29 Mart 2007 Perşembe Günü Haberleri

29 Mart 2007 Perşembe Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Dünya Editörler Forumu Londra'da Düzenlendi Londra'da Düzenlenen Dünya Editörler Forumu, Yakın Gelecekte Fikir Gazeteciliğinin Önem Kazanacağını Ortaya Koydu. Reuters ve Uluslararası Kamuoyu..
Cumhuriyet Tarihinin En Pahalı Evi Yeniköy'teki Tarihi Erbilgin Yalısı Satılıyor. Biçilen Fiyat İnanılmaz Bir Rekor: Tam 100 Milyon Dolar! 3 Yabancı Firma ve 1 Arap Şeyhinin Talip Olduğu Yalı..
İran, Kadın Askeri Bırakmıyor İran Esir Aldığı İngiliz Askerleri Televizyonda Teşhir Etti. Kadın Askere Başörtü Giydirilip, Özür Diletilmesi İngiltere'yi Öfkelendirdi.
Kütahya'ya 7.3 Milyon YTL'lik Beldes Ödeneği Kütahya Valisi Şükrü Kocatepe, Beldes Projesinin Başarıya Ulaşmasından Kimsenin Şüphesinin Olmaması Gerektiğini Söyledi.
Dans Yaşam Kaynağım Trafik Kazası Geçiren Tanyeli, Doktorunun da İzniyle Gürcistan'da Sahneye Çıkacak.
Appıah, Hakkında Çıkan Transfer Haberlerine Açıklık Getirdi Fenerbahçe'nin Ganalı Yıldızı Stephen Appiah, Fenerbahçe ile 2009 Yılına Kadar Sözleşmesinin Olduğunu Belirterek, "2009 Yılına Kada..
Vicdani Retçi Savda'nın Duruşması Olaysız Geçti Tekirdağ 8. Mekanize Piyade Tugay Komutanlığı'nda Askerlik Görevini Yaptığı Sırada Yaklaşık 10 Yıl Önce Firar Eden ve Vicdani Reddini Açıklayan..
Greyder Şarampole Yuvarlandı: 1 Yaralı Samsun'da Yolun Sağ Şeridinde Öğrenci İndiren Servise Çarptıktan Sonra Şarampole Devrilen Greyderin Kabininin İçinde Sıkışan Genç, Güçlükle Kurtarılarak..
İnegöl'de Kurşunlama Bursa'nın İnegöl İlçesinde Motosikletli Saldırgan Dehşet Saçtı. Yolda Yürüyen Bir Şahsı Kurşunlayan Saldırgan, Olay Yerinden Motosikletiyle Birlikte Kayıplara Karıştı.
Kanlı Bıçakla Parkta Uyuyakalan Şahıs, Polisi Alarma Geçirdi Samsun'da Irmak Kenarındaki Bir Parkta Yanında Kanlı Bıçakla Çimler Üzerinde Sırt Üstü Yatan Bir Kişi, İhbar Üzerine Polisi Alarma..
Elektrikli Hızar Hastanelik Etti Samsun'da Evinin Balkonunda Elektrikli Hızar ile Masanın Bacağını Tamir Etmek İsteyen Bir Kişi, Karnından Yaralandı.
Temiz İnternet Kampanyası Arama Konferansı Adalet Bakanı Cemil Çiçek, Türkiye'de İnternet Kullanımının Henüz İstenen Seviyeye Gelmediğini Ancak Türk Hukukunun İnternet Üzerinden İşlenen Suçla..
Başbakan Erdoğan, 1 Nisan'da Eskişehir'de 212 Tesisin Toplu Olarak Açılışını Yapacak Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın, Bazı Açılış ve Ziyaretlerde Bulunmak Üzere 1 Nisan'da Geleceği Eskişehir..
"Müzakerelerde Bizi En Fazla Zorlayan Eski Taahhütler" Devlet Bakanı ve Başmüzakereci Ali Babacan, AB ile Müzakerelerde Türkiye'yi En Fazla Zorlayan Konuların Et İthalatları, Devlet Yardımla..
'Darbe Plancıları' Hakkında Suç Duyurusu Güçlü Türkiye Partisi (Gtp) Genel Başkanı Tuna Bekleviç, 'Darbe Planladıkları' İddiasıyla Emekli 4 Kuvvet Komutanı Hakkında Savcılığa Suç Duyurusunda..
İran: "İngiliz Askerleri Sınıra 6 Farklı Noktadan Girdi" İran, Basra Körfezinde Gözaltına Aldığı 15 İngiliz Deniz Piyadesinin İran Sınırlarına "6 Farklı Noktadan" Girdiğini İddia Etti.
"İç Politikaya Malzeme Olacak Kadar Küçük Ülke Değiliz" TBMM Başkanı Bülent Arınç, AB'ye Katılım Süreciyle İlgili Olarak, Türkiye'nin 'Bazı Ülkelerin İç Politikasına Malzeme Olacak Kadar Küç..
Componenta Döktaş, Manisa Osb'de 3.1 Milyon Euro Bedelle Arsa Satın Alıyor İstanbul - Componenta Döktaş Dokumculuk Ticaret ve Sanayi A.ş, Manisa Osb'de 69 Bin Metrekare Parselin, 3.1 Milyon E..
Sezer ve Erdoğan Altı Hafta Sonunda Görüştüler Cumhurbaşkanı Sezer ile Başbakan Erdoğan Altı Haftadır Yapamadıkları Olağan Görüşmeyi Bugün Gerçekleştirdi.
Appiah'tan Transfer Haberlerine ve Futbolunu Eleştirenlere Şiddetli Tepki Fenerbahçe'nin Ganalı Futbolcusu Stephan Appiah Hakkında Çıkan Transfer Haberlerinden Artık Çok Yorulduğunu ve Kötü O..
Küçük Öğrenciden Anlamlı Sergi Batman'da 11 Yaşındaki Kız Öğrencinin Açtığı Resim Sergisi Büyük İlgi Gördü. Sergiden Elde Edilecek Gelir, 'Haydi Kızlar Okula' Kampanyasına Bağışlanacak.
Türkiye 3. Futbol Ligi Türkiye 3. Futbol Ligi 3. Grup'ta Mücadele Eden Denizli Belediyespor'da Aliağa Belediyespor Maçı Hazırlıkları Sürüyor.
Türk Telekom Lig A Türk Telekom Lig A'da Son Haftaların Flaş Takımı Orduspor, Bu Hafta Saha ve Seyircisi Önünde Karşılaşacağı Karşıyaka'yı Puansız Göndermenin Hesaplarını Yapıyor.
Piyasalarda Durum İstanbul Menkul Kıymetler Borsası (İMKB) 2. Seansında Bileşik Endeks Dünkü Kapanışa Göre 586.66 Puan Yükselişle 43666.17 Puandan Kapandı.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10