21 Mart 2007 Çarşamba Günü Haberleri

21 Mart 2007 Çarşamba Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Danimarka Dergisinde 'Türkiye' Tanıtımı 'Take Of Magazine' Dergisi Türkiye'nin Tanıtımına 24 Sayfa Ayırdı. Dergi Nisan Ayında Yayınlanacak Yeni
Borsa'da 42.500 Puanı Geçemedi Piyasalar Yine Uluslararası Gelişmelere Endeksli Seyrine Devam Etti. Borsa, 42 Bin 500 Puandaki Derincini Geçmeyi Başaramayarak Günü 42 Bin 419 Puandan Tamamlad..
Nakavt Olan Boksör Yaşamını Yitirdi Endonezya'daki Bir Boks Maçında Kafasına Aldığı Darbe Sonrası Navakt Olan Boksör, Kaldırıldığı Hastanede Hayatını Kaybetti.
Kaya Gibi Adam! Türk Gay'lerin Buluştuğu Sitede, 'Hayalleri Süsleyen Erkekler' Listesinde Kaya Çilingiroğlu'nun Adının Geçmesi Dikkat Çekiyor....
Nişanlısına Rol Verdi Yönetmen Mustafa Altıoklar, Yeni Bir Film Projesi İçin Kolları Sıvadı.
Ergani'de Nevruz Kutlamaları Nevruz Bayramı Diyarbakır'ın Ergani İlçesinde de Kutlandı.
Silopi'de Nevruz Kutlamaları Şırnak'ın Silopi İlçesinde Dün Geceden Başlayan Nevruz Bayramı Kutlamaları Olaysız Devam Ederken, İtalya'dan Gelen 10 Kişilik Gazeteci Heyeti de Kutlamalara Katıl..
21 Mart Dünya Ormancılık Günü Kayseri'nin Develi İlçesinde, 21 Mart Dünya Ormancılık Günü Dolayısıyla 20 Bin Fidan Dikildi.
İstanbul'daki Nevruz Kutlamalarında Çatışma Zeytinburnu Kazlıçeşme Meydanı'na Düzenlenen Nevruz Kutlamalarının Tamamlanmasıyla Birlikte Gruplar Dağılması Sırasındaki Arbedede Çevik Kuvvet Eki..
Vietnam'da Şikeye Ağır Ceza Vietnam Futbol Federasyonu'ndan Yapılan Bir Açıklamada, Bir Dönem 23 Yaş Altı Milli Takımı'nda Forma Giyen Altı Futbolcunun Şike Yaptıkları Gerekçesiyle 3 İla 4 Yı..
Chırac Cumhurbaşkanlığı İçin Sarkozy'i Desteklediğini Açıkladı Fransa Cumhurbaşkanı Jacques Chirac, Cumhurbaşkanlığı Seçiminde Nicolas Sarkozy'i Desteklediğini Açıkladı.
Diyabetli Hastalara Uyarı Uzmanlar, Diyabetli Hastaların Ayak Bakımlarının Çok Önemli Olduğunu Belirterek Gerekli Özenin Gösterilmemesi Durumunda, İyileşmeyen Ülserler ve Ayağın ya da Bacağın..
TOBB, BM'nin Türkiye'deki 'Özel Sektör Ortağı' Rolünü Üstlendi Küresel Düzeyde Politika Belirleyici Pek Çok Kuruluş ile Sürekli Temas Halinde Olan Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Bi..
Kayseri'de Nevruz Kutlamaları Nevruz Bayramı, Kayseri'de Çeşitli Etkinliklerle ve Ateş Yakılarak Kutlandı.
Halk Ozanı Aşık Veysel Sivas'ta Mezarı Başında Anıldı Ünlük Halk Ozanı Aşık Veysel Şatıroğlu, Ölümünün 34. Yılında Sivas'ın Şarkışla İlçesinde Mezarı Başında Düzenlenen Törenle Anıldı.
Zonguldak'ta Nevruz Kutlamaları Zonguldak'ın Ereğli İlçesindeki Nevruz Kutlamalarında, Türk Bayrağı Açan Öğrencilerle Protokol Üyeleri, Ateş Üzerinden Atlayıp Birlik Beraberlik Mesajları Verd..
Yozgat'ta Yerel Yönetimler Yozgat Belediyesi, 'Yaşlılar Haftası' Nedeniyle Belediye Huzurevi'ndeki Yaşlılar İçin Eğlence Düzenledi.
Yozgatlılar Çanakkale Şehitlerini Andı Kayseri'deki Yozgatlılar Kültür ve Dayanışma Derneği, Çanakkale Şehitlerini Anma Gecesi Düzenledi.
Kayseri'ye 1 Milyon YTL Kaynak Aktarılıyor AK Parti Kayseri Milletvekili Mustafa Elitaş, Kayseri'nin İlçe ve Beldelerine Toplam 1 Milyon YTL Kaynak Aktarılacağını Belirtti.
Tff, Almanya Futbol Federasyonu ile Görüşmelerde Bulunacak Türkiye Futbol Federasyonu'nun (Tff) Almanya'da Yaşayan Türk Futbolcuların Durumlarını Görüşmek ve Gelecekte Yaşanacak Olası Problem..
Tff, Profesyonel Liglerdeki Kulüpler İçin Eğitim Semineri Düzenleyecek Türkiye Futbol Federasyonu (Tff), Profesyonel Liglerdeki Kulüpler İçin Yarın Bir Eğitim Semineri Düzenleyecek.
TOKİ'den Tartışmalı Arsa Satışına İptal Toplu Konut İdaresi (TOKİ), İstanbul-Ataköy"deki, Galeria"nın da İçinde Bulunduğu Arsanın Bir Bölümünün Satışı için Yarın Yapacağı Açık Artırma İhalesi..
"İhale" Arsa Fiyatlarını Yükseltti İstanbul Emlak Komisyoncuları Odası Yönetim Kurulu Başkanı Sabri Ateş, Levent"teki İETT Arazisi ile Zincirlikuyu"daki Karayolları 17. Bölge Müdürlüğü Arazis..
İETT Arazisi 1,1 Milyar YTL'ye Arapların Karayolları Arazisini Ahmet Nazif Zorlu"ya Kaptıran Şeyh Maktum"un Şirketi Sama Dubai, İstanbul Büyükşehir Belediyesi İETT Garajı Arazisinin Satışı İh..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10