7 Mart 2007 Çarşamba Günü Haberleri

7 Mart 2007 Çarşamba Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Uzan Grubuna Ait 42 Şirketi Tasfiye Edildi Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF), 5411 Sayılı Bankacılık Kanununun 134'üncü Maddesinin 9'uncu Fıkrası ve TMSF'nin Kontrolündeki Şirketlerin Tas..
Ruslukoil Türkiye Yerine Bulgaristan'ı Tercih Etti Rus Basını, Rus Lukoil Şirketinin Türkiye'de Rafineri Kurma Projesini Dondurma Kararını, "Lukoil Bulgaristan'ı Tercih Etti" Yorumuyla Duyurd..
Türkiye-sudan Karma Ekonomik Komisyonu Toplantıları Türkiye ile Sudan Arasında Ticari İlişkilerin Geliştirilmesi ve Güçlendirilmesini Hedefleyen Karma Ekonomik Komisyon Toplantıları 12-13 Ma..
Saddam ve Castro'lu Meyve Suyu Şişeleri Sırbistan'da Bir Meyve Suyu Firması, Üzerlerinde Saddam Hüseyin, Fidel Castro ve Josip Broz Tito Gibi Diktatörlerin İsim ve Resimlerinin Bulunduğu Yeni..
Amerikalı Müslüman Liderden Destek Sözü ABD Temsilciler Meclisi'ne Sunulan Sözde Ermeni Soykırımı Tasarısına Karşı Lobi Faaliyetlerini Sürdüren Ankara, Dün Amerikan Müslüman Toplumu Liderleri..
Ziya Doğan'dan Şampiyonluk Hesapları Trabzonspor Teknik Direktörü Ziya Doğan, Galatasaray Maçından Galibiyetle Ayrılmaları, Lig Lideri Fenerbahçe"nin de Puan Kaybetmesi Halinde Şampiyonluk He..
Zico'dan Savunma Oyuncularına Özel İlgi Fenerbahçe Turkcell Süper Lig"de Konyaspor ile Oynayacağı Maçın Hazırlıklarını Bugün Yaptığı Tek Antrenmanla Sürdürdü. Samandıra"daki Tesislerde Yaklaş..
Sivil Toplum Örgütlerinden 8 Mart Kutlaması 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Öncesinde Sivil Toplum Örgütleri Yayınladıkları Bildirilerle Güncel Sorunlara Dikkat Çekti ve 8 Mart'ı Kutladı.
Subaylık Eğitimini Başarıyla Bitiren Astsubaylar, Teğmen Olarak Atanacak Ankara - Subaylık Eğitimini Başarıyla Bitiren Astsubaylar, Teğmen Olarak Atanacak. resmi Gazete'nin Bugünkü Sayısında..
Tüsiad Başkanı Yalçındağ: Eğer İstiyorsa Başbakan da Köşk'e Çıkacaktır Ankara - Tüsiad Yönetim Kurulu Başkanı Arzuhan Doğan Yalçındağ, CHP Lideri Deniz Baykal ile Görüşmelerinde Tüsiad Olarak..
MHP, Ata İsmiyle Televizyon Kanalı Kurdu Ankara - MHP, Ata İsmiyle Televizyon Kanalı Kurdu. iktidardayken Işık Tv'yi Kuran MHP'nin Bu Kanalı Daha Sonra Kapanmıştı. MHP Kendi Sesini Duyurabil..
TBB Başkanı Özince: Risk Düzenlemelerinin Dengesi Çok İyi Ayarlanmalı İstanbul - Türkiye Bankalar Birliği (TBB) Başkanı Ersin Özince, Riskin Sadece Bankalara Ait Bir Olgu Olmadığına İşaret Ed..
TMSF, Uzan Grubu'na Ait 42 Şirketi Tasfiye Etti İstanbul - Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF), Uzan Grubu'na Ait 42 Şirketi Tasfiye Ettiğini Açıkladı. tmsf'den Yapılan Açıklamada, 5411 Sa..
Dünkü İhaleler Sonrası Py'lere 331.1 Milyon YTL Opsiyonlu Satış Yapıldı İstanbul- Hazine'nin 21 Ay(630 Gün) Vadeli YTL Cinsi İskontolu Tahvil ve 7 Yıl (2.548 Gün) Vadeli YTL Cinsi Değişken Ku..
104 Bin Dolarlık Cübbe "Yıldız Savaşları" (Star Wars) Filminde Obi Wan Kenobi'nin Giydiği Kahverengi Cübbe Müzayedede 104 Bin Dolara Satıldı.
