31 Mart 2007 Cumartesi Günü Haberleri

31 Mart 2007 Cumartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Mersin'de 26 Kaçak Göçmen Yakalandı Mersin'de Sahil Güvenlik Komutanlığı Ekiplerinin Gerçekleştirdiği Operasyonda, Suriye Uyruklu 26 Kaçak Göçmen ve Kaçakçılığı Organize Eden 2 Kişi Yakalanır..
Antalya'da Kaçak İlaç Operasyonu Antalya'da Polisin Düzenlediği Operasyonda, Gümrük Kaçağı 29 Kutu İlaç, 210 Tüp Güneş Kremi ve 130 Şişe Bitkisel Yağ Ele Geçirildi.
İkinci İnönü Zaferi'nin Yıldönümü Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, İkinci İnönü Zaferi'nin, Büyük Bir Azim, İnanç ve Fedakarlıkla Kazanılan İstiklal Mücadelesinin En Önemli Dönüm Noktalarından ..
Başbakan Erdoğan'dan İnönü Zaferi Mesajı Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, 2. İnönü Zaferi'nin 86. Yıldönümü Dolayısıyla Bir Mesaj Yayınladı.
Ugetam, Başbakan Erdoğan'ın Katılımıyla Açıldı Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Daha Önce 9 İlde Doğalgaz Kullanıldığını Belirterek, "Biz Bu Sayıyı 49'a Çıkardık ve Bu Yıl Sonu İtibariyle 60'a ..
Devlet Bakanı Atalay Manisa'da Devlet Bakanı Beşir Atalay, Türkiye'de Uzun Süre Toplumla Siyaset Arasında Güvensizlik Olduğunu Belirterek, "AK Parti Hükümeti Olarak Siyasete Güveni Sağladık" ..
Mart Ayında, Hisse Senetleri Ortalama Yüzde 5.38 Değer Kazandı İstanbul - Mart Ayında Hisse Senetleri Ortalama Yüzde 5,38 Oranında Değer Kazandı. mart Ayı Boyunca İstanbul Menkul Kıymetler Bo..
Ülker Grubu'ndan 558 Milyon YTL'lik Vergi İstanbul - Ülker Grubu Şirketlerinin, 2006 Yılı Vergisinin 557,8 Milyon YTL Olduğu Bildirildi. ülker Grubundan Yapılan Yazılı Açıklamada, Grubun 64 ..
İş Yatırım'ın Halka Arzında 22 Aracı Kurum Yer Alacak/ İlk Kez Bir Şirket, Kendi Halka Arzını Yapacak İstanbul - İş Yatırım'ın Halka Arzını Gerçekleştirecek Konsorsiyum Belirlendi. iş Yatırı..
Bakan Babacan'ın Gaziantep Temasları Devlet Bakanı Ali Babacan, İktidara Gelen Hükümetlerin Aksine Türk Lirası'ndan 6 Sıfır Attıklarını Belirterek, Türkiye'nin Hisse Alma Hızında 180 Ülke Ara..
'Isparta Beşik Gibi' Jeoloji Ana Bilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Fuzuli Yağmurlu, Isparta ve Çevresinde Dünden Bu Yana Devam Eden Sarsıntıların Önemli Bir Tehlike Yaratacak Boyutlarda Olma..
Bu Dj de Üstsüz! Dünyaca Ünlü Rus Dj Malika, 6 Nisan'da Taksim'de Bir Kulüpte Sahneye Çıkacak.
Dolandırılıyorlardı! Modacı Yıldırım Mayruk ile Barbaros Şansal, Yanlarında Çalışan Sema Yıldırım Tarafından 60 Bin YTL Dolandırıldıklarını İddia Etti.
Süreyya Ayhan ve Yücel Kop'tan Ölüm Tehdidine Yalanlama Milli Atlet Süreyya Ayhan Kop ve Eşi Yücel Kop, Ölüm Tehdidi Aldıkları Yönündeki Haberlerin Asılsız Olduğunu Vurgulayarak, 'Hiçbir Şek..
Fenerbahçe Avantajını Koruma Peşinde Turkcell Süper Lig'de Yarın Sahasında Ankaraspor'u Konuk Edecek Lider Fenerbahçe, Bu Maçı Kazanarak, Şampiyonluk Mücadelesinde Rakipleriyle Arasındaki Pu..
