3 Mart 2007 Cumartesi Günü Haberleri

3 Mart 2007 Cumartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Belçikalı Turiste Arap Ülkelerinde Taciz Fransız Sevgilisi Nicolas Morel ile Birlikte Bisikletle Ortadoğu Turuna Çıkan Belçikalı Cecile Godart, Arap Ülkelerinde Sürekli Tacize Uğradığını İddi..
Küresel Isınmanın Temel Sebebi İsraf AK Parti Diyarbakır Milletvekili ve Türkiye İsrafı Önleme Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Aziz Akgül, Küresel Isınmanın Temel Sebebinin İsraf Olduğunu Söyl..
Sahte Kimliklerle 4 Kez Cezaevinde Yattı İzmir'de, 9 Ayrı İlde 19 Gasp ve Hırsızlık Olayına Karışmaktan Aranan Zanlı Gizlendiği Otelde Yakalanarak Gözaltına Alındı. Şahsın 4 Ayrı Sahte Kimlik..
Irak Güvenlik Güçleri, 14 Polisi Katleden Grubun Peşine Düştü Irak Güvenlik Güçleri, 14 Polisi Kaçırdıktan Sonra Boğazlarını Keserek Öldüren Militan Grubu Yakalamak İçin Kapsamlı Bir Operasyo..
'Foseptik Çukuru Evsahibinin İhmali' İkinci Foseptik Faciasında, Tuğçe'nin Ölümüne Neden Olan Çukurun Bulunduğu Evin Sahibi Tutuklandı. Yargılanacağı Suç İse Çok Ağır.
Newcastle Emre'ye Sahip Çıktı: Basın Cadı Avı Yapıyor Milli Futbolcu Emre Belözoğlu Hakkında İngiltere'de Ortaya Atılan Yeni Irkçı İddialarına Karşın Newcastle United Takımı, Futbolcusuna Sah..
Son Derbide Neticeyi Hocalar Belirleyecek Lider Fenerbahçe'nin Antalyaspor Yenilgisi Her İki Takımın da Avantajı Olmuştu. Bu Puan Kaybı Olmasaydı Belki de Bugün Liderlikten Çok Derbinin İkinc..
"Bozgun Operasyonu" Kapsamında Tutuklanan 30 Sanıktan 18'i Serbest İstanbul - İstanbul Emniyet Müdürlüğü'nün Düzenlediği "Bozgun Operasyonu" Kapsamında "Hırsızlık", "Örgüt Kurmak" ve "Örgüt Ü..
Bülent Ersoy'a Diva Demem Bağırarak Şarkı Söylüyor Dediği İçin 'Bacaklarını Kırdırırım' Sözleriyle Tehdit Edildiğini Söyleyen Mustafa Sağyaşar, Bülent Ersoy'u Eleştiri Bombardımanına Tuttu.
Lübnan'daki BM Deniz Gücünün Komutanlığına Türkiye Talip Lübnan'daki Deniz Gücüne 234 Personelle Katılan Türkiye, Şimdi Bu Gücün Komutanlığını İstiyor. BM'ye Gerekli Başvuru Yapıldı. Onay Çık..
Fenerbahçe, Dünya Sıralamasında Yükselişte Turkcell Süper Lig'de Liderliğini Sürdüren Fenerbahçe, Dünyadaki Futbol Takımları Sıralamasında da Yükselişe Geçti.
Fenerbahçe ile Sivasspor 4. Kez Karşılaşacak Turkcell Süper Lig Lideri Fenerbahçe, Sivasspor ile Yarın Lig Tarihinde 4. Kez Karşı Karşıya Gelecek.
Petrol Yasası İçin Panel Dünya Enerji Konseyi Türk Milli Komitesi, 9 Mart'ta Petrol Yasası Paneli Düzenleyecek.
Para Arzı 302 Milyar YTL'ye Yaklaştı Para Arzı (M2) 16 Şubat İtibariyle 302.6 Milyar YTL'ye Olarak Hesaplandı.
Yaşar Okuyan: "Amerika Kenan Evren'i Bir Kez Daha Kutlayacak" Hür Parti Genel Başkanı Yaşar Okuyan, Kenan Evren'in Gündemdeki "Eyalet" Açıklamalarını "Amerikan Etkisi" Olarak Yorumladı. Okuya..
TBMM Heyetinin ABD Temasları Sürüyor/ Dişli: Ermeni Tasarısının Geçerse, Neler Yaşanabileceğini Anlattık Washington - ABD Temsilciler Meclisi'ne Sunulan Ermeni Tasarısına İlişkin Türk Halkını..
