13 Mart 2007 Salı Günü Haberleri

13 Mart 2007 Salı Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Türkiye 3. Futbol Ligi Türkiye 3. Futbol Ligi 1. Grup Lideri Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Diskispor, Hafta Sonu Deplasmanda Oynayacağı Şırnakspor Maçının Hazırlıklarına Başladı.
Batman'da Fuhuş Operasyonu Batman'da Düzenlenen Fuhuş Operasyonunda, 17 Yaşındaki Kız, Annesi ve Genç Kızın İlişkiye Girdiği İddia Edilen Şahıs Gözaltına Alındı.
Las Vegas'ın Ünlü "Stardust" Gazinosu Yıkıldı ABD'nin Nevada Eyaletinin Las Vegas Kentinin Ünlü "Stardust" Gazino-oteli, Boyd Gaming Firmasının 4,4 Milyar Dolarlık Mega Projesi "Echelon" İçi..
Playboy Güzeli Krupa Playboy Güzeli Joanna Krupa, Objektiflere Nefes Kesen Pozlar Verdi.
Kepezli Boksörlerden İki Madalya Antalya Kepez Belediyespor Boks Takımı, Yıldızlar ve Gençler Türkiye Şampiyonası'ndan İki Madalya ile Antalya'ya Dönerken, Belediye Başkanı Erdal Öner, Kabul ..
Yozgat'ta Bu Yıl 8 Milyon Fidan Toprakla Buluşacak Yozgat İl Çevre Orman Müdürü Birol Ayyıldız, 2007 Yılı İçerisinde 2 Bin 500 Hektarlık Alanda Ağaçlandırma Çalışması Yapacaklarını Belirterek..
Sezer'den Elektrik Verimlilik Yasası'na Veto Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer, 5584 Sayılı "Enerji Verimliliği Kanunu"nu, Üç Maddesinin Bir Kez Daha Görüşülmesi için TBMM'ye Geri Gönderdi.
Iğdır'da İlk Fabrika Temeli 'Doğu Anadolu'nun Çukurovası' Olarak Nitelendirilen Iğdır'a Türk ve Yabancı Ortaklığıyla Kurulan İlk Fabrikanın Temeli Kurban Kesildikten Sonra Atıldı. Yaklaşık 11..
Apo'nun Avukatının Barodan Kaydı Silindi Teröristbaşı Abdullah Öcalan'ın Uzun Süre Avukatlığını Yapan ve Geçtiğimiz Günlerde Roma'da Düzenlediği Basın Toplantısında, Öcalan'ın Zehirlendiğini ..
Hazine Net 4,3 Milyar YTL Borçlandı Yeni Hazine, Bugünkü İhalelerde Net 4,3 Milyar YTL Borçlandı. Hazinenin Bugün Düzenlediği 6 Ay (182 Gün) Vadeli İskontolu Referans Bono İhalesinde, Bileşik..
Devlet Memurlarına Evde Çalışma Hakkıyeni İspanya'da Sosyalist Hükümet, Halkla Yüz Yüze Olmayan Devlet Memurlarına Evde Çalışma Hakkı Getiren Yasa Tasarısı Hazırladı.
İbrahim Hacıosmanoğlu'ndan Önemli Açıklamalar Trabzonspor Kulübü Başkan Yardımcısı İbrahim Hacıosmanoğlu, Trabzonspor'dan Herhangi Bir Beklentisi Olmadığını, Tek Amacının Kulübe Hizmet Etmek ..
Epdk'dan, 'Ulusal Marker'da Ölçü Tutmadı' Haberine Yalanlama Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu (Epdk), 'Ulusal Marker'da Ölçü, Boya Tutmadı, 1 Nisan'da Formül Değişecek' Haberlerini Yalanlayar..
Tübitak'tan Ulusal Marker Açıklaması Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu (Tübitak), Ulusal Marker'ın Formülasyonunda Herhangi Bir Değişiklik Yapılmasının Söz Konusu Olmadığını, Ya..
Diyarbakır'da Kazan Dairesindeki Patlama Diyarbakır 7. Kolordu Komutanlığı Kurtoğlu Lojmanları'nda Kazan Dairesindeki Patlama Nedeniyle Yarısı Çöken ve 5'i Çocuk 8 Kişinin Ölümüne Neden Olan ..
Polise Sahte Para Satmak İsterken Suçüstü Yakalandılar Şırnak'ın Cizre İlçesinde 2 Kişi, Alıcı Kılığındaki Polislere Sahte Para Satmak İsterken Suçüstü Yakaladı.
ABD'liler Irak Konusunda Ne Düşünüyor? ABD'de Yapılan Bir Anket, Amerikalıların Irak'tan Çekilme Konusundaki Tavır ve Tutumlarını Ortaya Koydu.
Mumcu, İttifaklara Kapıları Kapattı Mumcu, 'Bizim Ne Birleşme Ne İttifak Ne de Başka Bir Şey Arayışımız Yok. Herkesin Yolu Açık Olsun' Dedi.
Almanya'da Terör Örgütü PKK Üyesi Tutuklandı Almanya'nın Berlin Eyaleti Emniyet Müdürlüğü, Karlsruhe Kentinde Bulunan Federal Başsavcılığın Talebi Üzerine, Hakkında 23 Eylül 1999 Tarihinde T..
