10 Mayıs 2007 Perşembe Günü Haberleri

10 Mayıs 2007 Perşembe Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Sakarya İl Nüfus Müdürlüğü'nün bilgisayar sistemi çöktü Sakarya İl Nüfus Müdürlüğü'nde bilgisayar sisteminde meydana gelen arıza sebebiyle vatandaşlar işlemlerini yaptıramadı.
Milletvekili Aday Adaylığı Anavatan Partisi Tokat İl Başkanı Ömer Sağol, Görevinden İstifa Ederek Milletvekili Aday Adayı Olduğunu Açıkladı.
Oyun oynadığı duvar üzerine yıkılınca canından oldu Hatay'ın Reyhanlı ilçesinde, bir çocuk oyun oynarken üzerine duvar yıkıldı. Yıkılan duvarının altında kalan 10 yaşındaki Mehmet Gün hastane..
Şiir Yarışması Sonuçlandı Sanatalemi.net Sitesi Tarafından Nisan Ayında Düzenlenen "Çocuk Konulu Şiir Yarışması" Sonuçlandı. Site Yazarları ve Editörlerinden Oluşan Jürinin Belirlediği Değer..
Bayan Ayakkabıcı Görenleri Şaşırtıyor Tunceli'de Ayakkabı Boyacılığı Yapan Bir Bayan, Görenleri Şaşırtıyor.
Sahte altıncılar jandarma engeline takıldı Aydın'ın Söke ilçesinde bir ihbarı değerlendiren jandarma ekipleri yaptığı operasyon sonucu bin 482 adet sahte Osmanlı Reşat altını ele geçirdi. Ola..
Erzurum İl Sağlık Müdürlüğü'nden Akdeniz Anemisi Uyarısı Erzurum İl Sağlık Müdürlüğü, Akdeniz Anemisiyle İlgili Uyarılarda Bulunarak, Akraba Evliliğinin Genetik Bir Takım Hastalıklara Sebep O..
Başbakan Erdoğan: "Engellilere gösterilen ilgi sosyal devlet anlayışının gereğidir" Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, son dönemlerde yaşanan gelişmeler neticesinde engellilerin çalışabilmesi içi..
Belen'de 9 kaçak yakalandı Hatay'ın Belen ilçesinde, yasa dışı yollardan Türkiye'ye girdikleri belirlenen 9 kaçak yakalandı. Hatay Emniyet Müdürlüğü yetkililerinden alınan bilgiye göre, emni..
Kız tartışması 2 can aldı Samsun'un Çarşambada ilçesinde kız meselesi yüzünden çıkan tartışma sonucu 2 kişi hayatını kaybetti.
Cami tuvaletinde şüpheli çantada bomba paniği Adana'da bir camiinin tuvaletindeki şüpheli çanta paniğe neden oldu.
Özürlülerin üretici bireyler haline gelmeleri engelleniyor Rize Valisi Kasım Esen, özürlülerin karşılaştıkları en önemli engellerden birinin de onların üretici bireyler haline gelmelerini eng..
Anayasa değişiklik teklifinin 6. maddesi kabul edildi Cumhurbaşkanının halk tarafından seçilmesini, görev süresinin 5 artı 5 olarak belirlenmesini ve milletvekili genel seçimlerinin 4 yılda ..
Engellilerin bir günlük askerlik törenine basın mensupları alınmadı Hatay Garnizon Komutanlığı 39. Mekanize Piyade Tugayı 2. Hudut Alay Komutanlığı'nda düzenlenen engellilere bir günlük temsi..
Osmaniyede aday adayları AK Parti ve MHP'ye hücum etti Seçim atmosferine giren Türkiye'de aday adaylığı için isimleri geçenler adaylıklarını resmen açıklamaya başladı.
Aydın Bir Günlüğüne Susuz Kaldı Aydın'da Bugün 12 Mahallede Su Kesintisi Yaşandı. Bir Çok Vatandaş Kesintinin Kuraklıktan Dolayı Yapıldığını Zannederek Belediye ve Muhtarlıkları Aradı. İçme S..
Engelliler Haftası Etkinlikleri Kayseri'de 10-16 Mayıs Engelliler Haftası Sebebiyle, Nida Özel Eğitim Kurumu'ndan Bir Grup Zihinsel Engelli Öğrenci, Büyükşehir Belediyesi'ni Ziyaret Etti.
Erzurum'da Yem Bitkileri Destekleme Ödemeleri Başladı Erzurum'da Yem Bitkileri Destekleme Ödemelerine Başlanıldı.
Ordu'da 'Yunuslar' Birimi Kuruluyor Ordu İl Genel Meclisi, Ordu, Fatsa ve Ünye Emniyet Müdürlüklerine Suçlularla Daha İyi Mücadele Etmesi Amacıyla 8 Adet Motosiklet Alıyor.
Tügik, Sağ ve Solda Yapılan Seçim İttifaklarına Olumlu Karşılıyor Türkiye Genç İşadamları Konfederasyonu (Tügik) Genel Başkanı Hazim Sesli, Sağ ve Sol Partiler Arasında Yapılan Seçim İttifakl..
Bir Günlüğüne Silah Altına Alınan Engelli Vatandaşlar Terhis Oldu Türk Silahlı Kuvvetleri'nin (TSK) Engelli Vatandaşlarına Yönelik Temsili Askerlik Uygulaması Kırıkkale Mühimmat ve Garnizon K..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10