13 Mart 2007 Salı Günü Haberleri

13 Mart 2007 Salı Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
DTP, Nevruz Ateşini Mersin'den Yakacak Demokratik Toplum Partisi (DTP), Nevruz Ateşini Bu Yıl Mersin'den Yakacak.
Keçileri Dördüz Doğuran Vatandaş Şaşkın Adapazarı Nehirkent Beldesinde Şaban Birgül İsimli Vatandaşın 3 Keçisi, Dördüz Dünyaya Getirdi.
Hisse Senedi Fiyat Bilgileri (16:04) Hisse Senedi Fiyat Bilgilerini Görmek için Tıklayınız. [excel; 65 Kb] ...
BM Türkiye Eski Daimi Temsilcisi Volkan Vural, Doğan Holding'te Göreve Başladı İstanbul - Birleşmiş Milletler Eski Türkiye Daimi Temsilcisi Volkan Vural, Yönetim Kurulu Başkanı Danışmanı Olar..
Angola, IMF'ye Rest Çekti Luanda - Afrika'nın Yoksul Ülkelerinden Angola, Uluslararası Para Fonunun (IMF) Yardımına İhtiyacı Olmadığını Bildirdi. angola'da Yayımlanan Journal de Angola Gazet..
Epdk: Ulusal Markerın Formülünden Kaynaklanan Bir Sorun Yok Ankara - Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu (Epdk) Ulusal Markerın Formülünden Kaynaklanan Bir Sorun Olmadığını, 1 Nisan Tarihinden İ..
Tav, Dubai'de Gökdelen İnşaatı İhalesini Kazandı Dubai - Tepe-Akfen-Vie Yatırım Yapım ve İşletme A.ş Dubai'de 120 Milyon Dolarlık Bir İnşaat İhalesi Kazandı. Tav, Dubai Uluslararası Finans Me..
TOBB, Sudanlı İşadamlarıyla İşbirliği Anlaşması İmzaladı Ankara - Türkiye-Sudan Karma Ekonomik Komisyon 10. Toplantısı Çerçevesinde Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ile Sudanlı İşada..
'Olimpiyatlar İçin Yetenek Tarama Projesi' Van'da Hayata Geçirildi Van Gençlik ve Spor İl Müdürü Muzaffer Çintimar, Olimpiyatlar İçin Yetenek Taraması Projesi Sayesinde Ülkeye Yeni Sporcular ..
Raul, Tekrar Milli Formaya Kavuşmayı Umuyor Real Madrid Kaptanı Raul, İspanya Milli Takımı'na Tekrar Dönebilmeyi Umduğunu Söyledi.
Suç Örütünün Lider Kadrosunda Yer Aldığı İddiasıyla 5 Aydır Aranan ve Peruk Takarak Polisten Kaçan Kişi Yakalandı Eskişehir'de, 5 Aydır Bir Suç Örgütünün Lider Kadrosunda Yer Aldığı İddiasıyl..
İstanbul'da Uyuşturucu Operasyonu Bursa - İnegöl ve İstanbul'un 29 Ayrı İlçesinde Uyuşturucu Kaçakçılarına Yönelik Yapılan Operasyonlarda Aralarında Bir Seyahat Firmasının Sahibinin de Bulund..
Saddam'ın Oğullarının Naaşı Tikrit'te Irak'ın Devrik Lideri Saddam Hüseyin'in Öldürülen Oğulları Uday, Kusay ve Torunu Mustafa'nın Naaşları, Musul'dan Sadam Hüseyin'in Mezarının Bulunduğu Tik..
Emniyete Bomba Atana 5 Yıl Hapis Özgür Cebe/diyarbakır, (Dha)
İran Buşehr Nükleer Santrali Konusunda Rusya'yı Suçladı İran, Ülkenin İlk Nükleer Santrali Buşehr'in Faaliyete Geçişi Konusunda Yaşanan Gecikmeden Dolayı Rusya'a Tepki Gösterdi.
Almanya'da Türkçe Tartışması Almanya Türk Veli Dernekleri Federasyonu, Baden-würtemberg Eyalet Hükümetini Türkçe'ye Karşı Yürüttüğü Kampanyaya Son Vermeye ve Köklü Bir Eğitim Öğretim Reformu ..
İkt Genel Sekreteri İhsanoğlu, İran Dışişleri Bakanı ile Görüştü Cenevre'de Uluslararası Silahsızlanma Konferansı'na Katılan İslam Konferansı Teşkilatı (İkt) Genel Sekreteri Ekmeleddin İhsano..
BM Rapörtürü: "İtalyan Gazeteci ve Beraberindekiler Serbest Bırakılsın" Birleşmiş Milletler'in İfade ve Düşünce Özgürlüğü Raportörü Ambeyi Ligabo, Afganistan'da Kaçırılan İtalyan Gazeteci ve ..
