2 Mayıs 2007 Çarşamba Günü Haberleri

2 Mayıs 2007 Çarşamba Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
SEDAŞ’ta 132 kişinin alınacağı arıza servisine 375 kişi başvurdu Sakarya Elektrik Dağıtım A.Ş (SEDAŞ), alçak gerilim ve yüksek gerilim elektrik dağıtım şebekeleri ile arıza onarım ve bakım h..
Uluslararası Ceza Mahkemesi, Darfur'da işlenen suçlar için yakalama emri çıkardı Uluslararası Ceza Mahkemesi, Sudan'ın sorunlu Darfur bölgesinde savaş suçu işlemekle suçladığı kişiler için ya..
Dışişleri Bakanlığı: Kerkük'te oldubittiler Irak'ın iç barışını tehdit eder Türkiye, Irak anayasasının 140. maddesinin Kerkük'te uygulanmasıyla ilgili oldubittilerin Irak'ın toprak bütünlüğü..
Rusya'da bir grup eylemci İsveç Büyükelçiliği'ne ait otomobilin yolunu kesti Rusya'nın başkenti Moskova'da Naşı (Bizimkiler) Gençlik Hareketi'ne üye bir grup eylemci İsveç Büyükelçiliği'ne..
Kayseri'de Yerel Yönetimler Kayseri'nin Melikgazi Belediyesi; Öğrencilere Küresel Isınma ve Çevre Kirliliği Gibi Sorunlarla İlgili Bilgi Vererek, Belediye Yetkililerinin Yapacağı Denetimlere ..
Filipinli anneler, "bebek emzirme" rekorunu kırmak için bir araya geliyor Filipinler'de 300 özel hastane ve sağlık merkezinden toplanan 10 bin anne, aynı anda bebeklerini emzirerek Guinness R..
Osmancıkta Görev Yapan İmamlar Hünerlerini Aşçılıkta Yaparak Gösterdi Çorum'un Osmancık İlçesindeki İmamlar, Kurs Alarak Usta Birer Aşçı Oldular.
Gurbetçilerden Sorgun Belediyesi'ne İtfaiye Aracı Urtdışında Yaşayan Gurbetçiler, Yozgat'ın Sorgun İlçe Belediyesi'ne 37 Metre Merdiveni Bulunan 70 Bin Euro Değerinde Bir İtfaiye Aracı Hibe E..
Alanya'da Teoman Rüzgarı Esti Ünlü Pop Sanatçısı Teoman, Alanya'da Bir Diskoda Sahne Aldı. Kameralara Sarhoş Halde Yakalanan Sanatçı, Konser Boyunca Sigara İçti. Teoman, Kendisini Dinlemeye G..
Ysk'dan Bugün Sonuç Çıkmadı Yüksek Seçim Kurulu'nun (Ysk) Bugün Yapılan Toplantısından Seçim Takvimine İlişkin Bir Sonuç Çıkmadı. Kurul Üyeleri, Ysk Başkanı Muammer Aydın Başkanlığında Yarın ..
AB Komisyonu, seçimlerin öne çekilmesi kararından memnun Avrupa Birliği (AB) Komisyonu, AK Parti'nin genel seçimleri 24 Haziran'da yapma önerisinden memnun olduğunu açıkladı.
Fenerbahçe, Tahkim Kurulu'na Başvurma Kararı Aldı Fenerbahçe Kulübü, Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'nun (Pfdk) Verdiği Cezalar İçin Tahkim Kurulu'na Başvurma Kararı Aldı.
Özbekistan’dan kısa kısa.. MOTORS-DAEWOO BAŞKANI TAŞKENT'TE
Laos Milli Eğitim Bakanlığı öğretmenlere rütbe verecek Laos Milli Eğitim Bakanlığı, öğretmen maaşlarında ülke çapında bir düzenlemeye giderek, maaşların arttırılacağı bildirildi. Milli Eğitim..
Yunanistan: "Avrupalı ve demokratik bir Türkiye istiyoruz" Yunanistan Dışişleri Bakanı Dora Bakoyanni, komşu ülke Türkiye'nin "istikrarlı, demokratik ve Avrupalı" olarak görmek istediklerini ..
Türkiye 3. Futbol Ligi'ne Yükselme Maçları Türkiye 3. Futbol Ligi'ne Terfi Maçlarının Denizli Bölümünde Yapılan İlk Maçlar Bugün Tamamlandı.
Tayland uzun süredir dünyanın en iyi tatil yeri olma unvanını koruyor Dünya üzerinde turizm organizasyonları tarafından yapılan son araştırmalara göre, yabancı turistler Tayland'da yaşanan k..
Gürcistan, ABD ile füze savunma sisteminde işbirliği yapacak Rusya ile ABD arasında soğuk savaş dönemini aratmayan füze savunma sistemleri tartışmasına Gürcistan da dahil oldu.
