4 Mart 2007 Pazar Günü Haberleri

4 Mart 2007 Pazar Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Teyzesinin Oğlunu Yakmak İstedi Adana'da Akli Dengesinin Yerinde Olmadığı Belirtilen Bir Kişi, Teyzesinin Oğlu Tarafından Tiner Dökülerek Yakıldı.
Başkent'te Yeni Evli Çiftlere Bıçaklı Saldırı Başkent'te Eğlence Çıkışı Bir Grup Tarafından Bıçaklı Saldırıya Uğradıklarını İddia Eden Yeni Evli İki Çift, Ortalığı Birbirine Kattı. Olay Yerin..
Mao'nun Mozolesi 6 Ay Kapalı Kalacak 04.03.2007 ? Çin Halk Cumhuriyeti'nin Eski Lideri Mao Zedung'un Pekin'deki Mozolesinin Bakımdan Geçeceği ve Bu Nedenle 20 Eylül'e Kadar Kapalı Kalacağı B..
Avustralya'da Mardı Gras Festivali Dünyanın En Geniş Katılımlı Eşcinsel Gösterilerinden Biri Olan 29. Sydney Gay ve Lezbiyen Mardi Gras Festivali Gerçekleştirildi. Avustralya'nın En Büyük Ken..
Ceple İntikam Aysun Kayacı ile Oyuncu Arzu Yanardağ'ın Uygunsuz Görüntülerinin İnternete Ayrıldıkları Sevgilileri Tarafından Düşürüldüğgünü Öne Sürülüyor.
Ekrar) Dışişleri Bakanı Abdullah Gül'ün Mısır Devlet Başkanı Hüsnü Mübarek ile Gerçekleştirmesi Planlanan Toplantı İptal Edildi.
Belediye Borçlarının Dörtte Birinden Fazlası Ankara'nın Hazine'nin Ocak Sonu İtibariyle Belediyelerden Alacağı 12.9 Milyar YTL Oldu. Ankara Büyükşehir Belediye'sinin Hazine'ye Olan Borcu Topl..
Genelkurmay'dan "Taşnaksütyün" Belgeleri Birinci Dünya Savaşı Yıllarında Ermeniler İçin Alınan Tehcir Kararına Rağmen, Ermeni Örgütlerinin Faaliyetlerine Ara Vermediği Örgüt Yöneticilerinin İ..
SHP: "Baraj Grup Kurmaya Olanak Verecek Şekilde Düşürülsün" SHP Genel Başkanı Murat Karayalçın, Parti Olarak Seçim Barajının Düşürülmesinden Yana Olduklarını Belirtirken, "Bu Konudaki Ölçümüz..
Akdağ Yabancı Doktorda Israrlı Sağlık Bakanı Recep Akdağ, "Yabancı Hekim"de Kararlı Olduklarını Söyledi. Akdağ Dün İncelemelerde Bulunduğu Burdur ve Isparta"da Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Seze..
Ecelle Yarıştılar Ankara"daki Feci Kazada Biri Ağır Olmak Üzere Dört Kişi de Yaralandı. Bilkentli Açelya Yumak, Doğum Gününde İki Üniversiteli Arkadaşıyla Öldü. Yumak ve Beş Arkadaşı Eğlendi..
Oğlu için 450 Kilometre Yürüdü Isparta"da Oturan Birol Kaplan"ın Oğlu Emir, İki Aylıkken Sararmaya Başladı. Kilo Alması Yavaşlayan Emir"e Pfic (İlerleyici Ailesel Karaciğer İçi Safrayolu Hast..
'Ayasofya'da Dış Cephe Orijinaline Dönebilir' 1600 Yıllık Geçmişe Sahip Olan Ayasofya"nın Dış Cephesinin Orijinal Haline Çevrilebileceği Açıklandı. Ayasofya Müzesi Başkanı Haluk Dursun, Dış C..
Bir Kasaba Komedisi "Sahte Seçmen Var" Afyonkarahisar"ın Balçıkhisar Beldesindeki CHP Teşkilatı Seçmen Listesinde Sahtekârlık Yapıldığını İleri Sürdü. CHP"lilerin İddiasına Göre Buna Kızan A..
Boşanmada Söz Kadının Erkekler Reddediliyor Aile Mahkemesi Hâkimi Türgen Sakarya, Meclis Komisyonu"na Bilgi Verdi: "boşanma Sayısı Her Yıl Artıyor. Koca Dayağı Nedeniyle Davalar Çoğ..
