9 Mart 2007 Cuma Günü Haberleri

9 Mart 2007 Cuma Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Emisyon Hacmi Dün 89.3 Milyon YTL Azaldı Ankara - Emisyon Hacmi 8 Mart İtibariyle 89.317,2 Bin YTL Azalarak, 22 Milyar 51 Milyon 232.3 Bin YTL Oldu. merkez Bankası Verilerine Göre, Böylece Em..
Aziz Yıldırım'ın Kendisinden Sonra Başkanlığa Gösterdiği 3 Adaydan Biri Olan Mehmet Ali Aydınlar'dan Yeşil Işık... Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın Kendisinden Sonra Başkanlığa Gösterdiği ..
İMKB Güne Yükselişle Başladı İMKB Bileşik Endeksi Birinci Seansta, Dünkü İkinci Seans Kapanışına Göre 67,49 Puan Artarak 41.474,34 Puan Seviyesinde Açıldı.
Dünya Dergilerinde Ayın Gündemi Bilişim Yayınlarına Yeni Bir Üye; It Prob dünya Yayıncılık Bünyesindeki Bilişim Yayınları Grubunun Son Üyesi Olan It Prob. Dünyanın En Büyük Teknoloji Yayıncıl..
Pekin Olimpiyatları'nda 600 Bin Gönüllü Görev Alacak Çin'in Başkenti Pekin'de Gelecek Yıl Düzenlenecek Olimpiyat Oyunları'nda Güvenliğin Sağlanmasına Yardımcı Olmak İçin 600 Binden Fazla Gönü..
Bireysel Emeklilik Fonu'nda Toplam Katkı Payı 26 Şubat İtibariyle 2.8 Milyar YTL İstanbul - Bireysel Emeklilik Fonu'nda Toplanan Katkı Payı 26 Şubat İtibariyle 2 Milyar 785,7 Milyon Yeni Türk..
Tüpraş'ın Satın Alım İşlemi, "Avrupa'da Yılın Satın Alım Finansmanı" Seçildi İstanbul - Akbank, Garanti Bankası, İş Bankası, Standard Bank ve Vakıfbank'ın Lider Düzenleyici Olduğu Konsorsiyum..
"Dünyanın En Zenginleri" Listesinde, 25 Türk Var/ Bill Gates Tahtını Bu Yıl da Korudu New York - Forbes Dergisinin "Dünyanın En Zenginleri" Listesinde, 25 Türk Sanayici ve İşadamının da İsmi ..
SPK, Garanti Bankası'nın Kurucu Olduğu Fonların Dönüşüm Talebini Olumlu Karşıladı İstanbul - Sermaye Piyasası Kurulu (SPK), Garanti Bankası'nın Kurucu Olduğu Fonların Dönüşüm Talebini Olumlu ..
Zincirlikuyu-Maslak Hattında Fiyatlar Artacak İstanbul - Gayrimenkul Temsilcileri, Zincirlikuyu-Maslak Hattında Bulunan Deva, Renault Mais ve Son Olarak da Karayolları Arsalarının Satışının A..
Tariş Zeytinyağı Birliği'nde Güven Tazeleyen Cahit Çetin: Fiyatlar Yükselecek, Alım Kampanyasına Devam Edeceğiz İzmir - Tariş Zeytin ve Zeytinyağı Birliği'nin Önceki Günkü Genel Kurulunda Güv..
Fiskobirlik, Sagra'yı Almaktan Vazgeçti İstanbul - Gücüne Güç Katmak için Sagra'yı Almada Kararlı Olan Fiskobirlik, Bu Niyetinden Vazgeçti. kazaklı Bir Firma ile Birlikte Sagra'yı Almak için ..
TMO, 300 Bin Ton Mısır İthal Edecek Ankara - Toprak Mahsulleri Ofisi (TMO), Piyasadaki Spekülatif Hareketleri Önlemek Üzere, 75 Bin Ton Ekmeklik Buğday ve 300 Bin Ton Tohumluk Olmayan Mısır İ..
Fitch'ten, Merinos Halı'ya Kredi Notu İstanbul - Uluslararası Kredi Derecelendirme Kuruluşu Fitch, Merinos Halı Sanayi ve Ticaret A.ş.'ye Yerel ve Yabancı Para Cinsinden Idr Notu Olarak 'B' V..
Türk-Rumen Kek Protokolü ile Türk-Avusturya Kek Mutabakat Zaptı Onaylandı Ankara - Türk-Rumen Karma Ekonomik Komisyonu (Kek) 23.dönem Toplantısı Protokolü ile 5. Dönem Türk-Avusturya Kek Muta..
Çin de Irak Konferansına Katılıyor Çin, Irak'ın Başkenti Bağdat'ta Yapılacak Uluslararası Konferansa Katılacağını Açıkladı.
NY Times'a 'Soykırım' Mektubu Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Dış İlişkiler Danışmanı, AK Parti İstanbul Milletvekili Egemen Bağış, The New York Times'ta Çıkan Bir Yazı Nedeniyle Gazetenin ..
ABD, Yaz Saati Uygulamasına Erken Geçiyor ABD Bu Yıl, Her Zamankinden Daha Erken Bir Tarihte Yaz Saati Uygulamasına Geçiyor.
Polise, 'Tarihi Eser' Diye Ne Satmaya Kalktılar? Adana'da İki Kişinin 'Tarihi Eser' Diye Alıcı Kimliğindeki Polise Satmaya Kalktıkları Şey Onları Pişman Ettirdi.
Türk Kadını Sağlığını Yitiriyor Dünya Kadınlar Günü Kutlandı, Ancak Türk Kadınını Sağlık Açısından İnceleyen Doktorlar Kadınların Giderek Sağlıklarını Yitirmeye Başladıklarını Bildirdiler.