Berlin'de 2. İslam Konferansı başladı Almanya'nın başkenti Berlin'de çeşitli Müslüman kuruluşlarının temsilcilerinin Alman hükümet yetkilileriyle bir araya getiren 2. İslam Konferansı başladı..
Beşiktaşlı ve Fenerbahçeli Futbolculardan Engelli Sporculara Destek Beşiktaşlı Futbolcular Gökhan Zan ve Serdar Kurtuluş ile Fenerbahçe'den Tümer Metin, Zihinsel Engelli Sporculara Destek Ama..
Irak konulu uluslararası konferans yarın Mısır'da başlıyor Irak'a komşu ülkelerle Birleşmiş Milletler Güvenlik Konseyi daimi üyelerinin dışişleri bakanlarını bir araya getirecek uluslararası ..
AB Komisyonu, seçimlerin öne çekilmesi kararından memnun (2) Avrupa Birliği (AB) Komisyonu, AK Parti'nin genel seçimleri 24 Haziran'da yapma önerisinden memnun olduğunu açıkladı.
Yased, Yeni Yönetim Kurlunu Kamuoyuna Tanıttı Uluslararası Yatırımcılar Derneği (Yased) Genel Kurulu'nun Ardından Göreve Gelen Yeni Yönetim Kurulu, Yönetim Yapısını ve Derneğin Hedeflerini Bi..
Almanya'da 608 öğrenci, okulu asmaktan mahkemelik Almanya'nın Saksonya eyaleti okullarında 2006 yılında okula 5 günün üzerinde mazeretsiz olarak devam etmemeden kaynaklanan 608 vakanın mahkem..
Brüksel'deki Türk bakan Emir Kır: "Sosyal hakların kısıtlanmasından en çok göçmenler etkilenir" Brüksel Hükümeti Devlet Bakanı Emir Kır, yaklaşan genel seçimlerde bazı partilerin sosyal hakla..
DTP'li Belediye Başkanı Çatışmada Öldürülen PKK'lı Oğlunun Cenazesini Aldı Mardin'in Dargeçit İlçesinin DTP'li Belediye Başkanı Süleyman Anık, Girdiği Çatışmada Ölü Olarak Ele Geçirilen PKK'l..
Kazakistan Başbakan’ı Türkmenistan’ı ziyaret etti Resmi temaslarda bulunmak üzere Aşkabat'ta bulunan Kazakistan Başbakanı Karim Masimov, Türkmenistan Devlet Başkanı Gurbanguli Berdimuhamm..
Zebari, Irak Konferansı İçin Şarm El Şeyh'te Irak Dışişleri Bakanı Hoşyar Zebari, Genişletilmiş Irak Konferansı İçin Geldiği Mısır'ın Şarm El Şeyh Bölgesinde, Toplantının Irak'a Komşu Ülkeler..
Irak Güvenlik Konferansı İran Dışişleri Bakanı Menuçehr Mutteki, Irak Güvenlik Konferansında ABD'li Meslektaşı Condoleezza Rice ile Görüşme Konusundaki Kararsızlığının Sürdüğünü İfade Etti.
Olmert'e İstifa Baskısı Artıyor İsrail Dışişleri Bakanı Tzipi Livni, Hizbullah ile Geçen Yaz Girilen Savaşta Başarısız Olmakla Suçlanan Başbakan Ehud Olmert'e İstifa Çağrısında Bulundu.
DYP'de İstifalar Sürüyor Doğru Yol Partisi'nin Cumhurbaşkanlığı Seçimindeki Tavrından Dolayı Türkiye Genelinde Yaşanan İstifalara Bir Yenisi de Mardin'de Eklendi.
İKÖ Genel Sekreteri İhsanoğlu, Başbakan Sarayud'u tutuklu Müslümanlar için af çıkarması konusunda ikna etti Tayland'a bir dizi resmi temaslarda bulunmak üzere gelen İslam Konferansı Organizas..
"Quantum" teknolojisi üzerinde yoğunlaşan Singapur dünyanın en hızlı bilgisayarlarını üretmeyi planlıyor Singapur "quantum" teknolojisinin araştırılacağı bir merkez kurulması için 150 milyon ..
Afganistan’daki ABD ve NATO operasyonlarında 64 sivil öldü Afganistan'da hafta sonu ABD öncülüğündeki koalisyon askerlerinin düzenlediği operasyonlar sırasında aralarında kadın ve çocukların ..
Azerbaycan, Rusya üzerinden petrol sevkiyatını durduruyor Rusya'nın enerji şirketi Transneft yetkilileri, Azerbaycan'ın Rusya üzerinden petrol sevkiyatını durdurma kararı aldığını bildi..
AK Parti, Anayasa değişiklik teklifini açıkladı AK Parti, cumhurbaşkanının halk tarafından seçilmesini ve genel seçimlerin 4 yılda bir yapılmasını öngören Anayasa değişiklik teklifini açıklad..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10