5 Mart 2007 Pazartesi Günü Haberleri

5 Mart 2007 Pazartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Türkiye'de Hayata Geçirilen Mortgage Sistemi "Türkiş Mortgage" Mersin Emlakçılar Odası Başkanı Yavuz Selim Madenli, Türkiye'de Hayata Geçirilen Mortgage Sisteminin, Avrupa'da Uygulanan Sistem..
Artiste Terasse'da 8 Mart Muhteşem İstanbul Manzarasına Karşı, Tarihi Dokusu Korunmuş Artisse Terasse, Kadınlara Unutulmaz Bir 8 Mart Günü Vaadediyor.
Burgas-dedeağaç Boru Hattı Anlaşmasının İmzası Ertelendi Bulgaristan Bölgesel Geliştirme Bakanlığı, Yarın Atina'da Gerçekleştirilmesi Planlanan Burgas-dedeağaç Boru Hattı Projesi Anlaşması İ..
Regnum İnşaat Bulgaristan'da Atağa Kalktı Regnum, Türkiye ve İngiltere'den Sonra Bulgaristan'da da 6 İnşaat Projesiyle Yatırımlarını Sürdürüyor. Bulgaristan'ın Gözde Kayak ve Yerleşim Bölgele..
Döviz Alım İhalesinde 27.4 Milyon Dolarlık Opsiyonlu İşlem Gerçekleşti Merkez Bankası Döviz Alım İhalesinde 27.4 Milyon Dolar Opsiyonlu İşlem Gerçekleştirildi.
Helikopter Küçük Bir Uçakla Çarpıştı: 8 Ölü Avusturya'da Helikopterle Küçük Bir Uçağın Havada Çarpışması Sonucu 8 Kişi Öldü.
Almanya'dan Lübnan Güvenlik Güçlerine Teknik Donanım Yardımı Lübnan İçişleri Bakanı Hasan El Saba, Almanya İçişleri Bakanlığı Müsteşarı Dr. August Hanning ve Beraberindeki Heyeti Kabul Etti.
Cari Açık 31.3 Milyar $'a Ulaştı Devlet Bakanı Kürşad Tüzmen, 1990 Yılında 2.6 Milyar Dolar Olan Cari Açığın 2006 Yılında 31.3 Milyar Dolara Yükseldiğini Belirterek, ""türkiye"nin Cari İşleml..
"Tütüne Zam Enflasyonu Tetikler" Merkez Bankası, Vergi Ayarlamaları Kaynaklı Olarak Tütün Ürünleri Fiyatlarında Şubat Ayının İkinci Yarısında Gözlenen Yüksek Oranlı Artışların, Şubat Ayı Enfl..
S&p, Oyak'ın Notunu Yükseltti Uluslararası Kredi Derecelendirme Kuruluşu Standard & Poor"s (S&p), Oyak Grubunun Uzun Dönem Şirket Kredi Notunu Bb- "Den Bb"ye Yükseltti. Kuruluş, Oyak"ın Görün..
1 Milyar YTL Kobi'leri Bekliyor Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği"nin (TOBB) Öncülüğünde 2007 Yılında Türkiye"nin 20 İlinde Düzenlenecek Fuarlarla Kobi"ler Bilgi ve Hizmet Üreten Çözüm Ortak..
Rusların Gözdesi Yine Türkiye Türkiye, Rusya"da Tatil Yapılacak En Popüler Ülke Olmaya Devam Ediyor. Rus Pazarında Hızlı Bir Çıkış Yakalayan Mısır Bile Türkiye"nin Cazibe Merkezi Olmasını Önl..
Hap Vermeyen Eczacının Başını Kestiler Uyuşturucu Krizine Girince Birliklerinden Kaçıp Eczacının Evine Girdiler
Aids'li Kadın 2 Ayda 250 Erkele Birlikte Olmuş Aydın'ın Kuşadası İlçesi'nde Emniyet Müdürlüğü Asayiş Ekiplerinin Yaptığı Fuhuş Operasyonunda Yakalanan Hayat Kadınlarından Birinin Aids'li Oldu..