Bitlis'te "Anne Sütü ve Emzirmenin Önemi ile Aile Planlaması" Eğitimi Bitlis Halk Eğitim Merkezi ile İl Sağlık Müdürlüğü Ana Çocuk Sağlığı ve Aile Planlaması Şubesi'nin Ortaklaşa Yürüttüğü Ça..
Bingöl'ün Sorunları Başbakan Erdoğan'a İletildi Bingöl Ticaret Sanayi Odası (Btso) Başkanı Burhan Seçkin, İlin Tarım, Hayvancılık, Ulaşım, Sanayi ve Terör Gibi Sorunlarını Başbakan Recep Tayy..
Yıldırım'da Yıkımlar Sürüyor Yıldırım Belediyesi Kaçak Binaların Yıkımlarını Sürdürüyor.
Davalar Atilla Yayla'nın Peşini Bırakmıyor İzmir'de Yaptığı Bir Konuşmada, Atatürk'ün Manevi Şahsı ve Hatırasına Hakaret Ettiği İddiasıyla Dersleri Dondurulan, Sonra Göreve Dönen Yayla Davala..
Tuğba Özay Ölümden Döndü İstanbul'a Dönerken Kaza Geçiren Ünlü Mankenin Kulak Zarları Yırtıldı ve Vücudunda Morluklar Oluştu Foto Galeri
2007 Yılı Dgd Çiftçi Kayıtları Başladı 2007 Yılı Çiftçi Kayıt Sistemi ve Doğrudan Gelir Desteği (Dgd) İçin Çiftçi Kayıtları Başladı.
Chat Aşkı Dolandırdı 54 Yaşındaki Hasan Süer, Chat Yaparken Tanıştığı 35 Yaşındaki Canan S.'ye 4 Bin 200 YTL'sini Kaptırdı Yeni
Burnunu Düzelttirmek Canından Oldu Burun Kemiğindeki Eğriliği Düzelttirmek İsteyen Ülkü Çalıcıoğlu, Geçirdiği 9 Ameliyatın Ardından Yaşamını Yitirdi. Yeni
Mondragon ve Hakan Takımla Çalıştı Galatasaray, 16 Mart Cuma Günü Turkcell Süper Lig'de Konyaspor ile Yapacağı Maçın Hazırlıklarını Sürdürdü.
Memura Evde Çalışma Hakkı Yasa Tasarısı ve Şartları Hazır. 2 Yıllık Memuriyet, Halkla Yüz Yüze Olmamak ve Bilgisayar Kullanmak. Yeni
Prof. Dr. Yayla 3 Yıl Hapis İstemi İzmir'de Yaptığı Bir Konuşmada, Atatürk'ün Manevi Şahsı ve Hatırasına Hakaret Ettiği İddiasıyla Hakkında Suç Duyurusunda Bulunulan Prof.dr. Atilla Yayla'ya..
Şen: 'Antrenörlerimiz 3 Büyükleri Çalıştırabilecek Durumda' Fenerbahçe Kulübü Eski Başkanı Ali Şen, Türk Teknik Adamların Bugün Beşiktaş, Fenerbahçe ve Galatasaray'ı Rahatlıkla Çalıştırabile..
Emniyete Bomba Atana 5 Yıl Hapis Şırnak'ın Silopi İlçesi'nde Emniyet Müdürlüğü Binasına El Bombası Attıkları İddiasıyla Haklarında Dava Açılan, Aralarında PKK İtirafçısı ve Geçici Köy Korucul..
Aznar'a Irak Konusunda Suç Duyurusu İspanya Komünist Görüşlü Birleşik Sol (Iu) Partisinden Milletvekili Antonio Romero, Eski Başbakan Jose Maria Aznar Hakkında, Irak'taki Savaş Suçlarından D..
Maliye: "Zorunlu Müdafilik İçin Yeterli Ödenek Konuldu" Maliye Bakanlığı, 2007 Yılında Avukatlarca Verilecek Zorunlu Müdafilik Hizmeti İçin Bütçe Kanunu ile Adalet Bakanlığı Bütçesine Yeterl..
Terörle Mücadele Yüksek Kurulu Toplandı Terörle Mücadele Yüksek Kurulu, Dışişleri Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Abdullah Gül Başkanlığında Toplandı.
Oliviera'nın Kız Kardeşi Serbest Bırakıldı İtalya Birinci Ligi (Serie A) Takımlarından Ac Milan'da Forma Giyen Brezilyalı Fenerbahçeli Selçuk, Zico'yu Övdü'nın Kaçırılan Kız Kardeşi Maria de ..
Ali Şen: Yılmaz Vural'ın Zico'dan Eksiği Yok Fazlası Var Ali Şen, Yerli Antrenörlerin "Üç Büyükleri" Rahatlıkla Çalıştırabileceklerini Söyledi Vekledi: "Zico ile Yılmaz Vural'ı Kantara Koyduğ..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10