18 Mayıs 2007 Cuma Günü Haberleri

18 Mayıs 2007 Cuma Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Gaziantep Ticaret Borsası Gaziantep Ticaret Borsası'nda (GTB), Antep fıstığı kavrulmuş, 8.50-13.50 YTL arasında işleme sunuldu. GTB'de işlem gören diğer ürünlerin en düşük ve en yüksek fiyatı..
Kilis'te "Yeterli ve Dengesiz Beslenme Gıda Kermesi" Kilis'te "Yeterli ve Dengesiz Beslenme Gıda Kermesi" Açıldı.
İsrail'de askeri tesiste patlama İsrail'de orduya ait bir silah fabrikasında büyük patlama meydana geldi.
ANAVATAN'da hüzünlü kutlama Demokrat Parti çatısı altında DYP ile birleşme kararı alan Anavatan Partisi, bu yıl son kez kuruluş yıl dönümünü kutlayacak. 20 Mayıs Pazar günü yapılacak kutlama ..
Ardahan Alabalık Deresi Islah Edilecek… Alabalık Deresinin Aşırı Yağışlar Nedeniyle Taşmasını Engelleyerek Can ve Mal Kaybının Önüne Geçmek İçin Islah Çalışmasının Yapılacağı Bildirildi.
Rize Valisi Kasım Esen: "Müzeler geçmişle aramızda kültür köprüsü kurulan eğitim yerleridir" Rize Valisi Kasım Esen, müzelerin geçmişle günümüz arasında kültür köprüsü kurulan eğitim yerleri ..
Kampanya Batman'a 5 Bin Kitap Kazandırdı Türkiye Genelinde Bir Kampanya Düzenleyen Diyarbakır Vali Yardımcısı ve Çınar Kaymakamı Dr. Hasan Tanrıseven, Batman'daki Okullara ve İl Kütüphanesine..
Göreve giden motorize polis ekibi kaza yaptı: 2 polis yaralandı Kadıköy'de bir göreve giden motorize asayiş ekibi, kamyona çarptı. Kaza sırasında 2 polis yaralandı.
Türk Telekom Lig A Türk Telekom Lig A'da Mücadele Eden Malatyaspor'da Teknik Heyeti, Kocaelispor Maçı Öncesi Sakatlıklar Düşündürüyor.
Muş Atletizm Takımı, İmkansızlıklar İçerisinde Türkiye Şampiyonası'na Hazırlanıyor Antalya'da Yapılan 15 Yaş Altı 2. Kademe Teknik Branşlar Seçmeleri'nde 9. Olarak İlk 12 Takım Arasına Girmey..
Mehmet Aurelıo'dan Açıklamalar Fenerbahçe'nin Brezilyalı Futbolcusu Mehmet Aurelio, Sarı-lacivertli Takımda Şampiyonluk Yaşamanın Harika Bir Duygu Olduğunu Belirterek, "Şampiyon Olduğumuzda B..
İhracatçılar Sorunlarını Üniversite Öğrencileriyle Paylaştı Celal Bayar Üniversitesi'nde Öğrencilerle Bir Araya Gelen İhracatçılar, Türkiye'nin Makro Ekonomide Sağladığı Olumlu Gelişmeleri Mi..
2007 Yılı İlk 3 Ayında Motorin Satışları Yüzde 14.7 Arttı, Benzin Satışları Yüzde 1.3 Azaldı Petrol Sanayi Derneği (Petder), İlk Çeyrek Sonuçları ile İlgili Bir Rapor Yayınladı. 2007 Yılının ..
Ahmedinecad Belarus'a Gidiyor İran Cumhurbaşkanı Mahmud Ahmedinecad, Belarus'a İki Günlük Bir Ziyaret Düzenleyecek.
Hindistan'da Camiye Bombalı Saldırı: 5 Ölü Hindistan'ın Haydarabad Şehrinde Ülkenin En Büyük Camilerinden Birinde Meydana Gelen Patlamada, İlk Belirlemelere Göre 5 Kişi Öldü, 24 Kişi de Yaral..
Rahşan Ecevit'in Basın Toplantısı DSP'nin Kurucu Genel Başkanı ve Eski Başbakan Bülent Ecevit'in Eşi Rahşan Ecevit, DSP ve CHP'nin Seçimlerde İşbirliği Yapmasıyla, İki Partinin de İstediğinin..
Baykal Tzob Genel Kurulu'nda CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, DSP'lilerin Parti Kimliklerinden Kopmadan CHP Listelerinden Aday Olabileceklerini Ancak Seçim Yasası'nda Bir Engel Varsa İstifa Ed..
