2 Mayıs 2007 Çarşamba Günü Haberleri
CANLI YAYIN: Cumhurbaşkanı Erdoğan Kocaeli'de Konuşuyor

2 Mayıs 2007 Çarşamba Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Anayasa Mahkemesi'nden Açıklama Anayasa Mahkemesi, Kendisine Yapılan Başvurularda Her Türlü Siyasi Düşüncenin ve Çekişmenin Dışında Kalarak, Anayasa'da ve Diğer Yasalarda Belirtildiği Şekilde..
Yüksek Seçim Kurulu Üyeleri İkinci Kez Toplandı Yüksek Seçim Kurulu Üyeleri, Seçim Takvimin Belirlemek Üzere 2 Kez Toplandı.
Çaldıran'daki Toplu Zehirlenmenin Sebebi Hala Bulunamadı Van Valiliği, Çaldıran İlçesi Çubuklu Köyünde 8 Yaşında Heybetullah Koçeroğlu İsimli Çocuğun Hayatını Kaybetmesi, 72 Çocuğun da Yüksek..
Maçka Parkı'nda Caz Konseri 26 Mayıs – 15 Haziran Arasında İtalyan Ticaret Merkezi, "Made İn Italy" ve İtalyan Stilinin Tanıtımı Amacıyla, Moda, Tekstil, Design ve Dekorasyon Konularını..
Özcan Senarist Oldu Özcan Deniz, 'Asmalı Konak' Dizisindeki Oyunculuk Başarısının Ardından Senaristliğe de Soyundu.
Hakkari'deki Engellilerin Zor Anları Hakkari'deki Kamu Kurum ve Kuruluşlara Ait Binalarda Asansör ve Rampa Bulunmaması Engelli Vatandaşlara Büyük Sıkıntılar Yaşatıyor.
Hz. Mevlana Ödülleri Sahiplerini Buldu İsmek'in Düzenlediği "Hazreti Mevlana" Konulu Yarışmanın Ödülleri, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş ve Eşi Özleyiş Topbaş'ın Katıldığı ..
Türkiye Kamu-sen'den Açıklama Türkiye Kamu-sen Balıkesir İl Temsilcisi Hüseyin Yurdakul, Ankara ve İstanbul'da Yapılan Cumhuriyet Mitinglerine Bazı Siyasi Partilerin Reklamına Dönüştüğü İçin ..
Anayasa Komisyonu, erken seçimi görüşmek üzere toplanıyor TBMM Anayasa Komisyonu, AK Parti'nin, genel seçimin 24 Haziran'da yapılmasına ilişkin önergesini görüşmek üzere bugün toplanacak.
Seçim takvimi belirleme toplantısı başladı Yüksek Seçim Kurulu'nun erken seçimle ilgili takvimi belirleyeceği toplantı başladı.
BBP Genel Başkanı Yazıcıoğlu: "Demokrasi kusurlu hale getirildi" Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu, ''Şimdi demokrasimiz kusurlu hale getirildi, üzerine gölge düşürül..
TÜGİK Başkanı Sesli, gençleri sivil toplum kuruluşlarında yer almaya çağırdı Türkiye Genç İşadamları Konfederasyonu (TÜGİK) Başkanı Hazim Sesli, siyasette yaşanan gerilimli günleri Türkiye’ni..
Hırsızlar çaldıkları eşyalarla kayıplara karıştı Niğde'de bir eve giren hırsızlar, çaldıkları tüp, kazan ve bakır siniyle kayıplara karıştı.
Niğde'de çıkan yangında mal kaybı meydana geldi Niğde'de bir evde çıkan yangın can kaybı olmadan atlatıldı.
Anayasa Mahkemesi'nden Baykal'a eleştiri Anayasa Mahkemesi, CHP Lideri Deniz Baykal'ın Anayasa Mahkemesi ile açıklamalarına tepki gösterdi.
Başbakan Yardımcısı Şener: "Yeni Cumhurbaşkanı Seçilinceye Kadar Eski Cumhurbaşkanı Görevde Kalır" Başbakan Yardımcısı Abdüllatif Şener, Anayasa'da "Cumhurbaşkanının Anayasa'nın Öngördüğü Sür..
Sivil Toplum Temsilcilerinden Sağduyu Çağrısı AB Karma İstişare Komitesi Çerçevesinde TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Türkiye Ziraat Odaları Birliği Başkanı Şemsi Bayraktar, Türkiye İşvere..
Akbank, İlk Çeyrekte 448 Milyon YTL Kar Etti Akbank, 2007 Yılı İlk Çeyreğinde 563 Milyon YTL Brüt Kar Elde Etti. Brüt Karı Üzerinden 115 Milyon YTL Vergi Karşılığı Ayıran Akbank'ın Net Karı 4..
