25 Mayıs 2007 Cuma Günü Haberleri

25 Mayıs 2007 Cuma Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Emekli uzman çavuşun öldürdüğü eşi ve çocuklarının cenazesi Samsun'a götürüldü Emekli uzman çavuş Ahmet Kayhan'ın cinnet getirip, iple boğduğu eşi Türkan ve oğulları Alihan ve Ercüment'in cen..
Sezer Anayasa Değişikliğini Veto Etti (Son) Cumhurbaşkanı Sezer, Cumhurbaşkanı'nın Halk Tarafından Seçilmesini Düzenleyen Anayasa Değişikliğini Veto Gerekçesinde, Cumhurbaşkanı'nın Halk Taraf..
Başbakanlıktan Açıklama: "Karagöz'ün Randevu Talebi Olmamıştır" Emekli Tümgeneral Yaşar Karagöz'e Atfen Yayınlanan Bazı Haberler İçin Bir Açıklama Yapan Başbakanlık Basın Merkezi, "Emekli Org..
Yudum Gıda, Kuveytli Nbk Capital'e Satıldı Kuveytli Nbk Capital Equity Partners, Türkiye"nin Önde Gelen Sıvı Yağ Üreticilerinden Olan ve 2006 Yılında 110 Milyon Dolar Satış Cirosu Gerçekleşti..
Kiler Enerji, Bulgular Hidroelektrik Santralı İhalesini Kazandı Perakende, İnşaat, Şeker, Taşımacılık ve Enerji Alanlarında Faaliyet Gösteren Kiler Holding Bünyesinde Bulunan Ekol Enerji, Dev..
TMSF Borcunu Ödemeyenleri Teşhir Edecek Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF), 58 Milyar Dolarlık Alacağından 14 Milyar Dolarını Tahsil Edebildi. Fon, Bugüne Kadar Dokunulmayan ya da "Af ve Z..
İşte Bu Kadar! Özcan Deniz, Babasına Yıllar Sonra Sahip Çıktı. Hediye İsimli Albümü de 28 Mayıs'ta Müzik Marketlerde.
'Paket Aynen Gönderilebilir' Vetoya İlk Tepki AKP'li İrfan Gündüz'den Geldi: Yarın Komisyonda Görüşülebilir Değişiklik Olacağını Sanmam Yeni
Gül: Irak'ın Kuzeyine Operasyon için Resmi Bir Talep Olmadı/ "TBMM ve Hükümet, Her Türlü Destek Verir" Ankara - Dışişleri Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Abdullah Gül, Irak'ın Kuzeyine Operasyo..
Veto Gerekçesinin Tam Metni Sezer, Anayasa Değişikliğini Veto Eden Kararını Hangi Gerekçelere Dayandırdı? Yeni
Sağlığım Yerinde! Lıonel Rıchıe'nin Kızı Nıcole Rıchıe Anoreksiya Tedavisini Kestiğini ve Artık Kilo Almaya Başladığını Söyledi.
Elektrik Elektronik Teknisyenleri Tokat'ta Toplanacak Türkiye Elektrik Elektronik Teknisyenleri Benzeri Esnaf ve Sanatkarlar Federasyonu ve Tokat Elektrik Teknisyenleri Odası'nın Ortaklaşa Or..
Şehit Bekir Çakır'a Başsağlığı Mesajı Erciyes Üniversitesi (Eü) Rektörü Cengiz Utaş, Yayınladığı Mesajda Çirkin Yüzünü Yeniden Göstermeye Başlayan ve Şiddetini Giderek Artıran Hain Terör Sald..
Güneş Sigorta'nın Hissedarı Groupama, Garanti Sigorta ile de İlgileniyor Groupama Uluslararası Genel Müdürü Jean-françois Lemoux, Türkiye'de Satılmak Üzere Olan Şirketlerle İlgilendiklerini v..
Hastane Bahçesinde Şüpheli Çanta Paniği Samsun Doğum ve Çocuk Hastanesi Bahçesinde Şüpheli Bir Çanta İçinde Bomba Olma İhtimali Üzerine Polis Alarma Geçti.
Kocaeli'nde Bomba Paniği Kocaeli'nde Yol Kenarına Bırakılan Şüpheli Çanta Paniğe Sebep Oldu.