Hayırsever İş Adamına Devlet Üstün Hizmet Madalyası Verilmesi Teklifi Ürgüp'te Çok Sayıda Okul Binası ve Hastane Yapımı İçin Yaklaşık 5 Milyon YTL Bağışta Bulunan Hayırsever İş Adamı Erol Tok..
Yurt Dışına Çıkış Harcını 15 YTL'ye İndirilmesi Çalışmaları Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Kilis Milletvekili Hasan Kara, Ülke Dışına Çıkışlardaki Harcın 15 YTL'ye Düşürülmesini Öngöre..
Aceleci Sürücü Yaralı Doktorun Üstünden Geçti Boğaziçi Köprüsü'nde Meydana Gelen Kazada Yaralanan Doktorun Üzerinden, Ambulans Beklendiği Sırada Bir Başka Araç Geçti. Aracın Altında Kalan Dok..
Kars-Tiflis Demiryolu Kamulaştırılıyor Kars-Tflis Demiryolunu Bir An Önce Hizmete Almak İsteyen Hükümet, Güzergah İçin Acil Kamulaştırma Kararı Aldı.
IMF: Türkiye Yükselen Ekonomi Uluslararası Para Fonu Başkanı Rodrigo de Rato'ya göre, Türkiye, Çin, Kore ve Meksika Gibi Dört Yükselen Ekonominin IMF'de Daha Etkin Temsil Edilmeleri Yararlı.
Pazartesi Günü (05 Mart 2007) için Geçerli MB Döviz Kurları Ankara - Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası 05 Mart 2007 Tarihi için Gösterge Niteliğindeki Döviz Kurlarını Açıkladı. Buna Göre, Do..
Çimsa, 'Yatırım' Haberine Açıklık Getirdi İstanbul - Çimsa Çimento Sanayi ve Ticaret A.ş., Bir Ekonomi Dergisinde Yer Alan Yatırım Haberine İlişkin Açıklamada Bulundu. şirketin İMKB'ye Gönder..
Avrupa Merkez Bankası'nın, Faiz Artırmasına Kesin Gözüyle Bakılıyor İstanbul - Avrupa Merkez Bankası'nın 8 Mart'ta Yapacağı Faiz Toplantısında Faiz Oranını 25 Baz Puan Artırmasına Kesin Gözüy..
Mensa, Üç Firmadan Toplam 850 Bin Dolarlık Sipariş Aldı İstanbul - Mensa Mensucat Sanayi ve Ticaret A.ş, Texworld Fuarı'nda Geçekleştirdiği Görüşmeler Çerçevesinde, İlk Etapta Üç Firmayla Top..
Eyşan'dan Cesur Pozlar Ünlü Manken Eyşan Özhim, Durdu Durdu, Yine Bombayı Patlattı.
Yağışlara Hazırlıklı Olun Önümüzdeki Günlerde, Trakya ile Doğu Anadolu'nun Doğusu Dışında Kalan Tüm Bölgelerin Yağışlı Geçmesi Bekleniyor.
Zeytinburnu'nda Trafik Kazaları: 1 Ölü, 2 Yaralı Zeytinburnu'nda Meydana Gelen 2 Ayrı Trafik Kazasında, 1 Kişi Hayatını Kaybederken, 2 Kişi de Yaralandı.
Bağımlılık Yapan Yapıştırıcılara Sınırlama AKP Trabzon Milletvekili ve TBMM Sağlık Komisyonu Başkanı Cevdet Erdöl'ün, 'Uçucu Organik Bileşiklerin Zararlarının' Önlenmesine Yönelik Hazırladığı..
Kosovalı Türk Kızından Resim Başarısı Kosova'da Elektrik Kullanımının Azaltılması Konusunda Düzenlenen Bir Resim Yarışmasında, Türk Kökenli Arzu Dırvar İkinci Oldu. Dırvar'ın Resminde "Yaşası..
Trafik Cezanız Var mı? Rahatlayın Af Yolda Hükümet, Birikmiş Trafik Cezalarına Af Getirmeye Hazırlanıyor. Ancak, Herkes Umutlanmasın. Bu Af Tüm Cezaları Kapsamıyor.
Kepenk Kapatanların Sayısı Açanları Geçti 4 Yıllık Süre İçinde Ülkede Kepenk İndiren Esnafın Sayısı Yine Aynı Süreçte Yeni İşyeri Açanların Sayısını Geçti.
Telsim Vodafone, Teradata'dan Veri Ambarı Hizmeti Alacak İstanbul - Dünyada Atm Sistemleri ile Entegre Mağazacılık Çözümleri ve Veri Ambarı Çözümleri Üreten Ncr Corporation'a Bağlı Teradata, ..
