2 Mart 2007 Cuma Günü Haberleri

2 Mart 2007 Cuma Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Finlandiya'dan Türk Profesöre Nişan Marmara Üniversitesi Endüstri Ürünleri Tasarımı Bölümü Öğretim Görevlisi Prof. Dr. Şermin Alyanak'a, Finlandiya Kültürünün Türkiye'de Tanıtımına Yönelik Ka..
Atatürk Bulvarı Diplomatik Otopark Oldu Kavşak Çalışması Nedeniyle Eylül Ayından Bu Yana Trafiğe Kapalı Olan Atatürk Bulvarı, Artık Elçiliklerin Resepsiyonunda Otopark Olarak Kullanılmaya Baş..
Lillikas'tan Lokmacı'nın Açılması İçin Türk Askeri Şartı Rum Dışişleri Bakanı Lillikas, Avrupa Komisyonu Üyesi Olli Rehn'e Gönderdiği Cevabi Mektupta Lokmacı Kapısının Açılması İçin "Türk Ask..
Dünya Bankası Türkiye Direktörü Adana'da Dünya Bankası Türkiye Direktörü Ulrich Zachou, Adana'nın Enerji ve Turizm Potansiyeli Açısından Gelişmeye Açık Bir Şehir Olduğunu Söyledi.
CHP'den AKP'ye "Ali Taran" Soruları CHP Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Özyürek, Reklamcı Ali Taran'ın Uzan Grubu'ndan Alacağı Olup Olmadığını TBMM Gündemine Taşıdı.
İSKİ Genel Müdürü İsmail Çodur Görevden Alındı Tavukçu Deresi Islah Çalışmalarını Yürüten Mnm Firmanın İse İhale Sözleşmesi Feshedildi.
AK Parti Mkyk Toplandı Ankara - AK Parti Merkez Karar ve Yönetim Kurulu (Mkyk) Genel Başkan ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Başkanlığında Toplandı. ak Parti Genel Merkezinde Saat 14.30'd..
FIFA'da En Çok İhtilaflı Dosya Türkiye'nin Türkiye, Uluslararası Futbol Federasyonları Birliği'ndeki (FIFA) 84 Dosyasıyla, En Çok İhtilaf Dosyası Bulunan Ülke Oldu.
Evren'in Eyaletlerine Savcılıktan İnceleme Muğla Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Yurtseven, Evrenin 'Türkiye 8 Eyalete Bölünebilir' Şeklindeki Sözleriyle İlgili Soruşturma Başlattı.
Stealla da Hayvansever Çıktı İngiliz Modacı Stella Mccartney, Kürk Kullanan Modacıların Eleştirilmesini Destekledi.
Geçtiğimiz Hafta, Trafik Kazalarında 52 Kişi Hayatını Kaybetti Ankara - Polisin Sorumluluk Bölgesinde 20-26 Şubat Tarihleri Arasında Meydana Gelen 49 Ölümlü Trafik Kazasında 52 Kişinin Öldüğü..
7. Cumhurbaşkanı Kenan Evren'in Açıklamalarına İnceleme Başlatıldı Muğla - Muğla Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Yurtseven, 7. Cumhurbaşkanı Kenan Evren'in "Türkiye 8 Eyalete Bölünebilir" Şeklin..
Ülkü Adatepe'den Uyuşturucuyla Mücadeleye Destek Atatürk'ün Manevi Kızı Ülkü Adatepe, Kendi adını Taşıyan, Ümraniye Sarıgazi'deki "Küçük Ülkü İlköğretim Okulu"nda Uyuşturucuyla Mücadele Amac..
Kosova Görüşmelerinden Sonuç Çıkmadı BM Kosova Özel Temsilcisi Martti Ahtisaari, Sırp ve Kosovalı Arnavut Temsilcilerin Kosova'nın Nihai Statüsü Konusunda "Taban Tabana Zıt" Bir Yaklaşım İçin..
Hisse Senedi Fiyat Bilgileri (14:02) Hisse Senedi Fiyat Bilgilerini Görmek için Tıklayınız. [excel; 65 Kb] ...
Otomotiv Sektöründeki İhracat, Yılın İlk 2 Ayında 2.5 Milyar Dolara Çıktı İstanbul - Otomotiv Ana ve Yan Sanayi İhracatı, Bu Yılın İlk 2 Ayında Toplam 2 Milyar 451 Milyon Dolar Olarak Gerçekl..