4 Bin Korsan Cd Yakıldı Balıkesir'in Edremit İlçesi'nde, Güvenlik Güçlerinin Yaptığı Operasyonlarda Ele Geçirilerek Cumhuriyet Başsavcılığı'na Teslim Edilen 4 Bin Korsan Cd ve Kaset İmha Edil..
Gorbaçov Ayağını Kırdı Dağılan Sovyetler Birliği'nin Son Lideri Mihail Gorbaçov (76), Ayağını Kırdı
Görüşmelere ABD de Katılıyor BM Mülteciler yüksek Komiserliği (Bmmyk), Türkiye ve Irak Arasında Yapılan, Kuzey Irak'taki mahmur Kampının Geleceğini Belirlemeye Yönelik Görüşmelere ABD de Gö..
Fransa'da 3.özel Müslüman Lisesi Fransa'da Lille ve Paris Kentlerinden Sonra 3. özel Müslüman Lisesi, Lyon Kenti Yakınlarındaki Decine Kasabasında Bugün Açıldı
Tecavüze Uğrayan Genç Kıza Kırbaç Cezası Suudi Arabistan'da Haydutların Tecavüzüne Uğrayan genç Kız, Bu Yetmezmiş Gibi Mahkemede de 90 Kırbaç Cezasına Çarptırıldı
Tarık Aziz Halepçe'de Soykırım Yapılmadığını Savundu Irak'ta Saddam Hüseyin Döneminin Dışişleri bakanı ve Başbakan Yardımcısı Tarık Aziz, 1988 Yılında Halepçe Kasabasında Kürtlere Karşı Soyk..
Burgas-Dedeağaç Boru Hattı Anlaşmasının İmzalanması Ertelendi Bulgaristan Bölgesel Geliştirme Bakanlığı, Yarın atina'da Gerçekleştirilmesi Planlanan Burgas-Dedeağaç Boru Hattı Projesi anlaş..
THY'den Yeni Hat Promosyonu türk Hava Yolları (THY), İstanbul-Nevşehir ve Yenişehir(bursa)-Trabzon Hatlarını 49 YTL'den Başlayan Fiyatlarla Açıyor
'Kasap 1' Operasyonu Çaldıkları Otomobilleri Parçalayarak Sattıkları iddia Edilen 25 Sanık Hakkında, 1 ile 18 Yıl 6 Ay Arasında Değişen Hapis Cezaları istemiyle Dava Açıldı
Van'da Molotoflu Saldırı Van'da Bir Beyaz Eşya Mağazasına Molotofkokteyli atılması Olayı ile İlgili Düzenlenen Operasyonda, Yüzüncü Yıl Üniversitesi öğrenci Derneği (Yöder) Üyesi Yaklaşık 4..
Mutteki: 'Açıklama Bekliyoruz' İran Dışişleri Bakanı Manuçehr Mutteki, türkiye'de Kaybolan İranlı Hakkında Türk Yetkililerden Açıklama Beklediklerini söyledi
Litvanya Parlamento Heyeti TBMM'de TBMM Başkanı Bülent Arınç, Litvanya Parlamentosu ab ve Dışişleri Komisyonları Ortak Heyetini Kabul Etti
Maden Sahaları Aramalara Açılacak Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Maden İşleri Genel Müdürlüğü, Hukuki Durumları Sona Eren 2 Bin 808 Adet 2. Grup, Bin 215 Adet 3. Grup, 710 Adet 4. Grup, ..
THY 49 YTL'ye Uçacak Türk Hava Yolları (THY), İstanbul-Nevşehir, Yenişehir(bursa)- Trabzon'a Açacağı Yeni Hatlarını 49 YTL'den Başlayan Fiyatlarla Açıyor. Yen İki Hattın Açılmasıyla Birlikte ..
Tarık Aziz, Halepçe'de Soykırım Yapılmadığını Savundu Irak'ta Saddam Hüseyin Döneminin Dışişleri Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Tarık Aziz, 1988 Yılında Halepçe Kasabasında Kürtlere Karşı Soy..
Mahmur Kampı Kapatılıyor mu? PKK'nın Kontrolünde Olduğu Belirtilen Mahrum Kampıyla İlgili Müzakerelere ABD de Gözlemci Sıfatıyla Katılıyor.
