8 Mart 2007 Perşembe Günü Haberleri

8 Mart 2007 Perşembe Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Talat: "Savunma Anlaşması Uluslararası Hukuka Aykırı" KKTC Cumhurbaşkanı Mehmet Ali Talat, Kıbrıs Rum Tarafının Fransa ile Savunma Anlaşması Yapmasının Uluslararası Hukuka Aykırı Olduğunu Be..
Cuma Günü (09 Mart 2007) için Geçerli MB Döviz Kurları Ankara - Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası 9 Mart 2007 Tarihi için Gösterge Niteliğindeki Döviz Kurlarını Açıkladı. Buna Göre, Dolar Al..
Vob'da Günlük İşlem Hacmi 306.3 Milyon YTL Oldu İzmir - İzmir'deki Vadeli İşlem ve Opsiyon Borsası'nda (Vob) Toplam İşlem Hacmi 306 Milyon 335 Bin YTL ile Rekor Seviyede Gerçekleşti. Bugün Vo..
72 Yaşındaki Kadına Dayak! Isparta'da Kendisini Aldattığını Düşündüğü 72 Yaşındaki Eşini Demir Sopayla Öldüresiye Dövdü yeni!
Eski Vali Ayhan Çevik Yargılanıyor yargıtay Cumhuriyet Savcılığı, ?sedat Peker'in Adamlarına Menfaat Karşılığı Silah Ruhsatı Verdiği? İddiasıyla Yargılanan Eski Bilecik Valisi Ayhan Çevik'in..
AKP'li Vekilden Cumhuriyet Gazetesine Suç Duyurusu AKP Erzurum Milletvekili Mustafa Nuri Akbulut, Cumhuriyet Gazetesi Hakkında, Cumhurbaşkanlığı Seçimiyle İlgili 15 Gündür Sürdürdüğü Logo Alt..
Kırcı ve Yılmaz'a 6 Yıl 8 Ay Hapis Cezası Bir İş Adamından Tehditle 5 Milyon Dolar istenmesine İlişkin Yargılanan Haluk Kırcı ve Kürşat Yılmaz, 6 Yıl 8'er Ay Hapis cezasına Çarptırıldı
Cezaevine Gönderildi Bilgisayarında 15 Binin Üzerinde Porno Fotoğraf Bulunduğu İleri Sürülen Grafiker Hakan Akbaş Cezaevine Gönderildi.
Her Köşesinden İstanbul Manzarası Gecce Hayatına Yeni Bir Bakış Açısı Getirecek Olan Sun Roof, Bu Gecce Görkemli Bir Açılış Yapacak..
Dudakları Bile Aynı Brad Pitt ve Angelina Jolie'nin 10 Aylık Kızları Shiloh Nouvel, Uzun Zaman Sonra Babasıyla Birlikte Görüntülendi.
Atso ile Yapı Kredi'nin Kredi Anlaşması Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası (Atso) ile Yapı Kredi Arasında Kredi Protokolü İmzalandı.
Klonlanmış Hayvan Tüketiminin Olası Zararları Araştırılacak Avrupa Komisyonu, Avrupa Gıda Güvenliği Ajansı'ndan Klonlanmış Hayvanların Etlerini Tüketmenin Güvenli Olup Olmadığı Konusunda Araş..
Uaea Şimdi de İsrail'in Nükleer Programını İnceliyor Uluslararası Atom Enerjisi Ajansı (Uaea), İran'dan Sonra Şimdi de İsrail'in Nükleer Programını Tartışmaya Başladı.
Cumhurbaşkanlığı Seçimiyle İlgili Yayına Suç Duyurusu AK Parti Erzurum Milletvekili Mustafa Nuri Akbulut, Cumhuriyet Gazetesi Hakkında, Cumhurbaşkanlığı Seçimiyle İlgili 15 Gündür Sürdürdüğü..
Erdoğan: "Şiddetin Her Türlüsü Cehaletle Eş Anlamlıdır" Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Kadın Meselelerinin, Şiddetle, Yanlış Törelerle, Özellikle Birlikte Hatırlanmasının, Ülke Adına Büyük B..
Vali Avuç: 'Can ya da Mal Kaybı Yok' Bingöl Valisi Vehbi Avuç, Sancak Beldesinde Meydana Gelen 4.8 Büyüklüğündeki Depremde, İlk Belirmelere Göre Can ya da Mal Kaybının Olmadığını Söyledi.
