15 Mart 2007 Perşembe Günü Haberleri

15 Mart 2007 Perşembe Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
UEFA Kupası'nda İlk Çeyrek Finalistler Belli Oldu UEFA Kupası'nda Çeyrek Finale Yükselen 4 Takım Belli Oldu.
O Cılız Çocuk Artık Bir Nba Rekortmeni 'Hani O Senin Kapıdan Kovduğun Çocuk Vardı Ya' Diye Başlayan Klasik Yeşilçam Repliğinin Gerisi, 'Büyümüş Kara Murat Olmuş' Diye Gelirdi Hep. Aslında Meh..
Irak'ta 3 ABD Askeri Öldü Irak'ın Kuzeyinde Çıkan Çatışmalarda, 3 ABD Askeri Öldü, 9 Asker Yaralandı.
Ceza "Yerli Plaka" Albümüyle Sahnede "Yerli Plaka" Adını Verdiği Yeni Müzik Albümünü Hayranlarının Beğenisine Sunmaya Hazırlanan Ceza, 17 Mart'ta İstanbullularla Buluşacak.
Emisyon Hacmi Dün 601.9 Milyon YTL Arttı Ankara - Emisyon Hacmi, Dün 601 Milyon 902,6 Bin YTL Artarak 22 Milyar 288 Milyon 114,2bin YTL Olarak Gerçekleşti. merkez Bankası Verilerine Göre Emi..
Tasarı Kabul Edildi, Şans Oyunlarına Yeni Düzenleme Geliyor Ankara - TBMM Genel Kurulunda, Şans Oyunlarında Dağıtılan İkramiye Tutarları ve Kamuya Aktarılan Payların Yeniden Düzenlenmesini Ön..
MB Döviz Rezervi 63.1 Milyar Dolar Oldu Ankara - Merkez Bankası Döviz Rezervi 2-9 Mart Haftasında Sadece 2 Milyon Dolar Artış Gösterdi. merkez Bankası Verilerine Göre, 2 Mart Haftasında 63 Mi..
Ykb Bankası Kaya: Adana'yı Tekrar Çukurova'nın İncisi Haline Getirmek İstiyoruz Adana - Yapı Kredi Bankası Genel Müdürü Kemal Kaya, Gerçekleştirecekleri Katkılarla Adana'yı Tekrar Çukurova'nı..
Yapılarla İlgili 35 Standar Yürürlükten Kaldırıldı Ankara - Sanayi ve Ticaret Bakanlığı, Yapılarla İlgili 35 Standardı Yürürlükten Kaldırdı. resmi Gazetenin Bugünkü Sayısında Sanayi ve Ticar..
Emekli Generalden Tuhaf İddia: Canımın Yanacağını Bildiğim için Bilgisayarımdaki Notları Sildirdim Eski Deniz Kuvvetleri Komutanı Emekli Oramiral Özden Örnek, Darbe Planlarının Anlatıldığı Ke..
Ağar: Başbakanlık, Bir Dönem için Talip Olunacak Yerdir; Bizim de Talip Olduğumuz Süre Bu Kadar İstanbul - DYP Genel Başkanı Mehmet Ağar, "Başbakanlık, Bir Dönem için Talip Olunacak Yerdir.bi..
Ulaştırma Bakanı Yıldırım Almanya'ya Gitti İstanbul - Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım, Hannover Kentinde Düzenlenen CeBIT 2007 Fuarı'na Katılmak ve Resmi Ziyaretlerde Bulunmak Üzere Almanya'..
Çalışma Bakanlığı: 218 Bin Geçici İşçi Daimi Çalışacak Ankara - Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda Benimsenen Kanun Tasarısı ile Merkezi Yönetimde 44 Bin 25..
Halit Şeyh Muhammed'den Türkiye İtirafı ABD'deki 11 Eylül Terör Eylemini El Kaide Örgütünün Lideri Usame Bin Ladin'e Bağlı Olarak Planladığını İtiraf Eden Halit Şeyh Muhammed Türkiye İle İlg..
