2 Mart 2007 Cuma Günü Haberleri

2 Mart 2007 Cuma Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
'Suriye ile Ticaretimizin Artacağına İnanıyorum' Antakya Ticaret ve Sanayi Odası (Atso) Başkanı hikmet Çinçin, Suriye ile Ticaretin Daha da Artacağına İnandığını Söyledi
Eskişehir'de 'Çürük' Operasyonu Eskişehir'de "Çürük" Adıyla Düzenlenen operasyonda, Teşekkül Halinde Uyuşturucu Ticareti Yaptıkları İddia Edilen 6 Kişi, 2 Kilo 300 Gram Esrar ve 58 Adet Ecs..
'Görüşlerinize Tümüyle Katılıyoruz' CHP Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Özyürek, 'cumhurbaşkanlığı Seçimi Toplumsal Uzlaşmayla Gerçekleştirilmeli' Diyen Tüsiad başkanı Arzuhan Doğan Yalçınd..
Murat Kurnaz Olayıyla İlgili Eksik Belgeler Tamamlandı Guantanamo Üssünden Serbest Bırakılan Murat kurnaz'la İlgili Daha Önce Eksik Olduğu Belirtilen Belgeler Tamamlandı
Kraliçe Beatrix Türkiye'den Ayrıldı Hollanda Kraliçesi Beatrix, Özel Bir Uçakla türkiye'den Ayrıldı
Füsun Erdil'e 'Vazo' Davasından Beraat Eski Deniz Kuvvetleri Komutanı Emekli Oramiral İlhami Erdil'in Kuvvet Komutanlığı Dönemindeki Usulsüz Konut Harcamalarıyla İlgili Davada, Erdil'in Eşi F..
'İstanbul'a 3'üncü Köprü İhalesi Bu Yıl Yapılacak ' Bayındırlık ve İskan Bakanı Faruk Nafiz Özak Eskişehir?de Yaptığı Konuşmada, ?bize Oy Verenlerin Değil, Türkiye?nin Hükümetiyiz? Dedi. Özak..
Demirören: Fikir Ayrılıkları Doğal Beşiktaş Kulübü Başkanı Yıldırım Demirören, Her Ailede Olan Fikir Ayrılıklarının Kendi Yönetim Kurulları İçinde de Olmasının Son Derece Doğal Olduğunu Söyle..
Bütün Gözler Yarınki Derbiye Çevrildi Türk Futbolunun Kalbi Yarın Dolmabahçe"de Atacak. Turkcell Süper Lig"de 2007"nin İlk Derbi Maçında Ezeli Rakipler Beşiktaş ile Galatasaray, Yarın Karşı K..
Uyar: Yimpaş ve Bağlı Kuruluşları Dimdik Ayakta Yozgat - Merkezi Yozgat'ta Bulunan Yimpaş Holding Yönetim Kurulu Başkanı Dursun Uyar, "Yimpaş ve Bağlı Kuruluşları Dimdik Ayakta, Aytaç, Türkiy..
Bat Grup Karı 2006 Yılında Yüzde 8 Arttı İstanbul - British American Tobacco (Bat) Yönetim Kurulu Başkanı Jan Du Plessis; Grup Karının, 2005 Yılı ile Karşılaştırıldığında 2006 Yılında Yüzde 8..
IMF Heyeti TOBB'u Ziyaret Edecek Ankara - IMF Heyeti Türkiye Masası Şefi Lorenzo Gıorgıannı ve Beraberindeki Heyet Türkiye'de Yapacakları Temaslar Çerçevesinde Türkiye Odalar ve Borsalar Birl..
Başbakanlık'tan "Akdamar" Açıklaması Başbakanlık Basın Merkezi, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Akdamar Kilisesi'nin Açılışına Katılacağı Yönündeki İddialar Üzerine, "29 Mart'ta Sayın Başbak..
Düzeltme: Petlas'tan 30 Milyon Euroluk Yatırım Petlas Lastik Fabrikası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Özcan, Dünyanın Son Teknolojisine Sahip Olan Makinalar Aldıklarını ve Yaptıkları Yatırıml..
Batıçim'de Hisse Alımı Gerginliği Sürüyor Mısırlı Şirket Orascom'un (Ocı), Batıçim Hisselerini Toplamaya Çalışırken, İzmirlioğlu Ailesinin Şirket Hisse Alımı da Sürüyor. Batıçim Yönetim Kurul..
IMF Heyeti TOBB'u Ziyaret Edecek IMF Heyeti Türkiye Masası Şefi Lorenzo Gıorgıannı ve Beraberindeki Heyet Türkiye'de Yapacakları Temaslar Çerçevesinde Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB..
Teb, 2006 Yılında Konsolide Net Karını 123 Milyon YTL'ye Çıkardı Türk Ekonomi Bankası (Teb) Genel Müdürü Varol Ciliv, Pazar Payını Hızla Artırıp 2006'da Bireysel Müşteri Sayılarını İki Katına..
Avrupa Merkez Bankası'nın 8 Mart'taki Toplantıda Faiz Artırmasına Kesin Gözüyle Bakılıyor Avrupa Merkez Bankası'nın 8 Mart'ta Yapacağı Faiz Toplantısında Faiz Oranını 25 Baz Puan Artırmasına..
Sunexpress İzmir'den Yeni İç Hat Uçuşlarına Başlıyor İzmir ile Anadolu Şehirleri Arasında Tarifeli İç Hat Seferleri Düzenleyen İlk Hava Yolu Olan Sunexpress, İzmir Çıkışlı Uçuşlarına Malatya..
