28 Mayıs 2007 Pazartesi Günü Haberleri

28 Mayıs 2007 Pazartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
İran 1. Futbol Ligi'nde Şampiyon Saypa İran 1. Futbol Ligi'nde 30. ve Son Hafta Maçlarının Ardından Saypa Takımı Şampiyonluğunu İlan Etti. Teknik Direktörlüğünü Mustafa Denizli'nin Yaptığı Pe..
Hükümlü kadrosunda çalışan PTT veznedarı, kurumu 231 bin YTL dolandırdı (2) Sakarya'nın Ferizli ilçesi PTT müdürlüğünde hükümlü kadrosunda işe başlayan ve veznedar olarak çalışan şahıs, kurum..
Siirt'te "Çember" Operasyonu Siirt'te Polis, Gençlere Eğlence Ortamında Uyuşturucu Satan 10 Kişilik Şebekeyi Düzenlediği "Çember" Operasyonuyla Çökertti.
Nükleer Güç Kanunu, Komisyondan Geçti Ankara - TBMM Sanayi, Ticaret, Enerji, Tabii Kaynaklar, Bilgi ve Teknoloji Komisyonu, Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer'in Kısmen İade Ettiği Nükleer Güç ..
Yarınki Törenler Nedeniyle İstanbul'da Bazı Yollar Trafiğe Kapatılacak İstanbul - İstanbul'un Fethinin 554. Yıldönümü Dolayısıyla Yarın Düzenlenecek Tören Nedeniyle Bu Akşamdan İtibaren Bazı ..
İzmir'de Trafik Kazası: 4 Ölü İzmir'in Kiraz İlçesi Çayağzı Köyü Yakınlarında Bir Araçın Uçuruma Yuvarlanması Sonucu Meydana Gelen Trafik Kazasında 4 Kişi Hayatını Kaybetti.
Kocaeli Fuarı, Ebru Güneş ile açılacak Kocaelililerin hayatında önemli yeri olan Kocaeli Fuarı, Kültür Sanat ve Eğlence Festivali adı altında bu yıl 41. kez kapılarını açmaya hazırlanıyor.
Çayın Tüm İllerde Aynı Anda Olgunlaşması, Fabrikalarda Yoğunluğu Artırdı Rize - Çaykur Genel Müdürü Ekrem Yüce, Bu Yıl İklim Şartlarından Dolayı Hemen Hemen Bütün İllerde Yaş Çayın Aynı Anda ..
Saran, Radyolara ABD'li Ortak Aldı İstanbul - Amerikalı Yatırımcı Grup Odien, Saran Holding Radyolarının Yüzde 25'ine Ortak Oldu. saran Holding'ten Yapılan Yazılı Açıklamada, 6 Radyo Kanalına..
Askerin Cinneti! Ödemiş'te Askerden İzne Gelen Genç, 3 Ay Önce Yine İzinde Evlendiği 18 Yaşındaki Eşini öldürdükten Sonra İntihar Etti.yeni
Trafoya Giren Sansarlar Elektrik Kesintisine Yol Açtı Gümüşhane'de Elektrik Trafosuna Giren 2 Sansar, Bir Mahallede Elektrik Kesintisine Neden Oldu.
'Sınır Ötesi Operasyonda Yeni Gelişme Yok' Başbakan Erdoğan, Kuzey Irak'a Sınır Ötesi Operasyon Konusunda Gelişme Olmadığını Söyledi Yeni
Fraport, Antalya Havalimanı için Yeni Projeler Planlıyor Ankara - Antalya Havalimanı İşletme İhalesini, 3 Milyar 197 Milyon Dolar Teklif Vererek Kazanan Iciçtaş İnşaat Sanayi ve Ticaret A.ş'n..
Telekom: Yüzde 35 Fazla Bedel Tahsis Edildiği İddiası, Tamamen Yanlış İstanbul - Türk Telekom, Görüşme Ücretlerinin Kontör Bazında Tahakkuk Ettirilmesi Nedeniyle, Tüketiciden Yüzde 35 Daha Fa..
