29 Mayıs 2007 Salı Günü Haberleri

29 Mayıs 2007 Salı Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Irak'taki Kaçırılma Olayı Irak'ta Kanadalı Bir Güvenlik Firmasında Çalışan ve Akşam Saatlerinde Kaçırıldıkları Açıklananların 5 Kişi ve İngiliz Vatandaşı Olduğu Açıklandı. İngiltere Hükümeti ..
Cumhurbaşkanı Sezer, Bonozedelere Ödeme ve Key Yasası'nı Onayladı Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer, İmar Bankası'ndan Bono Alan 22 Bin Kişiye Ödeme Yapılmasını Öngören Yasa ile Key Kesintile..
Sezer Terör Mağduriyetiyle İlgili Yasayı Onayladı Cumhurbaşkanı Sezer Terörle Mücadele Kapsamında Yürütülen Faaliyetler Nedeniyle Zarara Uğrayan Kişilerin Uğradıkları Zararın Tazmini İçin Tan..
Borsa 47 Bin Puanın Üzerinde Borsa Günü Yüzde 0,16 Yükselişle 47 Bin 003 Puandan Kapadı. Kapalıçarşı"da 1,3230 YTL"den Alınan Dolar 1,3260 YTL"den Satılıyor. 1,7830 YTL"den Alınan Avronun Sat..
Carlton Satışına 4'üncü Erteleme Carlton Oteli Arazisi Satışı Katılımcı Olmadığı için 4"üncü Kez Ertelendi. Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu"nun Dördüncü Kez Satışa Çıkardığı Toprak Grubu"na Ai..
Cari Açık 9.1 Milyar $'a Yükseldi Türkiye"ye Yılın İlk Üç Ayında Toplam 16 Milyar Dolarlık Sermaye Girişi Oldu. Toplam 7.9 Milyar Dolar Doğrudan Yatırım Girişine Karşın, Bankaların ve Özel Se..
Erdoğan'a Meydan Okudu Cem Uzan Genç Parti'nin Yüzde 18-20 Oranında Oya Sahip Olduğunu İddia Etti.
Zehirli Variller Bertaraf Edildi Samsun ve Sinop'taki Depolardan Sevk Edilen Zehirli Varillerin 8 Mayısta Bertaraf Edildiği Bildirildi.
Altılı Ganyan 880.18 YTL İkramiye Verdi Ankara'da Bugün Koşulan At Yarışları Sonucunda Altılı Ganyan 880,18 YTL İkramiye Verdi.
Vestel'in Manisaspor'dan sponsorluğunu çekeceği iddiası Vestel'in, Manisaspor'dan sponsorluğunu çekeceği iddiaları üzerine, bir grup taraftar Vestel Elektronik Fabrikası önünde toplanarak, on..
Diyarbakır'da teröristlere ait tıbbi malzeme ele geçirildi Terör örgütü PKK'ya yönelik operasyonlarını aralıksız sürdüren güvenlik güçleri, Diyarbakır'da örgüte ait bir sığınakta yüklü miktar..
Adana'da haraç çetesinden silahlı saldırı: 2 yaralı Adana'da fidancılıkla uğraşan baba ve oğul kendilerinden zorla haraç istediği iddia edilen kimliği belirsiz 3 kişinin silahlı saldırısına u..
Mardin'de Silahlı Saldırıya Uğrayan Şahıs Ağır Yaralandı Mardin'in Nusaybin İlçesinde Silahlı Saldırıya Uğrayan 1 Kişi Ağır Şekilde Yaralandı.
Diyarbakır'da Mülteci Operasyonu Diyarbakır'da Jandarma Ekiplerince Yapılan Operasyonda Pakistan Uyruklu 19 Kaçak Yakalandı.
Van'daki Terör Operasyonunun Ardından Van'ın Muradiye İlçesinde Güvenlik Kuvvetleri ile Çatışmaya Giren Teröristlere Yardım ve Yataklık Ettiği İddiasıyla Gözaltına Alınan 7 Kişi, Sorgulanmak ..
Şanlıurfa'da Hint Keneviri Operasyonu Şanlıurfa'da 5 Milyon 578 Bin Kök Hint Keneviri Ele Geçirildi.
Irak'ta 4 Batılı Kaçırıldı Irak'ta İş Yapan Kanada Menşeili Bir Güvenlik Firması, Şirket Adına Çalışan 4 Batılı'nın Kaçırıldıklarını Duyurdu.
Eshab-ı Keyf'e Ziyaretçi Akını Diyarbakır'ın Lice İlçesinde Bulunan Eshab-ı Keyf Mağarası, Bu Yıl da Binlerce Kişinin Akınına Uğradı. Ziyarete Gelenler, Mağaranın Duvarlarına Ellerini ve Yüzl..
Turizmde Hizmet İçi Eğitim Hız Kazandı Antalya'da Turizm Sezonu Başlarken, 5 Yıldızlı Otellerde Hizmet İçi Eğitimler de Hız Kazandı.
Değişimin Böylesi! Cannes'de Güzelliğiyle Göz Kamaştıran Nurgül Yeşilçay'ın Şimdiki Haliyle Eski Hali Arasında Dağlar Kadar Fark Var!
Yönetmenden Ahlaksız Teklif! 'İstanbul Fazla Temiz. Bu Şehri Biraz Kirletmek Lazım. Homoseksüllerin Cenneti Neden İstanbul Olmasın.'
Hastalığa Yakalanmadım! Kerıa Knıghtley, Anoreksıa Hastalığına Yakalandığı Yönünde Haber Yapan Ingılız Gazetesine Karşı Açtığı Davayı Kazandı!
Ingıltere Ayağa Kalktı! Ingıltere'de Yayınlanan Çırak Adlı Programın Kadın Yarışmacısı Evli Sevgilisiyle Tarlada Aşk Yaparken Yakalandı.
