2 Mart 2007 Cuma Günü Haberleri

2 Mart 2007 Cuma Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Bulgaristan Parlamentosu Muhalefetin Gensoru Önergesini Reddetti Bulgaristan Parlamentosu, Muhalefet Partilerinin Başbakan Sergey Stanişev'in Kabinesi Aleyhinde Sundukları Gensoru Önergesini ..
Çin, ABD'yi hangi ülke için uyardı? ABD, Tayvan ile Ciddi Bir Askeri Anlaşmanın Eşiğinde. Ancak, Ekonomik Değeri Yüksek Bu Anlaşmaya Çin Karşı Çıkıyor.
Mankenler Mevlana Koleksiyonu İçin Döndü Mevlana Celaleddin Rumi'nin 800. Doğum Yıldönümü Anısına Hazırlanan 'Mevlana Koleksiyonu', Ünlü Mankenlerin Yer Aldığı Defileyle Tanıtıldı.
Bornova Ulaşımına Büyükşehir Neşteri İzmir Büyükşehir Belediyesi, Bornova'nın Atatürk ve İnönü Mahallelerinde Ulaşımın Omurgasını Oluşturan Hürriyet ve Turgut Reis Caddelerinde Başlattığı ..
CHP: "Çalışan Bu Yıl Vergi İadesinden de Geçim İndiriminden de Yararlanamayacak" CHP Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Özyürek, Ücretlilerin 2007'de Hem Vergi İadesi Alamayacaklarını Hem de Asg..
Aziz Yıldırım: F.bahçe Şampiyon Olacak Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, "Fenerbahçemiz Sezonu Şampiyon Olarak Kapatacaktır. Bundan Kimsenin Şüphesi Olmasın. Olumsuz Tezahüratlar Artık..
Tuncay'dan Yönetime Yeşil Işık F.bahçe'nin Yıldız Futbolcusu Tuncay Şanlı, Sezon Sonunda Bitecek Sözleşmesiyle İlgili Olarak "Sezon Bitsin, Yönetimle Oturur, Konuşur, Hallederiz" Dedi. Zico B..
Enerji Çalıştayı: Önlem Alınmazsa, 2008 Yazından İtibaren Elektrik Sıkıntısı Başlayabilir Ankara - Enerji Bürokratları ile Özel Sektör Temsilcileri, Gerekli Önlem Alınmazsa 2008 Yılı Yaz Ayla..
Emre'ye Cadı Avı İngiltere'de Emre Belözoğlu'na Karşı Başlatılan "Irkçı Kampanya" Sürüyor. Everton'lı Joseph Yobo'ya Irkçı Sözler Sarfettiği Gerekçesiyle Açılan Soruşturmanın Ardından Önceki ..
Gıdada Kdv İndirimi Uyarısı Türkiye Gıda ve İçecek Sanayi Dernekleri Federasyonu (Tgdf) Başkanı Şemsi Kopuz, Gıdada Kdv İndiriminin Kapsamının Dar Tutulmasının Sektörde Büyük Hayal Kırıklığı ..
Borsa İlk Seansta % 1.19 Yükseldi İMKB Bileşik Endeksi Birinci Seansta, Dünkü İkinci Seans Kapanışına Göre 469,70 Puan Artarak 40.057,94 Puandan Kapandı. Hisse Senetleri Ortalama Yüzde 1,19 D..
6 Katlı Bina 5 Saniyede Yerle Bir Oldu Kadıköy'de, 6 Katlı Bir Bina ?tabla Çökertme? Yöntemiyle Yıkıldı
'Irak,rahatsız Eden Bir Gerçek' ABD Başkan Yardımcısı Dick Cheney, 'Irak, rahatsız Eden Bir Gerçek' İfadesini Kullandı
Lufthansa Küresel Isınmayla Mücadeleyi Yolcuların 'Cebinden'yapacak Alman Havayolu Şirketi Lufthansa, Küresel ısınmayla Mücadeleden 'Kaçınmadığını' Göstermek ve 'Sorumluluğunu Yerine getirm..
İsrail'e Uçak Kaçıran İranlı Din Değiştirdi İsrail'de Yayımlanan Maariv Gazetesi, Bir İran Uçağını Eylül 1995'te İsrail'e Kaçıran İranlı Hava Korsanının Museviliği Seçtiğini Yazdı
Irak'ta İki Furbolcu Öldürüldü Irak'ın Batısındaki Ramadi Kentinde Yerel Bir futbol Takımının İki Oyuncusunun Antrenman Sırasında Silahlı Kişiler Tarafından öldürüldüğü Bildirildi
Aziz Yıldırım: F.bahçe Şampiyon Olacak Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, ?fenerbahçemiz Sezonu Yine Lider Olarak, Yani Şampiyon Olarak Kapatacaktır. Bundan Kimsenin Şüphesi Olmasın? De..
