14 Mart 2007 Çarşamba Günü Haberleri

14 Mart 2007 Çarşamba Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Adliye Servisine Bomba Koyulması ile İlgili Davaya Devam Edildi Hakim ve Savcıların Servis Otobüsüne Cep Telefonu Düzenekli Bomba Yerleştirdikleri İddia Edilen 7 Sanığın Yargılanmasına Devam ..
CHP'nin Seçim Yılı Bütçesi 85 Milyon YTL CHP'nin Seçim Yılı Bütçesi 85 Milyon YTL Olarak Belirlendi.
Banu Alkan, "Buzda Dans"ın Yeni Kraliçesi Olmaya Hazırlanıyor Sanatçı Banu Alkan "Buzda Dans" Yarışmasına Murat Taşdemir'le Birlikte Katılacağını Belirterek, "İddialıyım, En Az Zeynep Tokuş K..
Mars'a 3 Boyutlu Harita Nasa Mühendisleri, Kızıl Gezegen'in 3 boyutlu Sanal Haritasını Hazırladılar. yeni!
Filistin Ulusal Birlik Hükümeti 'Hazır' Filistin'de Rakip El Fetih ve Hamas Örgütlerini Bir Araya Getirecek Ulusal Birlik Hükümeti'nin 'Hazır' Olduğu ve Cumartesi Günü Parlamentonun Yeni Kabi..
Türk Rum Siyasilerden Ortak Etkinlik Slovakya'nın Lefkoşa Büyükelçiliği Tarafından Organize Edilen ve Adanın Her İki Yanından Siyasi Parti Temsilcilerinin Rutin Olarak Katıldığı Toplantılarda..
En Seksisi Hangisi? İngiliz The Sun Gazetesi Bugüne Kadar Yayınlanmış En Seksi Video Klibi Seçiyor. İşte O Klipler...
Trabzonspor'a Bir Şok Ta Jefferson'dan Trabzonspor, Seonu Kapatan Risp ve Musa'nın Arsından Kaleci Jefferson'dan Gelen Haberle Sarsıldı. Dün Yapılan Antrenmanda Sakatlanan Brezilyalı File Bek..
Anavatan İstanbul Milletvekili Küçükali İstifa Etti/ Anavatan'ın Sandalye Sayısı 20'ye Düştü Ankara - Anavatan Partisi İstanbul Milletvekili Göksal Küçükali, Partisinden İstifa Etti. küçükal..
Manchester'in, Avrupa Karmasını Dağıttığı Maçta Süper Goller (Video) Manchester United'ın Avrupa Kupalarına Katılımının 50. Yılının ve Avrupa Birliği'nin Temelini Oluşturan Roma Antlaşması'nı..
Yeni İstifa Anavatan Grubunu Tehlikeye Soktu Anavatan Partisi İstanbul Milletvekili Göksal Küçükali Partisinden İstifa Etti. Anavatan Partisi'nin Milletvekili Sayısı 20'ye Düştü.
MB Döviz Alım İhalesine 50 Milyon Dolar Teklif Geldi/ Ortalama Fiyat 1.4265 YTL Ankara - Merkez Bankası Tarafından Yapılan Bugünkü Döviz Alım İhalesine 50 Milyon Dolar Teklif Geldi. MB'nin 15..
Paparazzi Dolu Uçağa Bindiler Leonardo Dicaprio ve Sevgilisi Bar Rafaeli'nin Bindiği Uçak Magazin Muhabirleriyle Doluydu
Hürriyet'in Tme Hisselerini Satın Almasına Ukrayna Rekabet Kurulu'ndan Onay İstanbul - Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.ş'nin Trader Media East Limited (Tme) Şirketi?nin Hisselerini Gönü..
BM İran Tasarısında Uzlaşmaya Yakın Birleşmiş Milletler (BM) Güvenlik Konseyi'nin Beş Daimi Üyesi ile Almanya'nın, Nükleer Programından Vazgeçmemekte Direnen İran'a Yönelik Hazırladıkları İki..
Baradey K. Kore Ziyaretini Yarıda Kesiyor BM Uluslararası Atom Enerji Kurumu (Uaek) Başkanı Muhammed El Baradey'in, Kuzey Koreli Başmüzakereci Kim Kye-gwan ile Yapmayı Planladığı Görüşmeyi Ge..
Talabani Bugün Irak'a Dönüyor Aşırı Çalışmaya Bağlı Yorgunluk ve Su Kaybı Nedeniyle 2 Haftadan Fazla Süredir Ürdün'ün Başkenti Amman'da Tedavi Gören Irak Devlet Başkanı Celal Talabani, Bugün ..
Böyle Penaltı Görülmedi "Penaltıyı Futbolcu mu Kaçırır, Kaleci mi Kurtarır" Tartışması Yıllardır Yapılır. En Son Yapılan Bilimsel İncelemenin Ardından İyi Yapılan Bir Penaltı Vuruşunun Kurtar..
