7 Mart 2007 Çarşamba Günü Haberleri

7 Mart 2007 Çarşamba Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Yatağan'da 'Makas Operasyonu' Muğla-(dha Ek Haber) Yatağan İlçesi'nde Jandarma Tarafından Yapılan Makas Operasyonu'nda Ele Geçirilen Silah ve Malzemeler Jandarmaları da Şaşırttı. Gözaltına Al..
Üniversite Kantininde Korsan Kitap Manisa Emniyet Müdürlüğü Bünyesindeki Güvenlik Şube Müdürlüğü'ne Bağlı Polislerle, İl Denetim Komisyonu Ekibi, Celal Bayar Üniversitesi (Cbü) İktisadi ve İ..
Endonezya'daki Depremde Ölü Sayısı 52 Endonezya'da Dün Meydana Gelen Richter Ölçeğine Göre 6,3 Büyüklüğündeki Depremde, Daha Önce 70 Olarak Açıklanan Ölü Sayısının 52 Olduğu Bildirildi.
Türkiye Kız Çocuklarını Hala Okutamıyor Oecd'nin '2006 Yılı Eğitim Göstergeleri Raporu'nda Türkiye'deki Kız Öğrencilerin Eğitime Devam Etme Yaş Ortalamasının 11.2 Olduğu Belirtildi. İsveç'te ..
Fenerbahçe'de Selçuk Sevinci Fenerbahçe, Bir Günlük İznin Ardından Haftasonu Oynayacağı Konyaspor Maçının Hazırlıklarına Başladı.
'Sabrettik ve Başardık' Trabzonspor Basın Sözcüsü Zeyyat Kafkas, İkinci Yarıdaki Başarılı Grafiği, Teknik Kadro ve Futbolcuların Uyumu Sonucunda Yakaladıklarını Belirterek, 'Sabrettik ve Başa..
Özaydınlı, Koç'a Erken Veda Etti, Bulgurlu Ceo Oldu Koç Holding Ceo"su Bülend Özaydınlı İstifa Etti. Özaydınlı"nın Yerine Dayanıklı Tüketim Grubu Başkanı Bülent Bulgurlu Atandı. Koç Holding C..
Fenerbahçe'nin Tecrübeli File Bekçisi Rüştü Reçber, İstek Okullarını Ziyaret Etti Fenerbahçe'nin Başarılı File Bekçisi Rüştü Reçber, Özel İstek Belde Okulları'nı Ziyaret Etti. Nakkaştepe'deki..
Kerkük Referandumu Ertelendi mi? Türkiye, Kerkük'teki Referandumun Ertelenmesini Talep Ediyor. Ancak, Kuzey Irak'tan Gelen Haberler Türkiye'nin Beklentilerini Boşa Çıkaracak Gibi.
Halid Meşal, Ahmedinejad ile Görüştü Ahmedinejad Görüşmede, 'Bu Hükümet, Cesur ve İmanlı Güçleriyle Siyonist Rejime Karşı Direnişi Sürdürmeli' İfadesini Kullandı.
Kristal Kola, 5 Litrelik Su Üretimine Başladı İstanbul - Kristal Kola ve Meşrubat Sanayi Ticaret A.ş., 5 Lt ve 10 Lt Pet Şişirme ve Dolum Hatları Üretimine Hazır Hale Getirilen Sapanca Su Tes..
Klimasan, Kayıtlı Sermaye Tavanını 40 Milyon YTL'ye Çıkarıyor İstanbul - Klimasan Klima Sanayi ve Ticaret A.ş, Kayıtlı Sermaye Tavanını 40 Milyon YTL'ye Yükseltecek. şirketin İMKB'ye Yaptığı ..
Vakıf Finansal Kiralama'da Yönetim ve Denetim Kurulu Üyeliklerine Atama İstanbul - Vakıf Finansal Kiralama A.ş.?nin Yönetim ve Denetim Kurulu Üyeliklerine Yeni Atama Yapıldı. şirketin Borsaya..
Şeker Piliç'te Pazar Araştırma ve Geliştirme Bölümü'ne Kaan Bor Atandı İstanbul - Şeker Piliç Yönetim Kurulu'nda Yapılan Değişiklikle Pazar Araştırma ve Geliştirme Bölümü'ne Kaan Bor Atandı. ..
