13 Mayıs 2007 Pazar Günü Haberleri

13 Mayıs 2007 Pazar Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
AB'yi Yekpare Kurum Görenler Bugün Türkiye'de Avrupa Birliği'ne Bakış Olumsuzlaştı ve AB'ye Destek Azaldıysa, Bunda AB İçinden Yükselen Seslerin Etkisi Vardır.
Kars'ta Gözaltına Alınan 3 Kişi Tutuklandı Kars'ta "Hürriyeti Tehdit, Gasp ve Yaralama" Suçlarından Uzun Süredir Aranan ve Önceki Gün Yakalanan 3 Kişi, Çıkarıldıkları Adli Mercilerce Tutuklan..
DP Genel Başkanı Şen'den Açıklama Demokrat Parti Genel Başkanı Cemal Şen, 'Sözde Merkez Sağda Olduğunu İddia Eden Bazı Partilerin, Birleşmeyi İstemedikleri Halde Partimizin Adını Kullanarak v..
Anavatan Partisi Genel Başkanı Erkan Mumcu Burdur'da Anavatan Partisi Genel Başkanı Erkan Mumcu, Doğru Yol Partisi (DYP) ile Birleşmeleri Sonucu Oluşturulan Demokrat Parti'nin Yeni Bir Umut, ..
Demirel'den "Anayasa Değişiklik Paketi" ile İlgili Değerlendirmeler Anayasa Değişiklik Paketini Değerlendiren 9. Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel, "Meclis, Halkın Seçmesi veya TBMM Tarafından S..
Patlamada Ölen Hatem Kaval Toprağa Verildi İzmir'de Dün Meydana Gelen Patlamada Hayatını Kaybeden Hatem Kaval, Bugün Toprağa Verildi.
Anneler Günü'nde Buzağılarını Yarıştırdılar Kars'ın Selim İlçesi Darboğaz Köyündeki Bayanlar, Anneler Günü'nü Buzağılarını Yarıştırarak Değerlendirdi. Organizasyon, Darboğaz Köyü Kalkınma Der..
ABD: İran ile sadece Irak konusunu görüşürüz İran'ın ABD ile masaya oturacağını duyurmasının ardından Amerikan yönetimi de Tahran ile görüşmeye hazır olduğunu doğruladı. ABD Başkanı Yardımcıs..
Çıplak Balayı! Geçtiğimiz Ay Evlenen Elizabeth Hurley, Üstsüz Güneşlenirken Paparazzilere Yakalandı.
Solana: "Türkiye bizim tarafımızda olmalı, yoksa kendisine başka ortak arar" Avrupa Birliği (AB) Ortak Savunma ve Dış Politika Yüksek Temsilcisi Javier Solana, Türkiye'nin Avrupa'nın güvenliğ..
MHP'li Vural'dan Erdoğan'a eleştiri MHP Genel Başkan Yardımcısı Oktay Vural, " Erzurum'da yaptıkları toplantıda Atatürk'ü, istiklal mücadelesini, öz değerleri sözde ağzına alan Erdoğan yeni t..
DP Genel Başkanı Cemal Şen iddialara cevap verdi Demokrat Parti(DP) Genel Başkanı Cemal Şen, "Demokrat Parti'yi millet kurdu ve bu misyonu biz devam ettirmekte kararlıyız. Partimizin ve misyo..
Art Türkiye Sirki Fethiye'de Gösteri Yaptı Muğla'nın Fethiye İlçesinde Bir Gösteri Gerçekleştiren Art Türkiye Sirki, Çocuklara Unutulmaz Bir Gün Yaşattı.
Gazililer Hobi Bahçelerinde Stres Attı Havaların Isınmaya Başlamasıyla Birlikte Piknik Alanlarına Akın Eden Samsunlular, Güneşi de Fırsat Bilerek Soluğu Yeşillik Alanlarda veya Sahilde Aldı. ..
