18 Mayıs 2007 Cuma Günü Haberleri

18 Mayıs 2007 Cuma Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Erkek 47, Kadın 44 Yaşında Emekli Oluyor, Sistem Çöküyor! Sosyal Güvenlik Kurumu, Anayasa Mahkemesi"nin İptal Kararından Sonra Emeklilik Sistemini Yeniden Yapılandıran Bir Taslak Hazırladı. S..
'Tefeciden Kurtulduk, Gübre ve Mazotu 5 Taksitle Alıyoruz' Çiftçilerin Artan Girdi Maliyetleri Yüzünden Tarlalarını İşleyebilmek için Tefecilerin Eline Düştüklerine Dikkat Çeken Sökeli Çiftçi..
Paranın Efendileri İstanbul'da Buluşuyor Seçimlere Bir Ay Kala Yapılacak İki Önemli Toplantı için Opec Başkanı Al Hamli, AB Ekonomi Komiseri Almunia, Kemal Derviş, OECD Genel Sekreteri Gurria..
Petkim'de Geri Sayım Başladı Petrol-İş"in Açtığı Dava ile İptal Edilen Tüpraş İhalesinde Umduğunu Bulamayan Tatneft Efremov Kautschuk, Petkim Özelleştirmesinde Şansını Deneyecek. Petrol-İş Se..
Dolar 1,33 YTL Seviyesinde İstanbul Serbest Piyasada Dolar 1,3300 YTL, Avro 1,7930 YTL"den Güne Başladı. Kapalıçarşı"da 1,3280 YTL"den Alınan Dolar 1,3300 YTL"den Satılıyor. 1,7900 YTL"den Al..
İş Yatırım Hisseleri Borsada İMKB Yönetim Kurulu, İş Yatırım Menkul Değerler Aş"nin Halka Arz Edilen Hisse Senetleri, Halka Arz Fiyatı Olan 2,80 YTL Fiyat Baz Alınarak ""ismen"" Kodu ile İMKB..
Memura Enflasyon Farkı Hazırlığı Tüketici Fiyat Artışlarının Daha Yılın 4 Ayında Yüzde 3,6"ya Ulaşmasının Ardından, Memur, Sözleşmeli ve Memur Emekli Maaşlarına, Temmuz"da Enflasyon Zammı Yap..
Esogü'de Öğrenci Kongresi Başladı Eskişehir Osmangazi Üniversitesi'nde (Esogü) "8. Demokratik Cumhuriyet Üniversiteleri Platformu Öğrenci Kongresi" Başladı.
Eskişehir'de 1. Gençlik Kurultayı Başladı Eskişehir'de, "1. Gençlik Kurultayı" Başladı.
Almanya'da Schweınsteıger Şoku Almanya Milli Takımı'nın Orta Saha Oyuncusu Bastian Schweinsteiger, Milli Takımının Haziran Ayında San Marino ve Slovakya'yla Yapacağı Maçlarda Sakatlığı Nedeni..
Turizm Sektöründen Siyasilere 'Herhangi Bir Krize Tahammülümüz Yok' Mesajı Türkiye Otelciler Federasyonu (Türofed) ile Turizm Yatırımcıları Derneği (Tyd) Yönetim Kurulu Üyeleri, AKP, CHP, DYP..
Örgüte Katılmak İstediği Öne Sürülen 2 Kişi Habur'da Yakalandı Şırnak'ın Silopi İlçesinde Habur Sınır Kapısı Üzerinden, Örgütün Dağ Kadrosuna Katılmak İstediği İddia Edilen 2 Kişi Yakalandı.
Şırnak'ta 1 Terörist Sağ Olarak Ele Geçirildi Şırnak'ta Bir Teröristin, Sağ Olarak Yakalandığı Bildirildi.
İcra İçin Gidilen Ev, Terör Örgütüne Ait Hücre Evi Çıktı Nevşehir'de Kirası Ödemediği İçin İcraya Gidilen Evin, Yasadışı Sol Terör Örgütüne Ait Olduğu Tespit Edildi. Polis Ekipleri Evde ve Ev..
Tefecilik Operasyonunda 5 Kişi Gözaltına Alındı Bayrampaşa'da Kurdukları Finans Danışmanlığı Firması Adı Altında Tefecilik Yaptıkları İleri Sürülen 5 Kişi, Adliyeye Sevk Edildi.
Kürtün Kaymakamı Trafik Kazası Geçirdi Gümüşhane'nin Kürtün İlçe Kaymakamı Osman Bilgin Trafik Kazası Geçirdi.
Türkmenistan'ın 17 Yıllık Bakanı Tutuklandı Türkmenistan?da, 17 Yıldır Milli Güvenlik Bakanlığı Görevini Yürüten Geldimurad Aşirmuhammedov Tutuklandı
Gümüşhane'de Heyelan Gümüşhane-trabzon Karayolunda Meydana Gelen Heyelan Nedeniyle Ulaşım Tek Şeritten Verilmeye Başladı.
