1 Mayıs 2007 Salı Günü Haberleri

1 Mayıs 2007 Salı Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
TBMM Başkanı Arınç, Bürokratlarıyla Biraraya Geldi Anayasa Mahkemesi'nin 11. Cumhurbaşkanı Seçimi 1. Tur Oylama Sonucunda Toplantı Yeter Sayısı Olan 367 Rakamına Ulaşılamadığı İçin 1. Tur Oyl..
Bursa'da 1 Mayıs Kutlamaları Bursa'da 1 Mayıs İşçi Bayramı, Sivil Toplum Örgütleri Tarafından Kutlandı.
1 Mayıs İşçi Bayramı Denizli'de, 1 Mayıs İşçi Bayramı Kutlamalarında Karşıt Görüşlü İki Grup Arasında Arbede Çıktı.
AK Parti'den Anayasa Değişikliği Teklifi AK Parti Grup Başkanvekilleri ve 200 Milletvekili, Yapılacak Bir Erken Seçimde, Seçilme Yaşının 25 Olarak Uygulanması İçin Anayasa Değişiklik Teklifi..
Yarışmada Şarkı Krizi Sürüyor 'Şarkı Söylemek Lazım' Yarışmasında Olan Olaylardan Rahatsız Olan ve Jenerik Müziğinin Sahibi Olan Sezen Aksu Şarkısını Geri Çekiyor
Mm Başkanı Bülent Arınç, Yarın Saat 11.00'de TBMM Danışma Kurulu'nu Toplantıya Çağırdı. Aşkanı Bülent Arınç, Yarın Saat 11.00'de TBMM Danışma Kurulu'nu Toplantıya Çağırdı.
Anayasa Mahkemesi'nin Red Kararı Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Anayasa Mahkemesi'nin Cumhurbaşkanlığı Seçiminin İlk Turunu İptal Etmesine İlişkin Olarak, "Toplantıdan Sonra Gerekli Açıklamay..
Cem Uzan, Demirel'i Ziyaret Etti Genç Parti Genel Başkanı Cem Uzan, 9. Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel'i Ziyaret Etti.
Türkmenistan'da 1 Mayıs Unutuldu Türkmenistan'da 1 Mayıs İşçi Bayramı Kutlanmadı. Sscb Döneminde Herkesin Kutlaması Zorunlu Olan 1 Mayıs İşçi Bayramı, Türkmenistan'da Günümüzde Unutulan Bir B..
Anayasa Mahkemesi'nin Kararı MHP Genel Başkan Yardımcısı Şandır, 'Anayasa Mahkemesi'nin Kararına Başta AK Parti Olmak Üzere Tüm Siyasi Partiler Saygı Göstermeli' Dedi.
Anayasa Mahkemesi'nin Kararı Anayasa Mahkemesi'nin Cumhurbaşkanlığı Seçiminin 1. Turunun İptal Edilmesi Kararını Almasının Ardından AK Parti Genel Merkezi'nde Hareketli Dakikalar Yaşanıyor.
Genç Parti Lideri Uzan, Demirel'le Görüştü Genç Parti Genel Başkanı Cem Uzan, 9'uncu Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel'i Ziyaret Etti. Uzan, Anayasa Mahkemesi Kararı İçin "Memleket İçin Hayırlı ..
'Gözler Yine Binbir Gecce'de 'Binbir Gecce' Bu Akşam da Türkiye'yi Ekran Başına Kilitleyecek Heyecan Dolu Bir Bölümle Ekrana Geliyor.
Anayasa Mahkemesi Kararına Hukukçu Yorumları Eski Anayasa Mahkemesi Başkanı Yekta Güngör Özden, Cumhurbaşkanı Seçiminin Yürürlüğünü Durdurulmasının Ardından Adaylık Sonrası Sürecin Yeniden B..
Erkeklere de Hemşire Olma İmkanı Tanınan Kanuna Onay Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer, Erkeklere de Hemşire Olma İmkanı Tanıyan 'Hemşirelik Kanununda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun'un da ..
Niğde'de Kaçak Sigara Operasyonu Niğde'de Düzenlenen Kaçak Sigara Operasyonunda 124 Paket Sigara Ele Geçirildi.
Çocuk Hastalıkları Uzmanı Prof. Dr. Baki: "Dünyadaki astım hastalarının yarısı hastalğını bilmiyor" Çocuk Hastalıkları Uzmanı Prof. Dr. Ali Baki, dünyada 300 milyondan fazla astım hastasının ..
Türk Telekom Lig A Türk Telekom Lig A Takımlarından Uşakspor'da Erkan Sözeri'den Boşalan Teknik Direktörlük Görevine Hayri Obüs Getirildi.
Diyarbakır'da Esrar Operasyonu Diyarbakır'da Sokak Satıcısı ve Esrar Tacirlerine Yönelik Yapılan Operasyonda 44 Gram Esrar Maddesi Ele Geçirildi.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10