Woody'nin Yeni Gözdesi Ünlü Yönetmen ve Oyuncu Woody Allen, Yeni Filmini İspanya'nın Barcelona Kentinde Çekmeye Karar Verdi. Allen, Henüz İsmi Açıklanmayan Film İçin, Oscar'da En İyi Kadın Oy..
TMSF, Uzan Grubuna Ait 42 Şirketi Tasfiye Etti Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonunun (TMSF), Uzan Grubuna Ait 42 Şirketi Tasfiye Ettiği Bildirildi.
Kültür ve Turizm Bakanı Koç, Berlin'de Turizm Fuarını Gezdi Kültür ve Turizm Bakanı Atilla Koç, Almanya'nın Başkenti Berlin'de Bugün Başlayan Uluslararası Turizm Borsası Fuarı'na (Itb) Katıld..
Rum-PKK İş Birliği Terörist Abdullah Öcalan'ın İmralı Cezaevi'nde Zehirlendiğini İddia Eden Bir Grup Rum ve PKK Yandaşı, Güney Kıbrıs Rum Kesimi'nde Eylem Yaptı.
UEFA, Valencia ve Inter'i Soruşturma Kapsamına Aldı Avrupa Futbol Federasyonları Birliği (UEFA), Dün Akşam Valencia ile Inter Arasında Oynanan Avrupa Şampiyonlar Ligi 2. Tur Rövanş Karşılaşm..
Günün Polemiği Galatarasay'da, 'Burhan Altıntop' Aşağı, 'Burhan Altıntop' Yukarı!
Darısı Başına Banu Alkan, Geçtiğimiz Gün Büyük Kulüp'te, Yeğeni Banu Güngör'ü Evlendirdi.
Tekstil İhracatçı Birlikleri Ortak Tanıtım Grubu Oluşturuyor Türkiye'de Yapılan Ev Tekstil Ürünleri İhracatını Daha da Artırmak İçin, Ülke Genelinde Bulunan Tekstil İhracatçı Birliklerinin Or..
Kayıp İranlı Bakan Kuzey Avrupa'da mı? Al Sharq Al Awsat Gazetesi, İstanbul'ta Kaybolan İranlı General Ali Rıza Askari'nin ABD'ye Götürülmeden Önce Kuzey Avrupa'da Bir Ülkede Sorguya Çekildiğ..
Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Doktorlara Saldırı Beyaz Eylem Kapsamında Çeşitli Hastanelerde Referandum Başlatan Ankara Tabip Odası Üyeleri ile Bildiri Dağıtan Ttb, Türkiye Diş Hek..
Telefon Ücretlerine Vatandaş Tepkisiz Türk Telekom, Alternatif Telekom Operatörlerinin Yeni Fiyat Tarifelerinden Sonra Bile Yüzde 2540 Arası Brüt Kar Marjıyla Çalışacağını Açıkladı. Telkoder"..
Dolar 2010'da 1.45 Olur mu? Son Günlerde Sokaktaki Herkes Dolar Kurunun Ne Olacağını Merak Ediyor. Dalgalı Kur Sisteminde Kurun Seviyesini Tahmin Etmek Mümkün Değil. Bir Hafta Önce 1.37 YTL S..
İstanbul'un En Değerli Arazisi 800 Milyon $'a Zorlu'nun İstanbul"un En Değerli Arazisi Olarak Nitelenen Karayolları 17"inci Bölge Müdürlüğü Arsasının Özelleştirme İhalesini 800 Milyon Dolarla..
Fatura 20 Milyon YTL Cas Üyesi Avukat Kısmet Erkiner, Beşiktaş'ın Del Bosque ile İki Ayrı Sözleşme İmzaladığını ve Ödenecek Tazminatın 20 Milyon YTL'yi Bulduğunu Söyledi. Beşiktaş Kulübü Gene..
Halit Ergenç?e Netten 'Ahlaksız Teklif' Binbir Gece Dizisinde, Rol İcabı 150 Bin Dolarlık Ahlaksız Teklifte Bulunan Halit Ergenç,mail Adresine ?biz Sana 150 Bin Dolar Verelim? Hakaretleri Yağ..
Hisse Senedi Fiyat Bilgileri (14:05) Hisse Senedi Fiyat Bilgilerini Görmek için Tıklayınız. [excel; 64 Kb] ...
Babacan: Körfez Sermayesi Akacak Yer Arıyor, Biz Hala Sermayeye Renk Veriyoruz Ankara - Devlet Bakanı ve Başmüzakereci Ali Babacan, "Körfez Sermayesi Bugün Dünyada Akacak Yer Arıyor. Bunu Fra..