Bakan Pepe: Yıkım Önünde Engel Yok Çevre ve Orman Bakanı Osman Pepe Beykoz Belediyesi'nin Acaristanbul ile İlgili Kararını Değerlendirerek, 'Yıkımın Önünde Şu An Hiçbir Engel Kalmamıştır' Ded..
İstanbul ve Bursa'da Uyuşturucu Operasyonları Bursa ve İstanbul'da Düzenlenen 60 Ayrı Uyuşturucu Operasyonunda, 309 Kilogram 417 Gram Eroin, 28 Kilogram 947 Gram Esrar, 3 Kilogram 132 Gram K..
Ferruh Tunç, Tekrar Kpmg Türkiye'ye Geri Döndü İstanbul - Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonunda (TMSF) 2004 Yılından Bu Yana Başkan Yardımcılığı Görevini Yürüten Ferruh Tunç, Denetim, Vergi ve Da..
Maliye: Avukatlarca Verilecek Zorunlu Müdafilik Hizmeti için Yeterli Ödenek Konuldu Ankara - Maliye Bakanlığı, 2007 Yılında Avukatlarca Verilecek Zorunlu Müdafilik Hizmeti için Bütçe Kanunu i..
Unitim Holding'in 2007 Hedefi 207 Milyon Dolarlık Satış İstanbul - Unitim Perakende Grubu Başkanı Cem Eriç, Holdingin 2006 Yılı Konsolide Satışlarının 128 Milyon Dolar Olduğunu, 2007'de Yüzde..
İnternette Zararlı Sitelere Eğitimli Önlem Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nin Ülkesi ve Milletiyle Bütünlüğünü Zedeleyici, Genel Güvenliği Tehdit Eden ve Anayasal Düzeni Yıkma Amacına Yönelik Si..
Samsun-Ceyhan'dan Taviz Yok Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Hilmi Güler, 'O Projeyi Biz Ne Olursa Olsun Gerçekleştireceğiz,' Dedi. Türkiye, Bu Projeyle Büyük Bir Tehlikenin de Önüne Geçmiş O..
TOKİ Konutlarına Yeni İmar Yolu Açılması Çalışmaları Elazığ Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü Ekipleri, TOKİ Evlerine Yeni İmar Yolunun Açılması Çalışmalarına Başladı.
'Siyasi Ortamı Germek İstiyorlar' Arınç, 'Türkiye Öğrenci Meclisi' ile İlgili Haberlere Tepki Göstererek, 'Cumhurbaşkanlığı Seçimi Nedeniyle Siyasi Ortamı Germek İsteyen Kişilerin Art Niyetl..
Çan Ülkü Ocağı'ndan ABD Adana Başkonsolosuna Tepki Çanakkale'nin Çan Ülkü Ocağı Başkanı Halil Turhan, ABD Adana Başkonsolosu Eric F. Green'in Mersin, Mardin, Şırnak, Habur Sınır Kapısı ile Ir..
PO'ya: 1.2 Milyar YTL'lik Borcunu Öde Petrol Ofisine, Son Dört Yıllık Dönemdeki Toplam 1 Milyar 251 Milyon YTL'lik Vergi Borçları İçin Tebligat Yapıldı. PO, Buna Ne Yanıt Verdi?
Sokak Defilesi Lübnan'ın Başkenti Beyrut'ta Düzenlenen Sokak Defilesi, Büyük İzdihama Neden Oldu.
Acilde Çalışan Doktorlara "Acil Tıp Eğitimi" Türkiye Acil Tıp Derneği Liderliğinde "Türkiye'de Acil Tıp Eğitim Programı" Başlatılıyor. Önümüzdeki Ay Başlayacak Program Çerçevesinde, Türkiye G..
Mumcu'dan Erdoğan'a: "Milletten Kaçarak Olacağına, Milletin Takdiriyle Cumhurbaşkanı Ol" Anavatan Partisi Genel Başkanı Erkan Mumcu, Cumhurbaşkanını Halkın Seçmesi Konusundaki Israrını Sürdür..
Tav Hisselerinin Takibi Değişiyor Endeks Yapıcı Standart And Poors, S&p-Ifci Türkiye A Tipi Akbank Borsa Yatırım Fonu"nun İzlediği Tav Havalimanı Hisselerini 19 Mart 2007 Tarihi İtibariyle S&..
Mavi Akım Avrupa'ya Uzatılacak Avrupa Birliği, Ortak Bir Enerji Politikasını Oluşturmaya Çalıştığı Bu Dönemde AB Üyesi Macaristan, Doğalgaz Boru Hatları Konusunda AB Yerine Rusya ile İşbirliğ..
ABD ve Japonya'da Faiz Artırımı Yok Ekonomik İşbirliği ve Kalkınma Örgütü (OECD), ABD ve Japonya"da Şu An için Faiz Artırımına İhtiyaç Olmadığını Bildirdi. OECD Baş Ekonomisti Jean-Philippe C..
Milano Yerine İstanbul'a Gelecekler Harvey Nichols, Tommy Hilfiger ve Accessorize Gibi Firmaları Türkiye"ye Getiren Unitim Holding Yönetim Kurulu Başkanı Burç Cemiloğlu, Yurtdışında Alışveriş..
Zeynep Tokuş'a Tazminat Davası Trafik Kazasında Bir Kişinin Yaralanmasına Yol Açtığı Gerekçesiyle Hakkında Tazminat Davası Açılan Tokuş'un, Buzda Dans'da Kazandığı 100 Bin YTL ile Altın Paten..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10