Turob Başkanı Bayındır: İçkide de Ötv İndirimine Gidilmeli İstanbul - Turistik Otelciler, İşletmeciler ve Yatırımcılar Birliği (Turob) Yönetim Kurulu Başkanı Timur Bayındır, Turizm Hizmetleri..
Bakan Coşkun: Kayıtdışı İstihdamın 1.5 Milyon Kadar Artığını Tahmin Ediyoruz Mersin - Sanayi ve Ticaret Bakanı Ali Coşkun, Ekonominin Önündeki En Büyük Sorunun Kayıtdışı İstihdam Olduğunu Bel..
Bakan Özak: Üçüncü Boğaz Köprüsünü Bu Yıl İçinde İhaleye Çıkarmayı Düşünüyoruz Eskişehir - Bayındırlık ve İskan Bakanı Faruk Nafiz Özak, Yap-İşlet-Devret Modeliyle İstanbul'da Üçüncü Köprüyü ..
Bakan Pepe: Biz Orman Genel Müdürlüğü Olarak Vergi Ödemek Zorunda Değiliz Ankara - Çevre ve Orman Bakanı Osman Pepe, Ormancılara Vergi Ödemeyin Diye Çağrıda Bulunarak, "Kazandığınız Paradan B..
Giresun Adası'nda BM Destekli Projenin Çalışmaları Başladı Karadeniz'de Üzerinde İnsan Yaşayabilen Tek Ada Olan Giresun Adası İçin Hazırlanan ve Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı Küresel ..
Kayseri'de 36 Bin Korsan Kitap Ele Geçti Kayseri'de Polis Tarafından Düzenlenen Operasyonda, 36 Bin 83 Korsan Kitap Ele Geçirildi. Korsan Kitaplar Arasında Turgut Özakman'ın En Çok Satan Kita..
Türkiye Halter Şampiyonası Van'da Yapılacak Van'da Onarımı Tamamlanan Halter Salonu, Olimpiyat Şampiyonu Halil Mutlu ve Nurcan Taylan'nda Katılacağı Törenle Açılacak, Mayıs Ayında da Türkiye ..
Borusan Mannesmann Boru'dan 15 Milyon Dolarlık Yeni Yatırım Borusan Mannesmann Boru, Ana Boru ve Mekanik Boru Üretimi İçin Yeni Bir Üretim Hattı Kuruyor. Yapılacak Yatırım Tutarının 15 Milyon..
Kosova Başkanı Seydiu: Bağımsızlık Yolunda Emin Adımlarla İlerliyoruz Kosova Başkanı Fatmir Seydiu, Tek Amaçlarının Kosova'nın Bağımsızlığı Olduğunu ve Bu Yolda Emin Adımlarla İlerlediklerini..
Gecceye Ünlü İsimler Katıldı İlk Kez Düzenlenen Powertürk Müzik Ödülleri Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı'nda Gerçekleştirilen Törenle Sahiplerini Buldu.
İsrail'e Ambargo Gelebilir İsrail, 'Push The Button' Adlı Şarkının 'Uygunsuz Bir Siyasi Mesaj' Taşıdığı Gerekçesiyle Eurovision'a Alınmayabilir. Şarkının Sözleri Hangi Ülkeyi Hedef Alıyor?
Parıs Bir Hafta Yasaklandı! Assocıates Press, Bu Sorunun Cevabını Bulmak İçin Bir Hafta Paris Hilton Haberi Yayınlamamış.
Mumcu'dan Rögarda Ölüme Tepki: "Görevi İhmal Suçunun Kapsamı Genişlesin" Anavatan Partisi Genel Başkanı Erkan Mumcu, Biri İstanbul'da Biri de Gebze'de İki Çocuğun Rögara Düşerek Yaşamlarını ..
Erdoğan-büyükanıt Tartışmasına Milletvekilleri de Katıldı Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ile Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Büyükanıt Arasında Kuzey Irak'taki Kürt Grupların Liderleri ile..
İSKİ Genel Müdürü Ali Çodur, Görevden Alındı İstanbul - İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, İSKİ Genel Müdürü Dursun Ali Çodur'un, Bahçelievler'de Rögara Düşerek Hayatını Kaybe..
