26 Mayıs 2007 Cumartesi Günü Haberleri

26 Mayıs 2007 Cumartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Açık Denizde Sıcak Takip İstanbul Narkotik Polisinin, Açık Denizdeki Sıcak Takibinde Norveçli Bir Nakliye Şirketine Ait Olduğu İddia Edilen Gemiye Baskın Düzenlendi. Operasyonda 150 Kilogram ..
Eskişehir'de Silahlı Kavga: 1 Yaralı Eskişehir'de Meydana Gelen Kavgada Bir Kişi Tabancayla Vurularak Yaralandı.
KKTC Meclis Başkanı Ekenoğlu'nun Berlin Ziyareti Berlin Parlamentosu Meclis Başkan Vekili Dilek Kolat, "Güney Kıbrıs'taki Silahlanmayı AB'nin Denetlemesi Gerekiyor" Dedi.
Suriye ve Nusaybin'de Toz Fırtınası Mardin'in Nusaybin İlçesiyle Bitişik Olan Suriye'nin Kamışlı İlçesi ve Nusaybin Kırmızı Toz Fırtınası Etkisi Altına Girdi.
TRT Genel Müdür Vekili Ali Güney Konya'da Türkiye Radyo ve Televizyon Kurumu (TRT) Genel Müdür Vekili Ali Güney, Özel Televizyonların ve TRT'nin Çalışmalarını Düzgün Devam Ettirmesi Halinde 2..
Uzan: 'Seçim Kampanyasını İzmir'den Başlattık' Genç Parti (Gp) Genel Başkanı Cem Uzan, Seçim Kampanyasını İzmir'den Başlattıklarını Belirtti.
'Türkiye'nin AB'ye Hazır Olduğunu Sanmıyorum' Avrupa Birliği Komisyonu Başkan Yardımcısı Franco Frattini, 'Türkiye'nin Henüz AB'ye Tam Üye Olabilecek Düzeyde Olmadığını' Söyledi.
En Eski Fotoğraf Makinelerinden Biri 588 Bin Avroya Satıldı Dünyanın En Eski Fotoğraf Makinelerinden Biri, Açık Artırmada 588 Bin 613 Avroya Satıldı.
Scott: ''İstanbul, WTA Championshıps'e en ciddi adaydır'' Dünya bayanlar tenisinin en büyük organizasyonlarından biri olan Sonny Ericsson WTA Championshıps Tenis Turnuvasının 2008-2010 yıllar..
Afgan Savunma Bakanı Vardak: "El Kaide üyeleri Pakistan sınırından kolayca Afganistan'a girebiliyor" Afganistan Savunma Bakanı Abdurrahim Vardak, Pakistan yönetiminin sınırlarında olup bitend..
Çayeli'de bilgi yarışması düzenlendi ıÜüıÜüRize'nin Çayeli ilçesinde 'Eğitimde öncü ilçe Çayeli' parolasıyla ilköğretimler arası bilgi yarışması düzenlendi.
CHP Genel Başkanı Deniz Baykal: "Ne cumhuriyetten ne de demokrasiden vazgeçmeyeceğiz" CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, ne Cumhuriyetten ne de demokrasiden vazgeçmeyeceklerini söyledi.
Tatlıses firması Genel Müdürü Osman Bilgen: "Hiçbir otobüsümüz Irak'a gitmemiştir" Türk askerinin Kuzey Irak'a Tatlıses Otobüs İşletmesi'nin araçlarıyla girdiği şeklindeki haberlerin gerçek d..
Sinop'taki turistik tesislere cankurtaran uyarısı Sinop'ta deniz kıyısındaki ve havuzu olan turistik tesislerin cankurtaran görevlendirmeleri konusunda uyarıldı.
Bursa'da fuhuş operasyonunda 32 kişi gözaltına alındı Bursa'da jandarma tarafından düzenlene 'Darbe 5' adlı operasyonda, fuhuş yaptıkları iddiasıyla Rus, Ukrayna ve Moldova uyruklu 15 kadın i..
Kayseri'de AB Hibe Projesi Erciyes Üniversitesi (Eü) Safiye Çıkrıkçıoğlu Meslek Yüksekokulu ve Avrupa Birliği (AB) Türkiye Delegasyonu Tarafından Gerçekleştirilen "Yerel Kalkınma Girişimleri ..
Çiçekdağı ve Akçakentliler Birlik Şöleninde Buluştu Kırşehir'in Çiçekdağı ve Akçakent İlçe Halkı, Düzenlenen Birlik Şöleninde Bir Araya Geldi.