Pfızer Türkiye'nin Sağlık Politikaları Koordinatörlüğü Görevine Ahmet Tuncay Teksöz Atandı Pfizer Türkiye'nin Sağlık Politikaları Koordinatörlüğü Görevine Ahmet Tuncay Teksöz Getirildi.
Hataylı İşadamlarına Suriye'deki Yatırım Olanakları Anlatıldı Türkiye'nin Şam Büyükelçiliği Ticaret Müşaviri Tayfun Kılıç, Suriye'nin Sahip Olduğu Ekonomik Potansiyel Bakımından Türk Yatırımc..
Kosova'nın Nihai Statüsü BM Kosova Özel Temsilcisi Martti Ahtisaari, Sırp ve Kosovalı Arnavut Temsilcilerin Kosova'nın Nihai Statüsü Konusunda "Taban Tabana Zıt" Bir Yaklaşım İçinde Oldukları..
İtalya'da Hükümet İkinci Güvenoyunu da Aldı İtalya'da Başbakan Romano Prodi'nin Merkez Sol Hükümeti, Senato'dan Sonra Parlamentonun Alt Kanadından da Güvenoyu Aldı.
KKTC'de Trafik Kazası: 7 Ölü Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde (KKTC) Girne-değirmenlik Ana Yolunda Bugün Meydana Gelen Trafik Kazasında, İki Kamyon Arasında Ezilen Araçta Bulunan Biri Çocuk ..
IMF Heyeti Bankacılarla Görüştü Stand -By Düzenlemesinin 6. Gözden Geçirme Çalışmaları ve 4. Madde Görüşmeleri için Türkiye"ye Gelen Uluslararası Para Fonu (IMF) Heyetinin İstanbul"daki Temas..
Faturayı Yolcuya Çıkartıyorlar Alman Havayolu Şirketi Lufthansa, Küresel Isınmayla Mücadeleden "Kaçınmadığını" Göstermek ve "Sorumluluğunu Yerine Getirmek" için Yolculardan Para Alacak. Şirke..
149 Euro'ya İspanya Tatili Paskalya için Türkiye"ye Turist Getiren Uçaklar, Avrupa"ya Ucuz Tur Fırsatı Doğurdu. 99-199 Euro Arasında Değişen Fiyatlarla Barselona, Madrid ve Roma"da 5 Gün Tati..
Ücretlilere Kötü Haber! CHP Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Özyürek, Ücretlilerin 2007"de Hem Vergi İadesi Alamayacaklarını Hem de Asgari Geçim İndiriminden Yararlanamayacaklarını Açıkladı. G..
Sünnet Aids'i Önlüyor mu Dünya Sağlık Örgütü (Dsö) Uzmanları, Gelecek hafta Toplanarak Sünnetin Aids Riskini Azaltıp Azaltmadığına Karar Verecek
Hürriyet'in Tme için Yaptığı Çağrı Hürriyet'in Trader Media East Limited (Tme) şirketi Hisseleri için Londra'da Yaptığı Çağrıya, Hissedarların Yüzde 62'si olumlu Yanıt Verdi
İSKİ Genel Müdürü Görevden Alındı İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir topbaş, İSKİ Genel Müdürü Dursun Ali Çodur'un, Bahçelievler'de Rögara Düşerek hayatını Kaybeden Dilara Dumrul'un..
Jandarmadan Uyuşturucu Operasyonu Hedef Kitlesi Özellikle Zengin Müşteriler olduğu ve Gençleri Uyuşturucu Maddeye Alıştırdığı Öne Sürülen Bir Şebekeye Üye 5 kişi Gözaltına Alındı. 860 Gram ..
'Türkiye 8 Eyalete Bölünebilir' Muğla Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Yurtseven, 7. cumhurbaşkanı Kenan Evrenin "Türkiye 8 Eyalete Bölünebilir" Şeklindeki Sözleriyle İlgili, "İlgili Birimlere G..
Devlet Bakanı Ali Babacan Londra'da Devlet Bakanı ve Başmüzakereci Ali Babacan, finans Çevreleriyle Görüşmelerde Bulunmak Üzere İngiltere'nin Başkenti Londra'ya geldi
'Görevi İhmal Suçunun Kapsamı Genişletilmeli' Anavatan Partisi Genel Başkanı Erkan Mumcu, görevi İhmal Suçunun Kapsamının Genişletilmesini ve 'Taksirli Müessir Fiillerin' de Bu Kapsamda Yen..
Migros Bombacılarına Ceza Yağdı Kuzey Irak'taki Terör Örgütü PKK Kamplarında Yangın Tüpüne Düzenek Yerleştirilerek Yapılan Bombayla Diyarbakır'daki Migros Mağazası Önünde Eylem Öncesi Yakalan..
Hisse Senedi Fiyat Bilgileri (15:03) Hisse Senedi Fiyat Bilgilerini Görmek için Tıklayınız. [excel; 65 Kb] ...
Trabzonspor Başkan Yardımcısı İbrahim Hacıosmanoğlu İddialı Konuştu Trabzonspor Başkan Yardımcısı İbrahim Hacıosmanoğlu, Yenemeyecekleri Takım Olmadığını Belirterek, "Bizde O Yürek Var ve O Y..
Erciyesspor Seri Peşinde Fortis Türkiye Kupası'nda Galatasaray'ı Eleyerek Moral Bulan Erciyesspor, Pazar Günü Oynayacağı Gaziantepspor Maçının Hazırlıklarını Tamamlayarak Puan Umuduyla Bugün ..
IMF Heyeti TBB Yöneticileriyle Görüştü İstanbul - Uluslararası Para Fonu (IMF) Türkiye Masası Şefi Lorenzo Giorgianni Başkanlığındaki Heyet, Türkiye Bankalar Birliği (TBB) Yöneticileri ile İs..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10