İşte Akpnin 'B Planı' AKP'nin 'B Planı'na Göre, Meclis 15 Haziran 1 Temmuz Arasında Çalıştırılacak. 120 Günlük Refandum Süresi 40 Güne İndirilecek Yeni
Yumruğa Sebep Olan O Fotoğraf Denizli Milletvekili Ümmet Kandoğan'ın Bugün Meclis'te Gösterdiği Bu Fotoğraf Yumruklu Kavganın Fitili Oldu
'DYP' Adıyla Parti Kuruluşu İçin Dilekçe Avukat Çetin Özaçıkgöz ve Beraberindekiler, Doğru Yol Partisi (DYP) Adıyla Yeni Bir Parti Kurmak Üzere İçişleri Bakanlığı'na Dilekçe Verdi.
Sama Dubaı Ödeme Yapmadı, İhale İşleminin Durdurulmasını İstedi(1) İstanbul Büyükşehir Belediyesi, İett Arazisi İhalesini Kazanan Sama Dubai'nin Belediyeye Verdikleri Bir Dilekçe ile İhale İş..
Tartışmalı Genel Kurulda Organize Sanayi Yönetimi Tekrar Kazandı Organize Sanayi Bölgeleri Üst Kurulu'nun (Osbük) Tartışmalarla Girilen Genel Kurul Süreci Tamamlandı. Osb Platformu'nun Yasaya..
Eskişehir'de Yaralama ve Gaspa Teşebbüs İddiası Eskişehir'de, Bir Kişiyi Yaralayarak Cep Telefonu ile Para Gasp Etmek İstedikleri İddia Edilen 2 Kişi Yakalandı.
Otomobilinin Gasp Edildiğini İddia Etti, Aracına Kavuşunca Şikayetinden Vazgeçti Eskişehir'de, Otomobilinin Gasp Edildiğini İddia Ederek Polise Başvuran Bir Kişi, Aracı Kendisine Teslim Edili..
Diyarbakır'da Engellilerin Sorunları Tartışıldı Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Dr. İlhan Diken, Türkiye'de Engellilere Yönelik Gösterilen Ayrımcılığın ve Eşitsizliğin Herkesin..
Fıa'dan Monte Carlo Gp'sine Soruşturma Uluslararası Otomobil Sporları Federasyonu (Fıa), Pazar Günü Koşulan ve Mclaren Mercedes Pilotu Fernando Alonso'nun Üstünlüğüyle Sona Eren Monte Carlo G..
Yolun Karşısına Geçerken Minibüs Çarpan Çocuk Öldü Siirt'in Kurtalan İlçesinde Meydana Gelen Trafik Kazasında 1 Çocuk Hayatını Kaybetti.
Silahlı Kavgada 5 Ölü, 7 Yaralı Şanlıurfa'nın Viranşehir İlçesinde Çıkan Silahlı Kavgada 5 Kişi Hayatını Kaybetti, 7 Kişi de Yaralandı. Geniş Güvenlik Tedbirleri Alınan İlçede, Bölgeye Giriş-..
TBMM Başkanı Arınç, ABD Kongre Heyetini Kabul Etti TBMM Başkanı Bülent Arınç, ABD Kogresi Türkiye Çalışma Grubu Eş Başkanı Edward Whitfield ve Beraberindeki Heyeti Kabul Etti.
Adıyaman Üniversitesi'nde Cüppe Töreni Adıyaman Üniversitesi Rektörlüğü'ne Atanan Prof. Dr. Mustafa Gündüz ve 33 Akademisyen İçin Cüppe Giyme Töreni Yapıldı.
İran ABD ile görüşmeyi 'olumlu bir ilk adım' olarak nitelendirdi İran'ın Bağdat Büyükelçisi Hasan Kazımi Kumi, ABD ile Irak üzerinde yaptıkları görüşmenin olumlu geçtiğini ifade ederek, topla..
Vento 34'te Sahne Aldı! Ricky Martin'in Vokalisti Meliah Önceki Gecce Vento34'te Çıktı, Büyük Beğeni Topladı.
Mustafa Nevzat ABD'ye İlk İlaç Sevkiyatını Yaptı Mustafa Nevzat, Dünyanın En Yüksek Standartlara Sahip İlaç Pazarı Olan ABD'ye Mamul Ürün İhracına Başladı. İlk Ürün Sevkiyatı Mustafa Nevzat'ı..
Meteorolojiden "Suyu Tasarruflu Kullanın" Uyarısı Meteoroloji Bölge Müdürü Necip Duman, Malatya'da Mevsim Normallerine Göre Yağış Oranının Yetersiz Olduğunu Belirterek, Vatandaşları Suyu Tasa..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10