8 Mart Dünya Kadınlar Günü 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nde, Sudan'ın Dünya Gündeminden Düşmeyen Sorunlu Bölgesi Darfur'da Kadınlar Büyük Bir Dram Yaşıyor.
Yıldırım Demirören: Beşiktaş'tan Haksız Bir Şekilde Para İsteyen Bir İnsanla Davamız Var Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören, Siyah-beyazlı Kulübün Yeni Divan Başkanı Yalçın Karadeniz'i ve Üy..
Piyasalarda Moraller Yükseliyor/ İMKB, Gün Sonunda 1000 Puan Arttı: 41407/ Döviz ve Faiz Sakin İstanbul - Global Piyasalardaki Gelişmelerin Yakından Takip Edildiği İMKB'de Yükseliş Hareketi B..
Aso Başkanı Çağlayan: Çin Kaybını Azaltıyor, Bizde Rahatsızlık Hala Sürüyor Ankara - Ankara Sanayi Odası (Aso) Başkanı Zafer Çağlayan, Çin'in Borsada Yaşanan Yüzde 9'luk Düşüşün Yaralarını Sa..
Herkes İncelemeye Hazır Olsun! Maliye Bakanı Kemal Unakıtan, Maliye Bakanlığının Denetim Elemanlarının Tecrübeli, Yaptığını Çok İyi Bilen Elamanlar Olduğunu Söyledi. Unakıtan, ""hayatında Hiç..
2007 Yıl Sonu Enflasyon Beklentisi Yüzde 7,26 Oldu Merkez Bankası Tarafından Düzenlenen Beklenti Anketine Göre, Yıl Sonu Enflasyon Beklentisi Yüzde 7,26'ya Çıktı.
Groupe Danone'nin Global Pazarlama Stratejilerini Bir Türk Belirleyecek 2001 Yılından Bu Yana Danone Türkiye'de Yöneticilik Yapan Danone Türkiye Sütlü Ürünler Pazarlama Direktörü Gökhan Öğüt,..
Hazine'den Turizme Dev Teşvik Turizm Sektörü, Hayata Geçirilen Yeni Yatırımlar Sayesinde 2007 Sezonuna da Hızlı Girecek. Teşvik Verilen 2 Milyar YTL'lik Turizm Yatırımlarıyla 2006 Yılı İçinde..
Merkez Bankası M2 Para Arzı 4 Milyar 422 Milyon YTL Azaldı Merkez Bankası'nın M2 Para Arzı 23 Şubat İtibariyle Bir Önceki Haftaya Göre 4 Milyar 422 Milyon 481 Bin YTL Düşüş Gösterdi.
Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Şener, Tüsiad Heyetini Kabul Etti Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Şener, Maliye Bakanı Kemal Unakıtan'ın, Toplam Kamudaki Faiz Dışı Fazlanın Yüzde 7...
Bahçeşehir Üniversitesi ve Denizbank Eğitim Alanında Bir İlke İmza Atıyor Bahçeşehir Üniversitesi ve Denizbank, Eğitimde Fırsat Eşitliği Sağlamak Amacıyla Türkiye'de İlk Defa Uygulanacak Bir ..
Şirket Haberleri Toros Tarım, Ceyhan İşletmesi'nde Uyguladığı Kalite, Çevre ve İş Güvenliği Yönetim Sistemleriyle Iso 9001:2000 Kalite Yönetimi, Iso 14001:2004 Çevre Yönetimi ve Ohsas 18001:1..
Liseli Kıza Tecavüz İddiası Niğde?de Eve Kapatılan Liseli Kıza Zorla 2 Gün Boyunca Tecavüz Ettikleri İddia Edilen 5 Kişi Gözaltına Alındı Yeni!
Taytan Belediye Başkanı'na Beraat Kararı Manisa'nın Salihli İlçesine Bağlı Taytan Belediye Başkanı Ali Gürsoy'un Beldede Sulama Birliği Başkanlığı Yaptığı Sırada Zimmetine Para Geçirdiği İddi..
Maliki, Sadr'ın Tüm Bakanlarını Değiştiriyor Irak Başbakanı Nuri El Maliki'nin, Kabine Değişikliğinde Şii Lider Mukteda El Sadr'ın Siyasi Kanadını Oluşturan Sadr Hareketi'nin Sahip Olduğu Büt..