Kutan: "AKP, Türkiye'yi İki Kampa Bölerek Bundan Siyasi Rant Çıkarma Gayretine Düştü" Sp Genel Başkanı Recai Kutan, AKP'nin Cumhurbaşkanının Halk Tarafından Seçilmesine İlişkin Anayasa Değişi..
Ysk Toplandı Hükümetin Bugün TBMM'ye Sunduğu Milletvekilleri Seçimlerinin 24 Haziran'a Çekilmesiyle İlgili Olarak Yüksek Seçim Kurulu Görüşünü Belirlemek İçin Toplandı. Toplantı Sonrasında Ko..
Tarihi Kararın Perde Arkası Sayın Yazıişlerine Not: "Tarihi Kararın Perde Arkası" Başlıklı Haberimizi Son Gelişmeler Işığında Düzenleyerek Yeniden Yayınlıyoruz. Anka
Vob, Günü 395 Milyon YTL İşlem Hacmiyle Tamamladı İzmir- İzmir'deki Vadeli İşlem ve Opsiyon Borsası'nda (Vob) Toplam İşlem Hacmi 395 Milyon 141 Bin YTL Olarak Gerçekleşti. Bugün Vob'da Toplam..
Topbaş: "Taksim'de Büyük Mitingler Yapılması Doğru Değil" İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Kültürel Alanda Önemli Bir Bölge Olan ve Cumhuriyet Anıtı'nın Bulunduğu Taksim'de..
ABD Ekonomisinde Olumlu Gelişme ABD'de Fabrikalara Yapılan Siparişler, Mart Ayında Yüzde 3,1 Oranında Arttı.
Gaz Yağı ve Jet Yakıtına Zam Ankara - Gaz Yağı ve Jet Yakıtının Rafineri Çıkış Fiyatlarına Yarından Geçerli Olmak Üzere Zam Yapıldı. zammın Perakende Fiyatlara, Gaz Yağında Yüzde 3,23, Jet Y..
Anayasa Mahkemesi'nden Eleştirilere Tepki Anayasa Mahkemesi Başkanlığı'ndan Yapılan Açıklamada, Anayasa Mahkemesi'nin Cumhurbaşkanı Seçiminin Birinci Turuna İlişkin Karar Sürecindeki Açıklam..
İstanbul'da 'Shakira' Rüzgarı Esecek Dünyanın En Güçlü Kadın Şarkıcılarından Biri Olan Kolombiyalı Yıldız, Konser Vermek için Türkiye'ye Geliyor Foto Galeri Yeni
Rehn, Seçim Duyurusu için Memnun 'Türkiye'de Siyasi İstikrarın ve Demokratik Gelişmenin Güven Altına Alınabilmesi için Seçim Duyurusunu Memnuniyetle Karşılıyorum' Yeni
TOKİ'nin Elde Kalan Evleri İki Katına Gitti Toplu Konut İdaresi'nin Satıştan Dönen Sosyal Konutları, Eskidji Tarafından Düzenlenen Açık Artırmada Satışa Çıktı.yeni
AK Parti Genel Kurul Gündemine İlişkin Grup Önerisi Kabul Edildi Ankara - TBMM Genel Kurulunda, AK Parti Genel Kurul Gündemine İlişkin Grup Önerisi Kabul Edildi. daha Önce Cumhurbaşkanı Seçi..
Bahçeli: Yapılması Gereken, TBMM'yi Acilen Toplamak ve Erken Seçimin Tarihini Belirlemek Ankara - MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Gelinen Bu Noktadan Sonra Yapılması Gereken,siyasi Ayak Oy..
En İyi İnternet Portalı Gecce.com Magazin Gazetecileri Derneği'nin Düzenlediği İnternet Anketinde, Gecce.com, Yüzde 24.15 Oy Oranı ile Yılın En İyi İnternet Sitesi Seçildi.
5 Günde Rekor Kırdı Bugüne Kadar Denenmemişi Deneyen ve 700 Fotoğrafı Kliplendiren Gülben Ergen Youtube'da Sınırları Zorluyor..
Düzce'ye Vilayetler Hizmet Birliği Tarafından 200 Kişilik Öğrenci Yurdu Yapılacak Düzce Valisi Halil Nimetoğlu Vilayetler Hizmet Birliği Tarafından Yaptırılacak Olan 200 Kişilik Öğrenci Yurdu..
Kahvehanelere Kitaplık ve Gazete Zorunluluğu İş Yeri Açma ve Çalışma Ruhsatlarında Değişiklik Yapıldığı ve Kitaplık Bulunmayan Kahvehanelere Ruhsat Verilmeyeceği Bildirildi.
Türk Telekom Lig A Türk Telekom Lig A Takımlarından Elazığspor, Hafta Sonu Kendi Sahasında Oynayacağı Uşakspor Maçında Mutlak Galibiyet Hedefliyor.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10