10 Mayıs 2007 Perşembe Günü Haberleri

10 Mayıs 2007 Perşembe Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Türk Diyanet Vakıf-sen'den Cumhurbaşkanlığı Seçimi Değerlendirmesi Türk Diyanet Vakıf-sen Van İl Temsilcisi Ferit Önür, Ülkenin Son Günlerde Cumhurbaşkanlığı Sebebiyle Yaşadığı Gerginliklerin..
Çomü Tıp Fakültesi Dekan Vekilliğine Prof. Dr. Ahmet Reşit Ersay Atandı Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (Çomü) Bünyesi Altında Kurulu Bulunan Tıp Fakültesi'nde Boş Olan Dekan Vekilliğine ..
Tek Başına Temsili Askerlik Yaptı Genelkurmay Başkanlığı'nın Engelli Vatandaşlara Yönelik Başlattığı Temsili Askerlik Uygulaması Kapsamında, Erzincan'da Yürüme Engelli Bir Vatandaş, 3. Ordu K..
Türk Telekom Lig A Türk Telekom Lig A'da 33. Haftaya 60 Puanla 3. Sırada Giren Malatyaspor, Hafta Sonu Samsunspor ile Yapacağı Maçın Hazırlıklarını Sürdürüyor.
Gelişim Koleji Tenisçilerinden Madalya Sözü Liselerarası Bayanlar Türkiye Tenis Şampiyonası'nda Zirveye Çıkıp, Türkiye'yi Dünya Şampiyonası'nda Temsil Etmeye Hak Kazanan Gelişim Koleji Sporc..
Perküsyoncular Tünel Meydanında Buluşuyor Tüm Kültürleri ve İnsanları, Müzik Aracılığıyla Ortak Saygı, Diyalog ve Anlayışta Buluşturmayı Amaçlayan Drum'ın (Dialogue, Respect, Understanding Th..
Serinlemek İçin Sapanca Gölü'ne Giren Lise Öğrencisi Boğularak Öldü Kocaeli'nde Okuldan Arkadaşlarıyla Birlikte Kaçarak Sapanca Gölü'ne Yüzmeye Giden Lise Öğrencisi Boğularak Hayatını Kaybett..
Blair İçin Sonun Başlangıcı İngiltere Başbakanı Tony Blair, İngiltere'nin Geçmişinden Onur Duyan, Geleceğine Güvenle Bakan ve 21'nci Yüzyıl ile Barışık Bir Ülke Haline Geldiğini Söyledi.
Rusya'da Bomba Yüklü Araçla Yapılması Planlanan Büyük Bir Saldırının Önlendiği Bildirildi Rusya Güvenlik Kuvvetleri, Moskova'da Bomba Yüklü Araçla Büyük Bir Saldırının Önlendiğini Bildirdi.
Azerbaycan'ın Merhum Cumhurbaşkanı Haydar Aliyev, Kars'ta Anıldı Azerbaycan'ın Merhum Cumhurbaşkanı Haydar Aliyev, Doğumunun 84. Yılında Kars'ta Düzenlenen Törenle Anıldı.
Pileki Mağarası Turizme Kazandırılacak Rize Valisi Kasım Esen, İyidere İlçesindeki Pileki Mağarası'nın Turizme Kazandırılmasının Yöre Kültürüne de Hizmet Edeceğini Söyledi.
Engelli Vatandaşların Askerlik Sevinci Afyonkarahisar'da 28 Engelli Vatandaş, Bir Günlüğüne Asker Oldu. Engelli Vatandaşlar Eğitmen Eşliğinde İşaret Diliyle Yemin Ederken, Aileleri İse Gözyaş..
Adıyaman'da Öğrencilerde Uyuz Şüphesi Adıyaman'ın Besni İlçesi'nde İlköğretim Okulundan 31 Öğrenci Uyuz Hastalığı Şüphesiyle Hastaneye Kaldırıldı.
Türk Cumhuriyetlerinden Yüksek Öğrenim Görmek İçin Türkiye'ye Gelen Öğrenciler Diplomalarını Aldı Milli Eğitim Bakanı Hüseyin Çelik, Yurtdışından Gelen Öğrencilerin Ülkelerine Döndüklerinde B..
Sel Afeti Binlerce Alabalığın Ölümüne Neden Oldu Erzurum'un Uzundere İlçesinde Etkili Olan Sağanak Yağmur Sonrasında Yaşanan Sel Afeti, Binlerce Tatlı Su Balığının Ölümüne Neden Oldu.
Gençlerbirliği Teknik Direktörü Bakkal kendine küstü... Ligde 8 haftadır 3 puana hasret kalan Gençlerbirliği antrenmanında teknik direktörü Mesut Bakkal yalnızları oynadı. Yaklaşık 2 saat sür..
Fenerbahçe'ye Avusturya'dan ziyaretçi Avusturya Spordan Sorumlu Federal Başbakanlık Devlet Sekreteri Reinhold Lopatka'nın Fenerbahçe Kulübü'nü ziyaret edeceği açıklandı.
Rusya ile Kazakistan uranyum zenginleştirme merkezinin kurulması için anlaşma imzaladı Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ile Kazakistan Devlet Başkanı Nursultan Nazarbayev Astana'da bir a..
Sınır Tanımayan Gazeteciler, Iraklı gazeteciler için daha fazla koruma istedi Sınır Tanımayan Gazeteciler birliği, Iraklı gazeteciler için daha fazla koruma ve öldürülenlerin aileleri için ta..
Balık avlamak için hazırladıkları dinamit ellerinde patladı Denizli'nin Buldan ilçesinde balık avlamak için dinamit hazırlayan iki kişi, yaptıkları dinamitin ellerinde patlaması sonucu yarala..
Denizli'de Roma dönemine ait mezar taşı ele geçirildi Denizli'de, jandarmanın yaptığı çalışma sonucunda, Roma dönemine ait olduğu öğrenilen bir mezar taşı ele geçirildi.
Taşan Dere Okulu Yıktı Ağrı'nın Taşlıçay İlçesinde Kağnılı Deresi'nin Taşması Sonucu Kağnılı Köyü İlköğretim Okulunun Bir Bölümü Yıkıldı.
Anayasa değişiklik teklifinin 5. maddesi 374 oyla kabul edildi Cumhurbaşkanının halk tarafından seçilmesini, görev süresinin 5 artı 5 olarak belirlenmesini ve milletvekili genel seçimlerinin ..
2 Milyon 270 Bin $ Kazandı Fortis Türkiye Kupası'nda Bir Kez Daha Zafere Ulaşan Beşiktaş, Kasasını da Doldurdu.
TBMM Başkanı Arınç'ın Sakatlar Haftası mesajı TBMM Başkanı Arınç, engelli vatandaşların sorunlarına çözüm üretmek ve tüm hizmetlerden eşit olarak yararlanmalarını sağlamanın gelişmiş toplum o..
Büyükşehir Belediyesi, Cumhuriyet mitingi için seferber oldu İzmir Büyükşehir Belediyesi, 13 Mayıs Pazar günü Gündoğdu Meydanı'nda yapılacak Cumhuriyet mitingi ile aynı günün akşamında Atatür..
Zeki Sezer: Partimizde Muhalif Yok DSP Genel Başkanı Zeki Sezer, 'Bir Tane Bile Muhalif Yok Bizim Partimizde. Farklı Görüşleri Konuşuyoruz, Bu Demokrasinin Gereği' Dedi.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10