Kültür ve Turizm Bakanı Koç'un Berlin Temasları Uluslararası Berlin Turizm Borsası (Itb) Dolayısıyla Berlin'de Bulunan Kültür ve Turizm Bakanı Atilla Koç, Bu Yıl Türk Turizmine Diğer Yıllara ..
İran'ın Nükleer Programı İran İslami Şura Meclisi Başkanı Golam Ali Haddad Adil, Almanya ve BM Güvenlik Konseyi Daimi Üyelerinden Oluşan 5+1 Grubunun Siyasi Amaçlı Kararlar Peşinde Olması Hal..
Borsa Günü Ortalama % 2,48'lik Artışla Kapattı İstanbul Menkul Kıymetler Borsası (İMKB), Günü Ortalama Yüzde 2,48'lik Artışla Kapattı.
İstanbul'da Elektrik Kesintisi İstanbul'da Enerji Nakil Hatları ile Trafo Merkezlerindeki Çalışmalar Nedeniyle 10, 11 ve 14 Mart 2007 Tarihlerinde Ümraniye, Kadıköy, Tuzla, Pendik ve Şile İl..
Demirören'den Del Bosque Davasına İlişkin Açıklama Beşiktaş Kulübü Başkanı Yıldırım Demirören, Son Günlerde Siyah-beyazlı Camianın Gündeminde Olan Eski Teknik Direktörleri Vicente Del Bosque..
Turkish Bank Leasing, Kuruluş İznini BDDK'dan Alan İlk Banka Oldu Ankara - Turkish Bank Leasing'in, Kuruluş İznini Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulundan (BDDK) Alan İlk Banka Olduğu İf..
Günay: Kaliforniya Krizine Benzer Bir Durumun Yaşanabilme Olasılığı Gözden Uzak Tutulmamalı İstanbul - Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu Başkanı Yusuf Günay, "Kaliforniya'da Toptan Satış Piyas..
Bakan Eker, Bu Gece İran'a Gidecek Ankara - Tarım ve Köyişleri Bakanı Mehmet Mehdi Eker, İran Tarım Seferberliği Bakanı Muhammed Rıza İskender'in Resmi Davetlisi Olarak, Bu Gece Tahran'a Gide..
Genelkurmay, Basında Yer Alan Habere İlişkin Adli Soruşturma Başlattı Ankara - Genelkurmay Başkanlığı, "Basın Yayın Organları Hakkında Değerlendirme Raporu Hazırlandığı" Şeklindeki Haberlerin..
Unakıtan: 200 Bin Kişi Yeşil Kart Almış, 20 Bine Yakını Dökülüyor İstanbul - Maliye Bakanı Kemal Unakıtan, Yeşilkart Konusunda Sahteciliğin Altını Çizerek, "200 Bin Kişi Yeşil Kart Almış, 20 ..
Pancar Üreticisi Kızgın Pankobirlik S.s. Pancar Ekicileri Kooperatifleri Birliği Yönetim Kurulu, Üretim Girdileri Fiyatlarında ve Enflasyondaki Sürekli Artışlara Rağmen, Şeker Pancarı Fiyatın..
Terör Örgütü Lehine Slogan Atan 4 Kişiye Gözaltı Şanlıurfa'da Terör Örgütü Elebaşı Lehine Slogan Atan ve Posterlerini Taşıyan 3'ü Kadın, 4 Kişi Gözaltına Alındı
Bingöl'de 4.8'lik Deprem Bingöl'de 4.8 Büyüklüğünde Deprem Meydana Geldi
DTP'nin Konya Mitinginde 'Apo' Sloganları DTP Parti Meclisi Üyesi Emine Ayna, Konya'da 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Nedeniyle Düzenlenen ve Yaklaşık 500 Kişinin Katıldığı Mitingte Bölücübaşı Ab..
4 İlde Esrar Operasyonu Karabük Emniyet Müdürlüğü, 'Safran 1' Adını Verdiği, 4 İlde Eş Zamanlı Düzenlenen Operasyonda 2 Kilo Esrar Ele Geçirdi
Irak'a Komşu Ülkeler 10 Mart'ta Bağdat'ta Toplanacak Irak'a Komşu 9 Ülke ve Birleşmiş Milletler Güvenlik Konseyi'nin Beş Daimi Üyesi, 10 Mart'ta Bağdat'ta Bir Araya Gelerek Irak'ta Yaşanan Ge..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10