Mitras Yeraltı Tapınağı Turizme Kazandırılıyor Gaziantep'in Şehitkamil İlçesinde Bulunan ve Dünyanın En Eski Yerleşim Yeri Olarak Bilinen Dülük Antik Kenti'ndeki Mitras Yeraltı Tapınağının Tu..
Erciyes Üniversitesi Kan Toplama Merkezi'nden Rekor Erciyes Üniversitesi Kan Toplama Merkezi, Aralık Ayında Düzenlediği Kampanya Çerçevesinde Bin 500 Ünite Kan Toplayarak, Yeni Bir Rekora İmz..
Öğrenciye İshal Tatili İzmir'in Çiğli İlçesi'ndeki Egekent Cahide Ahmet Dalyanoğlu İlköğretim Okulu'nda İshal, Bulantı ve Kusma Şikayetiyle 17 Öğrencinin Hastaneye Başvurması Yüzünden, İki Sı..
Okulda 4 Saat Kilitli Kaldılar Karaman'da Kayboldukları Sanılan 2 Kardeşin, Okulda Kilitli Kaldıkları Anlaşıldı.
Kosova Müzakere Heyeti Temsilcisi Suroy: "Kosova bağımsızlığı sürecinde Türkiye'nin büyük önemi var" Kosova'nın en etkin partilerinden ORA Partisi Genel Başkanı ve Kosova Müzakere Heyeti Tems..
Mehmet Şimşek: "AK Parti Türkiye'deki en hareketli ve reformcu parti olduğu icin seçtim" Dünyanın en büyük yatırım bankası Merrill Lynch'de ekonomist olarak yıllardır görev yapan Mehmet Şimşe..
Fatma Pehlivan, Kıbrıs sorununu Belçika senatosuna taşıdı Belçika'da 10 Haziran'da yapılacak genel seçimlerin arifesinde senato feshedilmeden önce son gündem maddesini senatör Fatma Pehlivan ..
Selzedelere beyaz eşya dağıtımı yapacak valiliğe 3 bin kişi başvurdu Batman Valiliği, selzedelerin beyaz eşya ihtiyacının karşılanacağını duyurdu. Bunun üzerine valiliğe 3 bin kişi müracaat e..
Başbakan Erdoğan Van'da (2) Bazı açılış ve tamaslarda bulunmak üzere Van'a gelen Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Cuma namazını kılabilmek için havaalanından Devlet Su İşleri (DSİ) 17. Bölge M..
Epdk Başkanı Günay: Akaryakıta Eş Değer Vergi Kavramı, Hayata Geçirilmeli Ankara - Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu (Epdk) Başkanı Yusuf Günay, Petrol Piyasası Kanununda Yer Aldığı Halde Hale..
Ibm, Veri Merkezlerinde Tüketilen Enerji Miktarını Azaltacak İstanbul - Ibm'in, Veri Merkezlerinde Tüketilen Enerji Miktarını Azaltmayı Hedefleyen, Yılda 1 Milyar Dolarlık Bütçeye Sahip Bir P..
Trafik Yönetmeliği'nde Değişikliğe Gidildi/ Alkollü Sürücülere Ağır Ceza Geliyor Ankara - Karayolları Trafik Yönetmeliği'nde Değişiklik Yapıldı. resmi Gazete'nin Bugünkü Sayısında Yayımlanan..
Anadolu Yaklaşımı'na Açıklık Getiren Tebliğ, Rg'de Ankara - "Anadolu Yaklaşımı" Olarak Bilinen, Küçük ve Orta Büyüklükteki İşletmelerin (Kobi) Mali Sektöre Olan Borçlarının Yeniden Yapılandı..
Baykal: "Yasalar zorunlu kılıyorsa DSP'li arkadaşlarımız istifa eder, öyle parlamentoya taşırız" CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, DSP'lilerin parti kimlikleriyle CHP listelerinden aday olmalar..
Epdk'dan Botaş'ın Ulusal İletim Şebekesi Yatırım Programına Onay Ankara - Enerji Piyasası Düzenleme Kurulu (Epdk), Botaş'ın 2007 Yılı Transit Doğal Gaz İletimi Dahil Ulusal İletim Şebekesi Ya..
Otokar, 14.5 Milyon Dolarlık Sipariş Aldı İstanbul - Otokar, Zırhlı Araçlar ve Sultan Midibüs'ten Oluşan Toplam 99 Adet ve 14,5 Milyon Dolar Tutarında Sipariş Aldığını Açıkladı. Şirket, 10 Ay..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10