Türk Telekom Özel Servis Numaraları Değişiyor İstanbul - Türk Telekom Tarafından Kullanılmakta Olan Özel Servis Numaraları Telekomünikasyon Kurumu'nun Kısa Numara Kaynağının Planlanması, Tahs..
Benzinin Rafineri Çıkış Fiyatına 'Zam' / Pompaya Yüzde 2.7 Yansıma Bekleniyor Ankara - Benzinin Rafineri Çıkış Fiyatına Bugünden Geçerli Olmak Üzere Zam Yapıldı. Artışın Pompa Fiyatlarına Yüz..
Pegasus, Itb Berlin Fuarı'na Katılacak İstanbul - Pegasus Havayollarının, 7 Mart Çarşamba Günü Almanya'nın Berlin Kentinde Açılacak Olan Itb Berlin Fuarı'na Katılacağını Açıkladı. pegasus Hav..
Boryad Başkanı Bahçuvan: Petkim'de Çağrı Muafiyeti Kararı Yatırımcıyı Mağdur Eder İstanbul (İHA) - Borsa Yatırımcıları Derneği (Boryad) Yönetim Kurulu Başkanı Ali Bahçuvan, Çağrı Muafiyeti Uy..
Çukurova Otoshow 2007 Fuarı, 13 Mart'ta Açılacak Adana - Tüm Fuarcılık Yapım A.ş. (Tüyap) Tarafından Düzenlenen Çukurova Otoshow 2007 Fuarı'nın 13 Mart'ta Açılacağı Bildirildi. tüyap'tan Yapı..
6 Şirketten Daha 12 Aylık Bilanço/ Park Elektrik'in Net Karı 31.7 Milyon YTL İstanbul - İstanbul Menkul Kıymetler Borsası'nda (İMKB) İşlem Gören Şirketlerden 6'sı Daha 2006 Yılına Ait Bilanço..
Ereğli'nin 2006 Yılı Olağan Genel Kurulu 22 Mart'ta Ereğli Demir ve Çelik Fabrikaları T.a.ş, 2006 Yılı Olağan Genel Kurulu'nun 22 Mart 2007'de Yapılacağını Duyurdu. şirketin Borsaya Gönderdiğ..
Hazine, Mart Ayının En Büyük İç Borç Ödemesini Gelecek Hafta Yapacak Ankara - Hazine, Gelecek Hafta Mart Ayının En Büyük İç Borç Ödemesini Gerçekleştirecek. hazine, 7 Mart Çarşamba Günü 7 Mil..
'Matriks Mobile'le, Mobil Cihazlardan Hisse Senedi Alım-Satım Olanağı İstanbul - Digitürk ve Matriks, Finans Piyasalarını Cep Telefonu, Blackberry, Pda ve Diğer Mobil Cihazlar Üzerinden Gerçe..
Tüzmen: Erzurum Turizme ve Dış Ticarette Önemli Bir Cazibe Merkezine Dönüşecek Erzurum - Devlet Bakanı Kürşad Tüzmen, Erzurum'un Turizm ve Dış Ticarette Çok Önemli Bir Cazibe Merkezi Haline G..
Akraba Olsun Çok Olsun! Şanlıurfa'nın Viranşehir, Siverek ve Harran İlçelerinin Kırsal Alanında Yapılan Bir Araştırma, Akraba Evliliği ile Çok Eşlilik Arasında Bağ Olduğunu Ortaya Çıkardı.
Gap Bölgesi, Jeotermal Su Kaynağı Zengini Gap Bölgesi'nin Jeotermal Su Kaynağı Zengini Olduğu Ortaya Çıktı. Yapılan Araştırmalarda 9 İlden 7'sindeki Su Kaynaklarının Sıcaklıkları Geniş Bir Ye..
Akdamar'da Dinler Buluşacak 3 Yıl Önce Restorasyon Çalışmalarına Başlanan Akdamar Kilisesi'nin Açılışına Cumhurbaşkanı Sezer ve Genelkurmay Başkanı Büyükanıt da Davet Edilecek.
Bebeklerinizi Sırt Üstü Yatırın Sağlık Bakanlığı 112 Acil Sağlık Hizmetlerine 2006 Yılında Bebek ve Çocuklar İçin Yapılan Acil Çağrıların Yüzde 86'sını Ev Kazaları ve Yaz Döneminde Yaşanan Bo..
Bakan Akdağ: Hükümetimiz Bu Dönüşüm Programında Kararlıdır Burdur - Sağlık Bakanı Recep Akdağ, Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer'in, Yabancı Hekim Çalıştırılmasına İlişkin Kanunu Veto Etmesiyl..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10