22 Mart 2007 Perşembe Günü Haberleri

22 Mart 2007 Perşembe Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
20 Saatte 89 Kilogram 'Çanakkale'ye 8 Saatte 37 Kilogram Yağmur Düştü' Başlıklı (Dha4) Numaralı Habere Ek: Çanakkale Valisi Orhan Kırlı, Kenti Etkisi Altına Alan Sağanak Yağış Nedeniyle İl..
Şenol Güneş'li Fc Seoul, Ligden Sonra Kupada da Esti Güney Kore'nin Fc Seul Takımını Çalıştıran Milli Takımlar Eski Teknik Direktörü Şenol Güneş, Ligde 3'te 3 Yaparak Liderliğe Yükseldikten S..
Fenerbahçe Futbol Takımı Kaptanı Ümit Özat... Fenerbahçe Futbol Takımı Kaptanı Ümit Özat, "100. Yıla Yakışır Şekilde İyi Bir Dönem Geçirerek, Yıllar Sonra Geriye Baktığımızda Hafızamızda Güze..
BM Genel Sekreteri Ban Ki Mun'un Basın Toplantısı Sırasında Patlama Irak'ta Bulunan BM Genel Sekreteri Ban Ki Mun'un Irak Başbakanı Nuri El Maliki ile Ortak Basın Toplantısı Sırasında Bina Çe..
Akçakoca'ya 3 Yıla Kadar Hapis İstemi Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) Eski Başkanı Engin Akçakoca"nın, Egs Bankasının, Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonuna (TMSF) Devrinden Önce İ..
Bu Maçın Sonucu Ne Olur? 2008 Avrupa Futbol Şampiyonası Elemeleri (C) Grubu'nda 3'te 3 Yaparak Lider Durumda Bulunan (A) Milli Takım, Cumartesi Günü Deplasmanda Yunanistan ile Karşılaşacak. S..
Ümit Özat: Daum'un Payı Büyük Fenerbahçe Kaptanı Ümit Özat, Sezona Nasıl Başladıklarının Değil, Sezonu Nasıl Bitireceklerinin Önemli Olduğunu Söyledi. Milli Oyuncu, "Takımın Planlanmasında Da..
Petrol Fiyatları Yükseldi Uluslararası Piyasalarda Petrol Fiyatları Yükseldi.abd Tipi Ham Petrolün Mayıs Teslimi Fiyatı 1,15 Dolar Artarak Varili 60,76 Dolara Çıkarken, Brent Tipi Petrol de 1..
Petkim Yarımca İhalesinin Talipleri Çekildi Özelleştirme İdaresi Başkanlığı'nın (Öib), Petkim'in Yarımca Sosyal Tesisleri'nin Satışı için Açtığı İhalede Teklif Veren Limak ve Kur İnşaat Şirke..
Muhammed Türkiye'de Kaldı - Video Küçük Yaşına Rağmen Yeteneğiyle Futbol Kamuoyunun Dikkatini Çeken ve İspanya"nın Dev Kulübü Barcelona"nın İstediği Beşiktaşlı Muhammed Demirci"nin, 1-2 Yıl D..
A Milli Futbol Takımı Atina'ya Gitti A Milli Futbol Takımı 24 Mart Cumartesi Günü Yunanistan ile Oynayacağı Maç İçin Atina'ya Uçtu.
Buz Hokeyi Bayan Milli Takımı Dünya Şampiyonası İçin Romanya'ya Gidiyor Buz Hokeyi Bayan Milli Takımı, Uluslararası Buz Hokeyi Federasyonu (Iıhf) Tarafından Düzenlenen Dünya Bayanlar 4. Grup ..
Atalay'dan Atletlere "Rekor Kırın" Talimatı Uluslararası Müsabakalarda Madalya Alan Atletleri Kabul Eden Gençlik ve Spor Genel Müdürü Mehmet Atalay, Yetenekli Sporcuların Çıkmasının Kendileri..
Muhammed Transferi Yattı Beşiktaş'ın 5 Milyon Euro Değer Biçtiği Muhammed Demirci, 1-2 Yıl Daha Türkiye'de Kalacak. Minik Oyuncunun Vekaletini Elinde Bulunduran Seyit Ateş, Barcelona'nın, Muh..
Erol Köse'ye Hapis Yolu mu Görünüyor Şarkıcı Burçin Coşkun'a Telefon Mesajlarıyla Cinsel Tacizde Bulunduğu Öne Sürülen Köse Hakim Karşısındaydı Yeni
F.bahçe Roberto Carlos'u Yalanladı Fenerbahçe Spor Kulübü Bir Süredir Dünya Basınında Yer Alan ve Bugün de Bir Çok Gazetede Yer Alan Roberto Carlos Transferine İlişkin İnternet Sitesinden Bir..
Fatih Tekke de Kadrodan Çıkarıldı Cumartesi Günü Deplasmanda Yunanistan ile Karşılaşacak Olan (A) Milli Takım"da, Arda, Nuri ve İbrahim Toraman"dan Sonra Sakatlığı Nükseden Fatih Tekke de Ada..
Fatih Tekke de Kadrodan Çıkarıldı 2008 Avrupa Futbol Şampiyonası Elemeleri (C) Grubu 4. Maçında 24 Mart Cumartesi Günü Deplasmanda Yunanistan ile Karşılaşacak (A) Milli Takım'da, Sakatlığı Nü..
IMF Türkiye'ye 3,8 Milyar YTL'lik Fatura Kesti Devlet Bakanı Ali Babacan, IMF ile Altıncı Gözden Geçirme Sonucunda, 2006 ve 2007 Bütçesinde Sağlık Başta Olmak Üzere Harcama Tavanları Aşıldığı..
Kürdistan Başkenti Yaptılar! Google,tüm Dünyayı Ayrıntılarıyla Gösterdiği Earth Programında Diyarbakır'ı, Sözde Kürdistan'ın Başkenti Olarak Ziyaretçilerine Duyurdu... Yeni
Petrol Fiyatları Yükseldi Uluslararası Piyasalarda Petrol Fiyatları yükseldi
Sezer'in Veto Ettiği Yasa Değiştirilerek Kabul Edildi TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda, Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer?in,veto Ettiği Gelir Vergisi Kanunu ve Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapıl..
Cumhurbaşkanlığı için Bir Aday Daha 110 Milletvekili Konusunda Umutlu Olduğunu Söyleyen Uca, 'Cumhurbaşkanlığına adayım' Dedi Yeni
Tiyatrocu Dostları 'Çiğdem'i Yalnız Bırakmadı Oktay Çayırlı/milas (Muğla), (Dha)
Para Dopingi 'Trabzonspor Haberimize Ek:
Kırşehirspor Tahkim Kurulu'na Gitti Salih Güner / Kırşehir,(dha)
Kocaoğlu'ndan İzvak'a Sitem Utku Bolulu / İzmir,(dha)
Göztepe Seferber İzmir,(dha)
Altay'dan Play-off Provası Ulaş Sağ / İzmir,(dha)
Fatih Tekke A Milli Takım Kadrosundan Çıkartıldı 2008 Avrupa Futbol Şampiyonası Elemeleri (C) Grubu 4. Maçında, 24 Mart Cumartesi Günü Deplasmanda Yunanistan ile Karşılaşacak A Milli Takımımı..
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10