Cinsel Şiddet Milyonları Yola Döktü Evini, Ailesini, Arkadaşlarını ve O Güne Kadar Sevdiği Sevmediği Her Şeyi Geride Bırakarak Yollara Düşen Mültecilerin Yarısından Fazlası Kadın veya Kız Çoc..
Dilara'nın Annesi: Tazminat Değil Ceza İstiyoruz Rögar Çukuruna Düşerek Ölen Dilara Dumrul"un Annesi Songül Hanım Adalet İstedi: "Tazminat Değil Gerçek Suçlunun Müebbet Hapisle Cezalandırılma..
Topbaş: Erdoğan'ın Etkisi Yok İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, İSKİ Genel Müdürü Dursun Ali Çodur"un Görevden Alınmasının Tamamen Kendi Kararı Olduğunu Belirterek, &quot..
Bir de Depremin Öncesine Hazırlanabilsek! Türkiye"de Olası Bir Deprem İhtimaline Karşılık Çeşitli Hazırlıklar Yürütülüyor. Anadolu Ajansı Olası Depreme Karşı Yapılanları İl İl, Bölge Bölge De..
Aids'li Kediler Kemer'i Karıştırdı Kemer"de Son İki Yıl İçerisinde 18 Kedide Aids Virüsü Tespit Edildiğini Açıklayan Kemer Veteriner Polikliniği Veteriner Hekimi Olgun Aslan"a Turizmciler Ser..
Ambulans Beklerken Bile Can Güvenliği Yok Acil Servis Doktoru 38 Yaşındaki Cem Nazikoğlu Önceki Gece Önce Kaza Yaptı Sonra Ambulans Beklerken Bir Başka Aracın Altında Kaldı. Kaza, Saat 03.00..
Kare Kare Türkiye Kayseri"nin Tomarza İlçesinde Dokunan 102 Metrekarelik Halı, Atölyenin Duvarı Yıkılarak Dışarı Çıkarılabildi! Halının Dünyanın En Büyüğü Olduğu İddia Ediliyor.
'Piyeste Dozu Kaçırdık' Aşkale İlçesinin Düşman İşgalinden Kurtuluşunun 89. Yıldönümü Törenlerinde Sahnelenen Piyeste Ermenilere Karşı Ayrımcı Sözler Kullanıldı.
Kadınlar 8 Mart için Meydanlarda "8 Mart Dünya Kadınlar Günü" için Bugün İstanbul"da Kadıköy ve Çağlayan"da, Adana"daysa İnönü Parkı"nda Mitingler Düzenlenecek.
Fransa'da 'Beyaz Bereli' Afişe Geçit Yok Fransız Türk Derneklerinin Üst Yapısı Türk Federasyonu"nun Sarcelle"de Düzenlemek İstediği Şenlik, Afişlerde Agos Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Hrant..
Bilgisayar Hız Rekoru Eksi 90 Dereceyle Geldi İki Bilgisayar Operatörü, Özel Donanımlı Bir Bilgisayarı " Eksi 90" Derece Soğutarak İşlemci Hızını İki Katından Fazla Yükseltmeyi Başardı.
Kozlu'da Anma... Türkiye Taşkömürü Kurumu"na (Ttk) Bağlı Kozlu Müessese Müdürlüğü"nde 3 Mart 1992"de Meydana Gelen Grizu Faciasında Ölen 263 Maden İşçisi için Dün Anma Töreni Düzenlendi.
Ocakta Yine Ölüm Var Kilimli Beldesi"ndeki Bölüm Mahallesi"nde Muhammet Özdamar"a Ait Kaçak Ocağında Dün İki İşçi Zehirlenerek Öldü.
Kaçak Kazana Üçüncü Kurban Kilis"in Musabeyli İlçesine Bağlı Hüseyinoğlu Köyü İlköğretim Okulunun Kalorifer Kazanının Patlaması Sonucu Yaralanan Öğrencilerden Dokuz Yaşındaki Ökkeş Yunus Helv..
'07.07.2007'de Keramet Var! Nikâhlarını "07.07.2007" Tarihinde Kıydırmak İsteyen Çok Sayıda Çift, Dört Ay Öncesinden Müracaat Etmeye Başladı.
Sıra Hidrojen Arabalarında Tübitak, Geleneksel Hale Getirdiği Güneş Arabaları Yarışından (Formula G) Sonra, Bu Kez Hidrojen Yakıt Pilleriyle Çalışan Arabaları Yarıştıracak.
'30-40 Yaş, Beyin için İkinci Bahar' Prof. Dr. Yankı Yazgan, "Kalp Çarpar Beyin Böler" Kitabında Beynin Nasıl Çalıştığını Anlatıyor. Yazgan, "30-40 Yaşlarında Kişinin Beyninde Pek Ço..