Türkiyeli Bağdat Zirvesi Başlıyor Aralarında Türkiye'nin de Bulunduğu, Irak'ın Komşu Ülkeleri ile BM Güvenlik Konseyi'nin Beş Daimi Üyesi, İlk Defa Yarın Bağdat'ta Bir Araya Gelecek. Gündem M..
Yine Foseptik Yine Ölüm Ağrı'nın Taşlıçay İlçesinde Evinin Önünde Oyun Oynayan 5 Yaşındaki Cem Yıldız, 2 Metrelik Foseptik Çukuruna Düşerek Can Verdi. İhmal Bu Kez Devletin Değil.
Borsada Manipülasyon İddiasıyla 31 Sanık için İddianame Düzenlendi İstanbul - Borsa'da Manipülasyon ve Spekülasyon Yaparak Haksız Kazanç Elde Ettikleri Öne Sürülen 31 Kişi Hakkında, "Suç Örgü..
Galatasaray'da Kötü Gidişe Son Zirvesi... Galatasaray'da Başktan Özhan Canaydın, Başkan Yardımıcısı Adnan Polat ve Futbol Komitesi Üyesi Haldun Üstünel, Florya'da Futbol Müdürü Adnan Sezgin i..
Agyo'nun İşlem Sırası Geçici Olarak Kapatıldı İstanbul - Atakule Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Aş'nin (Agyo.e) Hisse Senedinin Sırası, Şirketin 31 Aralık 2006 Tarihli Ait Mali Tablo Dip Notl..
Erdoğan: İlk Defa Cumhurbaşkanı Seçmiyoruz/ "Her Şey Anayasamızda Çok Açık" Ankara- Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Tüsiad Başkanı Arzuhan Doğan Yalçındağ'ın "Başbakan İsterse Köşk'e Çıkar" Sö..
Rum Tarafı da 'Lokmacı Barikatı'nı Kaldırdı Lefkoşa - Kıbrıs Rum Yönetimi, Lefkoşa'da KKTC ile Kıbrıs Rum Tarafı Arasındaki Lokmacı Barikatı'nın Rum Tarafında Bulunan Duvarı Bu Gece Yıkmaya B..
UEFA Kupası UEFA Kupası 4. Tur İlk Maçlarına, Oynanan 7 Karşılaşma ile Devam Edildi.
Sise ve Dona Hazırlıklı OIun Tahminlere Göre, Sabah Saatlerinde Marmara ile Yurdun İç Kesimlerinde Sis, Yurdun Doğu Kesimlerinde Buzlanma ve Don Olayı Görülecek.
Kapalıçarşı'da Döviz İstanbul Serbest Piyasada Dolar 1,4190 YTL, Avro 1,8620 YTL'den Güne Başladı.
Telefonlara Çıkmıyor! Yeni Şarkıcı, Eski Manken Aysu Baceoğlu'nun, İbrahim Tatlıses ile Gizli Aşk Yaşadığı İddia Edildi.
Acıselsan Sermaye Tavanını 3 Milyon YTL'ye Çıkardı Sermaye Piyasası Kurulu (SPK), Acıselsan Acıpayam Selüloz'un Kayıtlı Sermaye Tavanını 3 Milyon YTL'ye Çıkarmasına İzin Verdi.
CHP'den Kamu İhale Kanunu'na Muhalefet CHP, TBMM Bayındırlık Komisyonu'nda Bulunan 4734 Sayılı Kamu İhale Kanunu'nda Değişiklik Yapılması Hakkında Kanun Teklifi'ne Muhalefet Şerhi Koydu.
Doğu Almanya, Acı Vatan Alman Sinemasının Galiba Tek Bir Amacı Var; "Tarihi Bir de Bizden Dinleyin" Demek. Son Dönemde Uluslararası Piyasada Dolaşıma Giren Bütün "Made İn Germany" Etiketli Fi..
Nâzım Hikmet Memleket Yıl 1941... Komünizm Propagandası Yapmaktan Dolayı Hapsedilen Memleket Şairi Nâzım Hikmet, Bursa Hapishanesi"ne Nakledilir. 2. Dünya Savaşı"nın Hüküm Sürdüğü Yıllarda Ha..
Edebiyatın Gaspçıları Açıklandı "intihal, Yani "Aşırma", En Genel Anlamıyla Bilimsel, Düşünsel ve Sanatsal Bir Ürünün Kopyalanıp Bir Başkasının "Ürünü" İmiş Gibi Gösterilmesidir.
Pink Martini Yeniden Pink Martini Mayısta Çıkacak Yeni Albümü "Hey Eugene" Öncesinde Türkiye"ye Geliyor! Samurayların Aşk Şarkılarından 1930"ların Küba Müziğine...
Sanatta Sınır Ötesi İlişkiler Pera Müzesi Bugün "Sanatta "Gerçek Uluslararası İlişkiler" Başlıklı Konferansa Ev Sahipliği Yapacak.
Zarakolu Düşünce Ödülü Paylaştırıldı Ayşe Nur Zarakolu Düşünce ve İfade Özgürlüğü Ödülleri Bu Yıl Vedat Türkali, Yılmaz Güney ve Baskın Oran"a Verildi.
Ankara'da Dans Günleri ODTÜ Çağdaş Dans Topluluğu Tarafından Düzenlenen 9. ODTÜ Uluslararası Çağdaş Dans Günleri Başladı.
Elenmesi 'Yonca'dan Efes'in 90"ların Sonlarında Lise Öğrencisiyken Gittiğimiz Basketbol Maçlarının Yegâne Şarkısı, Hakan Peker"in "Ateşini Yolla Bana"sıydı. Nakaratta Bir Ara Müzik Durur ve T..
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10