Hisse Senedi Fiyat Bilgileri (15:04) Hisse Senedi Fiyat Bilgilerini Görmek için Tıklayınız. [excel; 65 Kb] ...
Garanti Yo'nun Olağan Genel Kurulu 23 Mart'ta İstanbul - Garanti Yatırım Ortaklığı A.ş'ni Olağan Genel Kurulu 23 Mart'ta Gerçekleştirilecek. şirketin İMKB'ye Gönderdiği Durum Açıklamasında, ..
Sivas'tan "Kural Hatası" Açıklaması Sivasspor Basın Sözcüsü Fikret Ünsal, Fenerbahçe-Sivasspor Maçında Kural Hatası Yapıldığı İddialarıyla İlgili, ""bırakın Futbolu Diğer Spor Dallarında Bile..
AP'de Kıbrıs Konferansı Kıbrıslı Türkler ile Yüksek Seviyede Temas Grubu Üyesi Avusturyalı Parlamenter Karin Resetaris, 16 Mayıs'ta Avrupa Parlamentosu'nda Kıbrıs Sorunu ile İlgili Bir Konfer..
Genç İşadamları'ndan Erdoğan'a Cumhurbaşkanlığı İçin Destek Gelmedi Türkiye'deki Genç İşadamlarının, Yüzde 49'u Başbakan Erdoğan'ın Cumhurbaşkanı Olması Durumunda Ekonomik Kriz Olacağını Düşü..
CHP AKP'li Başkanı "Neyzen"le Vurdu CHP İzmir Milletvekili Erdal Karademir, Atatürk ile İlgili Anlattığı Fıkra Nedeniyle Büyük Tepki Toplayan Mimarsinan Belediye Başkanı AKP'li Cuma Bozgeyik'..
Oyak'ın Notu Bb'ye Yükseltildi Standard&poor's, Oyak ve Oyak Grup Şirketleri'nin İşletme Faaliyetlerindeki ve Finansal Durumlarındaki Olumlu Gelişmelerin Yansıması Olarak, Oyak'ın Uzun Vadeli..
Üzeltme) Fransa'nın Müslümanlar İçin Yapılmış Üçüncü Lisesi Bugün İlk Öğrencilerine Kapılarını Açtı.
Derwall: "Galatarasay'a Gitmekle En İyi Kararı Verdim" Ünlü Alman Teknik Direktör Jupp Derwall, Alman Milli Takımı Teknik Direktörlüğünden Sonra Galatasaray'a Gitmekle En İyi Kararı Verdiğin..
Traktörle Duvarı Yıkıp Bahçeye Girdi Bolu'da Sürücüsünün Virajı Alamadığı Traktör, Duvarı Yıkarak Bir Evin Bahçesine Girdi. Eve Bir Metre Kala Durabilen Traktörün Sürücüsü, Vatandaşların 'Alk..
Gezi'den Kadınlara Jest Gezi İstanbul, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nde, Kadınları Karanfillerle Karşılayacak, Sadece Kadınlar İçin Yüzde 15 İndirim Uygulayacak.
Zarifi'de Altın Kızlar Senede Bir Gün Değil, Her Gün Hatırlanması Gereken Kadınlar İçin Özel Bir Gün Olan 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nde Altın Kızlar Zarifi'de...
Atatürk Büstü Olmayan Okula İnceleme Bolu İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Bahçesinde Atatürk Büstü Bulunmayan Sakarya İlköğretim Okulu'nun Yönetimi Hakkında İnceleme Başlattı. 12 Kasım Depreminden..
Eski Sevgilisi de Düğünde Elızabeth Hurley ve Hintli İşadamı Arun Nayar, Muhteşem Bir Düğünle Dünya Evine Girdi.
Hesap Ödeme Tartışması Cinayetle Sonuçlandı Bolu'da Arkadaşı ile Birlikte Tantuni Yiyen 22 Yaşındaki İlhan Yanar, Hesabı Ödemeye Çalışırken Tartıştığı Arkadaşının Boğazını Kesmesi Sonucu Yaşa..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10