20 Mart 2007 Salı Günü Haberleri

20 Mart 2007 Salı Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Hsyk'dan Cemil Çiçek'e Ağır Eleştiri Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (Hsyk) ile Adalet Bakanı Cemil Çiçek Arasında, Yargıtay ve Danıştay Üye Seçimleri Konusunda Bilinen Görüş Ayrılığı, Kur..
Somali'de BM Aracına Bombalı Saldırı: 3 Yaralı Somali'de Birleşmiş Milletler (BM) Konvoyuna Düzenlenen Bombalı Saldırıda 3 Polisin Yaralandığı Bildirildi.
Başbakan Erdoğan, Marmara Grubu Vakfı Toplantısına Katıldı (1) Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, 'Türkiye'nin Özellikle Dargın Olduğu, Görüşmediği, Kavgalı Olduğu, Ermenistan Hariç Bir Komşu Ülk..
Başbakan Erdoğan, Marmara Grubu Toplantısına Katıldı (2) Başbakan Recep Tayyip Erdoğan; Kıbrıs'ta Adil, Kalıcı ve Kapsamlı Bir Çözüme Ulaşılması İçin Aktif Bir Politika İzlediklerini Söyledi.
İngiltere'den Salkım Bombalarına Kısmi Yasak İngiltere, Siviller İçin Büyük Tehlike Oluşturan, Kendi Kendini İmha Etme Mekanizması Olmayan 'Serseri' Salkım Bombalarının Kullanılmasını Yasakl..
ABD'nin Avrupa'da Füze Savunma Sistemleri Kurma Planı ABD Dışişleri Bakanı Yardımcısı Daniel Fried, Ülkesinin Avrupa'da Kurmayı Planladığı Füze Savunma Sistemleri ile İlgili Polonyalı Yetkili..
'Memur-sen Üyelerinin Sağlığını Düşünüyor' Projesi Memur Sendikaları Konfederasyonu (Memur-sen) Üyelerinin, Türkiye Finans Katılım Bankası İşbirliğiyle Dünya Standartlarında Sağlık Hizmeti Ve..
Başkentte ABD Protestosu Başkentte Amerika Birleşik Devletleri'nin (ABD) Irak'ı İşgalinin 4. Yıldönümünde Meşaleli Protesto Yürüyüşü Yapıldı.
Tamer'in Aşkı Gerçek mi Tamer Karadağlı'nın Eşi Arzu Balkan Seti Bastı, Olaylar Çıktı
Ahu Yine Şaşırttı: Ahu Tuğba Yine Konuştu, Yine Şaşırttı... Ünlü Sinema Oyuncusu, Esra Ceyhan'ın Programında Şok Açıklamalarda Bulundu
Erdoğan: Türkiye, Artık O Psikolojik Etkiyi Aştı Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, 'Bugün İtibariyle Net Olarak Söylüyorum; Türkiye İç ve Dış Sorunlarını Çözmede Özgüvensizlik Psikolojisini Aşmı..
Alman Milletvekilleri "İngilizce Tabelalara" Karşı Mücadele Başlattı Almanya Parlamentosu'nun Muhafazakar Milletvekilleri, Ülkedeki Tren İstasyonları ve Diğer Alanlardaki Tabelalarda İngilizc..
AB, Filistin Hükümetini Tanıma Yolunda AB Tarafından Açıklamada, AB Olarak Yeni Filistin Hükümeti ile İlk Resmi Temasın, AB'nin Ortadoğu Elçisi Marc Otte ile Filistin Dışişleri Bakanı Ziad Eb..
Taha Yasin Ramazan, Saddam'ın Yanına Gömüldü Devrik Irak Devlet Başkanı Yardımcısı Taha Yasin Ramazan, Daha Önce İdam Edilen Devrik Irak Lideri Saddam Hüseyin'in Gömüldüğü Yerin Yakınında To..
Irak İşgali Ankara'da da Protesto Edildi Irak'a İlk Bombanın Atılmasının Dördüncü Yıldönümünde Bir Araya Gelen Sendikalar ve Demokratik Kitle Örgütleri, Ankara Kızılay'da Meşaleli Gösteri Yap..
Şiddetli Lodos Çanakkale Boğazı'nda Deniz Ulaşımını Olumsuz Yönde Etkiliyor Çanakkale Boğazı'nda Etkili Olan Şiddetli Lodos, Deniz Ulaşımını Olumsuz Yönde Etkiliyor.
ABD'nin Irak'ı İşgalinin 4. Yıldönümü ABD'nin Irak'ı İşgalinin 4. Yıldönümünde Savaşı Protesto Eden Çeşitli Sivil Toplum Kuruluşlarına Üye Yaklaşık Bin Kişi, Taksim'den Dolmabahçe'ye Kadar Yü..