Çarşamba'da "Temiz Toplum ve Temiz Çevre" Resim Yarışması Samsun'un Çarşamba İlçesinde Belediye Tarafından Düzenlenen "Temiz Toplum ve Temiz Çevre" Konulu Sulu ve Pastel Boya Resim Yarışmasın..
Özyurt, AK Parti'den Milletvekili Aday Adayı Orman Mühendisi Ahmet Özyurt, Ordu'dan AK Parti Aday Adayı Olduğunu Açıkladı.
Kayseri'de Gençlik Yürüyüşü Kayseri'de, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Haftası Kutlamaları Çerçevesinde 'Gençlik Koşusu ve Halk Yürüyüşü' Düzenlendi.
Ünye'de Halk Yürüyüşü Ordu'nun Ünye İlçesinde 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Kutlamaları Çerçevesinde "Halk Yürüyüşü" Yapıldı.
Şanlıurfa'da Halk Yürüyüşü Şanlıurfa'da, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Haftası Kutlamaları Kapsamında Halk Yürüyüşü Düzenlendi.
El Kaide Kaybolan 3 ABD Askerini Kaçırdığını Bildirdi El Kaide Örgütü, Irak'ın Başkenti Bağdat'ın Güneyindeki Mahmudiye'de Dün Kaybolan 3 ABD Askerini Kaçırdığını Bildirdi.
Patrik Bartholomeos Nevşehir'de Fener-rum Patrikhanesi'nin Kapadokya Bölgesinde Düzenlediği Bahar Ayinlerine Katılmak Üzere Nevşehir'e Gelen Fener-rum Patriği Bartholomeos, Yunanistan'ın Make..
MB Para Politikası Kurulu Yarın Toplanacak/ Faizde Değişiklik Beklenmiyor Ankara - Merkez Bankası Para Politikası Kurulu, Bu Yılın Beşinci Toplantısını Yarın Yapacak. Piyasalardaki Beklenti, ..
Baykal: Cumhuriyet Sahipsiz Değil İzmir - CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, "Ülkemizin, Anayasamızın, Laik ve Demokratik Cumhuriyetimizin Sahipsiz Olmadığı Bir Kez Daha İzmir'den Yükselen Sesle..
Anayasa Mahkemesi Başkanı Tuğcu: Anayasa'daki Değişiklik, Rejim Değişikliği Anlamına Gelmiyor Bakü - Anayasa Mahkemesi Başkanı Tülay Tuğcu, Cumhurbaşkanının Halk Tarafından Seçilmesi Konusund..
TSK'ya Çıkarma Gemisi için İhale Süreci Başladı Ankara - Savunma Sanayi Müsteşarlığı, Bu Yıl İçinde Programına Aldığı Önemli Bir Savunma Projesinde İlk Adımı Attı. müsteşarlıkça Geçen Ay İçi..
Cemal Şen'den Açıklama Demokrat Parti (Dp) Genel Başkanı Cemal Şen, Demokrat Parti'yi Milletin Kurduğunu, Partinin Misyonunun Devam Ettirmeye Kararlı Olduklarını Belirterek, 'Partimizin ve M..
Ağar: "Hukuk Meseleyi Çözer" DYP Genel Başkanı Mehmet Ağar, Cemal Şen'in, 'Demokrat Parti' Adıyla Yeni Bir Parti Kurmasını Değerlendirirken, 'İsmimizden Bu Kadar Korkanların, Cismimizden Ne ..
Ankaragücü taraftarları Antalya'da şehre alınmadı Antalyaspor-Ankaragücü maçında takımlarını desteklemek için iki otobüsle Antalya'ya gelen Ankaragüçlü taraftarlar, Kepez mevkiinde polis ekip..
Muğla'da Anneler Günü'nü kutlayamayan anne ve kızı için cenaze töreni düzenlendi Muğla'da, dün geçirdikleri trafik kazasında hayatlarını kaybeden anne Gamze Gülhan Taşkın ve kızı Eftelya Taşk..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10