21 Mayıs 2007 Pazartesi Günü Haberleri

21 Mayıs 2007 Pazartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
"Pakistan'da El Kaide örgütü ve CIA ajanı yok" Pakistan Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Tasnim Aslam, "Ülke sınırları içerisinde El Kaide örgütü yok. Ayrıca Usame bin Ladin ve onu araya CIA ajanl..
Güneş Sigorta, Aksaray'daki kazada ölenlerin yakınlarına 60'ar bin YTL ödeyecek Güneş Sigorta, Aksaray'daki kazada hayatını kaybedenlerin varislerine Zorunlu Koltuk Sigortası tazminatı ödemes..
Her yıl yeniden yapılan yolun çökmesi önlenemiyor Kars'ın Sarıkamış ilçesine bağlı Sırataşlar köyü ve Sıbasan köyü güzergahında bulunan ve Sarıkamış ile Horasan'ı birbirine bağlayan yolda çök..
Yazıcıoğlu'nun aracının karıştığı kazada minibüs sürücüsü suçlu bulundu Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu'nun içinde bulunduğu aracın çarptığı minibüs sürücüsünün, kı..
Osmangazi THM korosu, Nevşehirlileri mest etti Bursa merkez Osmangazi Belediyesi Türk Halk Müziği Korosu, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında davetli olara..
İstanbul'da Su Kesintisi Kemerburgaz ve Çevresine, Terkos-kağıthane Ana İsale Hattı Deplase Bağlantısı Nedeniyle 23 Mayıs Çarşamba Günü Saat 08.00'den İtibaren 36 Saat Süreyle Su Verilemeyec..
Kapalıçarşı'da Döviz İstanbul Serbest Piyasada Kapanış Saatlerinde Doların Satış Fiyatı 1,3260 YTL, Avronun Satış Fiyatı 1,7800 YTL Oldu.
Mardin'deki İş Kadınları Örgütlendi Mardin'deki İş Kadınları Kurdukları Mardin İş Kadınları Derneği (Mikad) Çatısı Altında Bir Araya Geldi. Derneğin Açılışını Yapan Mardin Valisi Mehmet Kılıç..
Sözcü Schallow, Başer'in Sözlerini Değerlendirdi ABD'nin Ankara Büyükelçiliği Sözcüsü Kathy Schallow, ABD Hükümetinin Terör Örgütü PKK'ya Karşı Türkiye ile Birlikte Çalışmaya Sıkı Sıkıya Bağ..
Yazıcıoğlu'nun Aracının Çarptığı Minibüsün Şoförü 8'de 8 Hatalı Bulundu BBP Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu'nun da İçinde Bulunduğu Aracın Çarptığı Minibüsün Şoförü, Kırmızı Işıkta Durmadığı ..
Salı Günü (22 Mayıs 2007) için Geçerli MB Döviz Kurları Ankara - Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası 22 Mayıs 2007 Tarihi için Gösterge Niteliğindeki Döviz Kurlarını Açıkladı. Buna Göre, Dolar..
Tuskon'un Fas ve Kenyalı Heyeti Kayseri'de Kayseri - Türkiye İşadamları ve Sanayiciler Konfederasyonu'nun (Tuskon) Düzenlediği Türkiye-Afrika Dış Ticaret Köprüsü Programına Katılmak için Türk..
Eski Carlton Oteli Arsası, Yarın Tekrar Satışa Çıkarılıyor İstanbul - Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF), Eski Carlton Oteli Arsasını Yarın Tekrar Satışa Çıkaracak. tmsf'den Yapılan Yazıl..
Vob, Günü 203 Milyon YTL İşlem Hacmiyle Tamamladı İzmir- Vadeli İşlem ve Opsiyon Borsası'nda (Vob) Toplam İşlem Hacmi 203 Milyon 159 Bin YTL Olarak Gerçekleşti. Bugün Vob'da Toplam 3 Bin 263 ..
