9 Mart 2007 Cuma Günü Haberleri

9 Mart 2007 Cuma Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
6 Numaralı Fuel Oilin Rafineri Çıkışına Zam Tüpraş, 6 Numaralı Fuel Oilin Rafineri Çıkışa Zam Yaptı.
Yasak Kalktı! Türk Telekom Kurumsal İlişkiler Başkanı Ahter Kutadgu, Youtube'ye Erişimin Engellenmesine İlişkin Mahkeme Kararı Ulaşır Ulaşmaz Siteyi Hemen Açtıklarını Bildirdi.
Almanya'da Emeklilik Yaşı 67'ye Yükseliyor Çeşitli Kesimlerin ve İşçilerin Büyük Tepki Gösterdikleri "Mezarda Emeklilik" Olarak Anılan 67 Yaşında Emeklilik Yasası Almanya Federal Meclisi'nden..
Mitroviça Şehrinde Türkçe Resmi Dil Oldu Kosova'nın Kuzeyindeki Bölünmüş Mitroviça Şehrinde Türkçe Resmi Dil Oldu.
Cem Yılmaz Youtube'u Açtı Türk Telekom'un, 2008 Yılı Sonuna Kadar Tüm Kampanya ve Reklamlarında Yer Alacak Olan Cem Yılmaz, Yasaklanan Youtube'u Açtı. Cem Yılmaz, Düzenlenen Basın Toplantısın..
Dışişleri Bakanlığı: "Perinçek'in Mahkumiyet Kararını Üzüntü ile Karşılıyoruz" Dışişleri Bakanlığı,"doğu Perinçek Hakkında Mahkumiyet Kararı Vermiş Olması Üzüntü ile Karşılanmıştır"dedi.
'Türkiye Soykırımı Kabul Ederse Toprak ve Tazminat Talebinde Bulunabiliriz' İsviçre'nin Lozan Mahkemesinde Sözde Ermeni Soykırımını 'İnkar' Yasasını İhlal Ettiği Gerekçesiyle Cezaya Çarptırıl..
Finale Doğru Yunanistan'ın Başkenti Atina'da Yapılan Şampiyonlar Ligi Kura Çekiminde Devler Biribirine Rakip Oldu.
Kümaş'tan 60 Milyon Dolarlık Satış Türkiye'nin En Büyük 500 Şirketi Arasında Yer Alan Zeytinoğlu Holding'e Ait Kütahya Manyezit İşletmesi A.ş. (Kümaş), Yaptığı Yatırımlar ve Teknoloji ile Baz..
Turkcell, Gartner Crm Excellence Awards'u Kazanan İlk Türk Şirketi Oldu Turkcell, "Müşteriy(l)e Yolculuk" Adı Altında Yürüttüğü Crm Programı ile Dünyanın En Prestijli Crm Ödüllerinden Biri..
ADSL'ye Bir İndirim Daha Geldi Adsl Satış Hizmetlerini Yürütmek Üzere Türk Telekom'un Bir İştiraki Olarak Kurulan Tt Net A.ş., Adsl Tarifelerinde Yeni Bir İndirim Daha Yapıyor.
Dep'li Vekillere 7.5 Yıl: "Alacaklı Oldular" Eski Dep Milletvekilleri Leyla Zana ve Arkadaşlarının Cezası, Yeniden Yapılan Yargılamaları Sonucu Onaylandı. Ancak Zana ve Arkadaşları, Değişen T..
Dünya Dostları'ndan Nükleer Enerji Protestosu Belçika'nın Başkenti Brüksel'de Düzenlenen Avrupa Birliği (AB) Zirvesi Sırasında, Friends Of The Earth (Dünya Dostları) Örgütü AB Kurumlarının Bu..
Dışişleri'nden İsviçre'ye Perinçek Tepkisi Dışişleri Bakanlığı İşçi Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek'e, Ermeni Soykırımı İddialarını Reddettiği İçin İsviçre'de Verilen Cezaya Tepki Gösterd..
Dep Eski Milletvekillerinin Mahkumiyet Kararı Onaylandı Ankara 11. Ağır Ceza Mahkemesi, Dep Davasında Nihai Kararını Açıkladı. AİHM Kararı Doğrultusunda Yeniden Yargılanan Dep Eski Milletveki..