Üniversitelilerin Gözdesi Eurovısıon'daki Gururumuz Kenan Doğulu, Trabzon'da Binlerce Hayranına Unutulmaz Bir Konser Verdi.
Aydın: "Karar Ülkemizin Etkinliği Açısından Önemli" Devlet Bakanı Mehmet Aydın, 'Unıfıl'e Sağladığımız Katkının Süresinin 1 Yıl Uzatılması, Bölgemizde Barış ve İstikrarın Korunması ve Ülkemiz..
Ege'deki Eğitim Uçuşlarına Müdahale Uluslararası Hava Sahasında Eğitim Uçuşu Yapan Türk F-16 Kollarına, Midilli Adasının Kuzeybatısında, Yunan Jetlerince 4 Defa Önleme Yapıldığı Bildirildi.
Bir Aydır Kuyu Suyu İçen Vatandaşlar Validen Yardım İstedi Şırnak'ın Cizre İlçesine Bağlı Kurtuluş Köyünde Bulunan Başbakanlık Konutları'nda İkamet Eden Vatandaşlar, Bir Aydır Şehir Şebeke Su..
Köy Korucusunu Vuran Akrabası Tutuklandı Batman'da, Geçici Köy Korucusu Olan Kayınbiraderini Silahla Vurarak Öldürdüğü İddia Edilen Şahıs Tutuklandı.
Diyarbakır'da Silah ve El Bombası Ele Geçirildi Diyarbakır İl Jandarma Komutanlığı Ekipleri Tarafından Yapılan Operasyonda, Bir Araç İçerisinde 1 Adet El Bombası ve 8 Adet Tabanca Ele Geçiril..
Hac Kuraları Yarın Çekilecek Ankara - Hacca Gitmek için Ön Kayıt Yaptıran Hacı Adaylarının Kuraları Yarın Çekiliyor. diyanet İşleri Başkanlığından Yapılan Yazılı Açıklamaya Göre, Hacca Gitme..
Türkiye'nin En Büyük Lahdi Sidemara'nın da Bulunduğu Eserler, İstanbul Arkeoloji Müzesi'nde Ziyarete Açıldı İstanbul - İstanbul Arkeoloji Müzesi'nde Yaklaşık 25 Yıldır Kapalı Tutulan ve Arala..
Okullara "E-Kayıt"lar 1 Haziran'da Başlıyor Ankara - İlköğretim Okullarına Kayıtlar, 1 Haziran Cuma Gününden İtibaren Başlayacak. Okullara Kayıtlar, Bu Yıl Ülke Genelinde İnternet Üzerinden Y..
Lübnanlı General Aoun Paris'te Fransa'da 15 Yılı Aşkın Bir Süre Sürgün Hayatı Yaşayan Lübnanlı General Michel Aoun, Lübnan'daki Kaosta Dış Destekli Terör Örgütlerinin Parmağı Olduğunu İddia E..
Kiler, Gıda Güvenliğinde Tübitak'la İşbirliği Yapıyor İstanbul - Kiler, Gıda Güvenliği Alanında Tübitak Marmara Araştırma Merkezi (Mam) ile İşbirliği Yaptı. kiler'den Yapılan Yazılı Açıklama..
Baykal, Erdoğan ve AKP'yi Eleştirdi: Memleketi Asker mi Yönetiyor? Ankara - CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, Meclis Grup Toplantısı'nda Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a ve AKP Hükümetine Yüklen..
Meclis, Lübnan'da Görev Yapan Askerlerin Görev Süresini Uzatmayı Tartışıyor Ankara - Başbakanlık, Lübnan'da BM Geçici Görev Gücü (Unifil) Kapsamında Görev Yapan Türk Askerlerinin Süresinin 1 ..
Vob, Günü 163 Milyon YTL İşlem Hacmiyle Tamamladı İzmir - Vadeli İşlem ve Opsiyon Borsası'nda (Vob) Toplam İşlem Hacmi 162 Milyon 789 Bin YTL Olarak Gerçekleşti. Bugün Vob'da Toplam 2 Bin 971..
DTP'li Belediye Başkanına Hapis İstemi Şırnak'ın Beytüşşebap İlçesi Belediye Başkanı Faik Dursun ile 9 Belediye Meclis Üyesi Hakkında, Emniyet Müdürlüğü'ne Hakaret Ettikleri Gerekçesiyle 2 Ay..
Üçlü Danışma Kurulu, 2'nci Kez Toplandı Ankara - "Üçlü Danışma Kurulu"nun İkinci Toplantısı Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Murat Başesgioğlu'nun Başkanlığında Kamu Görevlileri Sendikaları ..
Moody's'ten Akbank'a Türkiye'de Verilmiş 'En Yüksek' Referans Kredi Notu İstanbul - Uluslararası Kredi Derecelendirme Kuruluşu Moody's Akbank'ı Bugüne Kadar Türkiye'de Verilmiş Olan En Yüksek..
Devlet, 32 Bin Sağlık Personeli Daha Alacak Ankara - AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer'in Anayasa Değişikliğine İlişkin Yasanın İade Ge..
Avusturya Heyeti Hasankeyf'te Avusturya Parlamentosu'ndan Bir Heyet, Ilısu Barajı Suları Altında Kalacak Olan Tarihi Hasankeyf İlçesinde İncelemelerde Bulundu. Avusturya Parlamentosu 3. Başka..
ABD: "Hava sahası ihlali tekrarlanmayacak" (2) ABD Dışişleri Bakanlığı, Amerikan savaş uçaklarının Türk hava sahasına girmesinin 'çok kısa süre' gerçekleştiğini bildirerek, benzer bir olayın ..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10