Gölle Birlikte Canlılar da Yok Oluyor Kerem Pulgat- Atilla Memiş/konya, (Dha)
Halkbank, Avrupa Şampiyonluğunu Kazanmak İstiyor Bu Sezon Türkiye'yi Avrupa Kupaları'nda Temsil Eden Halkbank Voleybol Takımı, Hafta Sonunda Rusya'da Oynanacak Olan Avrupa Konfederasyon Kupas..
Türkiye'de Patent Başvuruları 10 Yılda 6 Kat Arttı İstanbul - Türkiye'de Son 10 Yılda Patent ve Faydalı Model Başvurularının Yaklaşık 6 Kat Arttığı Bildirildi. destek Patent Tarafından Yapıl..
Mehmet Okur'dan Tarihi Rekor Milli Basketbolcu Mehmet Okur, Utah Jazz Tarihinin Bir Sezonda, En Fazla 3 Sayılık Basket Atan Oyuncusu Oldu. ""all Star"" Okur, Takımının Bu Sabaha Karşı Miami H..
Barcelona'dan Muhammed'e Servet - Video Dünyanın En Büyük Kulüplerinden Barcelona, Beşiktaş"ın Minik Yıldızı Muhammed Demirci için 3 Milyon Euro"yu Gözden Çıkardı. 12 Yaşındaki Muhammed"i, Ro..
Turizm Bakanlığı: Turist Sayısı Şubatta Yüzde 26 Arttı Ankara - Turizm, Yeni Yılda Yüzleri Güldürmeye Başladı. Gelen Rakamlar Olumsuz Havanın Dağılmaya Başladığını Gösteriyor. 2007 Yılı Şubat..
Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nden Serbest Bölgelere Yapılan İhracat İlk 2 Ayda Yüzde 43 Geriledi Gaziantep - Güneydoğu Anadolu Bölgesinden Serbest Bölgelere Yapılan İhracat, Bu Yılın İlk 2 Ayınd..
DTP'li 3 İl Başkanına Dava Edirne Cumhuriyet Savcılığı, DTP'nin Edirne, Kırklareli ve Tekirdağ İl Başkanları Hakkında 'Suçu ve Suçluyu Övmekten' Dava Açtı.
Eski Çankaya Belediye Başkanına Soruşturma Danıştay 1. Dairesi, Eski Çankaya Belediye Başkanı Haydar Yılmaz Hakkında, Kuğulupark-2'nin (Simon Bolivar Parkı) Yapımında 'Usulsüzlük Yapıldığı' ..
Geçiçi İşçilerin Kadro Maliyeti: 867 Milyon YTL Merkezi Yönetim, Kit'ler ve Mahalli İdarelerde 2006 Yılında 6 Ay İstihdam Edilen 218 Bin 733 Geçici İşçinin Daimi Kadroya Alınması Halinde Bütç..
Turkcell Süper Lig'in 3 Süper Futbolcusu Turkcell Süper Lig'in Geride Kalan 24 Haftasında, Maçların Tamamında 90'ar Dakika Oynayan Sadece 3 Futbolcu Bulunuyor.
İstanbul'a 'Uzman' Geliyor İstanbul Üniversitesi, Kentin Tarihi, Kültürü, Ekonomisi, Etnik Yapısı ve Sorunlarını İncelemek ve Bu Alanda Uzman Yetiştirmek Amacıyla İstanbul Araştırmaları Ana..
Hazreti Peygamber'den Daha Büyük Sevgili Yok (Tıkla Dinle) Anadolu Rock Müziğinin Usta Yorumcu ve Bestecisi Murat Göğebakan, İki Yıldır Çalışmalarını Yürüttüğü 'Sevgiliye' Adlı Albümünün Kay..
Gümüşhane'de Avukatlar Cmk Görevinden İstifa Etti Gümüşhane-bayburt Bölgesi Baro Başkanı Ali Haydar Dereli, Ceza Muhakemeleri Kanunu (Cmk) Görevlendirme Uygulamasının Yasal ve Hukuki Dayanağı..
Elektronik Ortamda Kira Gelirleri Beyanı Gelir İdaresi Başkanlığı, Beyana Tabi Geliri Sadece Kira Gelirinden Oluşan Mükelleflerin, İsteğe Bağlı Olarak, Beyannamelerini Elektronik Ortamda Gön..
Garantili Yatırım Fonları Geliyor Sermaye Piyasası Kurulu, Türkiye'de Düşük Risk Profiline Sahip Yatırımcılar İçin Cazip Olan 'Garantili Yatırım Fonları' İçin Düzenlediği Tebliği Sektörden Ge..
Bugün Hasta Olursanız Yandınız Bugün Tıp Bayramı ve Hükümetin Sağlık Politikasını Eleştiren Doktorlar Eylem Yapacak. Yani, Ne Hasta Olun Bugün Ne De Doktora Gidin.
» 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10