6 Mart 2007 Salı Günü Haberleri

6 Mart 2007 Salı Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Beşiktaş'ta Ankaragücü Maçı Hazırlıkları Başladı Beşiktaş, Turkcell Süper Lig'in 24. Haftasında Deplasmanda Oynayacağı Ankaragücü Maçının Hazırlıklarına İki Günlük İzinin Ardından Başladı.
Anavatan Partili Erdem'in Açıklaması Anavatan Partisi Adana İl Başkanı Necati Erdem, Büyük Kentlerde Sokakların Gün Geçtikçe Güvensiz Hale Geldiğini, "Burası Dağ Başı mı?" Şeklindeki Tepkinin..
Güneydoğu'da Çiğ Köfte Tartışması Güneydoğu'da, Çiğ Köftenin Ana Vatanı Tartışması Başladı. Çiğ Köfteli Basın Toplantısı Yapan Şekeroğlu Baharatçılık Gıda Sanayi Ticaret Limited Şirketi Satış..
18. Ömer Seyfettin Hikaye Yarışması Sonuçlandı Balıkesir'in Gönen Belediyesi'nin Düzenlediği 18. Ömer Seyfettin Hikaye Yarışması Sonuçlandı.
Mardin Tarihi Kitaplaştı Sahip Olduğu Tarihi ve Kültürel Değerleriyle Türkiye ve Dünyada Birçok Araştırmacıya Konu Olan Mardin'de, Avrupa Birliği'nin Desteklediği Mardin Tarihi İhtisas Kütüph..
Önleyici Hizmetler Çevik Kuvvete Dönüşüyor Önleyici Hizmetler Şube Müdürlüğü, Çevik Kuvvetler Şube Müdürlüğü'ne Dönüşecek.
Şehit Pilotun Evinde Yas Manisa'da, Askeri Uçağın Düşmesi Sonucu Şehit Olan Pilot Teğmen Barış Çakır'ın İstanbul'daki Evinde Hüzün ve Gözyaşı Hakim.
Başkent'e 3 Yeni Sığınmaevi Ankara Büyükşehir Belediyesi, Şiddete Maruz Kalan ve Sığınacak Yeri Olmayan Kadınlar İçin Yapılan Üç Ayrı Kadın Sığınmaevi'ni Yarın Kocatepe Kültür Merkezi'nde Dü..
Brooklyn Funk Essentials ve Şenlendirici Aynı Sahnede Klarnet Ustası Hüsnü Şenlendirici ve Efsanevi Grup Brooklyn Funk Essentials, 7-10 Mart Tarihleri Arasında Babylon'daki Nokia Nseries Gece..
Köprüde Eylem Hazırlığı Yapı-Yol Sen Genel Başkanı Bedri Tekin, Danıştayın Kararı Doğrultusunda Görev Tazminatı Uygulamasına Geçilmediği Takdirde, 12 Nisanda Otoyol ve Köprülerde İş Yavaşlata..
Borsa %0,63 Değer Kazandı Global Piyasalarda Yaşanan Gelişmelere Bağlı Olarak Önemli İniş-Çıkışlar Gösteren İMKB"de, Bugün Toparlanma Çabası Gözleniyor. İMKB Bileşik Endeksi Birinci Seansta, ..
TOKİ'den Erken Ödeme İndirimi Toplu Konut İdaresi (TOKİ), Borcunu Ödeyip Tapusunu Hemen Almak İsteyenler için ""erken Ödeme"" Uygulaması Başlatacak. İdare, 2005 Yılı Sonuna Kadar Satışı Gerçe..
DTP Abdullah Öcalan İçin "Uluslar Arası Heyet" İstedi DTP, Bakanlar Kurulu'nun Abdullah Öcalan'ın Zehirlenme İddialarını Gündemine Almasını "Olumlu" Bulduğunu Açıklarken, Adalet Bakanı Cemil ..
İşsizlik 2006 Yılında Tek Haneye İndi(2) - Güneydoğu'da İşsizlik Yüzde 14'e Çıktı Tüik'in 2006 Yılı İşsizlik İstatistikleri, En Yüksek İşsizliğin Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nde Olduğunu Göster..
Cenevre Otomobil Fuarı'na 80 Ülkeden 244 Firma Katılıyor Cenevre - Bu Yıl 8 Mart'ta 77. Kez Kapılarını Otomobil Meraklılarına Açacak Olan Cenevre Otomobil Fuarına 80 Ülkeden 244 Firma Katılıy..