TMSF İndirim Kampanyasını Bitiriyor TMSF, Fon'a Devredilen Bankalardan Devraldığı Bireysel Kredilerden Kaynaklanan Alacakları İçin Başlattığı Yüzde 50 İndirim Kappanyası 31 Martta Bitiyor.
trilyonluk Gecekondular Video"> Video" Width="65" Height="65" Border="0">trilyonluk Gecekondular Video Karayolları"nın Levent"teki Arazisinin 800 Milyon Dolara Satılmasıyla Birlikte Arazi Üzerinde Gecekondular Trilyonluk De..
IMF'den Enflasyon Uyarısı Uluslararası Para Fonu (IMF) "Madde Iv Görüşmeleri" Kapsamında Hazırladığı Raporunda, Enflasyondaki Düşüşün İstenilen Noktaya Ulaşmadığı, Yeni Enflasyon Hedeflemesin..
Yen Geriledi, Piyasalar Moral Buldu Piyasalar Bugün ABD"de Açıklanan İstihdam Verilerini, Dolar-Yen Paritesindeki Yen"in Düşüşünü ve Buna Bağlı Olarak Avrupa Borsalarındaki Yükselmeleri Takip..
İTO, Uluslararası Ticaret Merkezi Hakkında Bilgilendirme Semineri Düzenleyecek İstanbul - İstanbul Ticaret Odası (İTO), 30 Kasım 2006 Tarihinde Almanya'nın Duisburg Şehrinde Kurulan Uluslarar..
"Ligdeki Heyecan Devam Etmeli Ki İşin Zevki Çıksın" Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin, Turkcell Süper Lig'deki Şampiyonluk Mücadelesinin, Geçen Sezon Olduğu Gibi Son Haft..
KKTC'den Rumlara Dönüm Noktası Öneri KKTC, Kıbrıs Soruna Çözüm Bulunması Amacıyla Yapılmakta Olan Girişimlerin Dönüm Noktalarından Biri Olan Yeni Bir Öneriyi Bugün Rum Yönetimi'ne Sundu.
İşte Yeni Adsl Fiyatları Ttnet Adsl Fiyatlarını Düşürdü.ik Bağlantıda Bir Defaya Mahsus Olarak Alınan 59 YTL'lik Bağlantı Ücreti 29 YTL'ye İndi
Eylem için Emir Bekliyordum Adana Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şubesi Ekiplerinin Yaptığı Operasyonda, Yasadışı PKK-Kongra-Gel Üyesi 4 Kişi, 4 Kilo 100 Gram Plastik Patlayıcı ve Bomba Y..
Ankara'da Terör Örgütü Operasyonu Ankara'da, Terör Örgütü Üyesi Olduğu Öne Sürülen 17 Kişi Gözaltına Alındı
Milletvekiline Kapkaç CHP İstanbul Milletvekili Zeynep Damla gürel'in Çantası,beyoğlu'nda Otomobilinin Camını Kıran 2 Kişi Tarafından Çalındı
Vatan Sordu Topbaş Yanıtladı Vatan,topbaş'a, Dilara'nın Ölümünden Sorumlu Mvm Şirkenin Patronuyla Belediyede Görüşüp Görüşmediğini Sormuştu.yanıt Geldi: Evet Görüştüm! Ama Bu Haberi Niye Ver..
Cari Açığına Banka Freni Merkez Bankası, Ocak Ayı Cari Açığını 2 Milyar 248 Milyon Dolar Olarak Açıkladı. Bu Yıl Ocak Ayında Cari Açık, Geçen Yılın Aynı Dönemine Göre Yüzde 0.4 Artış Gösterdi..
Erken Seçim Yok Bursaspor Kulübü Başkanı Levent Kızıl'ın Çabalarıyla Toplanan İmzalar Noter Aracılığıyla Federasyona Gönderilirken, Bazılarının Fotokopi Olduğu Gerekçesiyle Bu Rakam Aşağıya Ç..