Kargo Paketiyle Uyuşturucu Sevkiyatı Diyarbakır'dan İzmir'e Kargoyla Yolladığı Uyuşturucu Maddeyi Piyasaya Sürmek İstediği İleri Sürülen 1 Kişi, Polis Tarafından Yakalanarak Gözaltına Alındı.
İnşaat Kulübesinde Gaz Patlaması: 1 Yaralı Eskişehir'de, Bir İnşaat Kulübesinde Gaz Sızıntısından Dolayı Meydana Gelen Patlamada 1 Kişi Ağır Yaralandı.
Adliyeye Sevk Edilen Canlı Bomba Tutuklandı İstanbul'daki Terör Operasyonun Ardından Adliyeye Sevk Edilen Biri Canlı Bomba 2 Kişi Tutuklandı.
Kanala Düşen Türk Kızının Cesedi Bulundu Fransa'nın Strasbourg Kentinde İki Arkadaşıyla Çıktığı Gezintide Teknenin Devrilmesi Sonucu Boğulan Meltem Erdoğan'ın Cesedi Bulundu.
TBMM Anayasa Komisyonu, Veto Edilen Anayasa Değişikliği İçin Toplandı TBMM Anayasa Komisyonu'nda, Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer'in Bir Kez Daha Görüşülmek Üzere Geri Gönderdiği, Cumhurbaşk..
Bakan Koç'tan Şehit Ailesine Taziye Ziyareti Açılış, İnceleme ve Ziyaretlerde Bulunmak Üzere Memleketi Aydın'a Gelen Kültür ve Turizm Bakanı Atilla Koç, Mayının Patlaması Sonucu Şehit Olan Pi..
Uluslararası 6. Lösemili Çocuklar Haftası Geleneksel Olarak Bu Yıl 6.'sı Düzenlenen Lösemili Çocuklar Haftası'nın İlk Günü Oldukça Renkli Geçti.
Maliye Bakanı Kemal Unakıtan Malezya'ya Gitti Maliye Bakanı Kemal Unakıtan Malezya'ya Gitti.
Bursaspor başkan adayları listelerini divana sundu Bursaspor'da, 28 Mayıs pazartesi yapılacak Olağanüstü Genel Kurul öncesi Başkan adayları Yönetim Kurullarınının son haline Divan Başkanlık K..
Üçüncü Uluslararası Türk Uygarlığı Kongresi Bişkek'te yapılacak Kırgızistan, Türk Uygarlığı Kongresi'ne hazırlanıyor. T. C. Başbakanlık Türk İşbirliği ve Kalkınma İdaresi Başkanlığı (TİKA) il..
Maliye Bakanı Unakıtan Malezya’ya gitti Maliye Bakanı Kemal Unakıtan, 3. Dünya İslami Ekonomi Forumu'na katılmak üzere Malezya'ya gitti. Unakıtan, Malezya'nın ardından Singapur'a geçerek tema..
Tunceli'de mayına basan uzman çavuş yaralandı Tunceli'nin Nazımiye ilçesinde yürütülen operasyonda, mayına basan bir uzman çavuş hafif şekilde yaralandı.
Eskişehirde Emekliler İçin Hobi Bahçesi Açıldı
Eskişehir'de Emekliler İçin Hobi Bahçesi Açıldı
Eskişehir'de, Odunpazarı Belediyesi'nin Emekliler İçin Yaptığı Hobi Bahçesi Açıldı.
Zirve Soğuğu Sürüyor Başbakan Erdoğan, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Büyükanıt ve Beraberindekiler Brifingin Ardından Denizkurdu 2007 Tatbikatı?nın Sancak Gemisi Olan Tcg Kemalreis Firkateyni..
Şanlıurfa Sağlık Müdürlüğü'nden "Stres ve Beslenme" Konulu Açıklama… Şanlıurfa Sağlık Müdürlüğü Vatandaşlara Yönelik "Stres ve Beslenme" Konulu Bir Açıklama Yaptı. Uzmanlar, Yaklaşan Oks ve ..
2.organize Sanayici ve İşadamları Derneği Genel Kurul Yaptı Malatya 2. Organize Sanayici ve İşadamları Derneği'nin Genel Kurulu Yapıldı.
Malatya Sağlık Müdürü Demirel'in Acı Günü Malatya Sağlık İl Müdürü Dr. Sezai Demirel'in Annesi Hayriye Demirel Vefat Etti.
Bursaspor'da Kongreye Doğru Bursaspor'da 28 Mayıs'ta Yapılacak Kongre Öncesi Başkan Adayları, Yönetim Listelerini Divan Kurulu'na Sundu. Başkan Adayları Mesut Mestan, Ali Karasu ve İskender K..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10