Pilice Bir Ayda İki Zam Geldi Tekrar Görülen Kuş Gribine Rağmen Tüketimin Yükselmeye Devam Ettiği Piliç Etine Bir Ayda İki Zam Geldi, Bütün Pilicin Fabrika Çıkış Fiyatı Kdv Hariç 2,425 YTL'ye..
Başkent'te Korsan Servis Araçlarıyla Mücadele Ankara Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire başkanlığı Ekiplerince, "Korsan Servis Taşımacılığı" Yaptıkları Belirlenen 265 araca El Konuldu
AB Önündeki Bir Engelde Çarpık Kentleşme Rögar Kapağının Uyarıcı Unsur bulunmaksızın Açık Bırakılması Nedeniyle Yaşamını Yitiren Küçük Dilara ile gündeme Gelen Yapılaşma ve Çarpık Kentleşme..
Emniyetten Bir Firmaya İhale Yasağı İçişleri Bakanlığı Emniyet Genel Müdürlüğü, 4735 sayılı Kamu İhale Sözleşmeleri Kanunu'na Göre "Dilaver İnşaat Sanayi ve Ticaret limited Şirketi"ne İhale..
Çocukların Cinsel İstismarına Müebbet Önerisi CHP İzmir Milletvekili Canan Arıtman, "çocuklara Cinsel İstismarın Müebbet Hapisle Cezalandırılması" Yönündeki Yasa teklifine Olumsuz Görüş Bil..
Tapu Sicil Müdürüne Rüşvet Tutuklaması Diyarbakır'da Vatandaşlardan Rüşvet Aldıkları Bildirilen 2. Bölge Tapu Sicil Müdürü ile Yardımcısı Tutuklandı
SHP'lilerden 'Gökkuşağı Projesine' Tepki SHP Ankara İl Başkanı Celalettin Koç, "Ankara büyükşehir Belediyesince Yapılan Gökkuşağı Rekreasyon Alanı Projesi ile ankaralıların Parasının Çöpe A..
Sivas'taki 'İkizler Operasyonu' Sivas'ta, "İkizler" Adı Verilen Operasyonda, maddi Değeri Yüksek Araçları Çaldıkları ve Sahte Belgelerle Pazarladıkları iddiasıyla Gözaltına Alınan 10 Kişide..
İstanbul'da Zam Şampiyonu Mandalina Şubatta İstanbul'da Fiyat Hareketlerinin En Fazla Görüldüğü Ürünler Gıda Harcamaları Grubunda Oldu. İstanbul'de Mevsimsel Özellikleri Nedeniyle Ürün Azlığı..
Evren'in Sözleri için Cumhuriyet Savcılarına Çağrı MHP İzmir İl Başkanı Müsavvat Dervişoğlu, 7. cumhurbaşkanı Kenan Evren'in "Türkiye 8 Eyalete Bölünebilir" Şeklindeki Sözlerinin, Türk Ceza ..
Maaşa Yüzde 6 Yemeğe Yüzde 70 Zam Bağımsız Büro Çalışanları Sendikası (Bçs) Genel Başkanı Ayhan Çivi, Devlet Personel Başkanlığında Çalışan Memurların Yemek Ücretlerine Yüzde 70 Zam Yapıldığı..
Piyasa Yaralarını Sarıyor Dünkü Panik Satışlarının Ardından Piyasalar Toparlanmaya Çalışıyor. Dolar 1,42 YTL'de Hareket Ederken Bono Faizi de Tekrar Yüzde 19 Seviyelerine İndi. Alımla Açılan ..
'Bu Maddenin Hesabı Evren'den Sorulmalıdır' Hürparti Genel Başkanı Yaşar Okuyan, TBMM'ye, anayasa'nın Geçici 15. Maddesinin Değiştirmesi Çağrısında Bulunarak, "Bu maddenin Hesabı Evren'den ..
Devlet Bakanı ve Başmüzakereci Ali Babacan'ın Brüksel Temasları Devlet Bakanı ve Başmüzakereci Ali Babacan, Türkiye'nin Kültürler ve Dinler Arası Bir Diyalog Görevini Üstlendiğini Söyledi.
