13 Mayıs 2007 Pazar Günü Haberleri

13 Mayıs 2007 Pazar Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Dick Cheney Ürdün'de ABD Başkan Yardımcısı Dick Cheney, Mısır'da Devlet Başkanı Hüsnü Mübarek ile Görüştükten Sonra Ürdün'e Geldi.
Welt Am Sonntag: Türkiye'de Borsa, Uzun Vadede Büyük Fırsatlar Vaadediyor Berlin - Alman Welt Am Sonntag Gazetesi, Türkiye'de Borsanın Çok Dalgalandığını, Ancak Ekonomik Verilerin Uzun Vadede..
Tüm Yurtta 'Atatürk'ü Anma Halk Yürüyüşleri' Yapıldı Ankara - 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Kutlamaları Çerçevesinde, Yurdun Çeşitli Yerlerinde "Atatürk'ü Anma Halk Yürüyüşü..
'Cumhuriyet Mitingi' Bugün İzmir'de Düzenlendi/ "Miting, Ankara ve İstanbul'dan Daha da Kalabalık" İzmir - İzmir'deki Miting, Saat 15.30 Sularında Sona Erdi, Halk Yavaş Yavaş Dağılmaya Başlad..
Antalya'da Sp İl Başkanı'na Silahlı Saldırı Antalya - Saadet Partisi (Sp) Antalya İl Başkanı Galip Akın'ın Otomobiline Silahlı Saldırı Düzenlendi. dün Gece Sakarya Parkı İçerisinde Düzenlenen..
BBP Rize İl Başkanlığı’na Nusret Kaya atandı Büyük Birlik Partisi (BBP) Rize İl Başkanlığı görevine Nusret Kaya atandı. Kaya, Dedeman Otel'de düzenlenen istişare toplantısında yetki belgesini..
Şebinkarahisar'da bir kişi kendini vurdu Giresun'un Şebinkarahisar ilçesinde esnaflık yapan M.Ş. (31), aldığı alkolün etkisiyle kendini yaraladı.
Burdur protokolü, huzurevindeki anneleri unutmadı Burdur'da yöneticiler Anneler Günü nedeniyle Berberoğlu Vakfı Huzurevi'ndeki yaşlıları ziyaret ederek hediye verdi.
Coşkulu Final İzmir, Ankara ve İstanbul'dan Sonra Tarihi Bir Güne Tanıklık Ediyor. Haftalardır Mitinge Hazırlanan Kentte, Sadece İki Renk Hakim Kırmızı - Beyaz...
Vergi Polemiği! Kadir Çöpdemir Vergisini Tam Beyan Ettiği İçin Manşetlerde!
Edremit'te 'Atatürk Koşusu' Büyük İlgi Gördü Van'ın Edremit İlçesinde, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Etkinlikleri Kapsamında Düzenlenen 'Atatürk Koşusu' Büyük İlgi Gördü.
ABD, İran ile Irak Konusunda Görüşmeye Hazır ABD'nin, İran ile Irak Konusunda Görüşmeye Hazır Olduğunu Teyit Ettiği Bildirildi.
Van'da Atatürk'ü Anma Halk Yürüyüşü Van'da, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Kutlama Etkinlikleri Kapsamında Düzenlenen 'Atatürk'ü Anma Halk Yürüyüşü' Binlerce Kişinin Katılımı..
Miletvekili Aday Adaylığı Türk Eğitim-sen 2 No'lu Şube Başkanlığı Üyeleri, Devlet Memuriyetinden Milletvekili Aday Adaylığı İçin Ayrılan Ali İhsan Öztürk'e İzin Vermedi.
Hakkari'de Yurtta Birlik Dünyada Barış İçin Halk Yürüyüşü Ari'de Yurtta Birlik Dünyada Barış İçin Halk Yürüyüşü
Tzob ile Tarım Bakanlığı Arasındaki Gerginlik Türkiye Ziraat Odaları Birliği (Tzob) ile Tarım ve Köyişleri Bakanlığı Arasındaki Gerginlik Tırmanıyor.
Mke, Kredi Kartına 10 Taksitle Tabanca Satmaya Başladı Ankara - Kredi Kartına Taksit Furyasına Makina ve Kimya Endüstrisi Genel Müdürlüğü de Katıldı. kamuya Ait Tek Silah Üreticisi Olan Maki..
Beşiktaş Kulübü'nden Sabah Gazetesi'ne yalanlama... Beşiktaş Kulübü, Sabah Gazetesi'nde Başkan Yıldırım Demirören'e atfen "Parasızlık Kaçırdı" başlığı ile yayımlanan haberin gerçek dışı iddia..
22. Uluslararası Ahmet Cömert Boks Turnuvası sona erdi İstanbul'da düzenlenen 22. Uluslararası Ahmet Cömert Boks Turnuvası yapılan maçlarla sona erdi.
Van'da arazi kavgası: 1 ölü, 5 yaralı Van'ın merkeze bağlı Çakırbey ve Muradiye ilçesine bağlı Ovapınar köylüleri arasında arazi yüzünden taşlı sopalı kavga çıktı. Kavgada, 1 kişi açılan ateş..
CHP'li bayanlardan Anneler Günü programı Anneler Günü, Artvin'in Hopa ilçesinde kutlandı.
Görme engelli Aleyna'yı evlat edinmek isteyen Sevgi Dağ, yılın annesi seçildi Bakırköy Belediyesi, görme engelli Aleyna'yı evlat edinmek isteyen Sevgi Dağ'ı yılın annesi seçti.
Fırat Nehri'nde Yaşan 27 Balık Türünden 14'ü Yok Oldu Şanliurfa - Atatürk Barajı'nda Su Tutulmadan Önce Fırat Nehrinde Yaşayan Vantuzlu Balık, İğneli Balık, Maya Balığı ve Bıyıklı Balık Başta..
Başkan Küçükler'den Anneler Günü Mesajı Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Küçükler, Anneler Günü Dolayısıyla Yayınladığı Mesajda, "Dünyanın En Temiz, En Masum Duygusu Hiç Şüphesiz An..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10