4 Mart 2007 Pazar Günü Haberleri

4 Mart 2007 Pazar Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Evren'in "Bölge" Önerisi Yasa Teklifi Olarak Sunulmuş 7.cumhurbaşkanı Kenan Evren'in "Türkiye 8 Bölgeye Bölünebilir" Yönündeki Görüşlerinin 1992'de "Bölge Parlamentolarının Kurulması Hakkında..
Kuveyt Hükümeti İstifa Etti Kuveyt Hükümetinin İstifa Ettiği Bildirildi. Parlamento Üyesi Deic El Şamari, Hükümetin, Sağlık Bakanı Hakkında Verilen Güvensizlik Önergesinin Önüne Geçmek ..
Afrodizyak Etkili Limon Heyecanlandırıyor, Kırmızı Biber Mutluluk Veriyor.
Belçika'da Kraliyet Ailesine Şok Belçika'nın Flaman Bölgesindeki Belediyelerde Kraliyet Çiftinin Fotoğraflarının Kaldırılması Yönünde Girişim Başlatıldı.
DTP'li 54 Belediye Başkanından Basın Açıklaması Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Baydemir, Önlerinde Bölge Halkının Gerilimden Uzak Yaşamak İstediği Önemli Bir Dönem Bulunduğunu ..
Kenan Evren'e de Gaulle Benzetmesi DTP'li Orhan Doğan, Türkiye'nin Geçmişiyle Yüzleşmeye Başladığını Belirterek, "MİT Müsteşarı Emre Taner, Emekli MİT Müsteşar Yardımcısı Cevat Öneş, Mehmet A..
Mutafyan: "Dink Suikasti Azmettiricinin Belirlenememesi Düşündürücü" Agos Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Hrant Dink'in Öldürülüşünün 40. Gününde Meryem Ana Kilesisi'nde Düzenlenen Pazar Ayini..
Kuveyt Kabinesi İstifa Etti Üst Düzey Bir Bakanının Parlamentoda Güven Oyu Alması İçin Yeterli Desteği Toplayamayan Kuveyt Kabinesi İstifasını Kuveyt Emrine Sundu.
Gül: "Orta Doğu'da Bölgesel Bir Düzenleme Yararlı Olur" Dışişleri Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Abdullah Gül, Orta Doğu'da Her Alanda İlişkileri Kapsayacak Bölgesel Bir Düzenlemenin Yararlı ..
Seba'dan Erdoğan Demirören'e Sitem ! Beşiktaş Kulübü'nün Divan Başkanı ve Heyeti'nin Seçimine Katılan Onursal Başkan Süleyman Seba, Salonda Başkan Yıldırım Demirören'in Babası Erdoğan Demirör..
Hande Cesur Çıktı Hande Ataizi: Konumuzda Kimseyi Rahatsız Edecek Bir Şey Olmadığı İçin Korkmuyoruz.
Gs, Trabzonspor Maçı Çalışmalarına Moralsiz Başladı Turkcell Süper Lig'deki Derbi Karşılaşmasında Beşiktaş'a 2-1 Mağlup Olan Galatasaray, Trabzonspor Maçının Hazırlıklarına Moralsiz Bir Şeki..
Maliki, Kabinesinde Değişikliğe Gidiyor Irak Başbakanı Nuri El Maliki, İki Hafta İçinde 39 Üyeli Kabinesinde Değişiklik Yapılacağını Bildirdi.
Halilzad, Molla Mustafa Barzani'nin Mezarında ABD'nin Bağdat Büyükelçisi Zalmay Halilzad, Lrak Parlamentosu'nda Grubu Bulunan El-lraqiye Listesi Lideri Iyad Allavi ve Lrak Uzlaşma Cephesi Lid..
Stuttgart'ta Terör Örgütü Yandaşlarından Olaylı Gösteri Terör Örgütü PKK'nın Elebaşı Abdullah Öcalan'da Kronik Zehirlenme Bulgularına Rastlandığını İleri Süren PKK Yandaşları Dün Avrupa'nın B..
Dışişleri Bakanı Gül, Arap Birliği Genel Sekreteri Musa ile Görüştü Arap Birliği Dışişleri Bakanları Toplantısına Katılmak Üzere Mısır'ın Başkenti Kahire'de Bulunan Dışişleri Bakanı Abdullah ..
Türk Eğitim- Sen'den "Temsili Deve" ile Protesto Kayseri'de Öğretmen Ataması Yapılmamasını "Temsili Deveye" Hendek Atlatarak Protesto Eden Türk Eğitim-sen Üyeleri, 'Deveye Hendek Atlattık, H..
Kahire'de Arap Birliği Dışişleri Bakanları Toplantısı Dışişleri Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Abdullah Gül, "Kerkük'te Yaşanacak Olumsuz Gelişmeler Sadece Irak'ı Değil Tüm Bölgeyi Olumsuz Et..
Irak'ta Öldürülen Polislerin İnfaz Görüntüleri Yayınlandı Irak'ta, 18 Polisi Kaçırarak Öldürdüklerini Bildiren El Kaide Liderliğindeki Militan Grup, İnfazların Görüntülerini İnternette Yayınl..
Gül, Irak Dışişleri Bakanı Zebari ile Görüştü Mısır'ın Başkenti Kahire'de Bulunan Dışişleri Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Abdullah Gül, Irak Dışişleri Bakanı Hoşyar Zebari ile Bir Araya Geldi..
Abhazya'da Parlamento Seçimleri Yapılıyor Gürcistan'dan Tek Taraflı Bağımsızlığını İlan Eden Abhazya'da Halk Bugün Parlamento Seçimleri İçin Sandık Başına Gidiyor. Seçimlerde, Parlamentodaki ..