Kalıcı Sağlıklı Saçlar Zor Değil Sağlık ve Güzelliği Doğal Yöntemlerle Sunan Esteworld Estetik ve Güzellik Merkezi; 'Paris Saç Mezoterapisi' Yöntemiyle Saç Dökülmesini Engelleyerek Tedavi Edi..
Emekli-Sen Üyelerinden Kapatılan Sendikayla İlgili Yasal Düzenleme Talebi Ankara - Disk'e Bağlı Emekli-Sen Üyeleri, Sendikanın Kapatılmasına İlişkin Yargıtay Kararını Protesto Ederek, Bu Konu..
TBMM'de İlksan'daki Usulsüzlük ve Yolsuzluklara İlişkin Öğretmenlerin Yaptığı Başvurular Ele Alındı Ankara - TBMM Dilekçe Komisyonu, İlksan'daki Usulsüzlük ve Yolsuzluklara İlişkin Olarak Öğr..
Subaylık Eğitimini Başarıyla Bitiren Astsubaylar Teğmen Olarak Atanacak Ankara - Subaylık Eğitimini Başarıyla Bitiren Astsubaylar, Teğmen Olarak Atanacak. resmi Gazete'nin Bugünkü Sayısında ..
TOBB Ticaret Borsaları Konseyi, Trabzon'da Toplanacak Trabzon - Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Ticaret Borsaları Konseyi'nin İstişare Toplantısı, 9 Mart Cuma Günü Trabzon'da Yapıla..
Hürriyet'in Tme'deki Çağrısına Rusya Rekabet Kurulu'ndan Onay İstanbul - Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.ş'nin Trader Media East Limited'in (Tme) Sermayesini Temsil Eden Hisselerin Çağ..
Iss, Vestel Elektronik'e Derecelendirme Notu Verdi İstanbul - Institutional Shareholder Services Inc. (Iss), Vestel Elektronik Sanayi ve Ticaret A.ş'nin Ulusal Kurumsal Yönetim Derecelendirm..
İMKB 2. Seansa 53,34 Puan Düşüşle Başladı İMKB Ulusal 100 Endeksi İkinci Seansa, Önceki Kapanışa Göre 53,34 Puan Düşerek 40.688,89 Puandan Başladı.
Karasu'da Büyük Operasyon: 100 Gözaltı Sakarya'nın Karasu İlçesi'nde, Jandarmanın Uyuşturucu ve Silah Kaçakçılarına Yönelik Düşenlediği Operasyonda 100'e Yakın Kişi Gözaltına Alındı.
Yabancılar Gayrimenkulde Türkiye'yi Sevdi Türkiye, Gayrimenkulde Almanlar İçin Her Geçen Gün Daha Cazip Hale Geliyor. Türkiye, Yabancıların Gayrimenkul Edindikleri Ülkeler Listesinde Üst Sıra..
BM'ye Göre Kadına Yönelik Şiddet Gizleniyor Birleşmiş Milletler (BM) Genel Sekreteri Ban Ki-moon, Kadına Yönelik Şiddetin "Her Kıtada, Ülkede ve Kültürde" Kontrolsüz Bir Şekilde Devam Ettiğin..
Türk Sağlık-sen: "Kamudaki 25 Müsteşardan Biri Bile Kadın Değil" Türk Sağlık-sen Genel Başkanı Önder Kahveci, Kadınların Yönetim Kademelerinde Yeteri Kadar Temsil Edilmediğine Dikkat Çekerek,..
Mumcu'ya Kadın Desteği Anavatan Partisi Genel Başkanı Erkan Mumcu, Partisinin Bir Numaları Önceliğinin "Kadın Meselesi" Olduğunu Vurgularken, Çözümün "Ayrımcılığa Karşı Bir Yasa Getirmek ve A..
Tüsiad: "Siyasi Partiler Seçimlerde Kadınların Siyasete Katılmasında Samimiyet Sınavı Verecek" Tüsiad, 2007 Milletvekili Genel Seçiminin, Toplumun Yarısını Oluşturan Kadınların Karar Alma Mek..
Youtube'a Ulaşmak Hala Mümkün Atatürk'e Hakaret Videolarını Yayınlayan ve Mahkeme Kararı İle Erişimi Engellenen Youtube'a Hala Ulaşılabiliniyor. Peki Nasıl?
Bakan Koç: Deniz, Kum Turizmini İhmal Etmeden Diğer Avantajlarımızı da Ortaya Koymalıyız Berlin - Kültür ve Turizm Bakanı Atilla Koç, Almanya'nın Başkenti Berlin'de Bugün Başlayan Uluslararas..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10