2 Mart 2007 Cuma Günü Haberleri

2 Mart 2007 Cuma Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Tatlıses de Düğüne Katıldı Mahmut Tuncer'in Kızı Pınar Tuncer, Savaş Canbulut ile Dünya Evine Girdi.
Global Yatırım, Kırgızistan'da Uranyum Sahası İşletecek İstanbul - Global Yatırım Holding A.ş, Kırgızistan?da İki Uranyum Sahasının İsletilmesine Yönelik Olarak Turan Energy Holding Ltd. ile ..
Hisse Senedi Fiyat Bilgileri (2.seans) Hisse Senedi Fiyat Bilgilerini Görmek için Tıklayınız. [excel; 64 Kb] ...
Nortel Network, Aselsan'la 15.4 Milyon Dolarlık Sözleşme İmzaladı İstanbul - Nortel Networks Netaş Telekomünikasyon A.ş, Aselsan'la 15.4 Milyon Dolarlık Sözleşme İmzaladı. nortel'den İMKB'ye..
Şubat Ayında Tüfe Yüzde 0,43 Arttı Türkiye İstatistik Kurumu (Tüik), Bu Yılın Şubat Ayında Tüketici Fiyatlarının (Tüfe) Yüzde 0,43, Üretici Fiyatlarının (Üfe) Yüzde 0,95 Arttığını Açıkladı.
İMKB Günün Tamamında 962,10 Puan Yükseldi İstanbul Menkul Kıymetler Borsası (İMKB)günü Yüzde 2,43'lük Artışla Kapattı.
İTO, İstanbul'da Şubatta En Fazla Fiyat Artışı Yüzde 22.67 ile Mandalinada Görüldü İstanbul'da Şubat Ayında Mevsim Özellikleri Nedeniyle Ürün Azlığı Yaşanırken, Mandalina Yüzde 22.67 Artışla..
Boryad: Petkim'de Çağrı Muafiyeti Kararı Yatırımcıyı Mağdur Edecek Borsa Yatırımcıları Derneği (Boryad) Yönetim Kurulu Başkanı Ali Bahçuvan, Çağrı Muafiyeti Uygulamasının Başlı Başına Adalets..
Fas Kralı Kızının Doğumunun Hatırına 9 Bin Mahkumu Affetti Bu Hafta Bir Kız Çocuğu Olan Fas Kralı Muhammed, Kızının Doğumunun Hatırına 9 Bine Yakın Mahkumu Affetti.
CHP'den Anayasa Mahkemesi'ne Başvuru CHP'liler, Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer'in Ardından Toprak Koruma ve Arazi Kullanımı Kanunu'nun Bazı Düzenlemelerinin İptali İstemiyle Anayasa Mahkem..
Liseli Kıza Elle Tacizden Tutuklandı Samsun'da 16 Yaşındaki Lise Öğrencisi T.g.'yi Elle Taciz Ettiği İddiasıyla Gözaltına Alınan 33 Yaşındaki İbrahim Öztürk, Sevk Edildiği Nöbetçi Mahkeme Tar..
İsviçre Askeri Diplomatik Krize Neden Oldu İsviçre Askerlerinin Eğitim Tatbikatı, Diplomatik Krize Neden Oldu
'Beni O Fotoğraflarla Kandırmadı' İnternette Tanıştığı Kadın Tarafından Dolandırıldığını İddia Eden Erciyes Üniversitesi Eczacılık Fakültesi Eski Dekanı Prof. Dr. Erdoğan Berçin, Dolandırıcıl..
Silifke'de Tarihi Eser Kaçakçılığı Mersin'in Silifke İlçesinde, Camide Sakladığı 35 parça Tarihi Eserle Yakalanan Köy İmamının Gözaltına Alındığı Bildirildi
Siyasi Partiler Kanununda Değişiklik Teklifi Sadece Nüfusu 40 Binin Üzerindeki İl, İlçe ve beldelerde Siyasi Parti Teşkilatı Kurulmasını Öngören Kanun Teklifi, TBMM Başkanlığına Sunuldu
Başbakan Dilara Olayının Takipçisi Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Dilara Dumrul'un Rögara Düşüp Hayatını Kaybetmesinden Çok Etkilendiği ve Konunun Takipçisi Olduğu Bildirildi
'Tutsat (Mortgage) Sistemi Sektörü Canlandıracak' Mobilya Dekorasyon Sanayicileri ve İşadamları derneği (Modsiad) Başkanı Mustafa Yedikardeş, Tutsat (Mortgage) Sisteminin sektörü Hareketlen..
Erdoğan Maliki ile Görüştü Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Irak Başbakanı Nuri El Maliki ile Telefonda Görüştü
Ankara Irak'ın Petrol Yasasına Olumlu Bakıyor Ankara, Irak Kabinesi Tarafından Kabul Edilen Petrol Yasa Tasarısına, Merkezileşmeyi ve Ulusal Bütünlüğü Pekiştirici Unsurlara Yer Vermesi Açısın..
Koçaryan ve 78 Ermenî'ye Suç Duyurusu Büyük Hukukçular Birliği Yönetim Kurulu başkanı Avukat Kemal Kerinçsiz, Ermenistan Cumhurbaşkanı Robert Koçaryan ile 78 ermeni Hakkında, 1992 Yılındaki..