Toparlanma Çabasındaki İMKB, Seansı 248 Puan Artıda Kapattı: 39978/ Döviz ve Faiz Sabaha Göre Yükseldi İstanbul ? İMKB, Dün Yaşanan Satış Dalgasının Ardından Bugünün İlk Seansında Tepki Alıml..
Açılan Şirket Sayısı Yılın İlk 2 Ayında Yüzde 6 Arttı İstanbul - Bu Yılın İlk 2 Ayında Açılan Şirket Sayısında, Geçen Yılın Aynı Dönemine Göre Yüzde 6,22 Artış Olurken ve Kapanan Şirket Sayıs..
Petkim, Hizmet İhalesinde Teklif Verme Tarihini 15 Nisan'a Kadar Uzattı İzmir - Petrokimya Holding Anonim Şirketi Genel Müdürlüğü Aliağa Petrokimya Kompleksi, Fitalik Anhidrit (Pa) Fabrikası ..
Ürgüp'teki Göçükte Ölü Sayısı 3, Yaralı Sayısı 2 Nevşehir Valisi Asım Hacımustafaoğlu, Temenni Tepesi'ndeki Büyük Bir Kaya Kütlesinin 'Harem Disko ve Bar'ın Üzerine Düşmesi Sonucu Meydana Ge..
Mehmet Okur'dan 32 Sayı ABD Profesyonel Basketbol Ligi'ne (Nba) Tsi Bu Sabaha Karşı Yapılan 6 Maçla Devam Edilirken, Milli Yıldız Mehmet Okur, Takımı Utah Jazz'ın Charlotte Bobcats'i 120-95 ..
Otoyol ve Köprülerde 12 Nisan'da İş Yavaşlatma Yapı-yol Sen Genel Başkanı Bedri Tekin, Danıştay'ın Kararı Doğrultusunda Görev Tazminatı Uygulamasına Geçilmediği Takdirde, 12 Nisan'da Otoyol ..
Borsa 248, 81 Puan Arttı İMKB Bileşik Endeksi Birinci Seansta, Cuma Günkü İkinci Seans Kapanışına Göre 248,81 Puan Artarak 39.978,21 Puandan Kapandı. Hisse Senetleri Ortalama Yüzde 0,63 Değe..
Fenerbahçe'de İzin Bitti Fenerbahçe, Turkcell Süper Lig'in 24. Haftasında Konyaspor ile Yapacağı Maçın Hazırlıklarına Bir Günlük İzinden Sonra Başladı.
Elektro Şok Cihazıyla Gasp İzmir'in Karşıyaka İlçesi'nde, 26 Yaşındaki Muhasebeci Zeynep Karataş'ı Boynuna Elektroşok Cihazını Tutarak Etkisiz Hale Getiren 23 Yaşındaki H.a. Çantasını Gaspett..
TOKİ'den Erken Ödemeye İndirim Toplu Konut İdaresi (TOKİ), Borcunu Ödeyip Tapusunu Hemen Almak İsteyenler İçin 'Erken Ödeme' Uygulaması Başlatacak.
En Az Kadın Sendikalı Türkiye'de Türk-iş'e Bağlı Belediye-iş Sendikasınca Hazırlanan Raporda, 'Türkiye'nin Avrupa Ülkeleri Arasında En Az Kadın Sendikalının Bulunduğu Ülke' Olduğu Belirtildi..
Yapı-Yol Sen, Görev Tazminatı Uygulamasına Geçilmezse Köprü ve Otoyollarda İş Yavaşlatacak Ankara - Yapı-Yol Sen Genel Başkanı Bedri Tekin, Danıştayın Kararı Doğrultusunda Görev Tazminatı Uyg..
Asma Köprü Üzerinde Tehlikeli Yolculuk Giresun'un Güce İlçesi Yukarı Boynuyoğun Köyünde Türkülere Konu Olan Gelivera Deresi Üzerinde Kurulu Bulunan Asma Köprü, 60 Yıldır Hizmet Veriyor.
Güneydoğu'da Aile Planlaması Mardin Kadın Doğum Hastanesi ve Çocuk Hastanesi Başhekim Yardımcısı ve Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Dr. Adem Özden, Aile Planlamasının Ailedeki Kişi Sayısın..
Türkçe'deki Bozulma ve Yabancılaşma Araştırma Komisyonu Kurulması Bağımsız Eğitimciler Sendikası Genel Başkanı Gürkan Avcı, TBMM'de Türkçe Deki Bozulma ve Yabancılaşma ile İlgili Araştırma Ko..
