2 Mayıs 2007 Çarşamba Günü Haberleri

2 Mayıs 2007 Çarşamba Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Şanlıurfa'da Yerel Yönetimler Şanlıurfa Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü Tarafından Yaptırılan Tandoğan Parkı, Yeşil Alan ve Şelalenin Açılışı Törenle Yapıldı.
Cami Tuvaletinde Ölü Bulundu Gaziantep'te Bir Kişi Cami Tuvaletinde Ölü Olarak Bulundu.
İbb Başkanı Topbaş: Kentin İki Yakasında, Miting ve Aktiviteler için İki Mekan Projesi Var İstanbul - İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Kültürel Alanda Önemli Bir Bölge Olan ..
Kocaeli Metef 2007 Açıldı Kocaeli - Kocaeli Mesleki ve Teknik Eğitim Fuarı (Metef) 2007, İl Genelinde 43 Mesleki Orta Öğretim Kurumu, 7 Halk Eğitimi Merkezi ve 6 Mesleki Eğitim Merkezinin Kat..
Irak'ta Patlama: 11 Ölü Irak'ın Başkenti Bağdat'ın Güneyinde Bir minibüsün İçine Yerleştirilen Bombanın Patlaması Sonucu En Az 11 Kişi Öldü
İran, Total'den Rüşvet İddiasına Yanıt İstedi İran, Dünyanın Önde Gelen Petrol Şirketlerinden Olan ve İran'da Yaptığı Bazı Yatırımlarda Rüşvet Verdiği İddia Edilen Total Şirketinden İddialar ..
Bbp ile İşbirliğine Açığız Recai Kutan Seçim İttifakına İlişkin Herhangi Bir Adım Atılmadığını Ancak Bu Tip Yaklaşımlara Açık Olduğunu Belirtti Yeni
DYP Genel Başkanı Ağar'ın Basın Toplantısı DYP Genel Başkanı Mehmet Ağar, Halkın Hakem Olduğu Her Yerde Var Olduklarını Belirterek, "Ortaya Çıkan Tablo Kimseyi Memnun Etmemiştir" Dedi.
Tuğcu Sert Çıktı Anayasa Mahkemesi Başkanlığı'ndan Yapılan Açıklamada, Anayasa Mahkemesi'nin Cumhurbaşkanı Seçiminin Birinci Turuna İlişkin Karar Sürecindeki Açıklamalar Konusunda, ?bu Türlü ..
Manisa'da Hedef; 100 Bin Kişi 5 Mayıs'ta Düzenlenecek Olan 'Manisa Cumhuriyetimize Sahip Çıkıyor' Mitingine 100 Bin Kişinin Katılması Bekleniyor Yeni
Ysk Açıklaması Yarına Ertelendi Hükümetin Erken Seçim Kararından Sonra Gözlerin Çevrildiği, Yüksek Seçim Kurulu, Saat 19'da Yapılması Beklenen Kararını Yarına Bıraktığını Açıkladı..
'Çatışma Çıkar' Sözü İncelemede... Yüksek Mahkeme'nin CHP Başvurusunu Reddetmesinin 'Çatışmalara' Neden Olabileceğini İfade Eden Baykal Hakkında Soruşturma Açıldı.
Takdir Sezer'in İsterse Kalır! Görev Süresi 16 Mayısta Dolacak Olan Cumhurbaşkanı Sezer?in Yerine Yeni Cumhurbaşkanı Seçilememesi Halinde Bu Görevin Kimin Tarafından Yürütüleceği Tartışma Kon..
AK Parti'nin Önerisi Kabul Edildi, İlk Tur 6 Mayıs'ta Ankara - TBMM Genel Kurulunda, AK Parti Genel Kurul Gündemine İlişkin Grup Önerisi Kabul Edildi. daha Önce Cumhurbaşkanı Seçiminin İkinc..
Anayasa Mahkemesi: Karar Sürecindeki 'Bazı' Açıklamalar Suç Unsuru Taşıyor Ankara - Anayasa Mahkemesi Başkanlığı'ndan Yapılan Açıklamada, Anayasa Mahkemesi'nin Cumhurbaşkanı Seçiminin Birinci..
TBMM Anayasa Komisyonu, Erken Seçim için Saat 19.00'da Toplanacak Ankara - TBMM Anayasa Komisyonu, AK Parti'nin, Genel Seçimin 24 Haziranda Yapılmasına İlişkin Önergesini Görüşmek Üzere Bugün..
Hazine'nin 2006 Yılı Faaliyet Raporu Yayımlandı Ankara - 2006 Yılı Hazine Müsteşarlığı Faaliyet Raporu Http://www.hazine.gov.tr/faaliyetraporu.htm İnternet Sitesinde Yayınlandı. hazine'den Ya..
