30 Mart 2007 Cuma Günü Haberleri

30 Mart 2007 Cuma Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Giresun'da Trafik Kazası: 1 Ölü, 11 Yaralı Giresun'un Yağlıdere İlçesinde Meydana Gelen Trafik Kazasında 1 Kişi Hayatını Kaybetti, 11 Kişi de Yaralandı.
Osman Pepe Karabük'te...(1) Çevre ve Orman Bakanı Osman Pepe, Acaristanbul Villaları'nın Yıkılmasıyla İlgili İstanbul 4. İdare Mahkemesi'nin Verdiği Yürütmeyi Durdurma Kararı İçin, "Biraz Dah..
Sendikacıların Gözaltına Alınması ile İlgili Açıklama Van Valiliği, Akdamar Kilisesi Anıt Müzesi Açılış Törenleri Öncesi Kamu-sen Van Temsilciliği Yöneticilerinden 5 Kişinin Gözaltına Alınmas..
'Şampiyon Olacağız Derseniz Sizi Bitirirler' Vestel Manisaspor Kulübü Başkanı Haluk Çubukçu, "Türkiye'de Şampiyon Olacağız, Derseniz, Sizi Bitirirler" İddiasında Bulundu.
Altılı Ganyan 33.817,50 YTL İkramiye Verdi İzmir'de Bugün Koşulan At Yarışları Sonucunda Altılı Ganyan 33.817,50 YTL İkramiye Verdi.
Rize'deki Trafik Kazası Rize'de Meydana Gelen Trafik Kazasında Ağır Yaralanan Abdulkadir Çakır, Tedavi Gördüğü Hastanede Hayatını Kaybetti.
İskenderun'da Hırsızlık Hatay'ın İskenderun İlçesi'nde Bir Otomobilin İçerisinden Bayan Çantasını Çalıp Kaçmaya Çalışan 3 Kişi, Polisin Sıkı Takibi Sonucu Yakalandı.
Savunma Sanayi İcra Komitesi'nin Atak Projesinde Karara Varması Milli Savunma Bakanı Vecdi Gönül, Atak İhalesinin Güney Afrika Firmasına Verilmemesinin, Öncelikle Aradaki Fiyat Farkının İzah ..
Önce Yine Gecce'de Akşam Saatlerinde Nişantaşı'nda Korku Dolu Dakikalar Yaşandı..
Aselsan'da Yönetim Belirlendi Aselsan'ın Yönetim Kurulu Başkanlığı'na Engin Alan Seçildi.
Sezer'den Ders Gibi Veto Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer, Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu'nun Kuruluşunu Sağlayan Yasanın 14.maddesini Yeniden Görüşülmesi İçin Meclis'e İade Ett..
Aydın'da Mevlit Kandili Etkinlikleri Tüm İslam Aleminde Coşkuyla Karşılanan Mevlit Kandili Aydın'da da Çeşitli Etkinliklerle Kutlandı. Bey Cami Cemaati Tarafından Bugün Cuma Namazı Sonrası Pe..
Forbes Dergisi Dünyanın En Zengin Futbolcu ve Kulüpleri Listesini Açıkladı Ünlü Forbes Dergisi Tarafından Her Yıl Düzenli Olarak Açıklanan Dünyanın En Zengin Futbolcusu ve Kulübü Sıralaması B..
Trabzonspor Stepanov Haberiyle Sarsıldı Sırbistan ile Kazakistan Milli Takımları Arasında Oynanan Maçta Sakatalanan Trabzonspor'un Savunma Oyuncusu Milan Stepanov'un Bugün Çekilen Mr Sonucund..
"Şampiyon Olacağız Derseniz Sizi Bitirirler" Vestel Manisaspor Kulübü Başkanı Haluk Çubukçu, "Türkiye'de Şampiyon Olacağız, Derseniz, Sizi Bitirirler" İddiasında Bulundu.
Claudia Roth: Türkiye'nin AB Müzakerelerinde 'Açık ve Güvenilir' Bir Perspektife İhtiyacı Var Berlin - Alman Birlik 90/yeşiller Partisi Eş Başkanı Claudia Roth, Türkiye'nin AB Üyelik Müzakere..
Köprüdeki İş Yavaşlatma Eylemi Sona Erdi Türkiye İmar ve İnşa Hizmetleri Kamu Görevlileri Sendikası (Türk İmar-Sen) Tarafından, Gişe Çalışanlarının Sorunlarına Dikkat Çekmek Amacıyla Fatih Su..