'İstanbul Bölgesel Finans Merkezi Olabilir' Türkiye Sermaye Piyasası Kuruluşları Birliği'nin Hazırladığı 'Global Finans Merkezleri ve İstanbul' Raporuna Göre, İstanbul'un Bölgesel Bir Finans ..
Piyasalar Nereye Gidiyor? ABD"deki Mortgage Krizi Nedeniyle Dün Küresel Piyasalarda Yaşanan Dalgalanmanın Ardından İç Piyasalarda da Düşüşler Yaşandı. İMKB"de Yüzde 2,79 Oranında Düşüş Yaşanı..
İzmir'de 'İnsan Ticareti'ne Yönelik Operasyonla Yakalanan 32 Kişiden 8'i Tutuklandı İzmir - İzmir'de "Uluslararası İnsan Ticareti"ne Yönelik Gerçekleştirilen Operasyonla Yakalanan 32 Kişiden ..
İstanbul'da Trafik Kontrollerinde Bir Haftada 2.5 Milyon YTL Para Cezası Kesildi İstanbul - İstanbul'da Bir Hafta İçinde Kontrol Edilen 43 Bin 576 Araç Sürücüsünden 33 Bin 689'una, 2 Milyon 5..
14 Şirketten Daha 12 Aylık Bilanço/ Trakya Cam'ın Karı 144.5 Milyon YTL İstanbul - İstanbul Menkul Kıymetler Borsası'nda (İMKB) İşlem Görmekte Olan 14 Şirket Daha 12 Aylık Bilançosunu Açıklad..
MB Para Politikası Kurulu Yılın Üçüncü Toplantısını Bugün Yapacak/ Faizde Değişiklik Beklenmiyor Ankara - Merkez Bankası Para Politikası Kurulu, Bu Yılın Üçüncü Toplantısını Bugün Yapacak. p..
Verbund, Enerjisa'nın Yüzde 50'sini Sabancı Holding'den Satın Aldı İstanbul - Verbund, Enerjisa Enerji Üretim A.ş'nin Yüzde 50'sini 410 Milyon Dolar Üzerinden Sabancı Holding'den Satın Aldı...
Pendik' Te Kaza 2 Ölü 2 Yaralı Pendik'te Alkollü Oldukları İddia Edilen ve İçinde 4 Kişinin Bulunduğu Araç Kaza Yaptı. Meydana Gelen Olayda Araç İçinde Bulunan 2 Kişi Hayatını Kaybederken, 2 ..
ABD ve İsrail Ortadoğu'yu Görüştü ABD Dışişleri Bakanı Condoleezza Rice, İsrail Başbakan Yardımcısı ve Dışişleri Bakanı Tzipi Livni ile Biraraya Gelerek Ortadoğu Meselelerini Konuştu.
2007 Mevlana Yılı Mevlana Celaleddin Rumi'nin Doğumunun 800'üncü Yılı Dolayısıyla Unesco Tarafından 'Mevlana Yılı' Olarak İlan Edilen 2007, Rumi'yi Anmaya Yönelik Çeşitli Etkinliklere Sahne O..
Maocu İsyancılar Hindistan'da Dehşet Saçtı Hindistan'da, Maocu İsyancılar Bir Polis Kampına Saldırı Düzenledi, İlk Belirlemelere Göre Çok Sayıda Kişi Yaşamını Yitirdi.
Lobi Faaliyetleri Meyvesini Vermeye Başladı Sözde Soykırımın ABD'de Onaylanmasını Engellemek İçin Washington'da Temaslarını Sürdüren TBMM Heyetinde Yer Alan AK Parti İstanbul Milletvekili Ege..