Ysk, Seçim Sürecini Kısaltmaya Çalışıyor Yüksek Seçim Kurulu (Ysk) Başkanı Muammer Aydın, Milletvekili Seçim Yasasında 105 Gün Seçim Süreci Olduğunu ve Kurul Olarak Bunu Kısaltma Yetkileri Ol..
Gaz Yağı ve Jet Yakıtının Rafineri Çıkışları Zamlandı Ankara - Gaz Yağı ve Jet Yakıtının Rafineri Çıkış Fiyatlarına Yarından Geçerli Olmak Üzere Zam Yapıldı. zammın Perakende Fiyatlara, Gaz ..
Rice: "ABD, Türk Demokrasisine Tam Destek Veriyor" ABD Dışişleri Bakanı Condoleezza Rice, "Türk Demokrasisi ve Onun Anayasal Süreçlerine Tam Destek Verdiklerini" Söyledi.
Sakarya'da süt üreticilerine destek pirimleri verilmeye başlandı Tarım Bakanlığı tarafından süt üreticilerine dağıtılan destekleme primleri Sakarya Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği tara..
Borsa, ikinci seansa satıcılı başladı İstanbul Menkul Kıymetler Borsası (İMKB) Ulusal 100 Endeksi, ikinci seansa satıcılı başladı. Bileşik Endeks, seansın başlarında, ilk seans kapanışına gör..
İzmir Ticaret Borsası İzmir Ticaret Borsası'nda, pamukta işlem olmezken, üzümde 20 tonluk işlem hacmi gerçekleşti. Borsa'da, pamuk ve üzüm fiyatları şöyle oluştu:
Ceyhan'da zırai ilaçlama yapılıyor Adana'nın Ceyhan ilçesinde (TİGEM) Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğü'ne bağlı Ceyhan Çukurova Tarım İşletmesi Müdürlüğü'nde yabancı otlara karşı zirai ilaçl..
Ceyhan TİGEM'de patates üretimi başladı Adana'nın Ceyhan ilçesinde tarımsal faaliyet gösteren ve Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğü'ne bağlı olan Ceyhan Çukurova Tarım İşletmesi Müdürlüğü'nde ..
Ceyhan TİGEM'de yabancı otlara karşı mücadele başlatıldı Adana'nın Ceyhan ilçesinde Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğü'ne (TİGEM) bağlı Ceyhan Çukurova Tarım İşletmesi Müdürlüğü'nde yabancı ot..
Çankırı'da çiftçiler fiğ ekiminden endişe duyuyor Çankırı Ziraat Odası Başkanı Mehmet Ali Gökçe, çiftçilerin 2007 yılı için ekmiş oldukları fiği Tarım İl Müdürlüğü'nün yeşil olarak biçmesi ge..
Gaziantep Ticaret Borsası Gaziantep Ticaret Borsası'nda (GTB), Mercimek (kırmızı iç) 0.84-0.90 YKr arasında işlem gördü. GTB'de işlem gören diğer ürünlerin en düşük ve en yüksek fiyatları şöy..
Borsa, günü 726.64 puanlık artışla 44.256,13 puandan tamamladı İstanbul Menkul Kıymetler Borsası (İMKB) Ulusal 100 Endeksi, günü 726.64 puanlık artışla 44.256,13 puandan tamamladı.
İstanbul Menkul Kıymetler Borsası'nda gün sonunda 1. ve 2. seansta toplam işlem hacimlerine göre ilk 10 aracı kurum İstanbul Menkul Kıymetler Borsası'nda gün sonunda 1. ve 2. seansta toplam i..
KASİAD, 'Türk iktisadını ancak ve ancak Türk müteşebbisler kurtaracaktır' konulu makale yarışması düzenliyor Karadeniz Sanayici ve İş Adamları Derneği (KASİAD) M. Kemal Atatürk'ün "Türk iktis..
Ceyhan'da Doğrudan Gelir Desteği başvuruları başladı Adana'nın Ceyhan ilçesi'nde Doğrudan Gelir Desteği başvuruları başladı. Devletin uyguladığı destekten yararlanmak isteyen çiftçi ailelerin..
Fiskobirlik, kalan borcu ödemeye devam ediyor Fiskobirlik (FKB), 2005 yılında alınan fındık bedellerinden kalan borcun ve 2006 ürünü borçlarından yüzde 30'luk kısmını Şekerbank'la yaptığı anl..
DSİ Bölge Müdürü kuraklık tehlikesine karşı uyardı DSİ Balıkesir 25. Bölge Müdürü Şahin Durukan, yağışların son yılların ortalamasının çok altında kalması sebebiyle yaz aylarında susuzluk teh..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10