Giresun'da Örtü Yangını Giresun'un Çanakçı İlçesi'nde Dün Öğleden Sonra Çıkan Örtü Yangını Sürüyor.
Profilo Avm'de Yangın Çıktı İstanbul - Şişli'de Bir Alışveriş Merkezinin İdari Binasında Çıkan Yangın, Maddi Hasara Neden Oldu. alınan Bilgiye Göre, Mecidiyeköy'de Bulunan Profilo Alışveriş ..
Belçika'da 160 Bin Türk Yaşıyor Brüksel - Belçika'da Resmi Kayıtlara Göre, 160 Bin Kadar Türkün Yaşadığı, Türklerin Yabancı ve Yabancı Asıllılar Sıralamasında Üçüncü Oldukları Açıklandı. bel..
Bbp Genel Başkanı Yazıcıoğlu'nun Aracı Kaza Yaptı Samsun - Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu'nun İçinde Bulunduğu Otomobilin Minibüsle Çarpışması Sonucu Meydana Gelen Trafi..
Fotoğraf Çekerken Kayadan Düşüp Yaralandı Bilecik'in Yenipazar İlçesi'nde Fotoğraf Çekmek İçin Bir Kayanın Üzerine Çıkan Bir Kişi, Uçuruma Düşerek Yaralandı.
FB'nin 100'üncü Yılına Altın Telefon Fenerium Tarafından Telecity Firmasına Sipariş Edilen Altın Telefon Yalnızca 2007 Adet Üretildi. Ayrıca Taraftar için de Üretilen Süper İnce Telefon 499 Y..
'Faiz Kontrolden Çıktı Tartışılması Gerekiyor' Dünyadaki Para Bolluğunun Türkiye"deki Para Hareketini Kontrol Altına Aldığını Söyleyen Duayen Sanayici Feyyaz Berker, "İş Alemi Ortak Deklarasy..
Mudurnu Tavukçuluk Devrediliyor Kılıç Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Kılıç, Bolu"nun Mudurnu İlçesinde Bulunan Mudurnu Tavukçuluğun, "Marka Hariç" Bütün Tesislerini Satın Almak ..
Hükümete 'Kayıp Trilyon' Sorusu CHP İzmir Milletvekili ve TBMM Grup Başkanvekili Kemal Anadol, Maliye Bakanı Kemal Unakıtan"a, Kayıp Trilyon Davası Hakkında Karar Verilmesinin Üzerinden 1 Ayı..
Konut Kredisi Peşinatı %15'e Düşebilir Pennslyvania State Üniversitesi Gayrimenkul Çalışmaları Enstitüsü Araştırma Direktörü Prof. Abdullah Yavaş, Konut Kredilerinde Yüzde 25 Minimum Peşinatı..
Ev Sahibine Kira Sorgusu Maliye Bakanlığı, Bu Yıl Mart Ayında Verilen Kira Vergisi Beyannamelerinde Adı Geçmeyen ya da Kiradaki Konut Sayısı ve Geliri Azalan Ev Sahiplerine, ""kiracına Ne Old..
Şanlıurfa'da Dolandırıcılık Olayı Şanlıurfa'nın Suruç İlçesinde Dolandırıcılık Yaptığı İddia Edilen Bir Kişi Polis Tarafından Suçüstü Yakalandı.
Zarar Bildiren Şirketlere Yakın Takip Maliye Bakanlığı, Sürekli Zarar Bildiren Şirketleri Yakın Takibe Aldı. Gelir ve Kurumlar Vergisi Beyanlarında Arka Arkaya Zarar Bildiren Şirketleri ve So..
NATO Hırvatistan'da Acil Durum Tatbikatına Başladı NATO, Acil Müdahale Gerektiren Sivil Durumlara Karşı Hazırlıklı Olmak Maksadıyla Hırvatistan'ın Güneyinde Dört Günlük Bir Tatbikat Başlattı.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10