Canaydın Polat'a Başkanlık Sözü Verdi Galatasaray Yönetiminde Yaşananlar Karşısında Bizans'taki Entrikalar Bile Masum Kalıyor. Seçimler Yaklaştıkça, Sevgili Başkanımızın, Adnan Polat'a Gelece..
YÖK'ün Seçim Öncesi Çabukluğu Cumhurbaşkanlığı Seçimlerine Çok Az Bir Zaman Kala, YÖK, Uşak, Düzce, Namık Kemal, Ordu ve Burdur Üniversitelerinin Rektör Adaylarını Köşk'e Yolladı. Sırada Başk..
Burhan Altıntop Ankara'da Avrupa Yakası Dizisinde İdare Müdürü Burhan Altıntop Karakteriyle Rolü ile Beğeni Toplayan Engin Günaydın "O Hikayedeki Mal Benim" Adlı Tek Kişilik Gösterisiyle Anka..
Düşenin Dostu Olmaz Dün Gece Park Orman'da Gösteri Dansı Yapan Zeynep Tokuş Ayakata Durmakta Zorluk Çekti.
Atacal'dan İddialara Karşı Protesto Çağrısı Abd?de Faaliyet Gösteren Ermeni Yalanları ile Mücadele Derneği (Atacal) Başkanı Ülker Aksu, Ermeni Soykırım İddialarını Protesto Etme Amacıyla New..
ABD Senatosuna da Tasarı Sunuldu ABD Kongresinin Alt Kanadı Temsilciler Meclisinden Sonra Üst Kanat Senatoya da, Geçen Yüzyıldaki Ermeni Olaylarının 'Soykırım' Olarak Tanınmasını İsteyen Bir..
Ortega İsyancılar İçin ABD'den Destek İstedi Nikaragua Devlet Başkanı Daniel Ortega, 1980'lerdeki Sosyalist İktidarı Sırasında Kendisine Karşı ABD Desteğiyle Savaşan ve Kontralar Olarak Bili..
ABD'nin Kuzey Irak Bilmecesi ABD, Daha Önce Türkiye'nin Kuzey Irak'ta Bir Operasyon Düzenlemesine Sıcak Bakmadığını Açıklarken, PKK ile Mücadelede Özel Temsilci Olarak Atanan Emekli Orgeneral..
İran'a Yeni Yaptırımlarda İlke Anlaşması BM Güvenlik Konseyi'nin 5 Daimi Üyesi ve Almanya'nın (5+1) İran'a Yeni Yaptırım Paketi Konusunda İlke Anlaşmasına Vardıkları Bildirildi.
ABD, Irak'ta İlk Kez 'İç Savaşı' Kabul Etti Pentagon Tarafından Hazırlanan Raporda, Irak'ta İlk Kez Kısmen de Olsa Bir İç Savaş Olduğu Kabul Edildi.
Şok İddia Oryantal Sibel Gökçe, Dün Sabah Katıldığı Dobra Dobra Programında, Ünlü Sanatçı İbrahim Tatlıses'in Kendisine Tecavüz Ettiğini Söyledi.
Şıkel Sesine Güvenmiyor Aşağıdakiler Yukarıdakiler İsimli Müzikalde Rol Alan Çağla Şıkel, Oyunda Playback Yapacak.
ya Ekranda ya da Sahnede Olacaklar Danıştay 5. Dairesi, Kültür ve Turizm Bakanlığı?nın ?devlet Tiyatroları Görev ve Çalışma Yönergesi?nin Yürütmesini Durdurdu
Tokuş: Kardeşlerim Türeyebilir Tokuş, 2003'te Cipiyle Çarptığı Ömer Yılmaz'ın 100 Bin YTL'lik Ödüle El Konulmasını İstemesine Tepki Gösterdi
?evlilik Bana Uzak Değil? Binbir Gece Dizisinin Şehrazat'ı Bergüzar Korel, Birliktelik Yaşadığı Tan Sağtürk ile İlişkisi Hakkında İlk Kez Konuştu
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10