Kurşunsuz Benzin Pompada 6 Kuruş Zamlandı Ankara - Türkiye Petrol Rafinerileri A.ş'nin (Tüpraş) Rafineri Çıkış Fiyatında Yaptığı Ayarlamanın Ardından, 95 Oktan Kurşunsuz Benzinin Pompa Fiyatı..
İşte İstanbul'un Vergi Rekortmenleri Demir Sabancı, 14 Milyon 267 Bin 485 YTL ile 2006 Yılı İstanbul Gelir Vergisi Rekortmeni Oldu. 2006 Vergilendirme Dönemi Gelir Vergisi Rekortmenleri, İsta..
Gözaltına Alınan Cnr Başkanı Ceyda Erem Dahil 8 Kişi, Tutuklanmaları İstemiyle Mahkemeye Sevk Edildi İstanbul - İstanbul'da Gözaltına Alınan Cnr Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ceyda Erem'in ..
İzmir Limanı için 4 Teklif Alındı/ Teklifler, Pazartesi Değerlendirmeye Alınacak Ankara - Teklif Alma Süresi Bundan Önce 3 Kez Uzatılan Tcdd'ye Ait İzmir Limanı için Dört Teklif Geldi. özell..
Tüsiad: AB ile İlişkilerde 2014'teki Tam Üyelik Hedefine Doğru Yürüyüş Kesintisiz Biçimde Sürdürülmeli İstanbul - Türk Sanayicileri ve İşadamları Derneği (Tüsiad) Yönetim Kurulu Başkanı Arzuh..
Orhan Holding, ABD'li Dana'nın 'Akışkan İletim Hatları' Bölümünü 70 Milyon Dolara Alacak Bursa - Türk Otomotiv Yan Sanayisinin Önde Gelen Gruplarından Orhan Holding A.ş, Dünyaya Açılıyor. Hol..
Kurşunsuz Benzine Zam Kurşunsuz Benzinin Pompa Fiyatı Litrede 6 Ykr Arttırıldı. Benzinin Litre Fiyatı Ankara ve İzmir'de 2,87 YTL, İstanbul'da İse 2,88 YTL Oldu
Londra'dan Sonra Sırada İstanbul Var Abramoviç, Halis Toprak'ın Londra'daki Malikanesini Satın Aldıktan Sonra Şimdi de Gözünü İstanbul'a Çevirdi Yeni
Dar Gelirliye 51 Bin Ylt'ye Ev İstanbul Büyükşehir Belediyesi Tuzla?da 1.728 Konut İnşa Ediyor. Kiptaş Evlerinin Satışı 20 Nisan'a Kadar Sürecek..
24 Metrelik Dev İskelet İtalya'nın Milano Kentindeki Duomo Meydanı'nda Yatan Dev İsleket Görenleri Şaşırtıyor. Gino de Dominicis'in Yaptığı Bu İlginç Heykel Daha Bir Ay Boyunca Meydanda Sergi..
Türkiye Milli Tankını Seçti Helikopter İhalesini İtalya'nın Agusta Firması Kazandı. Milli Tank Projesi için de Otokar ile Sözleşme İmzalanacak.
Vakit'in Demirel'e Büyük Ayıbı Vakit Gazetesi Karikatüristi Kemal Güler, Demirel ile Özdeşleşen Fötr Şapkayı 'Hakaret Eder Gibi' Kaleme Aldı
Cumhurbaşkanı Sezer'den 'Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu' Hakkındaki Kanununa Veto Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer, Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu Kuruluş ve Görev..
Abdullah Gül Almanya'ya Gidiyor Dışişleri Bakanı Gül, E-konsolosluk Projesini Faaliyete Geçirmek Üzere, 3 Nisan'da Almanya'ya Gidecek.
Tüik Ocak Ayı Rakamlarını Revize Etti, Cari Açık Artacak Türkiye İstatistik Kurumu, Ocak Ayına İlişkin Dış Ticaret Verilerini Yeniden Düzenleyince, Dış Ticaret Açığı 788 Milyon Dolar Arttı.
İzmir Limanı İhalesine Dört Teklif Demiryolları İşletmesi Genel Müdürlüğü'ne Ait İzmir Limanı'nın Özelleştirme İhalesine Dört Teklif Geldi. İhalenin Talipleri Arasında, Alsancak Ortak Girişim..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10