Tapu Müdürü ve Yardımcısı, 'Rüşvet'ten Tutuklandı Diyarbakır'da, Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Ekiplerinin Düzenlediği 'Açık Çekmece' Operasyonunda, Rüşvet Aldıkl..
CHP ile Tüsiad Cumhurbaşkanlığı Konusunda Hemfikir CHP Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Özyürek, Tüsiad Başkanı Arzuhan Doğan Yalçındağ'a Bir Mektup Göndererek, Cumhurbaşkanlığı Seçimlerine İl..
Hisse Senedi Fiyat Bilgileri (16:03) Hisse Senedi Fiyat Bilgilerini Görmek için Tıklayınız. [excel; 64 Kb] ...
Özelleştirme Blok Satışlarla Coştu Özelleştirme İdaresi Başkanlığı'nın (Öib) 1986 Yılından Beri Yürüttüğü Özelleştirme Uygulamaları Sonucu Elde Edilen 25 Milyar 858 Milyon Doların Yaklaşık Dö..
İslami Cihat'tan Birlik Çağrısı Gazze'de Binlerce Filistinli İslami Cihat Örgütüne Destek Vermek Üzere El Aksa Camii'nde Kılınan Cuma Namazından Sonra Gösteri Düzenledi.
Kırcaali Camisinde Sakal-ı Şerif Muhafaza Ediliyor Bulgaristan'da Türklerin Yoğun Olarak Yaşadığı Kırcaali Şehrindeki Camide Sakal-ı Şerif Muhafaza Edildiği Bildirildi.
Bakan Coşkun: Kayıtdışı İstihdamın 1.5 Milyon Kadar Arttığını Tahmin Ediyoruz Mersin - Sanayi ve Ticaret Bakanı Ali Coşkun, Ekonominin Önündeki En Büyük Sorunun Kayıtdışı İstihdam Olduğunu Be..
Bat'ın Grup Karı 2006 Yılında Yüzde 8 Arttı İstanbul - British American Tobacco (Bat) Yönetim Kurulu Başkanı Jan Du Plessis; Grup Karının, 2005 Yılı ile Karşılaştırıldığında 2006 Yılında Yüzd..
Yeğenlerini Sokağa Atan Eniştesini Bıçakladı Düzce'de, Yusuf Akbulut (39), Kız Kardeşi Eve Terkettiği İçin Yeğenlerini Sokağa Atan Eniştesi Fahri Sezer'i Bıçakladı. Karnından Yaralanan Sezer ..
Evren, eyalet açıklamasından çark etti Muğla Cumhuriyet Başsavcılığının Başlattığı İncelemenin Ardından Kenan Evren, Açıklamalarının Çarpıtıldığını Söyledi. Evren Hangi Terimi Kullanmamış?
İSKİ Genel Müdürü Ali Çodur, Görevden Alındı/ Topbaş: Yeterli Derecede Duyarlılık Göstermedi İstanbul - İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, İSKİ Genel Müdürü Dursun Ali Çodur'u..
Pilice Bir Ayda İki Zam Geldi Tekrar Görülen Kuş Gribine Rağmen Tüketimin Yükselmeye Devam Ettiği Piliç Etine Bir Ayda İki Zam Geldi, Bütün Pilicin Fabrika Çıkış Fiyatı Kdv Hariç 2,425 YTL"ye..
Mandalina Zam Şampiyonu İstanbul"da, Geçen Ay Fiyatı En Fazla Artan Ürün Mandalina Oldu. İstanbul Ticaret Odası (İTO), Şubat Ayında ve Yıllık Bazda İstanbul"da Perakende Fiyatları En Fazla Ar..
Sigarasız Bir Yaşam için Elele Kayseri'de Bir Alışveriş Merkezi, Mağazaların vitrinini Sigaranın Bırakılmasını Teşvik Eden Küçük Afişlerle Süsledi
Eski Futbolcu Banka Soyguncusu Oldu Almanya Birinci Ligi (Bundesliga) Takımlarından hamburg'un Eski Orta Alan Oyuncusu Peter Rohrschneider, Banka Soygununa Karıştığı gerekçesiyle Tutuklandı
Fransa'da Airbus Çalışanları Salı Günü Greve Gidecek Fransa'da Airbus Fabrikalarında Çalışan İşçilerin Bağlı Olduğu Sendikalar, Toplu İşten Çıkarma Politikasını Protesto için Gelecek salı Gü..
Heyet TBB Yöneticileriyle Biraraya Geldi Uluslararası Para Fonu (IMF) Türkiye Masası şefi Lorenzo Giorgianni Başkanlığındaki Heyet, Türkiye Bankalar Birliği (TBB) yöneticileri ile İstanbul'..
Almanya'da Türk Bankacılığı Konuşuldu Berlin Avrupalı Türkler İnisiyatifi (Bati) tarafından Berlin'deki Commerzbank Merkez Binasında "Türkiye'nin AB Üyeliği sürecinde Türk Bankacılığı" Konu..
Siirt Fıstığı Tescillendi Siirt'in En Önemli Tarımsal Ürünü Haline Gelen siirt Fıstığı Türk Patent Enstitüsünce Tescillendi
AK Parti Mkyk Toplandı AK Parti Merkez Karar ve Yönetim Kurulu (Mkyk) genel Başkan ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Başkanlığında Toplandı
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10