7 Mart 2007 Çarşamba Günü Haberleri

7 Mart 2007 Çarşamba Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Futbolda Şiddete Karşı Kararname Senato'dan Geçti İtalya'da Geçen Ay İki Kişinin Ölümüyle Sonuçlanan Futbolda Şiddet Olaylarına Karşı Yaptırımların Arttırılmasına Yönelik Hazırlanan Hükümet K..
Danimarka'da Olayların Merkezindeki Bina Tarih Oldu Danimarka'nın Başkenti Kopenhag'da Otonom Gençlerin 1982 Yılından Beri İşgal Ettikleri Binanın Yıkım İşlemleri Tamamlandı. Tarihe Karışan B..
Uyuşturucu ve Silah Kaçakçılığına Yönelik İstanbul-Sakarya-Düzce'de Eş Zamanlı Operasyon: 114 Kişi Gözaltında Karasu - Sakarya, İstanbul ve Düzce'de, Uyuşturucu ve Silah Kaçakçılığı Yaptıklar..
İTO, Meslek Liseleri Sorunuyla İlgili Çalışma Başlattı İstanbul - İTO Başkanı Murat Yalçıntaş, Meslek Liseleri Sorunuyla İlgili Bir Dizi Çalışma Başlattıklarını Belirterek "Bu, İTO için Aynı ..
Rum Mahkemesinden Telsim'e Kötü Haber Güney Kıbrıs Mahkemesi, Rosamara Şirketinin 800 Milyon Dolarlık Alacağını İçin Telsim Aleyhine Açtığı Davada, Telsim ve TMSF'nin İtirazlarını Kabul Etmed..
Sabancı Uluslararası Adana Tiyatro Festivali Başlıyor 9. Sabancı Uluslararası Adana Tiyatro Festivali, Kültür ve Turizm Bakanlığı, Devlet Tiyatroları Genel Müdürlüğü ve Vaksa'nın İşbirliğiyle..
Ford Motor 2007 Yılında Rusya'da Satışlarını Artırmayı Bekliyor Ford Motor Ceo'su John Fleming, 2007 Yılında Başta Rusya Olmak Üzere Avrupa'da Satışları Artırmayı Beklediklerini, Daewoo'nun R..
Öğrencilerin Kavgası Kanlı Bitti Yalova ve İzmir'de Liseli Öğrencilerin Kavgası Kanlı Bitti. İki Öğrenci Bıçaklanarak Öldürüldü
Kokulu Ürün Kullanımına Yasak Çocuklarda Bağımlılığa Yol Açabilecek,kokulu Olarak Üretilen Kırtasiye Malzemeleri, Artık Çocuklara Satılamayacak Yeni
Kıbrıs Rum Başpiskoposu Hrisostomos Girne Kalesi'ndeki İkonaları İstiyor Rum Ortodoks Kilisesi Başpiskoposu Hrisostomos, Girne Kalesi'nde Depolandığını İddia Ettiği İkona ve Değerli Eşyaların..
Şiddetli Stres, Çocukların Beyinlerinde Hasara Yol Açıyor Travmatik Strese Maruz Kalan Çocukların Beyinlerinde Hasar Oluşabileceği Bildirildi.
ABD'den Kosova Statüsünün Çözümüne Destek ABD Dışişleri Bakanı'nın Avrupa'dan Sorumlu Yardımcısı Daniel Fried, Kosova'nın Nihai Statüsünün Belirlenmesi Süreci Çerçevesinde Yeni Gelişmeleri El..
Libya'da Tutuklu Bulgar Hemşireler Davası Bulgaristan Dışişleri Bakanı İvaylo Kalfin, Libya'da Tutuklu 5 Bulgar Hemşire ve Bir Filistinli Doktorla İlgili Soruna Çözümün Libyalı Siyasilerin El..
Yabancılar G.afrika Hisselerinde Geçen Hafta 4.9 Milyar Rand Tutarında Net Alım Yaptı İstanbul - Johannnesburg Borsası'nın Verilerine Göre, Yabancı Yatırımcılar 2 Mart'ta Sona Eren Haftada Gü..