Sürpriz Haber; Ankara ile Bağdat Anlaştı, Kerkük Referandumu Erteleniyor Türkiye'nin Bu Sene Yapılmasına Israrla Karşı Çıktığı Kerkük Referandumunun İki Yıl Erteleneceği İddia Edildi.
Borusan Mannesman'dan 15 Milyon Dolarlık Ürettim Hattı Yatırımı İstanbul - Borusan Mannesman Boru, 15 Milyon Dolarlık Yeni Bir Yatırımla Ana Boru ve Mekanik Boru Üretimi için Yeni Bir Üretim ..
Toyota Türkiye Ceo'su Kobayashi: Toyota'nın Yeni Projesini Alabilmek için 49 Fabrikayla Yarışıyoruz Sakarya - Toyota Türkiye Genel Müdürü ve Ceo'su Kazuhiro Kobayashi, Toyota'nın Yeni Projesi..
Tgdf Başkanı Kopuz: Gıdada Kdv İndiriminin Kapsamının Dar Tutulması Hayal Kırıklığı Yarattı İstanbul - Türkiye Gıda ve İçecek Sanayi Dernekleri Federasyonu (Tgdf) Başkanı Şemsi Kopuz, Gıdada ..
Sunexpress'ten Yeni İç Hat Uçuşları İstanbul - Sunexpress, İzmir'den Sivas ve Malatya'ya da Uçuş Gerçekleştirecek. sunexpress'ten Yapılan Yazılı Açıklamada, Mevcut Uçuşların Sayısı Artırılır..
İnnova Bilişim, Halka Arz için SPK'ya Başvurdu İstanbul - Anel Telekomünikasyon Elektronik Sistemleri San. ve Tic. A.ş, Innova Bilişim Çözümleri A.ş'nin Halka Arz için SPK'ya Başvurduğunu Bi..
Casper, Yeni Modelini Piyasaya Sundu İstanbul - Casper, Dört Çekirdekli Intel Coretm 2 Quad Q6600 İşlemciye Sahip Yeni Modelini Pazara Sundu. casper Tarafından Yapılan Yazılı Açıklamada, Yeni..
Fiskobirlik Başkanı Pamuk: Meydanı Boş Bırakmayacağız Giresun - Fındık Tarım Satış Kooperatifleri Birliği (Fiskobirlik) Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar Pamuk, Sektörde Tekrar Bir Güç Olmaya, Tüm..
Otoyol, 115 Çalışanını İşten Çıkardı Sakarya - Otoyol A.ş'nin Adapazarı'ndaki Fabrikasında 115 Çalışanın İş Akdinin Feshedildiği Belirtildi. türk Metal İş Sendikası Sakarya Şube Başkanı Rıdva..
MB Döviz Alım İhalesine 66 Milyon Dolar Teklif Geldi/ Ortalama Fiyat 1.4307 YTL Ankara - Merkez Bankası Tarafından Yapılan Bugünkü Döviz Alım İhalesine 66 Milyon Dolar Teklif Geldi. MB'nin 15..
Carrefoursa'nın 16. Alışveriş Merkezi, Eskişehir'de Açıldı Eskişehir - Carrefoursa'nın 16. Alışveriş ve Eğlence Merkezi, Eskişehir'de Açıldı. çamlıca Mahallesi'nde 11 Bin 500 Metrekarelik Al..
Rögar Faciası İSKİ Genel Müdürünün Başını Yedi İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, İSKİ Genel Müdürü Dursun Ali Çodur'un, Rögara Düşerek Hayatını Kaybeden Dilara'nın Ölümü Nede..
Tgdf Başkanı Şemsi Kopuz'un Kdv İndirimi Değerlendirmesi Türkiye Gıda ve İçecek Sanayi Dernekleri Federasyonu Başkanı Şemsi Kopuz, Gıdada Kdv İndiriminin Tüketicinin Hayat Standardını Yükselt..
Bomba Sanılan Poşet Boş Çıktı İzmit Kent Merkezindeki Fevzi Parkı'nda Bir Bank Üzerine Bırakılan Poşet, Bomba Olabileceği Şüphesiyle Heyecanlı Saatler Yaşanmasına Neden Oldu. Bomba Uzmanların..
Kızılay'dan Kurban Bağışlayana 'Kavurma' Kızılay Kayseri Şubesi, Kurban Bayramı'nda Kurban Bağışında Bulunan 236 Hayırsevere, Sertifika, Cd ve 'Kavurma' Et Hediye Etti.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10