Kamyon Dereye Uçtu: 2 Yaralı Malatya'da Meydana Gelen Trafik Kazasında Kamyonun Dereye Uçması Sonucu 2 Kişi Yaralandı.
'Adnan Hocacılar' Davasında, Mahkeme Kararını Bozdu Yargıtay 8. Ceza Dairesi, Kamuoyunda "Adnan hoca" Olarak Tanınan Adnan Oktar'ın da Aralarında Bulunduğu 18 Sanık Hakkındaki davanın Zaman..
Şahin Kardeşler Duruşması İstanbul'da Lale Operasyonunda Çete Kurmak, Yönetmek, Üye Olmak, Adam Öldürmek, Yaralamak ve Fidye İstemek Gibi Çeşitli Suçlardan Tutuklanan Sedat Şahin ve Kardeşi V..
Erdoğan'ın 19 Mayıs Mesajı Başbakan Erdoğan: Ancak Gençlerine Güvenen, Gençlerini En İyi Şekilde Yetiştiren Milletlerin Gelecekte de Var Olabileceklerini
Hükümet Bono Vergisinde Geri Adım Attı Devlet Bakanı Abdüllatif Şener, Bonozedelere Ödeme Yapılmasına Yönelik Tasarıda Yer Alan Yüzde 15 Faiz Vergisi Alınmasına Yönelik Maddede Değişikliğe Gi..
'Şok Oldum' Sezer, Rahşan Ecevit'in Sözlerini Değerlendirdi: Şok Oldum. Konuşur, Hakkını Helal Etmesini Sağlarım
İran, ABD'nin Irak'ta Başarısızlığı Kabul Etmesini İstedi İran, ABD'nin Irak'ın Güvenliği Konusunda Kendisiyle Yapacağı Görüşmede İlerleme Sağlanmasını İstiyorsa Irak'ta Başarısız Olduğunu Ka..
Köln-köseköy Hattında 1000'inci Blok Tren Karşılandı Bir Oyak Kuruluşu Olan Omsan Lojistik Tarafından 2002 Yılında Türkiye ile Almanya Arasında Başlatılan Blok Tren Uygulaması Kapsamındaki 10..
Kouchner: "Sarkozy'nin Görüşünü Değiştireceğini Umuyorum" Fransa'nın Yeni Cumhurbaşkanı Nicolas Sarkozy Tarafından Dışişleri Bakanlığına Getirilen, Sosyalist Bernard Kouchner, Türkiye İçin Is..
19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Ancak Gençlerine Güvenen, Gençlerini En İyi Şekilde Yetiştiren Milletlerin Gelecekte de Varolabileceklerine İşa..
Muhtemel Su Sıkıntısı Korkusu Öğrenci Tuvaletine Nöbetçi Diktirdi İstanbul'da Muhtemel Su Sıkıntısına Karşı Yapılan Uyarıları Dikkate Alan Kağıthane Lisesi Yetkilileri, Çareyi Öğrenci Tuvalet..
Almanya doğum oranında 70'li yıllardan beri ilk kez bir artış eğilimi yakaladı Almanya'da son yıllarda endişe oluşturan doğum oranlarındaki düşüşü azaltmaya yönelik çalışmaların ilk olumlu ve..
Saran, Özlem'e İş Vermiş! İş Bulamadığı İçin Bunalıma Girip İntihara Teşebbüs Eden Özlem Savaş'a, Sadettin Saran Sahip Çıkmış.
Diyarbakır'da PKK operasyonu: Örgüte yardım ve yataklık yapan 21 kişi yakalandı Güvenlik güçleri kırsal alanda terör örgütü PKK'ya yönelik operasyonlarını sürdürürken; şehir merkezinde ise em..
Tecavüz iddiasıyla öldürülen tekvandocunun eşi: "Eşim iftira uğruna canından oldu" ıÜüBahçelievler'de, Arif S. tarafından kızına tecavüz ettiği iddiasıyla öldürülen spor salonu sahibi Çetin ..
Yöntem değiştiren dolandırıcılar kendilerini hakim veya polis olarak tanıtıyor Kullandıkları metotların sürekli deşifre olması nedeniyle yeni arayışlar içine giren dolandırıcılar, kendilerini..
Emine Erdoğan şehit alilesine taziye ziyaretinde bulundu Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ile birlikte Van'a gelen Emine Erdoğan, kızı Sümeyye Erdoğan ile şehit ailesine taziye ziyaretinde bulun..
Fransa'da Saygısız Yayın France 2'de Yayınlanan, 'Daha Uyumadık' Adlı Programda Yapılan Bir Röportaj, Fransa'da Yaşayan Türkleri Üzdü.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10