Şener: Ekonomik Dalgalanmalardan En Çok Türkiye'nin Etkilendiği Yorumlarını Doğru Bulmuyorum Ankara - Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Abdüllatif Şener, Dünyada Yaşanan Ekonomik Dalgalanm..
Bayer Türk'ün Kurumsal İletişim Müdürlüğü'ne Nevra Çağman Atandı İstanbul - Bayer Türk'ün Kurumsal İletişim Müdürlüğü'ne Nevra Çağman'ın Atandığı Bildirildi. bayer'den Yapılan Açıklamada, Yü..
TMSF, Dünya Ticaret Merkezi'ndeki 9 Dükkanı 1.6 Milyon YTL'ye Sattı İstanbul - TMSF, İhale Çıkış Bedelleri Toplamı 1milyon 519 Bin YTL Olan Dünya Ticaret Merkezi?ndeki 9 Dükkanın Satışını Ger..
TMSF'nin Bugünkü Gayrimenkul İhalesinde Yer Alacak 8 Taşınmaz Satıştan Çekildi İstanbul - Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF) Tarafından Bugün Düzenlenecek Olan Gayrimenkul İhalesinde Yer A..
DTP İl Başkanından Terörle Mücadele Özel Temsilcisi Edip Başer'e Suç Duyurusu Diyarbakir - Geçen Hafta Tutuklanan DTP Diyarbakır İl Başkanı Hilmi Aydoğdu'nun Avukatı, Terörle Mücadele Özel Te..
Sezer, 4'ü TSK'yla İlgili 5 Kanunu Onayladı Ankara - Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer, 4'ü Türk Silahlı Kuvvetleriyle (TSK) İlgili 5 Kanunu Onayladı. Cumhurbaşkanlığı Basın Merkezinden Yapı..
Ağar: Siyaset Yapmak İsteyen Parti, İstiklal Marşı'nı Okumaktan Çekinmez Elaziğ - Doğru Yol Partisi (DYP) Genel Başkanı Mehmet Ağar, "Siyaset Yapmak İsteyen Parti, Kongresinde İstiklal Marşı'..
Youtube, Atatürk'e Hakaret İçeren Görüntülerin Kaldırıldığını Duyurdu İstanbul - Görüntü Paylaşım Web Sitesi Youtube, Atatürk'e Hakaret Edilen Video Görüntülerinin Siteden Kaldırıldığını ve B..
Lpg ve Otogaza Zam/ Lpg?de Yüzde 1.9, Otogazda Yüzde 1.8 Yansıma Bekleniyor Ankara - Likit Petrol Gazı (Lpg) ve Otogazın Rafineri Çıkış Fiyatlarına Bugünden Geçerli Olmak Üzere Zam Yapıldı. F..
Bim'den 8 Yeni Mağaza Daha İstanbul - Bim Birleşik Mağazalar A.ş., İstanbul, Adana, Gaziantep ve Isparta'da Olmak Üzere 8 Yeni Mağaza Daha Hizmete Açacağını Duyurdu. şirketin, İMKB'ye Gönderd..
Batısöke: Batıçim'e Ait Hisse Senedi Alımında Serbest Fon Kullanıldı İstanbul - Batısöke Söke Çimento Sanayii T.a.ş. Batıçim Hisse Senedi Alımlarında Serbest Fonların Kullanıldığını Bildirdi...
Kristal Kola, 5 Lt Pet Şişirme ve Dolum Üretimine Başladı İstanbul - Kristal Kola ve Meşrubat Sanayi Ticaret A.ş., 5 Lt ve 10 Lt Pet Şişirme ve Dolum Hatları Üretimine Hazır Hale Getirilen S..
Eczacıbaşı Yapı'nın 2006 Olağan Genel Kurulu 30 Mart'ta İstanbul- Eczacıbaşı Yapı Gereçleri Sanayi ve Ticaret A.ş., 2006 Yılı Olağan Genel Kurul Toplantısının 30 Mart'ta Yapılacağını Bildirdi..
Çemtaş Yönetiminde Yeni Görevlendirme İstanbul - Çemtaş Çelik Makina Sanayi ve Ticaret A.ş, Yönetim Kurulu Başkanlığı ve Yönetim Kurulu Başkan Vekilliği Görevlerinde Değişikliğe Gidildiğini D..