Tunceli Emniyet Müdürü'nün Konvoyuna Saldırı Unceli Emniyet Müdürü Konvoyunun Geçişi Sırasında Teröristlerce Yola Döşenen Mayın Patladı. Olayda Herhangi Bir Can ve Mal Kaybı Olmadığı Belirtil..
Konya'da Sahte Para Operasyonu Konya'nın Akşehir İlçesinde Bir Eve Düzenlenen Operasyonda Sahte Para Basmaya Yönelik Matbaa Düzeneği ile Piyasaya Sürülmeye Hazır 24 Bin YTL'lik Sahte Para Ele..
Cep Telefonu Kontör Dolandırıcılığı Uyarısı Çanakkale Emniyet Müdürlüğü, Son Zamanlarda Ülke Genelinde Olduğu Gibi İl Genelinde de Meydana Gelen Cep Telefonu ile Kontör Dolandırıcılığına Karş..
ABD, Mukteda Sadr'dan Irak'ta Olumlu Rol Oynamasını İstedi ABD, Radikal Şii Lider Mukteda El Sadr'ın Irak'ta "Faydalı ve Olumlu" Rol Oynamasını İstedi.
Seçmen Listelerinin Askıya Çıkarılmadığı İddiası Zonguldak'ın Ereğli İlçesine Bağlı Abdi Köyünde Seçmen Listelerinin Zamanında Askıya Çıkarılmadığı İddiasıyla İlçe Seçim Kurulu'na Şikayette B..
'Doğaya Tırtıl ve Zehirli Yılan Bırakıldı' İddiası Unceli'de, Demokratik Halklar Platformu Üyeleri; Ormanlara Tırtıl, Dağlara da Zehirli Yılanların Bırakıldığını İddia Etti.
Türkiye'de İlk Defa Kanamasız Karaciğer Ameliyatı Yapıldı Ondokuz Mayıs Üniversitesi (Omü) Tıp Fakültesi'nde Gerçekleştirilen ve Türkiye'de İlk Defa Kullanılan Surtron Radyo Dalga Cihazıyla K..
Dumlupınar'a çok amaçlı kapalı spor salonu yapılacak Tarihi ve turistik özellikleri bünyesinde barındıran ve 30 Ağustos Meydan Muharebesi'nin kazanıldığı Kütahya'nın Dumlupınar ilçesine çok a..
Als Türkiye Birincisi Bandırma'dan Balıkesir'in Bandırma İlçesi'ndeki Kültür Eğitim Vakfı (Kev) Özel İlköğretim Okulu 8'inci Sınıf Öğrencisi Cem Kalkanlı, Geçen 15 Nisan'da Yapılan Askeri Lis..
Batman'da okul önlerinde esrar satan bir kişi yakalandı Batman Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü'nce uyuşturucuyla mücadele kapsamında yapılan çalışmal..
Eğitimciler Birliği Sendikası'ndan Ankara'daki hain saldırıya kınama Ankara Anafartalar Çarşısı'nda 6 vatandaşın ölümüne, onlarca vatandaşın da yaralanmasına sebep olan canlı bomba saldırısı,..
Dolar 1,3320 YTL, Avro 1,7900 YTL Oldu İstanbul Serbest Piyasada Kapanış Saatlerinde Doların Satış Fiyatı 1,3320 YTL, Avronun Satış Fiyatı 1,7900 YTL Oldu.
Sayıştay 145. Yaşını Kutlayacak Sayıştay 145.kuruluş Yıldönümünü Çeşitli Etkinliklerle Kutlayacak. Kuruluş Yıldönümü Nedeniyle Tüm Dünyada Artan Çevre Kirliliğine Dikkat Çekmek İçin "Çevre De..
Sezer Anayasa Paketini Veto Etti (1) Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer, Cumhurbaşkanının Halk Tarafından Seçilmesini İçeren Anayasa Değişikliği Paketini Veto Etti. Sezer İade Yazısında, Değişi..
Hazine, Borçlanma Süresini Uzatacak Hazine, 29 Mayıs'ta, 2008 İtfa Tarihli Devlet Tahvili Borçlanmasında Yeniden İhraca Giderek, Borçlanma Süresini 2012'ye Uzatacak.
AKP, Anayasa Paketi İçin Yarın Komisyonu Topluyor AKP, Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer'in, Anayasa Değişikliği Paketini Meclis'e İadesini Bugün Bekliyordu. AKP, Paketle İlgili A Planını Yarı..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10