Kaçakçılıkla Mücadele Kanunu Tasarısı Görüşmeleri Yarıda Kaldı TBMM Genel Kurulu'nda Kaçakçılıkla Mücadele Kanunu Yasa Tasarısı Ele Alındı. Geç Saatlere Kadar Süren Görüşmelerde, Temel Yasa O..
Uğurum Olmadan Asla! Kimi Yüzüğünün, Kimi Saatinin 70 Milyon Önünde Kendisine Şans Getirdiğine İnanıyor.
Salihli'de Trafik Kazası: 2 Ölü, 1 Yaralı Manisa'nın Salihli İlçesindeki Trafik Kazasında 2 Kişi Öldü, 1 Kişi Yaralandı.
Mersin'de İzinsiz Gösteri Mersin'de Bir Grup, Nevruz Kutlamaları Bahanesiyle İzinsiz Gösteri Yaptı.
'Türkiye'nin AB Üyeliği Büyük Katkı Sağlayacak' Ali Babacan, Avrupa Birliği Üyeliği Sürecinde Türkiye'nin Önemli Aşamalar Kaydettiğini Belirterek, 'Türkiye'nin Avrupa Birliği'ne Katılımı, Me..
Kalp Sağlığını Korumanın Yolları (3) Kalp Sağlığını Korumak için Yaşam Tarzı Önemli. Peki Sağlıklı Yaşam Tarzından Ne Anlamak Gerekiyor? Hacettepe Tıp Fakültesi Kardiyoloji Anabilim Dalı Öğre..
İsrail Askerinin Kaçırılması Olayı Filistinli Militanların Kaçırdığı İsrail Askeri Gilad Shalit'in Babası Noam Shalit, Fransa'dan Oğlu Serbest Bırakılana Kadar Yeni Filistin Hükümeti'ni Boyko..
Türk Ticaret Kanunu Tasarısının 210 Maddesi Kabul Edildi TBMM Adalet Komisyonu'nda, Türk Ticaret Hayatını Temelinden Etkileyecek Olan Türk Ticaret Kanunu Tasarısı Görüşmelerinde 210 Madde Kab..
Onu Yanlız Bırakamam Gülben Ergen, Bebeğinden Ayrı Kalmaya Dayanamıyor.
Megastar Afrika'ya Gidecek Tarkan, Kendini Yardım Faaliyetlerine Adayarak Afrika'daki Açlar, Küresel Isınma ve Doğal Hayat İçin Konser Verecek
Galatasaray Yönetimi, Futbol Takımı Teknik Heyeti ile Yemek Yedi Galatasaray Kulübü Başkanı Özhan Canaydın ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Futbol Takımının Teknik Heyetiyle Beyti Restaurant'ta Yem..
Erdoğan: "Bizim Toprağımız Değerlendi" Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye'de Gayri Menkul Sektöründe Hareketlenme ve Canlanma Yaşandığını Belirterek Zincirlikuyu'da Satılan Karayolları Ar..
ABD'nin Irak İşgali, Meşaleli Yürüyüşle Protesto Edildi Aralarında Disk, Kesk ve TMMOB'un Bulunduğu 9 Emek Örgütü, 4. Yıldönümünde ABD'nin Irak'ı İşgalini, Taksim Meydanı'ndan İnönü Stadyumu'..
Emre Antrenmana Katıldı A Milli Futbol Takımı, Yunanistan ve Norveç ile Yapacağı 13. Avrupa Şampiyonası Eleme Grubu Maçlarının Hazırlıklarını Sürdürdü. Milliler, Florya Metin Oktay Tesisleri"..
Mersin'de Yasadışı Gösteri: 2 Yaralı Mersin'de Nevruz'u Bahane Eden Bölücü Örgüt Yandaşları, Bazı Mahallelerde Korsan Gösteriler Yaptı. Mahalle Aralarında Lastik Yakıp Slogan Atan Gruplar, An..
İnsan Tacirliğiyle Suçlanan 2 Türk Yakalandı Arnavutluk'ta, İnsan Tacirliğiyle Suçlanan 2 Türk Tutuklandı.
Tolga, Çalışmayı Yarıda Bıraktı Galatasaray, Turkcell Süper Lig'in 26. Haftasında Ankaragücü ile Yapacağı Maçın Hazırlıklarına Başladı.
Bilgisayar Dünyasının Öncülerinden Backus Öldü Fortran Programlama Dilini Geliştiren ve Çağdaş Yazılım Dünyasına Giden Yolu Açan John Backus, Yaşamını Yitirdi.
Tuğba Ekinci Ölümden Döndü! Tuğba Ekinci Ortaköy'de Kendi Kullandığı Arabasıyla Kaza Yaptı.
Tatlıses'e Ateş Püskürdü 64 Yaşındaki Nuri Sesigüzel Gecce Yaşamına Hızlı Dalış Yaptı.
» 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10