Tav, Turizm Borsası Fuarı'na Katılıyor İstanbul - Havalimanı İşletmeciliği Alanında Türkiye'de Lider, Ortadoğu, Doğu Avrupa, Kuzey Afrika ve Kafkaslar'da Önde Gelen Bölgesel Bir Güç Olma Yolu..
Dil Sürçmesi Yaptığını Belirten Cas Üyesi Kısmet Erkiner : "Beşiktaş'ın Ödemesi Gereken Rakam 20 Milyon YTL" Memorial Hastanesi Sponsorluğunda Dün Akşam Düzenlenen 11 Altın Adam Yarışması'na ..
Balıkesirspor'da Başkan Ermişler İstifa Etti Üçüncü Lig 3. Grup'ta İstikrarsız Bir Grafik Çizen Balıkesirspor, Başkan Emin Ermişler'in Sürpriz İstifası ile Sarsıldı.
Mumcu'dan Kamusal Alanda Ayrımcılığa Hapis İstemi Anavatan Partisi Genel Başkanı Erkan Mumcu, 'Kamusal Alanda Davranışlardan Ortaya Çıkan Ayrımcılık, Hapisle Cezalandırılmalıdır. Çünkü Kadın..
Diyet Yufka AB Yolunda Sakarya'da 30 Yıldır Yufkacılık Yapan 3 Arkadaş, Dünyada ve Türkiye'de İlk Kez Patentli Olarak Diyet Yufka İmal Etti. Yufkaların AB Ülkelerine de İhraç Edileceği Bildir..
Türk Telecom Yeni Adsl Tarifelerini Tanıttı Türk Telekom Pazarlama Direktörü Eren Demircan, Türk Telekom Olarak 2007 Yılında Adsl Alt Yapısının Geliştirilmesi İçin Yapılan Yatırımların 479 M..
Öcalan'ın Avukatları Hakkında İnceleme Başladı Diyarbakir - Terör Örgütü Elebaşı Abdullah Öcalan'ın Sağlık Durumuyla İlgili İddiaları Ortaya Atan 2 Avukat Hakkında İnceleme Başlatıldı. diyar..
Türk Kadını "Mutsuz"/ Araştırmaya Katılan Kadınların Yüzde 60'ı 'Kadına Değer Verilmediğini' Savunuyor Ankara - Dünya Kadınlar Günü Öncesinde Yapılan Bir Anket, Türk Kadınının "Mutsuz" Olduğu..
Arınç: "Hepimiz Birbirimizi Çok İyi Tanıyoruz" TBMM Başkanı Bülent Arınç, Dışişleri Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Abdullah Gül'e AK Parti TBMM Grup Toplantısında Yapılan Tezahürat ve Gül'ün ..
'AB Türkiye'ye Sırtını Dönmeye Başladı' CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, Tüsiad Başkanı Arzuhan Yalçındağ'ın 'AB Konusunda Daha Hevesli ve Katılımcı Olması' Yönündeki Değerlendirmesine Ne Yan..
Çetin Emeç Kabri Başında Anıldı İstanbul'da 17 Yıl Önce Uğradığı Silahlı Saldırıda Hayatını Kaybeden Hürriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Çetin Emeç, Zincirlikuyu Mezarlığı'ndaki Kabri Ba..
Saldırılar Şiileri Yıldırmadı Iraklı Şiiler, Dün 115 Cana Mal Olan Saldırılara Rağmen Hz. Hüseyin'in Öldürülmesinin Yıl Dönümü Olan Erbain Törenlerine Katılmak İçin Kerbela'ya Akın Ediyor.
Sezgin: Ersun Yanal'ı Tesadüfen Gördüm Galatasaray Sportif A.ş. Genel Müdürü Adnan Sezgin, Dün Bir Araya Geldiği Vestel Manisasspor Teknik Direktörü Ersun Yanal"ı Tesadüfen Gördüğünü Söyledi...
Türk Telekom, Youtube'a Erişimi Kesti İstanbul - Türk Telekom Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Paul Doany, Youtube'ye Erişim Yasağıyla İlgili Olarak, Sitenin Hizmetinin Türkiye'de "Askı..
