Transferi Konusunda Herhangi Bir Görüşme ve Pazarlığın Olmadığını Açı..
Edu Ülkesinin Milli Takımına Çağrıldı Fenerbahçe'nin Brezilyalı Savunma Oyuncusu Edu, Amerika Kupası Maçları İçin Ülkesinin Milli Takımına Çağrıldı.
Piyasalarda Durum İstanbul Menkul Kıymetler Borsası (IMKB) 2. Seansında Bileşik Endeks Dünkü Kapanışa Göre 75.23 Puan Yükselişle 47003.04 Puandan Kapandı.
Van'daki Terör Operasyonunun Ardından Van'ın Muradiye İlçesinde Dün Gece Güvenlik Güçleriyle Girdikleri Çatışmada Ölü Ele Geçirilen 3 Teröristle İlgili İnceleme ve Soruşturma Sürdürülürken, V..
Marmaris'te Sahte Para Operasyonu Aris'te Sahte Para Operasyonu
İran-ab Müzakerelerinin 2. Turu İran'ın Nükleer Programının Ele Alınacağı İran İslam Cumhuriyeti Ulusal Güvenlik Yüksek Konseyi Sekreteri Ali Laricani ile AB Güvenlik Yüksek Temsilcisi Javier..
Askeri'nin Türkiye'de Kaybolması İran Dışilişkiler Konseyi Üyesi ve Eski Savunma Bakanı Ali Şamkani, İran Eski Savunma Bakan Yardımcısı Ali Rıza Askeri'nin Kaybolmasında Sorumluluğun Türkiye'..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10