10 Mart'a Kadar Açık Tansa Mermerci Ekşioğlu, Ebru Danyal ile Zeynep Tunuslu'nun Takıları Sergileniyor.
Tpao Kara Harekatı Başlattı Son Dönemde Denizlerde Ham Petrol Arama Faaliyetlerini Sürdüren Türkiye Petrolleri Anonim Ortaklığı (Tpao) Genel Müdürlüğü Tüm Bölgelerde Aramalar İçin Yeni Bir P..
Berlin-Washington Arasında Ajan Gerginliği Irak Savaşı Sebebiyle Bozulan İlişkileri Düzeltme Süreci Yaşayan ABD ve Almanya Yeni Bir Krizin Eşiğinde.
Türkiye, Washington Lobisini Değiştiriyor Türkiye, ABD Temsilciler Meclisi'ne Sunulan Sözde Ermeni Soykırımı Tasarısıyla Daha Etkili Bir Mücadele Amacıyla Washington'daki Lobi Şirketini Değiş..
Irak İstihbarat Servisine Baskın Irak'ın Basra Şehrinde Ulusal Muhafızlara Bağlı Askeri Birlik, Dün Gece Irak İstihbarat Servisi'ne Düzenlediği Saldırıda 35 Mahkumu Salıverdi.
Çömez, Aksu'ya İSKİ-mvm Firması İlişkisini Sordu AKP Balıkesir Milletvekili Turhan Çömez, 5 Yaşındaki Dilara Dumru'nun Kapağı Açık Bırakılan Rögara Düşerek Hayatını Kaybetmesinin Ardından Ort..
Akıllı Sayaçlarda Pile Dikkat! Kamuoyunda ""akıllı Sayaç"" Olarak Bilinen Elektronik Sayaçların Pilinin Bitmesi, Elektrik Abonelerin Avantajlı Tarifelerden Değil, Tek Zamanlı Tarifeden Fatura..
Akıllı Sayaçlarda Pile Dikkat Kamuoyunda 'Akıllı Sayaç' Olarak Bilinen Elektronik Sayaçların Pilinin Bitmesi, Elektrik Abonelerin Avantajlı Tarifelerden Değil, Tek Zamanlı Tarifeden Fatura Ö..
Şans Oyunlarına Yeni Düzenleme Şans Oyunlarında Dağıtılan İkramiye Tutarları ve Kamuya Aktarılan Paylar Yeniden Düzenleniyor.
Hasarlı Konutlar için Faizsiz Kredi Hazır, 8 Yıldır Müracaat Yok Marmara Depremi'nin Ardından Hasarlı Raporu Verilen 600 Konutun Güçlendirilmesinin Yapılmadığı Ortaya Çıktı. En Ufak Sarsıntıd..
PKK Yandaşlarından Almanya'da Gösteriler Terör Örgütü PKK Yandaşları, İtalya'nın Başkenti Roma'da Geçtiğimiz Günlerde Düzenlenen Basın Toplantısında İleri Sürülen 'Abdullah Öcalan Zehirleniyo..
TBMM'de Yoğun Gündem Meclis, Bu Hafta Yoğun Bir Gündemle Çalışacak. Meclisin Bu Haftaki En Önemli Gündemi, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Olacak. Genel Kurul, Konuyla İlgili 7 Martta Özel O..
Sabri'nin Hedefi Avrupa Galatasaraylı Futbolcu Sabri Sarıoğlu, Hedefleri İçinde Avrupa'da Futbol Oynamanın Olduğunu Söyledi.
Soyer: 'AK Parti ile Gayet Olumlu Diyalog İçindeyiz" KKTC Başbakanı Ferdi Sabit Soyer, AK Parti ile Gayet Olumlu Bir Diyalog İçinde Bulunduklarını Söyledi.
DTP'li Belediye Başkanlarından Hükümete Çağrı DTP'li 54 Belediye Başkanları, Abdullah Öcalan'ın Zehirlenme İddialarına Karşılık Toplumda Gerilim Yaratılmasına Engel Olmak İçin Bağımsız Bir K..
Partiler 25 Yaş Konusunda Hemfikir Siyasi Partiler, Milletvekili Genel Seçiminin Ne Zaman Yapılması Gerektiği Konusunda Farklı Görüşlere Sahipken, Seçilme Yaşını 25'e İndiren Düzenlemenin İs..
Rozeti Ağar Taktı Aşkları, Polemikleri ve Sevgilileriyle Sık Sık Gündeme Gelen Manken Şebnem Scheffer, DYP'ye Katıldı.
Düğüne Fille Gelecekler Elizabeth Hurley ve Hintli Sevgilisi İngiltere'de Evlendi. Düğünün Hindistan'daki İkinci Ayağına Çift Filler Üstünde Gelecek.
Şırnak'ta 4 Terörist Yakalandı Ankara- Şırnak'ta Terör Örgütü Pkk/kongra-Gel Mensubu 4 Kişi Yakalandı. Genelkurmay Başkanlığından Yapılan Açıklamada, Şanlıurfa ve Gaziantep'ten Terör Örgütü..
Ales'e Başvurular Yarın Sona Eriyor Ankara- Akademik Personel ve Lisansüstü Eğitimi Giriş Sınavı (Ales), 2007-İlkbahar Dönemi Başvuruları Yarın Sona Eriyor. ales'e, Bir Lisans Programından..
Şans Oyunlarında Kesintiler Azaltılıyor, İkramiye Tutarları Artıyor Ankara- Şans Oyunlarında Dağıtılan İkramiye Tutarları ve Kamuya Aktarılan Paylar Yeniden Düzenleniyor. şans Oyunları Has..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10