Hane Halkı İşgücü Araştırması 2006 Yıllık Sonuçları Türkiye İstatistik Kurumu (Tüik) Verilerine Göre, İşsizlik Oranı Yüzde 9.9 İken Tarım Dışı İşsizlik Oranı Yüzde 12.6 Olarak Gerçekleşti.
Kar Üstündeki Solucanlar Görenleri Şaşırttı Şırnak'ın Beytüşşebap İlçesinde, Kar Yağışına Rağmen Solucanların Ortaya Çıkması Herkesi Şaşırttı.
Hakkari'de Kar Yağışı Hakkari'de Dün Akşam Saatlerinde İtibaren Etkili Olan Kar Yağışı Nedeniyle İl Genelinde 29 Köy Yolu ile Hakkari-şırnak Karayolunun Ulaşıma Kapandığı Bildirildi.
Öğrencilere Her Sabah Sıcak Çorba Mersin'in Tarsus İlçesinde Bir Lise, Öğrencilerine Her Sabah Ücretsiz Çorba İkram Ediyor.
Muğla'da Suç Örgütlerine 842 Operasyon Ege Bölgesi'nde En Fazla Asayiş Olayının Yaşandığı İller Sıralamasında İlk Sıralarda Yer Alan Muğla'da, İl Jandarma Kaçakçılık ve Organize Suçlar Şube M..
NATO ve Afgan Güçleri En Kapsamlı Ortak Operasyona Başladı Afganistan'da Görev Yapan NATO ve Afgan Güçleri Ülkenin Güneyindeki Helmand Eyaletinde 5 Bin 500 Askerin Katılacağı En Büyük Ortak O..
Damga Operasyonu Özellikle Terör Örgütü PKK'nın Üyelerini AB Üyesi Ülkelere Sahte Belgeler Düzenleyerek Türkiye'deki Büyükelçiliklerden Vize Alan Bir Gruba Yönelik Damga İsimli Operasyon Düze..
Dünya Ekonomisinin Yüzde 4,5 Büyümesi Bekleniyor Satın Alma Gücü (Sgp) Paritesine Göre Dünya Ekonomisinin Bu Yıl Yüzde 4,5 , 2008'de Yüzde 4,6 Oranında Büyümesi Öngörülüyor.
Kadının Adı Yok Geçtiğimiz Yıl Aramızdan Ayrılan Yazar Duygu Asena, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nde Anılıyor.
2 Milyon 446 Bin Kişi İşsiz! İşsizlik Oranı 2006 Yılında 0.4 Puanlık Azalışla Yüzde 9.9"a İndi. İşsiz Sayısı Bir Önceki Yıla Göre 74 Bin Kişi Azalarak 2 Milyon 446 Bin Kişiye Düştü. İşsizlik ..
İşte 20 Soruda Mortgage! Kira Öder Gibi Ev Sahibi Olmayı Sağlayacak Sistemden Kimlerin Yararlanabileceği, Konut Kredilerden Farkının Ne Olduğu, Faiz Dışında Maliyeti ve Para Cinsinden Riskini..
Kaçak Yapı Yaptıran 37 Kişi Gözaltına Alındı Kayseri'nin Kocasinan İlçesi Buğdaylı Mahallesi'nde Kaçak Olarak Bina İnşaa Ettikleri Görülen 37 Kişi, Gözaltına Alındı.
Beyanname Vermeyen Dernek Yöneticilerine 591 YTL Ceza Sinan Korkmazer/ Nevşehir, (Dha) Nevşehir'de Faaliyet Gösteren Dernek Yöneticilerinin, Nisan Ayı Sonuna Kadar Beyannamelerini Vermelerin..
Lise Canaydın'a Karşı Galatasaray'ın Neredeyse Yüzlerce Sorununa Karşı Mücadele Eden, Buna Karşılık 5 Yıldır Bu Savaşı Yitirmeyen Özhan Canaydın'ın Kalesi İçten Yıkılmak Üzere.
İnternetten İl İl Tanıtım Kültür ve Turizm Bakanlığı, 81 İlin Doğal ve kültürel Zenginliklerini, Tanıtım Filmi ile Birlikte İnternet Sitesinde Ziyarete Sundu
Harmancık'ta Maden Ocağında Dinamit Patladı Bursa'nın Harmancık İlçesinde Bir Maden Ocağında Dinamit Patlarken, 1 Kişi Hayatını Kaybetti, 1 Kişi Yaralandı.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10