Yüzmede Yeni Dünya Rekoru 12. Dünya Yüzme Şampiyonası, Avustralya'nın Melbourne Kentinde Devam Ediyor.
Erdoğan: "Vatandaş Artık Cebinde Türk Lirası Taşıyor" Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Enflasyonun Düştüğünü, Türk Lirası'nın Değerlendiğini Söylerken, "Vatandaş Cebinde Dolarla Dolaşıyordu.
Sezer, Tarım Yasası'nı Veto Ederken Kendine Anayasa'da Olmayan Rol Biçti Cumhurbaşkanı Sezer, Tarım Yasası'nı Veto Ederken Yazdığı Gerekçede Yasanın Atama Yetkisini Bakana Bırakarak Cumhurbaş..
Van'da 'Başörtüsüne Özgürlük' Konulu Basın Açıklaması İnsan Hakları Derneği (İnsan-der) ve Mazlumlar İçin Dayanışma Derneği (Mazlum-der) Van Şubesi Tarafından Düzenlenen 'Başörtüsüne Özgürlük..
İş Yatırım Halka Arzında Geri Sayım Başladı Hisselerinin Bir Bölümünü Halka Arz Etmek Amacıyla Şubat Ayında SPK ve İMKB'ye Başvurularını Yapan İş Yatırım'ın Halka Arzını Gerçekleştirecek Kons..
İstanbul'dan Çalınan İş Makinesi Cizre'de Bulundu İstanbul'dan Çalınan İş Makinesi, Şırnak'ın Cizre İlçesinde Bulundu.
Mumcu: Andıç, Çalınmışsa Bile Bunun Açıklanmamış Olmasını Tercih Ederdim Ankara - Anavatan Genel Başkanı Erkan Mumcu, Genelkurmay Askeri Savcılığı'nın, "Taslak Andıç Çalışmasına Ait Metnin 12..
Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Abdüllatif Şener Çorum'da Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Abdullatif Şener, Hükümet Olarak İş Yapacak Herkesin Yanında Olacaklarını Söyledi.
Dünya Azerbaycanlıları, 31 Mart Katliamını Andı A Azerbaycanlıları, 31 Mart Katliamını Andı
Doğa Bembeyaz! Son Günlerin En Çok Konuşulan İsmi Doğa Bekleriz, Bembeyaz Bir Yüzle Kameraların Karşısına Geçti.
Isparta'da 4.7 Büyüklüğünde İki Deprem/ Can ve Mal Kaybı Yok İstanbul - Isparta'da Merkez Üssü Barla-Eğridir Olan 2 Ayrı Deprem Meydana Geldi. Saat 19.56'da ve 23.10'da Meydana Gelen 4.7 Büyü..
Tehlikeli Madde Taşıyan Araçların, Köprü ve Tüp Geçitlerden Geçiş İzni Valilik'te Ankara - Karayollarında Tehlikeli Madde Taşıyan Araçların, Boğaz Köprülerinden ve Tüp Geçitlerden Geçişlerine..
İstanbul'da 'Türk İntikam Tugayı' Adıyla Adam Kaçırma/ 5 Kişi Göz Altında İstanbul - Gaziosmanpaşa'da Kendilerini "Türk İntikam Tugayı (Tit)" Üyesi Gibi Tanıtarak Bir Kişiyi Kaçırdığı ve Fidy..
Geçen Hafta Piyasalarda Neler Oldu İstanbul Menkul Kıymetler Borsası"nda (İMKB) İşlem Gören Hisse Senetleri, Geçen Hafta Ortalama Yüzde 0,58 Oranında Değer Kazandı. ABD"den Gelen Kişisel Harc..
Alex: Brezilya'ya Dönmeyeceğim Fenerbahçe'nin, Yeni Sözleşme için Görüşmeleri Sürdürdüğü Brezilyalı Futbolcusu Alex de Souza, Anlaşamasa Bile Brezilya'ya Dönmeyeceğini İfade Etti.
Delgado: Takımın Kilit Adamı Değilim Beşiktaş"ın Arjantinli Futbolcusu Matias Emilio Delgado, Takımın Kilit Adamı Olduğunu Düşünmediğini Söyledi. Delgado, Beşiktaş Dergisi"nin Nisan Sayısında..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10