İsrail Ordusu Filistin Köylerinde Askeri Talimlerde Bulunuyor İnsan Hakları Kuruluşları, İsrail Ordusunun Batı Şeria'daki Filistin Köylerinde Saldırı Tatbikatları ve Askeri Talim Gerçekleştir..
Saddam'ın Avukatı Büşra Halil'den Çarpıcı Açıklamalar Saddam Hüseyin ve Yol Arkadaşlarının Yargılandıkları Duceyl Davasında Savunma Heyeti Üyelerinden Lübnanlı Avukat Büşra Halil, Bugün Beyru..
TMSF'nin Bireysel Kredi Kampanyası 31 Mart'ta Sona Eriyor İstanbul - Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu'nun (TMSF), Devredilen Bankalardan Devraldığı Bireysel Kredilerden Kaynaklanan Alacakları..
Vob, Günü 319.2 Milyon YTL'lik İşlem Hacmiyle Kapadı İzmir - İzmir'deki Vadeli İşlem ve Opsiyon Borsası'nda (Vob) Toplam İşlem Hacmi 319 Milyon 211 Bin YTL ile Rekor Seviyede Gerçekleşti. Bug..
Vakıfbank'ın 2006 Yılı Karı Yüzde 46 Artışla 770 Milyon YTL'ye Ulaştı İstnabul - Son Yıllarda Her Alanda Hızlı Büyüme Kaydeden Vakıfbank, 2006 Yılında da Büyümesini Sürdürdü. Bankanın Aktif T..
Shell'in Ferrari'leri! Shell"in Oyuncak Ferrari Arabaları, Türkiye"de Bir Ayda 2 Milyon 200 Kişiye Ulaştı. Shell"den Yapılan Açıklama Göre, Şirketin Ocak Ayı Sonunda Türkiye"de Başlattığı ve ..
İspanyol Uçak Gemisi Marmaris'te İspanyol Deniz Kuvvetleri'ne Bağlı "Sps Prıncıpe de Asturas" İsimli Uçak Gemisi Marmaris'e Geldi. 950 Personeli Bulunan Geminin 4 Gün Boyunca Marmaris'te Kala..
İşçilerin Gazdan Zehirlenmesi Siirt'te Tekstil Fabrikasında Ütü Ünitesinden Sızan Gaz Sonucu Zehirlenen 70 İşçiden 36'sının Tedavileri Sürüyor.
Erdemli'de Silah Kaçakçılığı Operasyonu Mersin'in Erdemli İlçesinde Jandarma Tarafından Düzenlenen Operasyonda, Ellerindeki Kaçak Silahları Piyasaya Sürmeye Çalıştıkları İleri Sürülen 4 Kişi,..
Gebze'de Öcalan Lehine Slogan Atan 2 Kişi Gözaltına Alındı Kocaeli'nin Gebze İlçesinde Abdullah Öcalan Lehine Slogan Atan 2 Kişi Gözaltına Alındı.
Öğrencilerinin Bıçaklı Kavgası Bursa'da Kavga Eden İki İlköğretim Okulu öğrencisinden Biri, Bacağından Bıçakla Yaralandı
İşte Kenan'ın Eurovision Şarkısı! Eurovision Şarkı Yarışması?nda Kenan Doğulu?nun Seslendireceği ?shake It Up Şekerim' (Çalkala Şekerim) Adlı Şarkıyı Yayınlıyoruz. Dinleyin. Görüşünüzü Belirt..
Hayal: Devletin Kestiği Parmak Acımaz Hrant Dink Cinayeti Sonrasında O.s.?yi Azmettirdiği İddiasıyla Tutuklanan Yasin Hayal, Tutuklu Bulunduğu Tekirdağ F Tipi Cezaevi?nden, Trabzon?da Yayımla..
Ankara-İstanbul Arası 3 Saat Hızlı Tren, 23 Nisan'da Ankara-Eskişehir Arasında Deneme Seferlerine Başlayacak. Denemeler 4 Ay Sürecek
İran ve Suriye Stratejik İlişkilerinin Devamını Gerekli Görüyor İran Cumhurbaşkanı Birinci Yardımcısı Perviz Davudi ve Suriye Cumhurbaşkanı Yardımcısı Faruk El Şara, İki Ülke Arasında Dostça ..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10