27 Mayıs 2007 Pazar Günü Haberleri

27 Mayıs 2007 Pazar Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Trabzonspor'dan Rüştü Reçber'e Veto Trabzonspor'un Transfer Etmek İstediği İddia Edilen Fenerbahçe Kalecisi Rüştü Reçber'i, Asbaşkan Haşim Sayitoğlu'ndan Sonra Yönetici Abdullah Başer de Veto..
Operasyon Başlıyor G.saray'da Yönetim Düğmeye Bastı, Oyuncularla Görüşmeye Yarından İtibaren Başlayacak. Öncelikle Mondragon ve Song'un Durumu Netleşecek. Canaydın da Salı Günü Gerets ile Bul..
Baykal Protestosuna Dayak! Antalyaspor-G.birliği Maçını İzleyen Baykal'a, Lokanta Çıkışında Bir Vatandaş Sataşmada Bulununca Bakın Neler Yaşandı. Yeni
Çarşamba'da, Yeşilırmak Kıyısı Yaza Hazırlanıyor Samsun'un Çarşamba İlçesinden Geçerek Karadeniz'e Dökülen Yeşilırmak Kıyısı Yapılan Çalışmalarla Yaza Hazırlanıyor.
2006-2007 Sezonu Trabzonspor'a Yaramadı 2006-2007 Turkcell Süper Ligi Trabzonspor İçin Kötü Bitti.
Çöp Toplarken Gelen Ölüm Samsun'da, Çöp İstasyonunda Katı Atık Toplayarak Geçimini Sağlayan Annesinin Yanına Gelen 7 Yaşındaki Bir Çocuk, Paletli İş Makinesinin Altında Ezilerek Hayatını Kayb..
Üzerine Kaynar Su Dökülen Çocuk Yaralandı Malatya'da Üzerine Kaynar Su Dökülen Bir Kız Çocuğu Hastaneye Kaldırıldı.
Traktörle İlaç Motorunun Arasına Giren Küçük Çocuk Ağır Yaralandı Antalya'nın Korkuteli İlçesinde Traktör ile İlaç Motorunun Arasına Giren Bir Çocuk, Kolunu Şavt Miline Kaptırarak Ağır Yarala..
Çarşamba Tso'dan Hisarcıklıoğlu'na Ağa Kasketi Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'nin (TOBB) 62. Genel Kurulu'na Katılmak Üzere Ankara'da Bulunan, Samsun'un Çarşamba İlçesi Tso Yönetim Kurulu..
A Milli Takım'da Mehmet Topuz ve Uğur Kavuk kadrodan çıkarıldı 2008 Avrupa Şampiyonası Eleme Grubu'nda 2 Hazir Cumartesi günü Bosna Hersek ve 5 Haziran'da özel maçta Brezilya ile karşılaşacak..
Şırnak'ta çatışma: 1 köy korucusu şehit, 1 köy korucusu yaralı Şırnak'ta güvenlik güçleri ile teröristler arasında çıkan çatışmada 1 köy korucu şehit olurken, 1 köy korucusu yaralandı.
Samy Tutuklandı 'Taksi' Serisinin Hızlı Şoförü Samy Naceri, Filmde Polislerle İşbirliği İçine Giriyordu Ama Gerçekte Başı Beladan Kurtulmuyor.
Erdoğan: Egemenliği Başka Yerlerde Arayanlara Halkımız, 22 Temmuz'da En Güzel Cevabı Verecektir Ankara - Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğinin 62. Genel Kurulu'na Katılan Başbakan Recep Tayyi..
Edremit'te 5. Geleneksel Yağlı Pehlivan Güreşleri Balıkesir'in Edremit İlçe Belediyesi'nin Her Yıl Geleneksel Olarak Düzenlediği Yağlı Pehlivan Güreşleri'nin 5.'si Gerçekleştirildi.
Denizlispor'da Büyük Sevinç Denizlispor'da Ligde Kalmanın Sevinci Yaşanıyor.
Şanlıurfa'da Kontör Şebekesi Çökertildi Şanlıurfa'nın Akçakale İlçesinde "Arandıkça Kontör Kazan" Hattını Kullanarak Vatandaşları Dolandırdıkları İddia Edilen 4 Kişi Yakalandı.
15. Life Ball 2007 Viyana'da Yapıldı Avusturya'nın Başkenti Viyana'da Aıds Kurbanlarına Yardım Amacıyla Bu Yıl 15'incisi Düzenlenen "Yaşam Balosu" Sona Erdi.
Alman Çoban Köpekleri Antalya'da Yarıştı Antalya'da Türk-alman Çoban Köpekleri Derneği Tarafından Alman Çoban Köpeği Yarışmaları Düzenlendi.
Vatansever Kuvvetler Güçbirliği Hareketi Derneği Saldırıyı Kınadı Vatansever Kuvvetler Güçbirliği Hareketi Derneği Genel Başkan Yardımcısı Soner Akmeşe, Saldırganın Bölücü Örgüt Mensubu Olduğ..
CHP:orman ve Kıyı Arazileri Spor Federasyonlarına Açılıyor CHP İzmir Milletvekili Erdal Karademir, Hükümetin Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğü Teşkilat ve Görevleri Hakkında Yasa'da Değişiklik ..
CHP'den "Polis'e Yetkiye" Hem Destek Hem Eleştiri TBMM Adalet Komisyonu, Polisin Suçla Mücadelesini Kolaylaştırmak ve Suçu
Nihat Özdemir: "24 yıldır alamadığımız Türkiye Kupası'nı maalesef bu sene yine alamadık" Fenerbahçe Başkan Vekili Nihat Özdemir, Fortis Türkiye Kupası finalinde yaşaşnan hakem hatalarını da h..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10