22 Mart 2007 Perşembe Günü Haberleri

22 Mart 2007 Perşembe Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Tarihi Eser Kaçakçıları Tutuklandı Ramazan Çetin/denizli, (Dha)
Mehmet Okur Kız Çocuğu Babası Oldu Utah Jazz'da Forma Giyen Milli Oyuncu Mehmet Okur Kız Çocuğu Babası Oldu.
Federasyon Başkanı'nın İl Temsilcisine Küfür Ettiği İddiası Zonguldak Basketbol İl Temsilcisi Adnan Yakut, Hafta Sonu Zonguldak ile Sakarya İşitme Engelliler Basketbol Takımları Arasında Oyna..
Hayırsever İş Adamı Kadir Has Vefat Etti Hayırsever İş Adamı Kadir Has, İstanbul'da Vefat Etti.
(A) Milli Futbol Takımı Atina'da 2008 Avrupa Futbol Şampiyonası Eleme Grubu'nda Cumartesi Akşamı Yunanistan ile Karşılaşacak Olan (A) Milli Takım, Atina'ya Geldi.
Fenerbahçeli Futbolcu Serkan Balcı : "Bana Göre Şampiyonluk Düğümü Derbi Maçlarda Çözülür" Fenerbahçeli Futbolcu Serkan Balcı, Bugün Samandıra Tesislerinde Bir Basın Toplantısı Düzenledi. Sab..
İş Adamı Kadir Has, Hayatını Kaybetti Hayırsever İş Adamı Kadir Has, Kaldırıldığı Amerikan Hastanesi'nde Hayatını Kaybetti.
İş Adamı Kadir Has, Hastaneye Kaldırıldı Kadir Has Üniversitesi Kurucusu ve Mütevelli Heyeti Başkanı Kadir Has, Hastaneye Kaldırıldı.
Aşığım Ama Evlenmem Oscarlı Yıldız Halle Berry'den İlginç Açıklama: 'Çok Aşığım Ama Asla Evlenmem.'
Mustafa Sarıgül, Sinop'ta Minare Açılışı Yapacak Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül, Yaptırdığı Cami Minaresinin Açılışı İçin Yarın Sinop'a Geliyor.
Karadabalık 1 Yaşında 1. Yaş Etkinlikleri Çerçevesinde; 22,23,24 Mart Tarihlerinde Cunda'nın Meşhur Restoranı Bay Nihat'ın Ustalarından Ciner Usta'nın Hazırladığı Yöresel Lezzetleri Kaçırmayı..
"İş Dünyası ve Siyaset" Toplantıları Adana Sanayici ve İşadamları Derneği (Adsiad) ve Doğu Akdeniz Sanayicileri ve İşadamları Dernekleri Federasyonu (Dasifed) Başkanı Süleyman Onatça, 27 Mart..
Evlatlığı ABD'ye Götürdü Angelına Jolıe Vietnam'dan Evlat Edindiği 4'üncü Çocuğunu Özel Bir Uçakla ABD'deki Evine Götürdü.
Peta İçin Yine Soyundu Peta Örgütünün Eylemcilerinden Kanadalı Ashley Fruno, Tayland'ın Başkenti Bangkok'taki Gösterisiyle Hayatı Felce Uğrattı.
'Siz İnsan Değilsiniz' G.saraylılar Derneği Başakın Candan Erçetin Bu Sabaha Karşı Gazetecilere Çıkıştı..
Sanayi ve Ticaret Bakanı Ali Coşkun Cumartesi Günü Elazığ'a Geliyor Sanayi ve Ticaret Bakanı Ali Coşkun, Bir Dizi Ziyaret ve İncelemede Bulunmak Üzere 24 Mart Cumartesi Günü Elazığ'a Gelecek.
Eski Eşiyle Görüşüyor Reese Wıtherspoon Geçen Yıl Boşandığı Eşiyle Çocukları İçin Sık Sık Bir Araya Geldiğini Açıkladı.
Önce Yine Gecce'de Seksi Model Ece Gürsel'in Diyarbakırlı Bir İşadamıyla Birlikte Olduğu Ortaya Çıktı.
Türkiye'nin En 'Has' Adamı Vefat Etti Hayırsever İşadamı Kadir Has, Kalp Krizi Sonucu Hayatını Kaybetti.
Aşırı Kilo Almış Salma Hayek'in Aşırı Kilolu Hali Görenleri Şaşırttı.
İstanbul'da Yağmur İstanbul'da Beklenen Yağmur Bugün Yağdı. Son Günlerde Etkili Olan Sıcak Havaların Ardından Yaz Döneminde Su Sıkıntısı Olacağı Söylentileri Endişeye Neden Oldu. Sabah Saatle..
Buz Pistine Çıkan Yaşlılar Usta Patencilere Taş Çıkardı Yaşlılar Haftası Nedeniyle Galeria Alışveriş Merkezi'ndeki Buz Pistinde Buluşan Yaşlılar, Müzik Eşliğinde Dans Etti.
Bu Kadın Beni Taciz Etti Taciz İddiasıyla Suçlanan Müzik Yapımcısı Erol Köse'nin Yargılanmasına Devam Edildi.
Grip ve Zatürree Aşısı Karıştırılıyor Grip Aşısının Her Sene, Zatürree Aşısının İse Bir Kez Yapılması Yeterli, Sadece Özel Durumlarda Tekrarlanmalı Yeni
Sürekli Basın Kartı Alan Gazeteciler Belirlendi Basın Kartı Komisyonu, 232 Gazeteciye Sarı Basın Kartı, 118 Gazeteciye de Sürekli Basın Kartı Verilmesini Uygun Gördü.
Çiftçinin Kefalet Sıkıntısı Bitiyor Tarım Kredi Kooperatifleri ve Ziraat Bankası'na Kredi Borcu Olan 28 Bin Kişiye Kefil Olan 300 Bin Çiftçi Affedilecek.
Öcalan'a 'Sayın' Demek Suç Olamaz DTP Genel Başkanı Ahmet Türk: Bu Ülkenin Gerçeklerini Saklayarak Bir Yere Varamayız Yeni
İşadamı Kadir Has Hastaneye Kaldırıldı Kadir Has Üniversitesi Heyet Toplantısı Sırasında Rahatsızlanan İşadamı Kadir Has, Amerikan Hastanesi'ne Kaldırıldı.
Üniversitede Bölücübaşı Posterli Nevruz Kutlaması Ege Üniversitesi'nde Nevruz Düzenlenen Çeşitli Etkinliklerle Kutlanırken, Kutlama Yapılan Alana Bölücübaşı Abdullah Öcalan'ın Posterinin Asıl..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10