12 Mayıs 2007 Cumartesi Günü Haberleri

12 Mayıs 2007 Cumartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
"Kronik Hastalıklı Çocuğu Olan Annelerin Yaşadığı Duygular" Adlı Araştırma Kronik Hastalığı Olan Annelerin Çocuklarının Hastalıklarını İlk Öğrendiklerinde Şok, Şaşkınlık, Acı, Korku Gibi Duyg..
DYP ve Anavatan, 14 Mayıs'ta "Demokrasi Günü" Etkinliği Düzenleyecek Ankara - Anavatan Partisi ile DYP, 14 Mayısta "Demokrasi Günü" Etkinliği Düzenleyecek. demokrat Parti Çatısı Altında Bir ..
Bursa 3. Uluslararası Leylek Şenliği Başladı Bursa'da 3. Uluslararası Leylek Şenliği, 6 Ülkeden 17 Temsilcinin Katılımıyla Başladı.
Onbin'lerle Açılış Mitinge Dönüştü TOKİ Konutlarının Anahtar Teslimi için Erzurum'a Gelen Başbakan Erdoğan Onbinlerce Erzurumlu Tarafından Karşılandı. İstasyon Meydanını Hınca Hınç Dolduran K..
TBBL Final Serisinde Büyük Heyecan Türkiye Bayanlar Basketbol Ligi Play-Off final serisinde Beşiktaş Cola Turka ile Fenerbahçe arasındaki 5. maç, bugün Akatlar Spor Salonu'nda oynanacak. Sarı..
3 kıtaya ihraç edilecek Fiat Linea banttan indiriliyor Bursa'da üretilerek 3 kıtaya ihraç edilecek olan C sınıfı yeni sedan Fiat Linea'nın üretim bandından indirilen ilk aracı Türk Metal Send..
Sırbistan'daki yeni koalisyon, meclisini aşırı sağcı başkanını değiştirecek Sırbistan'da dün kurulan yeni koalisyon, meclisin aşırı sağcı başkanını değiştirmeye hazırlanıyor.
Irak'ta 3 Amerikan askeri kayboldu Irak'ın başkenti Bağdat'ın batısında 3 Amerikan askerinden haber alınamadığı bildirildi.
'Şehit' annesine oğlunun asker arkadaşlarından Anneler Günü sürprizi Tunceli Ovacık 2. Komando Bölüğü 5. Tim'de vatani görevini yaparken PKK teröristlerinin kurduğu pusuda şehit olan Jandarma..
İşitme Engelleri ve Aileleri Derneği yeni yerine kavuştu İşitme Engelleri ve Aileleri Derneği(İED) yeni merkezinin açıldı. İED, İstanbul İl Milli Eğitim Müdürü Ata Özer, Bakırköy Kaymakamı Du..
DTP Lideri Türk: "İstersek seçimi kilitleriz" Demokratik Toplum Partisi (DTP) Genel Başkanı Ahmet Türk, isterlerse seçimi yapılamaz hale getirme imkanlarının bulunduğunu söyledi. Türk, 5-10 b..
Yarbaylıktan istifa ederek, AK Parti'den aday adayı oldu Türk Silahlı Kuvvetleri'ndeki yarbaylık görevinden istifa eden İsmet Serttaş, AK Parti'den milletvekili aday adayı olduğunu açıkladı. ..
Varto İlçesinde Başıboş Köpekler Sorunu Muş'un Varto İlçesinde, Başıboş Köpeklerin Küçük ve Büyükbaş Hayvanlara Saldırırak Öldürmeleri Üzerine Tedirgin Olan Vatandaşlar, Belediye Başkanlığı'n..
100. Yılında Fenerbahçe Ülker'e Karşıyaka Şoku Fenerbahçe Ülker Yıldız Basketbol Takımı, Şampiyonluk Parolasıyla Başladığı Basketbol Yıldız Erkekler Türkiye Şampiyonası'nda Oynadığı Yarı Fina..
Gönüllü Korucular İş Başında Şırnak'ta 2007'nin İlk 4 Ayında Bin 738 Kişi Gönüllü Köy Korucusu Olmak İçin Başvuruda Bulunurken, 357'si Uygun Görülerek Görevlerine Başladı.