2030'da Kanserli Sayısı 75 Milyon Olacak Kanser, Sağlıklı Olduğu Düşünülen Bir Hücrenin Normal Davranışlarını Düzenleyen Mekanizmaların Bozulması Sonucu Oluşur. Günümüzde Bu Mekanizmanın Bozu..
Müzik Sektörü Gelişti, 'Melodik' Dersler Çoğaldı Artık Bir Alanda Yeterlik Sahibi Olabilmek için İlle de Okuluna Gidip, Duvara Diploma Asmak Gerekmiyor. Yazı Dizisi
Gül-mübarek Görüşmesi İptal Edildi Mübarek Görüşmesi İptal Edildi
Türkiye Kadın Vekilde Asya'nın da Gerisinde Asya'da Kadınların Parlamentoda En Az Bulunduğu Ülkeler Vanuatu, Solomon Adaları, Palau Gibi Ada Devletleri, Burada Kadınlar Parlamentoda Yüzde 3 T..
Kobiler Borç Çıkmazında, Ek Düzenleme TBMM Gündeminde 5569 Sayılı "Küçük ve Orta Ölçekli Büyüklükteki İşletmelerin Mali Sektörlere Olan Borçlarının Yeniden Yapılandırılması Hakkındaki Kanun",..
Manken Değil Sunucu Mankenliği Bıraktığını Açıklayan Deniz Akkaya, Önceki Akşam Crown Plaza'da Yapılan Bir Defilede Yine Podyuma Çıktı.
Yılın İlk Ay Tutulması Yılın İlk Tam Ay Tutulması Havanın Kapalı Olması Nedeniyle Ankara'nın Büyük Bir Bölümünde İzlenemedi.
DYP'ye Göre AKP 4 Kasım'dan Önce Oda Seçimlerinde Yeniliyor DYP'ye Göre İktidar Takvime Göre 4 Kasım'da Yapılacak Seçimler Öncesinde İlk Yenilgisini Oda Seçimlerinde Alıyor.
Kadıköy' de Araba Yakma Girişimi Kadıköy'de, Bir Sokak İçinde Bulunan 3 Otomobil Kimliği Belirsiz Kişiler Tarafından Benzin Dökerek Yakılmak İstendi. Durumu Erken Fark Eden Mahalle Sakinleri,..
Çin, Askeri Bütçesini Artırıyor Çin, Askeri Alanda Yaptığı Yıllık Harcamaları Yüzde 17,8 Oranında Artırdığını Açıkladı.
İran'a Yaptırım Konusunda Anlaşma Yok BM Güvenlik Konseyi'nin 5 Daimi Üyesi ABD, İngiltere, Çin, Fransa ve Rusya ile Almanya'nın, Nükleer Programı Dolayısıyla İran'a Karşı 2. Kez BM Yaptırım..
Gül: "Benim Teröristim, Senin Teröristin Yaklaşımı Doğru Değil" Arap Birliği Toplantısı İçin Mısır'a Giden Dışişleri Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Abdullah Gül, "Benim Teröristim Kötü, Senin..
Gamze'nin Yıldızı Parlıyor Gamze Karaman'a Rol Aldığı 'Çılgın Dershane' Filminden Sonra Gelen Tekliflerin Ardı Arkası Kesilmiyor.
?beni Müzik Değil Başka Şeyler Yordu? Amerikan Hastanesi Nöroşirurji Bölümü?nde Geçirdiği Ameliyatla Beynindeki Tümör Alınan Hakan Altun, Dün Taburcu Oldu
Playboy Güzeli Pembe Tabutla Toprağa Verildi Petrol Milyarderi Kocasından Milyonlarca Dolar Miras Kalan Anna?nın Cenazesine Gelen 600 Kişiden 500?ü Gazeteciydi...
Başkent'te Ay Tutulması 007 Yılının İlk Tam Ay Tutulması, Havanın Kapalı Olması Nedeniyle Başkent'tin Büyük Bir Bölümünde İzlenemedi. Ankara Üniversitesi Rasathanesi'ne Ay Tutulmasını İzlemey..
Programı Kaptırdı Ebru Şallı, Bu Kez Programını Şarkıcı Elif Karlı'ya Kaptırdı.
Aysun?un Erotik Fotoğrafını Kim Çekti, Kim Yaydı Magazin Dünyası İkinci Bir Gamze Özçelik Vakasıyla Karşı Karşıya... Bu Kez Olayın Kurbanı Manken-Oyuncu Aysun Kayacı...
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10