3 Bin Metrede Finale Kalan Türk 7.45.74 ile Türkiye rekorunu elinde bulunduran Halil Akkaş, finale kaldığı yarışmadı hangi rakiplerini geride bırakmayı başardı?
Ban: 'İklim Değişikliği Büyük Tehdit' BM Genel Sekreteri Ban Ki-moonn, İklim Değişikliğinin Dünyayı Savaşlar Kadar Tehdit Ettiğini Bildirdi.
Lozan'a "Talat Paşa" Çıkarması İşçi Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek'in Sözde Ermeni Soykırımını İnkarı Nedeniyle Salı Günü Yargılanacağı Lozan, Talat Paşa Harekatı'nın Gövde Gösterisine S..
ABD, Irak'tan Çıkıyor mu Yoksa Yerleşiyor mu? ABD'nin Irak'tan Çekilmesi Tartışıladursun, Washington'un Hiç de Bu Niyette Olmadığı Yönünde İşaretler Geliyor. Sadr Kentindeki 'Koordinasyon Mer..
'Trabzonspor Ruhu Şampiyon Olmakla Geri Gelir' Trabzonspor Kulübü Başkanı Yardımcısı İbrahim Hacıosmanoğlu, Trabzonspor Ruhunun, Ancak Şampiyon Olmakla Geri Geleceğini Söyledi.
DYP: "İktidar Tepede Birliği Sağlamaktan Aciz" DYP Genel Başkan Yardımcısı Celal Adan, Beşinci Yılındaki Hükümetin Hala Devlet Olamadığını, Ülke Yönetiminin Tepesinde Bir Söz ve Eylem Birliği..
Sunexpres İzmir'den Yeni İç Hat Uçuşlarına Başlıyor İzmir ile Anadolu Şehirleri Arasında Tarifeli İç Hat Seferleri Düzenleyen Sunexpress, İzmir Çıkışlı Uçuşlarına Malatya ve Sivas'ı da Ekledi..
Shakıra ve Beyonce Bir Arada Hem Dünya Güzeli, Hem de En Güzel Kalçalı Olarak Gösterilen Beyonce Shakıra Bir Araya Gelirse Ne Olur?
Otomotiv Sektörünün İhracatı İki Ayda Yüzde 38 Arttı Otomotiv Sektörünün, Bu Yıl Ocak-şubat Aylarını Kapsayan İki Aylık Dönemdeki Ana ve Yan Sanayi Toplam İhracatı Geçen Yılın Aynı Dönemine K..
Çekimler Start Alıyor Ş.urfa'da Saldırıya Uğradıktan Sonra Kenti Terk Eden 'Yaralı Yürek' İsimli Dizi Ekibi Yeni Bölümler İçin Kapadokya'da Karar Kıldı.
Futbolda Haftanın Programı Futbolda Turkcell Süper Lig ile Türk Telekom Lig (A)'ya 23. Hafta Maçlarıyla Devam Edilirken, Lig (B) Yükselme Grubu'nda 7. Hafta, Lig (B) 1., 2. ve 3. Klasman Gru..
Beşiktaş İçeride Kazanıyor, Galasataray Dışarıda Kaybediyor Turkcell Süper Ligi'nin 23. Haftasında Yarın Beşiktaş ile Galatasaray Bjk İnönü Stadı'nda Karşı Karşıya Gelecek. Saat 19.00'da Başl..
Babacan, Avrupa Politka Merkezi'nin Kahvaltılı Toplantısına Katıldı Devlet Bakanı ve Başmüzakereci Ali Babacan, Brüksel Temaslarının Son Gününde Avrupa Politika Merkezi'nin Kahvaltılı Toplant..
Kadın Vekillerin Adı Caddede Yaşayacak Edirne'de, Bugüne Kadar Parlamentoda Görev Yapan Üç Kadın Milletvekilinin Adı Caddelere Verildi.
'Öcalan'ın Affını Hiçbir Hükümet Göze Alamaz' DTP Genel Başkanı Ahmet Türk, Bir Yandan Siyasi Af Durumunda Ayrım Yapılamayacağını Söyledi, Diğer Yandan, Öcalan'a Affı Hükümetlerin Göze Alamay..
Son Bir Haftada Trafik Canavarına 52 Kurban Türkiye Genelinde Son Bir Haftada Meydana Gelen Trafik Kazalarında 52 Kişi Hayatını Kaybederken, 44 Kişi de Yaralandı.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10