İzmir'de Pazaryerindeki Patlama İzmir'in Bornova İlçesinde Pazaryerindeki Patlamadan Sonra Polisin Yaptığı İncelemelerin Ardından Pazarcılar Tezgahlarını Açtı.
Afgan Parlamentosu, Dışişleri Bakanı'nın Görevine Son Verdi Afganistan Parlamentosu, Bugün Yapılan Oylamada, Afgan Mültecilerin Geri Dönüşü Konusundaki Eleştirilerin Hedefi Olan Dışişleri Bak..
Kültür ve Turizm Bakanı Koç Denizli'ye Geliyor Kültür ve Turizm Bakanı Atilla Koç, Bir Dizi İnceleme ve Ziyaretlerde Bulunmak Üzere Yarın Denizli'ye Geliyor.
Kocaeli 23 Yıl Sonra Bhc'lerden Kurtuluyor Dünyada Kullanılması Yasaklanan Bhc'ler, Kocaeli'nde Çevre ve Orman Bakanı Osman Pepe'nin Katıldığı Törenle, Bertaraf Edilmek İçin Almanya'ya Gönder..
Mersin Limanı Psv-akfen'e Devredildi Maliye Bakanı Kemal Unakıtan, Liman Özelleştirmelerine Karşı Dava Açanları Eleştirerek, "Türkiye'ye Bu Derece Adım Attıran Bu Gizli Kahramanların Sonunda ..
Kamera Yoksa Kylıe de Yok Adı Evli Yönetmen Alexander Dahm ile Aşk Dedikodularına Karışan Kylıe Mınogue'un Yakın Çevresi, Güzel Şarkıcı İçin Endişe Etmeye Başladı.
4. Ulusal Uçak, Havacılık ve Uzay Mühendisliği Kurultayı Makina Mühendisleri Odası Yönetim Kurulu Başkanı Emin Koramaz, Havacılık Dahil Hiçbir Sektörde, Oluşturulması Gereken Teknoloji Politi..
Sevgi Bayrağı Erzincan'a Doğru Yola Çıktı Samsun'dan Yola Çıkan "Gençlikten Atatürk Sevgisiyle Sayın Cumhurbaşkanımıza" Yazılı Sevgi Bayrağı'nı Teslim Alan Sivaslı Gençler, Bayrağı Erzincanlı..
Mmo: Uzay Sanayi İçin Ar-ge'ye İhtiyaç Var Ulusal Uçak, Havacılık ve Uzay Mühendisliği Kurultayı'nda Konuşan Makina Mühendisleri Odası Başkanı Emin Koramaz, Türkiye'nin Ar-ge Harcamaları Açıs..
"Hıristiyan-islam Geleneğinde Kutsal Kitap Sempozyumu" Başladı Hatay'ın İskenderun İlçesinde, Trabzon'da Öldürülen Rahip Andrea Santoro'nun İsminin Verildiği Dinler ve Medeniyetler Arası Diya..
Başbakan Erdoğan, Erzurum'da Erzurum - Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Bazı Ortak Açılış ve TOKİ Konutlarının Anahtar Teslim Törenine Katılmak Üzere Saat 12.50'de Ana Uçağı ile Erzurum'a Geldi..
Babacan: Fitch, Ekonomiye Değil, Siyaset Dışı Gelişmelere Dikkat Çekti Ankara - Devlet Bakanı ve Başmüzakereci Ali Babacan, Uluslararası Kredi Derecelendirme Kuruluşu Fitch'in Raporunda Ekono..
Bakan Coşkun: Bu Ülkede İstikrarı Bozmaya Kimsenin Hakkı Yok İstanbul - Sanayi ve Ticaret Bakanı Ali Coşkun, Ülkede İstikrarı Bozmaya Kimsenin Hakkı Olmadığını Belirterek, "Birilerine Şirin G..
Kolot: "Tigana Hakkındaki Açıklamalar Asılsız" Beşiktaş Kulübü Futbol Şube Sorumlusu Celalettin Kolot, Bir Gazetede, Teknik Direktör Jean Tigana Hakkında Kendisine Dayanılarak Yer Alan İfade..
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10