Kanun Teklifi Yasalaştı/ Gaziler, 1 Temmuz'dan İtibaren Zamlı Maaş Alacak Ankara - TBMM, Devletten Şeref Aylığı Alan ve Sosyal Güvencesi Bulunmayan Gazilerin Maaşını 264 YTL'den 403 YTL'ye Çı..
Gazeteciye 301 Davası Bir Taraftan, Hükümetin 301'inci Maddeyi Değiştireceği ve Sivil Toplum Örgütlerinden Katkı Beklediğini Açıklamalarıyla İlgili Tartışmalar Sürerken Diğer Taraftan Gazetec..
Bir Ayda 2.1 Milyar Dolarlık Enerji İthali Türkiye Bu Yıl Ocak Ayında Ham Petrol, Akaryakıt, Doğalgaz, Sıvılaştırılmış Petrol Gazı ve Kömür Gibi Enerji Maddeleri İthalatı İçin 2.1 Milyar Dola..
Gaflı Tiyatro Oyunu 'Çillercileri' Kızdırdı 'Tanıştırayım, Burası Türkiye' İsimli Tiyatro Oyununda Manken Tuğba Özay'ın Eski Başbakan Tansu Çiller'in Gaflarını Ti'ye Alacak Olması Çiller'e Ya..
Ankara-istanbul Demiryolu Ulaşıma Kapandı Bilecik'te Akaryakıt Yüklü Tankerin Köprüden Tren Hattına Düşmesi Sonucu Meydana Gelen Kazada, Ankara-istanbul Demir Yolu Dün Akşam Karşılıklı Olara..
PTT Şubesine Molotofkokteylli Saldırı Esenler'de Bir PTT Şubesine Atılan Molotofkokteyli, Maddi Hasara Neden Oldu.
Saatler 25 Mart'ta 1 Saat İleri Alınıyor Gün Işığından Daha Fazla Yararlanmak Amacıyla Saatler 25 Mart Pazar Günü 1 Saat İleri Alınacak.
İran'da 4,8'lik Deprem: 35 Yaralı İran'ın Güney Batısında, Sabaha Karşı Meydana Gelen Richter Ölçeğine Göre 4,8 Büyüklüğündeki Depremde 35 Kişi Yaralandı.
Saral Zengin Oldu! Manken- Oyuncu Atilla Saral'ın At Yarışlarından 141 Bin YTL Kazandığı Ortaya Çıktı.
Antalya'da 60 Asker Yedikleri Yemekten Zehirlendi Antalya'da Yaklaşık 60 Asker Yedikleri Akşam Yemeğinden Zehirlendi.
Öğle Uykusu Kalp Dostu Çıktı Harvard Halk Sağlığı Bölümü ile Atina Üniversitesi Tıp Fakültesi'nin Yaptığı Ortak Araştırma, Öğle Uykusunun Kalbe İyi Geldiğini Ortaya Koydu.
AKP'nin Milyon Dolarları AKP, Seçim Hazırlıklarına Başlamasıyla Birlikte Ocak Ayında Teşkilatlarına 14 Milyon YTL Gönderdi. Partinin Bankalardaki Para Miktarı ise Bu Rakamdan Daha Fazla.
Türk-İş'in Kraliçe İle Ne İşi Olabilir? Türk-İş, Kayseri'yi Ziyareti Sırasında Hollanda Kraliçesi Beatrix'e Bir Mektup Yazıp Verdi. Bir Sendikanın Hollanda Kraliçesine Yazacağı Neler Olabilir..
Huzurevi Dayakçılarına Tutuklama Kartal'daki Özel Bir Huzurevinde Kalan Yaşlılara Yönelik Şiddet Görüntülerinin Bir Televizyon Programında Yayınlanmasının Ardından Dayakçı Bakıcılar Tutukland..
Endonezya'nın Başı Felaketten Ayıkmıyor Endonezya'da 140 Yolcu ve Mürettebat Taşıyan Bir Yolcu Uçağının Havaalanına İnerken Alev Alması Sonucu İlk Belirlemelere Çok Sayıda Kişi Yaşamını Yitir..
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10