Bilgin: Global Takip Yapılmazsa "Hedge Fonlar" Nedeniyle Merkez Bankaları Piyasaları Yönlendirmede Güç Kaybeder İstanbul - Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) Başkanı Tevfik Bilgi..
TBB: "Kit'lerin Preformansı Kötüleşirse 2007 Bütçe Hedefi Zora Girer" Türkiye Bankalar Birliği'nin (TBB) Ekonomi Çalışma Grubu Değerlendirmesine Göre, 2007 Yılı Merkezi Yönetim Bütçesinin, 20..
Sır Dizilerine Ceza Geliyor "Sır Dizeleri"nin İslamiyete Uygun Olup Olmadığını Diyanet İşleri Başkanlığı'na Soran RTÜK, Sadece Diyanet'e Değil Değişik Konularda Bu Tür Soruların Zaman Zaman Ç..
Bbp Lideri Yazıcıoğlu: "AKP Türkiye'yi Azarlanan Çocuk Durumuna Düşürdü" Bbp Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu, "AKP İktidarı, Türkiye'yi Tokatlanan, Azarlanan Bir Çocuk Durumuna Düşürmüştür" D..
Bilim ve Teknoloji Yüksek Kurulu Toplandı Ankara - Bilim Politikalarının Oluşturulmasında En Yüksek Karar Organı Olan Bilim ve Teknoloji Yüksek Kurulu (Btyk), Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın..
Güney Kore, Robot-İnsan İlişkilerini Düzenlemek için Kanun Hazırlıyor Seul - Güney Kore'de Robotların ve İnsanların Birbirlerini Suistimal Etmesini Önlemek Amacıyla Kanun Hazırlanıyor. resmi..
Almanya'da 6.75 Milyon Yabancı Var/ En Kalabalık Grup Türkler Berlin - Almanya'da 2006 Yılı Rakamlarına Göre, 6.75 Milyon Yabancının Yaşadığı Açıklandı. alman İstatistik Dairesi Tarafından Y..
İlköğretim Okuluna Chat Yaparak Kitap Topluyor Erzurum'un Köprüköy İlçesi'nde Görevli Trafik Polisi Bünyamin Kılıç, Ziyaret Ettiği Yağan İlköğretim Okulu'nda Kütüphane Göremeyince İnternette ..
ve Barış Sağlandı: Hep Destek Tam Destek... Fenerbahçe Taraftarları Kaleci Volkan'dan Sonra Tüm Takımı Yanlarına Çağırdı. Antrenman Bitiminde Kaptan Ümit Özat'tan Takım Arkadaşlarını Yanların..
Taraftar, Volkan'ı Bağrına Bastı... Samandıra'da Barış Günü...
Anlaşma Sağlandı, Kuzey Irak'a Elektrik Verilmeye Başlandı Türkiye, Kuzey Irak'a Bugünden İtibaren Yeniden Elektrik Vermeye Başladı.
Uyuşturucu İtirafı F.bahçe ve G.saray'da Forma Giyen Futbolcunun İnsanı Dehşeti Düşüren Uyuşturucu İtirafı
TMSF,uzan Grubuna Ait 42 Şirketi Tasfiye Etti Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonunun (TMSF), Uzan grubuna Ait 42 Şirketi Tasfiye Ettiği Bildirildi
THY Avrupa'nın En Hızlı Büyüyen Havayolu Avrupa Havayolları Birliği (Ahb) Tarafından Geçen Yıl Avrupa'nın En Hızlı Büyüyen Ulusal Havayolu Şirketi İlan Edilen Türk Hava Yolları (THY), Unvanın..
Unutkan Mudilerini Listesi İnternette Türkiye İş Bankası, Bankada Hesapları Bulunduğu Halde Uzun Süredir İşlem Yaptırmayan "Unutkan" Mudilerini İnternet Aracılığıyla Uyardı.
Ankara'nın En Değerli Gayrımenkulünde "Vandal" Davası Ankara Çankaya İlçesi, Dikmen Mahallesi, 99/9896 Cilt ve Sayfa Nolu Arazi… Biz Bu Sözcük ve Rakam Grubunu Kısaca "Meclis Lojmanları" Diye..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10